Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
5. led 2009

tady taky padá trochu sníh ale asi zmrzlej tak bude kalamita

luzza
6. led 2009

dobré ránko 🙂
severní čechy hlásí -16C
dnes jedu na kontrolu ke své gyn.,takže mi manža ráno odházel a oškrábal auto...doufám,že vydrží v přijatelném stavu až do chvíle,než vyjedu 😕

adrosek
6. led 2009

Ahojík holky,přeji hezký den všem.
Teda luzza ty sis musela přivstat ale co?
No tady je taky zima nevím kolik stupnu sice ale je.

artep26
6. led 2009

Ahoj holky,
u nás je krásně, svítí Oskar a je krásně bílo.
Já stále ležím, mám chřipajznu a stále je mi blivno. Takže žádná změna 😠
Luzz držím palec na KO, určitě bude vše v pořádku 😉

tina30
6. led 2009

ahoj holky, tak sem se konečně taky přihlásila.

sotva sem tu dva dny nebyla a mám co dočítat.

zanetíku vybrali jsme easy walker duo sky. jak jinak. je prostě nej. akorát ho nemaj na skladě. museli ho objednat.

u nás je taky krásně bílo. oskar sice nesvítí ale to neva.

jinak taky cítím že na mě něco leze, respektive už sedí. mám plnej nos. občas zvýš.teplotu a bolí mě hlava. takže nic moc nedělám a víc odpočívám. včera v noci, když sem měla jít spát, tak mi začala téct krev z nosu. ale tak moc že jsem to dobu nemohla zastavit. no šílený. tak žeby mi končila rýma?

adrosek
6. led 2009

ahojík artep,takže tě to taky skolilo tak chřipajzna co?No já se ztoho už snad dostávám,teda už jen ta rýma,ale je to lepší bych řekla,holky mě nějak pobolívá břicho občas myslíte že to nevadí ničemu že se nic neděje s miminama a hlavně aj to že som nachazena.

adrosek
6. led 2009

http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/dvojc...
tak to je ještě jeden kočárek co jsem objevila a líbí se mi

downhamka
6. led 2009

Cauky holky, tak vidim, ze to pocasi vas nejak zkolilo, co Artep. Lezte a odpocivejte, ani to nestoji za to vyrazit si ven.
Predstavte si, ze jsem dneska vysla do mesta a malem do me najel nejaky debil se skodovkou. Prechazela jsem mimo prechod, protoze ten byl namrzlej, tenhle kreten parkoval na protejsi strane a asi uz byl nedockavej vyjet tak vyjel na mne,zastavil par cm ode mne, sla jsem pomalu, tak jsem se na nej podivala a ukazala jsem mu na moje bricho a on jen vrtel hlavou a neco si tam nadaval. Alespon, ze neni takovejch blbcu tolik! 😉 (prominte jestli jsem pouzila hruba slova), ale mela jsem sto chudi se zhadat!Ani to radeji nebudu rikat manzovi, ten by asi silel!

No jinak jsme taky byli na velkem utz minuly patek. Holcicka mela pres 700gr a chlapecek skoro 600gr. Je trochu mensi, ale pasak 😉 😉
Tinko diky za radu ohledne Kolina. Ten shop je dost dobrej! Holciny nasla jsem super sportovni kocarek pro dvojcata, az tu stranku najdu tak ji sem hodim. Jedna pulka je modra a druha ruzova,ale je i pro stejne pohlavi-modry ci ruzovy skoda, ze nema korbicku 😉 😉 My se porad nejak nemuzeme rozhodnout. Jo a jela jsem se podivat do Prhy na Chodov do e-shopu baby, pro dvojcata tam nemaji ani jeden kocar vystaveny, tak aby jste tam zbytecne nevazili cestu!

Adrosek me taky porad boli bricho, a dost trisla. To vis zvetsujeme se. To nastydnuti by nemelo vadit, kdyz uz jsi po tech prvnich trech mesicich. Jen abys nemela horecku 😠

downhamka
6. led 2009

Tak tady to je ten sport. kocarek sladkej 😉 http://www.eshopbaby.cz/katalog/you-2-kocarek-c...

adrosek
6. led 2009

je hezký down,super a ty už máš hluboký kočárek vyhídnutej?Jo promin ted sem si to dočetlacelý že se ještě nemůžete dohodnout,no my máme dva adepty,ten co se líbí aj zanetik a pak tento druhej co sem dala tu stránku sem.

