Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

tina30
7. led 2009

a jakou značku?

adrosek
7. led 2009

-tak sme doma z nákupu a já se najedla aji po cestě,taky sem si koupila ten balon na cvičení tak se musím kuknout na net na nějaké ty cviky

luzza
7. led 2009

žanetko
tak to bych taky brala a za kolik se teda dají pořídit???
adri
my jsme taky z nákupu a koupila jsem prckům v tescu krásný osušky 🙂 byla to 50% sleva,takže jedna teď vyjde na 85 korun 😅 jsou fakt krásný 😵 😵

luzza
8. led 2009

dobré ráno dvojmamky 🙂 🙂
za hodinku vyrážím do špitálu na to 3D... 🙂
půjdou se mnou zase holky od nás z jipu 😀 aspoň bude sranda 😀

zanetik
8. led 2009

Ahojda, tak ty lehátka jsou od fisher price, dají se sehnat i bazarový, ale cenově to není o moc lepší a na nový je aspoň 2roky záruka, najdu vám odkaz.
Osušky taky ještě tak 2potřebuju, 2jsme dostaly k vánocům.
Luzzo, tak snad máš super zážitek

😉

zanetik
8. led 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19333082&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18337347&tab=1

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19320004&tab=1

Liší se jen cenou a desingem, jinak funkčnost stejná, nevím který, spíš už vybírám pro holky mezi prvním a třetím...nevím jestli to kovový nebude lepší než plastový, až budou větší a dělat na něm blbosti, aby vydrželo.

adrosek
8. led 2009

-ahojík holky tak vás zdravím všechny

tina30
8. led 2009

zanetik to vypadá fakt dobře. a snad bude lepší kovové než plastové. to přeci jen víc vydrží.

tina30
8. led 2009

holky chtěla sem se vás zeptat na pohyby mimísků. cítíte že se hýbou obě najednou, nebo se pohybujou na střídačku ? mě se například včera obě nacpali doprava, takže břicho bylo šišatý a až to jako bolelo, takový nepříjemný. no pak si to jedno rozmyslelo a srovnali se. 🙂

adrosek
8. led 2009

-no já ještě pohyby necítím žádné,já jsem ještě po zadu asi dost,ale už bych je chtěla cítit
-jinak mám dojem že mi ces noc vždycky ztvrdne břicho,když se vnoci zbudím tak je tvrdé a trocha mě pobolívá,stávalo se vám to taky

tina30
8. led 2009

adrosku stávalo se mi to a i ted se mi to stává. tak se jdu v noci vyčurat a pak je to zase ok.

adrosek
8. led 2009

-jojo přesně tak,taky mám ten dojem,že jakmile se vyčurám tak to povolí,asi to bude tím aji,jenže mě se tak nechce vnoci stávat že až hrůza,vylézt z teplého pelíšku že?

katy.m
8. led 2009

Ahojky holky,sice máme termín až v létě....ale můžu se přidat?

tina30
8. led 2009

ahoj Katy, samozřejmě že můžeš.

Adrosku, vstávat se mi v noci taky nechce. a kolikrát to vydržim až do rána. snažim se na noc už moc nepít, abych nemusela z postýlky. 🙂 😉

andra76
8. led 2009

androsek přesně jak to píšeš to mám i já,večer se probudím bolí mě bříško a jakoby mi tvrdne pak se vyčůráma je to lepší, asi jim tam bobkům zavazí ten plnej močák 😅
jinak dneska jsem byli v poradně a zatím všechno o.k.,výsledky triplu a moče budou za týden tak snad to bude o.k. když genetika byla dobrá.
na další genetiku jdeme 10.2. a od příštš už budem chodit do rozikové poradny ve fn ol .chtěla jsem to.poprvé tam jdeme 26.1.

adrosek
8. led 2009

-jojo to je strašný vstávat vnoci
ahojík katy vítám tě tady,jasně že můžeš já mám taky termín až v létě

katy.m
8. led 2009

tak k tématu: taky mi v noci tvrdne břicho,je to dost nepříjemné,mnohdy mě to i zbudí.A jsem hrozně učůraná 😅

katy.m
8. led 2009

androsku,koukám,že jsme na tom skoro stejně 🙂

katy.m
8. led 2009

holky,prosím,byl z Vás někdo na tom screeningu v 1.trimestru?Nejblíže k nám to dělají v Olomouci,tak se chci objednat...

andra76
8. led 2009

katy jojo já jsem tam byla ve fn a má se to dělat kolem 12tt.vemou ti krev a udělájí ultrazvuk.

tina30
8. led 2009

katy přesně jak píše andra, dělají to kolem 12tt, později už ne. a jak tak koukám ty už máš 12tt ted.

