Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
27. bře 2011

@crca 😀 😀 😀 OK - No comment 😀 😀 😀

adrosek
28. bře 2011

@crca -ahojík tak tě tady vítám taky,máš moc hezké děti,stou kamarádkou mě to tedy moc mrzí to je vážně smutné,to člověk neví co má na to ani napsat
-jinak jak ste se měli o víkendu,my boli u našich tak sem si dáchla od holek chvílu,byli snima venku atd všechno takže bol klídek a pohoda,no dneska tady máme nějak pod mrakem tak nevím jestli nebude pršet každou chvílu tak se mi ani nechce ven,jinak sme venku co to jen jde,chodíme na písek a na hřiště,jen to tady nemám tak super jako luzza a jankatr
-tak hezký den všem přejem
-jo a včera sme objednali holkám postele tak se těším a taky jsem zvědavá jak nám to spaní vtom půjde

crca
28. bře 2011

Ahojky,tak jsme dneska vstávali v 8 😵 ,ale to bylo taky tím,že šli až o půl 9 večer spát,jsem zvědavá na zítra 🤐 .Teď byli dopoledne venku,udělala jsem jen drožďovou polívku a knedlík s vajíčkem,tak jsme přišli z venku o půl 12 a teď chrněj 😅 Děcka mě spěj na letišti(teda mají obě postele k sobě dané) a já spím pak s nima ,ale aspoň se nemačkáme na jedné 😀 Manžel má smůlu 😀 ,ale od té doby mě teda spěj dá se říct dobře,nebudí se mě holka po půl hodině,nemlátěj se do hlavy o špricle 😅
Včera jsem jim už musela vyprat kombinézy co měli na ven,protože už ani nebyla vidět barva té kombinézy 😀
Jinak měla jsem dneska volat kamarádce,ale napsala mě ráno,že by to neustála,že je jí fakt hrozně ☹ Zítra by jí měli pouštět domů tak nevím jestli na tom bude trochu líp,když bude doma ☹ To je taková bezmoc ☹ Mám pořád před očima tu sms co mě napsala v sobotu ☹

adrosek
28. bře 2011

@crca ahojík,tak to ste si pospalio alespon ne všeci,stou kamarádkou je to fakt hrozné,no chudina by asik nebyla schopná mluvit že,je to fakt smutné ☹
-tak nám zítra bo ve středu dojdou postele pro holky tak jsem zvědavá jak to bude vypadat,hlavně se děsím toho odpoledního spaní jako,zda budou vylézat bo co tam budou vyvádět no uvidíme jak a co,odpoledne valíme ven zase

jankatr
autor
28. bře 2011

@adrosek tak u nás to s tím spaním je docela v pohodě - taky jsem se toho dost bála ale čtení zatím celkem funguje - dokonce v poledne daleko líp jak večer. I když je fakt že první polovinu doby co tam s nima jsem strávím tím že je honím do postele a usměrňuju ale pak tak nějak zakotvěj a už se motají na místě - někdy mi připadají jako zvířátka když si dělají v trávě kolečko než si lehnou 😀 😀 😀 Kubík se pak ještě chvíli pokouší o stojky a tak a pak to najednou udělá klap a je po nich 😅 A teď co jsem jim tam pověsila do okna tmavé povlečení místo závěsů 😅 takže tam mají opravdu dost tmu - dokonce spěj docela slušně i ráno - včera přišli až o půl osmé (nového času) - to už se dlooooouuuuhoo nestalo. A dneska když jsem Dana budila do školky tak taky ještě spali.

Naprosto kouzelní byli dneska v noci - Kubík se vzbudil a když jsem tam přišla seděl u Matýska na posteli a ten mu dělal malá, dával mu svou flašku a dokonce mu myslím nabízel i svůj dudlík - no prostě k sežrání 😵 😵 😵

jankatr
autor
28. bře 2011

tak jsme si dnes vystáli dvouhodinovou frontu na přihlášku do školky a vlastně ještě vůbec nevíme jestli nás vemou... 🙄 🙄 🙄 I když tak nějak nevím co je vlastně horší - jestli řešit hlídání od dubna do září když nás nevemou nebo platit 800,- měsíčně od září do dubna za místa když nás vemou... 😒 🙄

luzza
29. bře 2011

@jankatr my jdeme 4.dubna taky k zápisu do školky, přihlášky teda máme ke stažení na jejich webovkách... taky nevím, jak dopadneme... 😒 ale každopádně bych se chtěla od příštího května vrátit do práce...