artep26
6. led 2009

Ahoj holky,
tak já stále ležím a stále frkám a kašlu atd....
Down tak dávej pozor, oni jsou někteří řidiče bezohlední a hlavně v tomhle počasí. Já ani ven nechodím, jen jsem byla asi 10 min. před barákem rozdýchávat další nevolnost ale stejně to nepomohlo ☹
Kočárky pěkný 🙂 🙂
Počásko nádherný, Oskar svítí, mrzí mě že jsem nemocná, šla bych hned s pesanem na prochajdu 🙂

zanetik
6. led 2009

Mám to já ale dnes smůlu, zase jsem napsala takovej román a koník zas nešel...teď si to radši zkopíruju 😅
Já mám teda hlavně rýmu, nestříknout si občas Olynth, tak se udusím a praskne mi hlava..berete holky něco?
Jinak u nás bylo taky krásně slunečno, tak jsem v 11h šla k našim procházkou na oběd a dýchala jen do šály, bylo -7st.
Kočárek co jsou sedačky za sebou se mi zdá divnej, spíš jako kvůli sporťáku kterej budeme používat nejdýl a to dítko vzadu bude koukat celou dobu do boudy toho prvního nevím...můj názor...jinak je pěknej a já hlavně chtěla taky velká kolečka, máme ho dost do přírody ne jen na nákup do Tesca 😅

Včera mě taky pěkně bolely třísla když jsme jely do HK a zpět a pořád občas kostrč...jinak přemýšlím o tom podpůrným pásu nemáte některá zkušenost jaký?

Tino jaký barvy jste si vybraly?
Adrosku to břicho je normálka, mě bolívalo jako kdyby měla přijít zase MS, teď už mě bolí když holky tlačej..
Luzzo, tak jste dopadly?
Down, taky mají děti 100g od sebe 😕

adrosek
6. led 2009

Ahojík holky,taky vám sem nešlo se dostat co?Nějak jim to blblo dneska nebo tam cosi předělávali.No je sice pravda,že pak to druhé má menší výhled no uvidíme ještě.

gabina26
6. led 2009

ahojte maminky... 😀
Tak se k vám asi přidám... čekáme dvojčátka, termín by měl být teda někdy v srpnu, přesně ještě nevím.. nemám ani ještě těhu průkazku. Taky jste dostávalz těhu průkazku až později než maminky jednoho mimíska?

luzza
6. led 2009

ahoj dvojmamky 🙂 a vítám tu gabču 😉 těhu průkajdu mi dali ve 12 týdnu 😉

kontrola dopadla dobře 🙂 teď se už jen těším na čtvrtek na 3D,aby se nám ukázalo pohlaví toho našeho "béčka" 😀 Domča si strašně přeje aspoň jednu holčičku 😀 (a manža taky 😔 ) tak jsem zvědavá...
nebo bude doma přechlapováno 😀

adrosek
6. led 2009

luzza tak to je dobře že to dobře dopadlo,no snad se ukáže co to je a nebude se schovávat stále.
jinak vítám gabču mezi námi,já dostala průkazku taky až ve 12.týdnu

artep26
6. led 2009

Gabi vítám tě v klubu 😀 😀 😀
Luzz tak hlavně že kontrola dopadla dobře. 😉 A taky vám alespoň jednu buchtičku moc přeju 🙂
Zanet já neberu nic, jen ležím, léky brát žádné nechci, takže kýchám, prskám, smrkám, do toho zvracím 😠 no paráda.
Jdu zalést do pelechu, jsem vykoupaná a manža větrá.
Pa 😉

gabina26
6. led 2009

díky holky za přivítání... já mám namířeno k doktorovi po 4 týdnech příští týden... takže jsem jak na trní, aby tam mimča byla obě... no, snad je to vše OK, minule už krásně bila srdíčka.. 😵

zanetik
6. led 2009

Gabi jasně, že bude vše v pořádku a průkazku si už odneseš 😉 já ji teda už dostala brzy asi v 9tt, dr. měl velkou radost...
Luzzo, tak to je dobře, že jste taky dopadly dobře...
Jdu spát dobrou noc.

jankatr
autor
6. led 2009

ahojky - nějak nestíhám... 😝 😝 😝
No dobře tak vám to povím ale nechte si to pro sebe (Luzzi a Artep) píšu to jen tady na dvojčátka - jooo??? 😉
Budeme mít doma samý chlapy 😅 😅 😅

Gabi - taky tě vítám - koukám že v kočárcích pro jedno Baby máš taky jasno 😀 - ale byla jsem na tom uplně stejně - akorát teď se nějak nemůžu rozhodnout... 🙄 🙄 🙄

Holky - co říkáte na tenhle? http://dvojcatka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=7... http://www.bumbleride.com/collection2008/indie-...

