Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
17. bře 2011

Ahoj holky,

@luzza holky uz jsou hotove do skolky, kolik meri?
Kluci dneska spi poprve ve velkych postelych, dneska jsme ty male rozlozili, kluci uz z nich vylezli.Docela jsem z toho mela strach, ale v pohode, precetli jsme pohadku a odesli jako vzdy, chvili si zanadavali, ale zustali v postelich a nelezli ven, za chvili jsme tam sli a byli tuhyci 😀 Tak snad tuk tuk.. Jeste jsem zvedava zitra na spani po obede, asi to budou protahovat jak to pujde. Ted uz muzou na dovcach spat ve velkych postelich a vozit budem jen zabrany.
Zidlicky uz maji taky pryc a ji sami, tak uz mame velke dospelaky 😎 jen mam problem s Matesem s koupanim. Porad se drzi za pindika a rika číííííííí a myslim, ze se boji, ze se vycura do vody. Dvakrat se v minulosti pokadil do vany a cural tam normalne, ale tenkrat se desne vydesil co to z nej jde a asi se boji, ze se to stane zase. Driv byl kachna desna, ale ted spis trpi. Uz nemuzem ani do bazenu, protoze by tam nevlezl. Snad ho to prejde.
Jinak po vynechani komplet mlika ze stravy uz nema zadne vyrazky, prujmy ani opruzeniny, tak jsem rada. Jen kazdy vecer travim v kuchyni varenim a je dost narocne vymyslet co mu uvarit. 😖 Dneska jsem byla zase na ,,lovu"potravin. v kazdem krame neco, nez to obedu, je vecer.

adrosek
18. bře 2011

-ahojík mamky,přeji hezký sice stále upršený den všem ☹

@myska77 to je dobře že už to má Mates ok,hlavně že se to upravilo a mu se ulevilo že chdáčkovi malému,takže už ste dali velké postele ju,to je super že dobře spali kluci,ještě vto odpoledne se uvidí že,no ztoho já mám taky obavy jako,že až je dáme do velkých že mě budou znich vylízat,hlavně odpoledne teda,nám ještě holky spí v postýlkách,ale o prázdninách je chcem už dát taky do velkých tak jsem zvědavá tedy

@luzza holky jsou tak strašně veliké už,tak jak myska píše hotové do školky teda,jsou to moc veliké šikulky

myska77
18. bře 2011

@adrosek Hmmm, tak odpol.spani ve velkych postelych bude asi des. Normalne chodi pred 12tou, ted jsem to vzdala, nefunguje pohadka, po dobrem ani po zlem. Kdyz jsem je tam nechala samotne tak se zacali rvat. Tak jsem rozsvitila a otevrela a at si delaji co chteji, jen skoda, ze si nemuzu jit lehnouot. Jsem z nich uplne grogy jak jsme nebyli venku, dasi ani oni nejsou dost utahani.

adrosek
18. bře 2011

@myska77 tak to si dovedu představit teda to odpolední spaní,no právě toho se děsím že nebudou chrnět a budou tam dělat čurbes,takže vůbec nespali klici

myska77
18. bře 2011

@adrosek malem jsem si to dneska hodila, zkousela jsem to nekolikrat je ulozit a nedali se, fakt sila. Posilam link na fotky noe postele 😀 : https://picasaweb.google.com/family.enc.cz/2011...

adrosek
18. bře 2011

@myska77 tak to je mazec teda myska,no to je sranda teda,evidentně se jim spát nechtělo co,to mě asik klepne teda jak to tak sleduji až jim koupíme ty postele a oni mě tam budou předvádět toto 😠

luzza
18. bře 2011

@myska77 tak jsme udělali čerstvé měření holek, tak mají na futrech čárku 🙂
Nela 93 cm Eliška 89 cm

luzza
18. bře 2011

a váhy 14 kg a 13,75 kg 😉

luzza
18. bře 2011

prší, ale nám to nevadí 🙂

luzza
19. bře 2011
adrosek
20. bře 2011

@luzza jsou to pořádný šikulky teda
-my holky taky vážily-Sáruš 12.kg a Adulka 14kg takže taky ráda pojí

luzza
20. bře 2011

@adrosek 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
20. bře 2011

zase jeden krásnej den 🙂

jankatr
autor
21. bře 2011

Hurá, hurá, hurá.... dneska máme premiéru na velkých postelích a docela bez problémů jsem miláčky "učetla" do tuha - tak snad to bude tak pěkně pokračovat i nadále 😵 😵 😵

luzza
21. bře 2011

první jarní den, holky jsem dostala domů až před sedmou večer!! půjčily si od sousedů kočárky a venčily. O svoje kočárky zájem neměly 😝 😅

luzza
21. bře 2011

a brácha si jel do divadla...