lenulinka21
29. bře 2011

@crca jééé ahojky vítej do KLUBU dvojek 😀 😀
HOLKY neříkejte mi, že to tak moc letííí ten čas, že se tady už bavíte o zápisu do školky??? 😀 😝
Jinak nás se nový čas nějak nedotknul 🙂 ale já neuměla dva zabrat 😠 asi sránu či co..
všem pěkný den vyrážíme ven utahat ty naše ratolesti 😀

jankatr
autor
29. bře 2011

@lenulinka21 letí letí... 🙄 🙄 🙄 je to fakt mazec....

luzza
29. bře 2011

PROSTĚ KRÁSNEJ DEN 😵 😵 😵

crca
29. bře 2011

Ahojte děvčata,předem děkuji všem za uvítání 😉 Dneska bylo fakt krásně,jen na tý krpce to nijak neplatilo 😠 Dneska měli zase jeden den D,Jsme doma,tam se nuděj,začnou řvát ven ven,tak je ještě ke všemu za neustálého vztekání a řevu teda oblíknu,jsou na zahradě,mají tam všechno a oni se nudí 😠 Tak jdem udělat kolečko po jedné cestě tady u nás a Míša že kočárek,tak fajn,Máťa tahal za sebou housenku dřevěnou.....v půli cesty(a že to není nic dlouhého)Mates ten svůj klek a histerák a chtěl do náruče a Míša pro změnu sedla do toho svého kočárku(pro panenky) a mámo vez mě 😠 Tak po dlouhém kliném prošení a přemlouvání to skončilo tak,že Michalu jsem vezla v tom kočárku(aspoň neřvala 😅 ) a řvoucího Matese v podpaží jak husu 😅 Odpoledne byli celou dobu na zahradě,jsem jim řekla,že si s nima ostudu dělat nebudu 😀 Ale jeli jsme se projet aspoň kočárem na mašinky a do města,tak aspoň tu 1,5hod byl klid a venku pak teda byli do půl sedmé 😅 Ale jo,jinak byl hezkej den 😀

crca
29. bře 2011

U sousedky na traktoru,jedna z dneška hezká aspoň chvilka 😀

luzza
29. bře 2011

@crca ten traktor je super 😀 😀 😀 my dnes na procházce potkali taky jeden odstavený, zamčený a holky byly smutný, že nemůžou do něj 😀 😀
jinak vaše procházka mě aspoň rozesmála 😉 😀 😀 tě úplně vidím 😅 😅 mám živý představy 😀 😀

crca
29. bře 2011

@luzza No jsem ráda,že jsem tě pobavila 😀 a hlavně nejsem v tom sama 😀 Nejhorší bylo sundat z traktoru ne Matýska,ale Míšu 😀 ta i klíčkem otočila,šajtrpákou zakvedlala,kdyby mohla tak snad i sama odjede 😀
Chci se zeptat 😅 Občs dostanou chuťovku už ten jahodový Sunar 24(jsme na Sunaru) a jelikož ho objednávám přes net,vždy kolem 10 tého,tak se nic nestane,když jim už v dubnu objednám jen ty pro 24 měsíční že ne? 😅 Dva nám budou na konci dubna,takže by to nemělo nic udělat,když najedu hned na tyhle? 😅 Jen se ptát pokud se vám to zdá blbá otázka tak ani neodpovídejte 😀

luzza
29. bře 2011

@crca tak Míša je teda šoumenka 😅 😅 😅 no jasně že jim klidně objednej 24 🙂 🙂 už můžou dávno 😉 🙂 🙂

jankatr
autor
29. bře 2011

@crca 😀 😀 😀 ty mě prostě vždycky pobavíš 😀 😀 😀 😀 Ten sunar určo můžou 😉
Ještě štěstí že ti naši šoumeni si na tom písku za barákem docela vyhrajou - u nás přicházejí hysteráky až doma za dveřma - hlavně Mates poslední dobou - nějak se mu nechce domů - tak ječí jak prokopnutej, pere se se mnou o věci co se z něj snažím sundat, snaží se obout si zpátky boty a řve a řve a řve....

