Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
3. lis 2010

-ahojda mamky,nějak to tady flákám
-jak se máte co mamky
-janka vidím že si měla opět veselo,už at je vám lépe
-my jinak dobrý,sme zdraví tak jsem ráda,někde lítáme stále a večer se mi už pak ani nechce spínat pc
-moc vás zdravím všechny

adrosek
3. lis 2010

-myska super fotky,moc ste si to užili všeci že
-je to super místo,taky už na to kukám

lenulinka21
3. lis 2010

Ahoj všem 🙂 🙂
-počasí je úplně ukázkové krááásný PODZIM 🙂 🙂 a tak jsme často venku využíváme
tady TO nové dětské křiště pro NEJmenší děti 🙂 ale na báraku je to nej...

taky bych potřebovala nějakou tu dovču a VYPADNOUT jenže si musííím
počkat do léta 😝 máme v plánu jet s klukama do Chorvatska 🙂 😉 ještě s jednima známýma.

No za chvíli naběhnu na pečení vánočního cukroví 😝

jankatr
autor
3. lis 2010

Hmm tak aby toho nebylo málo tak dneska bylo prozměnu blbě mě 😝 😝 😝 lépe řečeno ještě je 🙄 🙄 🙄

myska77
3. lis 2010

@jankatr teda holka, vy si to tam sirite. At je Ti uz v noci lip.

Dndeska me sprdla detska, ze maji kluci rymu, ze nam zitra teda neda ten Priorix Tetra a jak si to jako predstavuju vedetr o ockovani a dopustit, ze maji rymu. Malem jsem ji prastila s telefonem, jsem asi kouzelnik, ne? V laznich byli porad ve vode, tak cemu se divi. A jdeste mi rekne, ze jim ta dovolena tedy asi moc neprospela. Vzdyt rymu maji snad svechny deti celou zimu. No nic, jela jsem se s klukama uklidnit na nakupy a koupila klukum modre kosile ke stromecku 😀

luzza
4. lis 2010

@myska77dětská je koza 😉 😀 kašli na to 🙂 já zase koupila holkám šaty ke stromečku 😅 😅 😅
@jankatr doufám, že už je to u vás lepší ☹ ☹ nebo by vám snad měli přidělit pečovatelku 😠 chuděro... písni, jak se to vyvíjí...myslíme na tebe

adrosek
4. lis 2010

-ahojík holky,hezký den přeji
-janka teda to je mi líto,už at je ti lépe
-myska nic si sní nedělej je to koza,tak jasně že rýmu neovlivníš

jankatr
autor
4. lis 2010

@luzza u nás doma lepší - poslali jsme štafetu k babičce s dědou 😅 😝

jankatr
autor
4. lis 2010

@myska77 vyprdni se na ni 😉

sorbona13
4. lis 2010

Ahoj holky, tak u nás už se to trochu zlepšilo, kluci ještě trochu kašlou a Kubovi teče z nosu, ale snad už budou v pohodě. Ještě příští týden nepůjdou do jeslí, aby se pořádně zaléčili a taky dostaneme 4. Hexu a Prevenar, za 14 dní potom Priorix Tetra. TBC vůbec očkovat nebudeme, prý to je zbytečný a jsou s tím víc komplikace, než aby to mělo nějaký přínos (kluci nebyli naočkovaný v porodnici).
No a navíc se T. totálně rozbilo auto, odešel motor, takže musíme koupit nový, před Vánocema se to zrovna moc nehodí ☹

janka: vy si to teda vyžíráte, takže asi nějaká jednodenní viroza, co? U nás to bylo podobně před měsícem, to si asi přinesli z jeslí ☹

myska: to by mě zajímalo, jak bys měla zabránit, aby kluci rýmu nechytli, stačí se projít v tomhle období s nima po obchoďáku a je to hned, vůbec to nemusí mít z dovolené....

lenulinka pošli nějaké recepty na cukroví, ať máme inspiraci 😉

jankatr
autor
4. lis 2010

Jejky manky - neděste mě s vánocema.... 🙄 🙄 🙄

adrosek
9. lis 2010

-ahojda mamky,hezký den přeji všem,konečně se počasí umoudřilo alespon tady unás,tak můžeme vyrazit ven alespon
-je sorbonka tak to je smola zrovna před vánocema,jak říká janka neděste s vánocema,já nemám ještě nic nakoupené teda
-holky chci se zeptat,spí vám děti už na polštářích v postýlce?

lenulinka21
9. lis 2010

@adrosek ahojky 🙂 u nás teda Pavlík ano ale Tomášek nééé oN nechce vžycky
ho odhodí 😀
Jinak počasí se taky u nás umoudřilo 🙂 takže až se po obědě vyspí, tak hurráá ven 😉

luzza
9. lis 2010

@adrosek ano už spíme na polštářích a holky je mají rádi 🙂

jinak na vánoce nemám ještě vůbec nic 😝 takže klid 🙂
nemám dárky, nemám cukroví a bordel v celým baráku 😝

luzza
9. lis 2010

holky
nelinka si dnes hrála s panenkou, co má dírku v puse na flašku a dírku na čůrání...a kam si myslíte, že jí nacpala tu lahvičku?? 😨 😨 🤐 🤐 😀 😀