Já sem teda nebyla. čekala jsem až na ty tripple testy v 16tt. Naštěstí dopadly dobře.

gabina26
8. led 2009

holky, potřebuji poradit.. myslíte si, že je blbost se vdávat ve 21 tt? jak se cítíte vy, které už tento týden máte za sebou? jak velké břicho přibližně v tom týdnu už máte? 🙂

luzza
8. led 2009

dvojmamky
tak čekáme KLUKA A HOLKŮŮŮŮŮ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
8. led 2009

holčička má 295 gramů a chlapeček 266 gramů...
byli úžasný 😵 😵

tina30
8. led 2009

no tak velikááá gratulace. takže se nakonec ukázala, holčina jedna 😉

downhamka
8. led 2009

Cauky holciny
Pridavam se ke gratulaci luzzo, Suuuuppperrr, vitej k pareckum, je nas tady prece vic, moc jsem ti to prala!

Jinak tinko Ja mam uplne to same. Brisko tvrdne, tak se jdu vycurat a pak je to lepsi. Piju na to magnesium. Pohyby jsou, jednou jeden pak druhej a nebo oba najednou. Taky jsem mela brisko parkrat sisku, hlavne vecer kdyz se uvedebim na boku. Od minuleho patku do stredy se mi mimiskove pretocili. Takze ted je holcicka zadeckem dole a kloucek dole hlavickou. Doktorka rikala, ze to jeste neni konec nadeje na prirozeny porod, ze se holcicka jeste muze pretocit, no ja tomu moc neverim, ale uvidime. 🙂 🙂 Ve stredu jsem byla v poradne a vsechno dobry, zase mi brali krev na protilatky a za tyden jdu na ten test cukrovky, uz se tesim 😠 ☹

Janka ten kocarek co jsi sem dala stranku by byl super, kdyby mohli miminka koukat na tebe, psala jsem na dvojcatka email a pani mi rekla, ze to je ten jeden pruser, ze nema prehazovaci rukojet nebo strisku, takze je miminko telickem od tebe. JINAK by to byl muj favorit, protoze i adapter na autosedacky je pry v cene 😉 🙂

Holky mejte se a opatrujte se, pozor venku, je namrznuto (ale to uz vam asi hodne lidi rikalo)! 😉

Katy a ty vitej, blahopreju!!!

adrosek
8. led 2009

-ahojík holky,tak som doma z města,sem se krásně vyvětrala,je tam zima teda ale nevadí
-teda luzza moc moc gratuluji tak to je super takže páreček,to je úžasný si ráda ne??
-tak som si koupila těhu kalhoty a konečně som koupila aj něco na mimča,koupila som spací pytle,osušky a nějaké dupajdy s krátkým a dlouhým rukávem-je to úžasný
-jinak Katy jojo je to pravda stím čuráním vnoci a stím bříškem

andra76
8. led 2009

luzza tak to moc gratuluju ,ale opatrně kámošce taky ve 22tt říkaly na genetice páreček a nakonec jsou s toho dvě chcalenky,ale co už vždyt je to jedno hlavně at jsou zdraví a holčička mmůže nosit jakou koliv barvu, akorát u kluka asi růžová moc nepůjde ,ale v nouzi doma taky vadit nebude. 😉

adrosek
8. led 2009

-jojo přesně tak,ale snad to máš 100% luzza to je fakt super

tina30
8. led 2009

down, by mě jen zajímalo jak se tam tak můžou otočit. snad není možný aby tam bylo tolik místa. přece jen jsou už větší.

jo a nejčilejší jsou když si jdu lehnout. v noci ležim na boku a převážně, to který je vespod, tak je nejčilejší a žduchá do mě. tak se přetočim na druhej bok a zase se to opakuje. 😀 tak já nevím jak se mám teda v posteli uvelebit. 😀 😀