luzza
29. bře 2011

@jankatr už se těším na vaše narozeninky 😅 😅 váš dortík k ročku byl nejlepší, co jsem tu viděla 🙂 😉 hrozně se mi líbil 😵 😵 😵 (mimochodem mi to přijde jako před pár dny 🤐) tak jsem zvědavá, co přijde letos za dortíček😀 😀 😀

jankatr
autor
30. bře 2011

Letos máme objednané včelí medvídky tak jsem zvědavá - vlastně vůbec nevím jak bude vypadat - ten lonskej jsem vybírala podle dortů co má ta kočena v albu, ale tohle jsme domlouvali jen po telefonu, ještě tam takovej nemá - takže jsem zvědavá co vymyslí 😉 🙂

crca
30. bře 2011

@jankatr Jako by jsi psala o mým Matesovi 😀 a to ještě když ho chytne ten hysterák venku,tak si začne ty boty pro změnu sundavat 😠 Dnešní dopoledne opět hysterická scéna 😠 já už nevím jak na něj ☹ řvu na ně po celých Kunčicích(to je část kde bydlíme) a už se s nima bojím-respektive už se mě nechce nikam chodit ☹ Dneska odpoledne jedeme za kamarádkou,co jsem s ní ležela v porodnici a má taky dvojčátka-kluky jsou v červnu,takže naše věková kategorie 😀 tak jsem zvědavá 😅

crca
30. bře 2011

Tak děvčata,návštěva super,ale co se mě stalo 😠 Mám to na Facebooku,ale moc lidí tady mě nemá taky na Fecu 😅
Jela jsem za kamarádkou a cestou se stavila v Tescu,děti sebou,tak jedno šlo do toho sedáku,druhé přímo do vozíku...Dávám nákup do auta..,Míšu pak vyndám z vozíku,a jak jí zapínám do sedačky,v tom bum a Máťa odjel s vozíkem a trefil to to auta,co stálo cca 2m od nás 😅 ,ale na naší straně a ještě stál při kraji a ne v tom"boxu" na auto,kam se normálně parkuje.. 😝 .tak se pousměju a mávnu na toho chlapa s gestem že se omlouvám....člověk by čekal,že se nic dál dˇít nebude,ale .....chlap vyletěl z auta a jako čemu se směju!!! 😕 Tak já zase,že jsem se omluvila,že to nebylo úmysleně,ale prostě kluk odjel jak je křivá zem,když jsem zapínala první dítě!!To jsem už začala bublat😀 a on zase tak se tomu příště nesmějte!!a čuměl na ten kufr kam to "Máťa" napálil a to už jsem vřela,tak mu říkám,no tak fajn,tak zavolejte na pojišťovnu a Policajty ať to vyřešej!!! 😠 A on,zase... si z toho ještě dělejte srandu a to už mě dokopl,tak mu říkám už hlasitějc..tak já teda příště budu brečet!! 😝 a jak jsem už nasedala do auta,tak na něj ještě řvu..kdyby jste měl aspoň Mercedes😀Podotýkám,že měl Fildu rezavou jak veverka!!No vytočená jak beruše a ještě teď mě to burcuje😀D Debil jeden!! 😝 😝

luzza
30. bře 2011

@crca jsem mrtvá smíchy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ten závěr rezavá veverka mě dodělal 😅 😅 😅 😅

luzza
30. bře 2011

dnešní ráno u mě v posteli 🙂 vstávačka v 9h (ale po obědě usnuly až v půl druhý 😖 )