lenulinka21
9. lis 2010

@luzza ha ha no myslím, že tak malé dítě TO nerozlyšuje 😀

adrosek
9. lis 2010

-tak jim je zkusím dát taky už pomalu ty polštáře,já se bojím at si vnich nezaboří obličej ale

luzza
9. lis 2010

@lenulinka21 mě to celkem pobavilo, páč nela u toho ještě dělala mnam mnam 😀
@adrosek neboj se 🙂 oni se už naštelujou tak, aby se jim dobře dýchalo 🙂 jsou už velký 🙂

adrosek
9. lis 2010

-jojo děkuji,tak jim jej zkusím dát a uvidíme 🙂

jankatr
autor
9. lis 2010

@luzza Luzzi - ty mi vážně mluvíš z duše.... 😀 😀 😀
@adrosek My máme jen takové malé a hodně placaté polštářky - cca 30x30cm a nejsou žádné nadýchané - na výšku mají fakt asi tak 4cm - takže nějakého zaboření se nebojím - klukům to zatím stačí. Ale je vidět že je mají rádi 😵 vždycky se na ně pěkně uvelebí - i když je pak stejně v noci někam odhrnou 😅

myska77
9. lis 2010

@sorbona13 tak co, uz jsou kluci v pohode? To auto zamrzi vid, hlavne pred Vanoci. Jake mate vyhlidnute? My koukali na VW takove ty vetsi rodine typy pro 7 lidi.
@adrosek my mame polstare od roku, takove ty placate co byli do soupravy k perince, perinmu jsme nechali usit perove, ale ty male polstarky mame, kluci je taky miluji 😀
Holky musim se pochlubit jak kluci krasne znakuji, ucime je znaky uz od pul roku a ted si reknou o piskutky, poprosi i podekuji a samo vsechny bezne denni veci, venku mi neco zaznakuji a teprve pochopim, ze videli broucka v trave, no proste spolu prokecame cele dny
😀 je to fakt prca.

jankatr
autor
9. lis 2010

@myska77 TO musí být vážně super takhle si s něma pokecat 😵 😵 😵

jankatr
autor
9. lis 2010

Tak tady jsou ty naše "zpívající" hvězdy... 😀 😀 😀 http://www.ceskatelevize.cz/porady/10274470705-...

lenulinka21
10. lis 2010

@jankatr wow tak jsou z vás mediální hvězdy sluneční soustavy 😀 😀 😀
klukům se asi nelíbil kameraman 😀 ale jinak super 🙂

@sorbona13 jééé to je smůle takhle pře Vánocemi s tím autem ale bez něho to nejde?? že? no
tak přeji štastný výběr 🙂 a co kluci? už jsou zcela zdravý?

luzza
10. lis 2010

@jankatr 😅 😅 😅 KRÁSNÁ REPORTÁŽ 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 musím říct, že krom kluků (myslím všechny 3 😉 ), který jsou fakt boží, jsi mediální hvzda i Ty!!! Hrozně ti to tam sluší 😉 😉 😵 😵 Ta reportáž mě úpln dojala 🙂 😉 🙂

jankatr
autor
10. lis 2010

Díkkkk 😎 😎 😎

myska77
10. lis 2010

@jankatr Jani nadhera, kdy ste to tocili? Tebe mohli zaradit do sekce tech trojcat 😀 😀

luzza
10. lis 2010

myska má pravdu 😀 😀 😀 😀

jankatr
autor
10. lis 2010

To ne - já myslím že ty trojčata jsou horší - přece jenom Dan už mi s ledasčím pomůže, podá, donese... a i s tím chozením - já mám na každou ruku jednoho ale jak to dělají ty maminky se třema....to mi hlava nebere... 😅 😅 😅 Ale mohli by do toho asi zařadit kamošku - ta má kluka a pak dvojčata po roce a půl - a ještě se narodili hodně brzo - takže to byl teprve pakec... 😝 😝 😝
Tocčili to asi před týdnem nebo dvouma - já už ani nevím - časové údaje mi dělají problém od té doby co jsem na mateřské - takže už hooooodněěě dlouho 😀 😀 😀

sorbona13
11. lis 2010

Ahoj holky, u nás se stále marodí, resp. marodí jen Honzík, ten má kašel jak hrom, budilo ho to i v noci ☹ Kuba už je zdravej.
@luzza díra jako díra 😀 😀
@myska77: kluci jsou šikulky, to znakování musí být bezva. Naši umí jenom datla, koláče a lva a to jsem je to neučila, spíš začínají mluvit, ale rozumím jim jen já a Tomáš, protože třeba balon je "ba", beruška je "be", pítí je "bumba" .....jediný, co řeknou srozumitelně je táta, máma a Kéťa (náš pes) .... a pak taky umí citoslovce - zvířátka, těch umí asi 20 😅 Jsou hrozný knihomolové, pořád chtějí prohlížet knížky, jediná věc, u které se aspoň trochu zklidní 🙂
@jankatr: super reportáž, ty trojčata, to je teda síla, si říkám, zaplaťpánbůh za dvojčata ....už jsem kolikrát přemýšlela, jak to dělají ty matky s trojčatama, to musí být megamazec 🙂 A ta TV vás sama kontaktovala?