adrosek
24. bře 2011

-ahojík mamky,hezký den všem přejeme,venku je tak krásně že ani není času na pc že,taky sme každý den hned od rána venku pač je tak hezky,že to by byl hřích sedět doma,když sme tak dlouho čekali na to jarní počasí
-jak se máte jinak všechny,snad ste všeci zdravoučcí a užíváte si tepla venku
-my ted kukáme holkám po postelích,už chceme jim je taky vyměnit ty postýlky za postele tak sem zvědavá co vybereme tedy
-luzza moc hezké šikulky a bráška taky teda

luzza
24. bře 2011

a zase to dřívííííí

jankatr
autor
24. bře 2011

@luzza To jsou zlatíčka 😵 😵 😵 Naši hoši už se taky začali "mít rádi" chytnou se kolem krku, dělají si rádi a snažej se líbat 😀 😀 😀

luzza
24. bře 2011

@jankatr je mi to jasný 😀 😀 úplně je vidím 😅 😅 dopadá to taky jako u nás?? Nelinka Elišku občas "zavalí" 😀

jinak dneska zase nechtěly z venku 😝 😝 máme v ulici dost malých dětí, takže si tam společně hrajou... maj tam kočárky, odrážedla, auta, panenky... do toho psi a kočky... za plotem slepice... no prostě vesnice.. no 😅 😅 😅 ale můžu si odskočit domů a vím, že je chvilku ostatní mamky ohlídaj 🙂 stačí přinést plech perníku a děti ho tam pěkně sežerou 😀 😀 je to fajn 😉 kávu vám vždycky někdo udělá 😀 😀 už se dá prima vegetit venku 😉

jankatr
autor
25. bře 2011

@luzza to jsi řekla uplně přesně 😀 😀 😀 😀

jankatr
autor
25. bře 2011

@luzza jinak něco podobného máme my pod oknem - máme hned za barákem oplocené pískoviště - akorát s tím rozdílem že nám tu chybí ty slepice a za plotem jsou dětičky 😀 😀 😀 ale jinak to funguje dost podobně 😅 😉

luzza
26. bře 2011

@jankatr tak to je paráda 😅 😅

luzza
26. bře 2011

dnes pršelo, tak jsme byly u tety Áji a hrály si s "bratránkem" Kubou... 🙂 🙂 🙂

luzza
26. bře 2011

a tady perlička... Nelinka objevila pindíka, tak za něj hned pěkně zatáhla 😝 😝

crca
26. bře 2011

Ahojky jsem tady přes Jankatr,taky mám dvojčátka,za měsíc jim jsou 2
@luzza jinak teda copak když je to pes,ale Míša vidí pindíka u Matýska a to jsou normální orgie 😀 Člověk neví,jestli se smát,nebo jí nějak napomínat 😅

luzza
26. bře 2011

ahojky crca 🙂 🙂
když naše holky asistujou u každýho koupání bráchovi a tomu je 12.. 😉 pindíka viděj u všech zvířat a pořád na něj upozorňujou 😉 hlavně u koňů 🤐 🤐 😀 😀
oni si myslej, že i ocas u plyšovýho médi je bimbas 😉 a v knížce má měsíček nos a oni říkají, že má měsíček pindíka 😉
takže holky jsou fakt hustý perverzačky 😉 😀 😀

jinak dětičky máš krááásnééé 😵 😵 😵

crca
26. bře 2011

@luzza děkuji 😉 Teď teda valím do postele,ale zítra dopo až je dám spát tak o sobě napíšu víc 😉 Dneska měla termín moje hodně dobrá kamarádka bývalá kolegině z práce a zpráva mě sice přišla,ale že je bez miminka,že jí umřelo,tak jsem taková mimo 😢 přišlo to náhle,žádné kompilkace neměla v těhu,v úterý byla na kontrole a vše ok..... ☹ nevím co se stalo,nechtěla jsem se hned ptát,tak jen až se bude cítit ať písne,ale upřímně nevím jak se k ní chovat, ☹ prožívala jsem to s ní od začátku,je jí už 37 má 16 ti letou dceru a s přítelem nynějším právě chtěli mímo a takhle to dopadlo ach jo ☹ No nic nebudu tady rozepisovat moje pocity 🙄

jankatr
autor
27. bře 2011

@crca nazdáreeeekkk 😵 😵 😵 Tak tě tu vítám - ale koukám že hned od začátku smutná zpráva ☹ to je mi líto - taky bych nevěděla co s tím.... 😔 😔 😔

Jinak pokud jde o ty orgie -nic si z toho nedělej -u nás jsou taky -a to jsou oba kluci.... 😝 😝 😝

crca
27. bře 2011

@jankatr je to hrozný,sama jsem jak v transu,pořád čekám že se probudím a bude to jen sen 😔 Dneska mě chuděra psala,že jí je hrozně,nejí ani prášek na spaní co dostala tak nezabral 😔 .Mě je taky šoufl 🙄 No je to hrozný 😢
Ale teď teda trochu se představím 😉 Ty už mě znáš tak nekomentuj 😀
Jmenuji se Markéta,děti mám po Ketu z 2 IVF no a to by asi stačilo ne?? 😀 😀 Kdyby jste měl někdo otázky tak se ptejte,ale tel.č. nedávám 😀 😀 Dneska šli spát až o půl 9,aby se to trochu vyrovnalo s tím časem,jsem zvědavá v kolik budeme vstávat 😅