jankatr
autor
30. bře 2011

to víš Marky - mít mercedes tak by možná ani tak nezuřil - takhle se asi bál že se mu ta rezavá rachotina chudinka rozpadne :oD))))))))))) Ale jinak tě naprosto chápu. My jeli minulý týden pryč, upásali jsme děcka do auta a já že jim ještě skočím pro nějakej rohlík (parkujem hned vedle obchodu) No samo u pokladny to zas trvalo hodinu a znáte to - děti v autě když se nejede jsou většinou nervní - tak jsem slušně poprosila dvě paní přede mnou jestli by mě nepustily - že mám jen tři housky a peníze přesně odpočítaný - tudíž otázka tak 10 vteřin než to pokladní namarkuje. Ta jedna v pohodě ale ta druhá - s odpuštěním kráva zmalovaná hned že ona má taky jen tři věci a že to by chtěl každej a bla bla bla - tak jsem jí řekla že jsem se jen slušně zeptala - že mám prostě děti v autě a budou nervní... - no ještě se mi cestou z obchodu motala pod nohama a pak se na mě otočí - a prej: No vy jste teda pěkně kecala že máte děcka samotný v autě, když je tam s nima chlap, no ještě že jsem vás nepustila... - no měla štěstí že jsme spěchali a že už byla kus ode mně... čůza jedna pitomá (přitom nic o samotnejch dětech jsem netvrdila) - jako neřeknu kdybych tam bůh ví jak zdržovala, dávala si sportku nebo platila tři rohlíky kartou - ale tohle mě fakt vytočilo.

jankatr
autor
30. bře 2011

tak už jsem dneska nevydržela s nervama a rozložili jsme patrovku 🙄 ještě štěstí že je složená vlastně ze dvou samostatných postelí a ta třetí je zašupovací - mají sice v pokojíčku míň místa ale nedá se nic dělat - je to fakt o život - oni už na to vylezou bez toho aby potřebovali něco pod nohy a to je ten první schůdek tak 60 cm vysoko ( tím že je otočená ta výsuvná postel do "L" tak tam vlastně jakoby poslední schod chybí. No a jen to včera zjistili tak dneska tam byli v jednom kuse - sundala jsem je dolů, ve finále už dostali i přes zadek - a co byste řekli než jsem se otočila a došla do kuchyně už tam byli zas.... 🙄 🙄 🙄
Ještě štěstí že tam zatím nemají psací stoly a vlastně skoro žádný jiný nábytek krom dvou skříněk. Takže je tam dost místa aby se ty postele daly rozložit - minimálně do příštího roku to tak budem muset vydržet, jinak bych dopoledne když jsem s nima sama doma snad ani neuvařila. Pak už budou chodit do školky a když budou doma tak už tam bude i Dan a ten spolehlivě hlásí 😅 😅 😅

luzza
31. bře 2011

tak konečně máme vlastní kočárky 🙂 🙂 a domů nás zahnal až večerní deštík 😉 🙂

crca
1. dub 2011

@luzza Krááásnýýý 😵 Míša ho má asi už rok,koupila jsem ho tady na bazárku za 200kč,ale úžasnej 😵 je to teda sporťák trojkolka,ale bez něj taky už nevyjedem na vycházku 😉 Zkusím hodit foto,před dvěma dny jsem vzala foťák už i ven,rptože nějak nemám fotky 😅 nestíhám,a když tak je to jen z baráku 😀

@jankatr Tak já už taky "polevila"pořád mě lezli na židlidli a otvírali na chodbu-přes zimu je tam ale zima,tam netopíme,ale teď už jsem je nechala,nechávám už ty dveře otevřené od rána a je klid,lítaj si po chodbě,po schodech,nahoru do pokojíku.... 😀 sice mám strach aby mě nesletěli,ale opět zafungovalo pravidlo"jen je nech,ono je to přestane bavit 😀 "

crca
1. dub 2011

Ta poslední hromadná je jak jsme byli u té kámošky co má taky dvojčátka,to prostřední mrně,je od její kámošky,co tam byla zrovna 😀

jankatr
autor
1. dub 2011

@crca koukám že Míša je dobrej zákopovej bojovník 😀 😀 😀 Jinak pravidlo jen je nech se mi osvědčilo hlavně pokud jde o pojídání písku -taky jsem zjistila že Matese ze všeho nejvíc baví to jak mě s tím vytáčí a od té doby co jsem to vzdala už to dělá minimálně a když to udělá tak dokonce i konstatuje že je to bléééééééééé 😀 😀 😀 😀

luzza
1. dub 2011

kočárkománie pokračuje 🙂

luzza
1. dub 2011

no a taky nám přišlo vyúčtování za elektriku 🤐 🤐 🙄 🙄 😖 😖
doplácíme 14 tisíc 😝 😝 😝 😝
(jak jsme měli rozbitej kotel a topili těma přímotopama v těch největších mrazech)
hnus teda