Vypadá docela zajímavě - akorát taky nejde otočit proti směru jízdy 🙄 ale zas váží jen 15 kg a má nosnost 40 kg (spousta kočárků co jsem se dívala ji má tak kolem 30kg) I když na druhou stranu - dvojčátka asi nebudou takoví valibuci jako byl ten náš brouček - kterej měl v roce 12kg 😅

luzza
7. led 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂 🙂
jani
ty jsi na nás hodná 😵 😵 😵 že jsi nakrmila naší šílenou zvědavost 😀 😀 😀 děkujem 😅 😅 😅
ale ty jsi měla tušení od začátku,že to budou hošíci,že??? 😅 😅 😅 asi intuice 😀 😀 😀 a ví to i Daník??

luzza
7. led 2009

jani
ten kočárek se mi moc líbí 😵 😵 😵

adrosek
7. led 2009

Ahojík holky,taky vás zdravím dneska.
Jani takže samí kluci tedy no gratulujem,to budeš mít doma chlapů jako hrom.Kočárek je moc pěkný zajímavý.
No já stále rozmýšlám aky jaký.
A co máte dneska v plánu co holky?

jankatr
autor
7. led 2009

No mě jediný co na něm vadí že ty sedačky nejdou otočit, ale jinak je zas super že se tam dají dát různé autosedačky a nemusíš dokupovat adaptéry. Akorát jenom nevím jestli tam jdou dát opravdu dvě najednou nebo je to jen verze pro starší a mladší dítě. Ale už jsem poslala dotaz tak snad mi odpoví. Jinak ta váha a rozměry nemají chybu.

Daník to zatím neví - a momentálně jsme ve stavu že by chtěl bráchu a ségru. A když se ho zeptáme na dva kluky nebo dvě holky tak průběžně mění názor v tom smyslu že jednou ty a podruhé ony vrátíme do obchodu - do Sparu (ten nám stojí před barákem a chodíme tam nejčastěji) 😀 😀 😀 Děti jsou v tomhle prostě kouzelný 😅

adrosek
7. led 2009

-no to sem se tě chtěla zeptat jestli se tam dají upevnit aji autosedačky na ten kočár,tak uvidíš jak odpoví,no a stěma sourozencama to musí být prča že když se jich ptáš co by chtěli mít

jankatr
autor
7. led 2009

No jedna tam jde stoprocentně - není to teda pomocí adaptérů, ale dá se tam dopředu zábrana aby nemohly vyjet a zajistí se ještě shora popruhem - v tom druhém odkazu jak je to video je to pěkně vidět. I když je fakt že to trošku ztrácí efekt protože sebou vlastně stejně pořád vezeš kočár, je to spíš na to abys mohla nechat doma ty korbičky a vyjet i s malým mimčem, nebo když ti v autě usne abys ho nemusela přendavat.
Jenže právě všechny ty kočárky s adaptérama mají ty sedačky jakoby nad sebou - že se nevejdou vedle sebe, tak proto mám obavy že to asi nebude na dvě sedajdy najednou. No necháme se překvapit co mi napíšou. Na druhou stranu - manžel je věčně v práci a já sama bych si s autem netroufla takže je to asi stejně jedno. A fakt je že důležitější jsou asi vlastnosti sporťáku - a ten nemá chybu.

luzza
7. led 2009

ahoj jani 🙂
tak to je sranda s tím Daníkem 😀

luzza
7. led 2009

dneska jsem poprvé spala s kojícím polštářem a byla to paráda 😅
je to mnohem pohodlnější 😅
kroutila jsem ho všude možně a vždycky jsem si vytvořila tu nejlepší polohu 🙂 takže SPOKOJENOST 🙂

tina30
7. led 2009

ahoj holky,
tak včera koník celej den nešel. teda alespon mě. už sem začínala mít absták 😅

adrosek
7. led 2009

tak já zase autem jezdím často sama,takže proto chci aji sedačky na ten kočár abych nemusela tahat celou výbavu kočáru,no uvidíme
luzza takže si to vyzkoušela tedy co polštářek