Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
17. čer 2011

Je z něj správnej "raubíř" - tak jak ti naši - vždycky když je ošmikám tak jsou takový "drzounci" od pohledu 😀 😀 😀

crca
18. čer 2011

@jankatr to je fakt,ale on je teď raubíř opravdu 😀 to je kluk jak vyšitej,jen kdyby nebyl tak ufňukanej a cíťa na kde jakou špínu,stačí aby měl trochu mokré triko nebo oděv a už to svlíká,že "mloklo 😀 "(mokro) a už si bere čisté 😠

jankatr
autor
18. čer 2011

@crca Ty poslouchej - nepujčili jste si náhodou "našeho" Matese??? To je jako bych ho viděla v živejch barvách. Přesně jak to píšeš - raubíř ale ufňukanej, na triko si trochu slintne a už si bere druhý že tamto má už "beee" Je vidět žes ty moje těhu bacily pochytala se vším všudy 😀 😀 😀

crca
18. čer 2011

@jankatr no comment 😀 😀 -a už víš proč se ptám na facu po kom ty děti vlastně jsou? 😅 😀 Ještě,že bydlíte takovou dálku od nás,to by mohl být průser hned 😀 😀

crca
18. čer 2011

@crca Jinak Míša,na to,že je to holka,tak ta je praví opak-ano,holčička už to je,ale prase prvního kalibru a čím víc,tím líp 😀 Triko špinaví,uslintaný,zapomenu ho dát do koše na prádlo,ráno jí dám věci na ustrojení,ale ne,ona nechce čisté,ona chce to špinaví 😀

crca
18. čer 2011

@jankatr ježíš já už musím jít spát,já už si odpovídám sama sobě 😀 Dneska je nějakej klid 😀

jankatr
autor
19. čer 2011

@crca 😀 😀 😀 no jo - únava je znát co ??? 😀 😀 😀

Mě se jen líbí jak to maj ti naši hoši rozdělený - Kuba ten bude klidně okukovat jeřáby, bagry, tatínka při vrtání, mixér a podobně, ale potká slepici nebo kačenu a je podělanej až za ušima - a Mates ten to má přesně naopak 😀 😀 😀 😀

crca
21. čer 2011

@jankatr ´když u nás vyrůstají mezi zvířectvem,takže to je spíš problém pak někde ve městě,když je uvázanej pes 😠 to co dělaj s babí pejskem a koťátkem 😅 .....to si asi moc psů nenechá líbit 😀 ,ale i tak je okřikuju,že to nesměj,člověk nikdy neví 😔 a průser je hned,Zorinku vždycky pochválím,jakože-hodná,nesmíš...,ale ty děcka hlídám víc,jinak ona je v pohodě,fakt nic nikomu neudělá,ale prostě na tohle jsem opatrná i když je to směska 😅 Pak je kdyžtak hodím do ohrady ke kozám a beránkovi a je chvíli klid 😀
Dneska jsme byli s dětma u zubaře 😵 a jsem na ně pyšná 😵 spolupracovali ukázkově.dr. je nemohl vynachválit 🙂 na to kolik jim prý je tak je to super práce 😉 všechno krásné a v pořádku,tak jsem ráda 😅 No a zítra nás zase čeká další dávka očkování na spalničky.... 😔 to bude mazec ☹

adrosek
22. čer 2011

-ahojík mamky,přeji hezký den všem 🙂 🙂
-jakpak se máte všechny,nějak není času sem chodit,sme stále venku a pak už se mi nechce večre moc,ještě jsem vás nestihla ani dočíst všechny
-jen kukám na fotky jak se čvachtáte všechny v bazénkách-luzza a jankatr,moc hezké fotky a děti jsou už veliké šíleně
-my sme po oslavách konečně tak sem dám nějaké fotky z oslav narozenin holek
-no ohledně nočníku zatím stále bojujeme bych řekla,lícou si bez plinky a nevyčurají se ani na zem,mám dojem že vydrží vždy až dokud nedostanou plinku tak si říkám že ven už začnem chodit taky bez plinky a budeme nosit sebou více kalhot asik prostě 😉 tak jsem zvědavá kdy konečně začneme
-včera sme byli taky prvně u zubaře s holkama,tak ok všechno jen už musíme zrušit dudlíky,my je měli teda ještě na spaní občas takže od včera už ani tuk,tak je to trochu boj než usnou,že si trocha pobrečí ale snad si zvyknou a za pár dní bude ok všechno

adrosek
22. čer 2011

-tady jsou nějaké fotky z venku a z oslav

jankatr
autor
22. čer 2011

@adrosek my to děláme přesně tak - když jdeme na písek tak mám v batůžku troje náhradní trenky nebo tepláky a když se nezadaří tak zkrátka převlíkáme. Ale jestli můžu poradit tak jim dej jen jednu vrstvu - kraťásky bez kalhotek - ono se to těm dětem pak hůř vyslíká, když chtěj chodit sami 😉

jankatr
autor
22. čer 2011

@adrosek Holky mají bezva háro 🙂 a dort je super 😉

jankatr
autor
22. čer 2011

U nás je dneska veselo 😒 teda spíš od včera - v noci začal Maty zvracet, Daník brečel že ho všechno bolí, hlava ruce.... a v pět ráno už taky nevěděl jestli horem nebo dolem. Na Matyho to šlo postupně, ten průjem až ráno a to už naštěstí nezvracel. No prostě super probdělá noc 😝 😒 😒
No ale musím zaklepat - teď už oba vypadají líp, a Kuba zatím naštěstí nic - tak snad to byla jen nějaká ta fofr střevní chřipka.

jankatr
autor
22. čer 2011

Kluci museli být unavení jak blázen - spali od tři čtvrtě na jednu až do půl páté... - to jsem zvědavá jak je dostanu za tři hodiny zpátky do postele 😀 😀 😀 ale zatím vypadají docela dobře.

crca
23. čer 2011

@jankatr 😀 Tak jak usnuli? 😀 A už je to v pohodě?Já už jsem z nich na mrtvici 😠 Mates ten jenom řve,ale kdyby to bylo aspoň kvůli něčemu,ale to je třeba....řve,že chce na chodbu,tak ho teda pak pustím-jdou si do pokojíku a za 5 min řve nahoře u schodů maminkooo,tak mu říkm,chtěl jsi nahoru tak si slez i dolu...no a hysterák 😖 a to je jen jeden případ,ráno se vzbudí a začne hysterčit,že chce dolů,tak mu říkám,chvilku vydrž a půjdeme(než se trochu proberu 😅 )-no začne sebou mlátit o zem a zase hysterák-to už jsem našláplá od rána 😠 už jsem fakt k.o 🙄 Míša ta je jakštakš,ale taky umí nas..t 😅

jankatr
autor
23. čer 2011

@crca No jo Mates je Mates - ono to má asi s tím jménem něco společnýho - jinak fakt nevím 😀 😀 😀

Spát šli docela v pohodě, I když až někdy kolem půl deváté ale to bylo spíš proto že mi tu Robert v kuchyni předělával lavici a hoši potřebovali asistovat 😅

Jinak Mates už je v podstatě v pohodě - u Kuby si nejsem jistá - nejlíp to asi vystihuje ranní komentář - Mates houstne a Kuba pomalu řídne 😅 (co se stolice týče) - Ale Daník má pořád vodovej průjem a furt ho bolí hlava a vůbec všechno - záda ruce nohy - tak nějak na střídačku - jestli to bude do zítra stejné tak už raději půjdem k dr.

jankatr
autor
26. čer 2011

Tak u nás v podstatě beze změn... Mates je sice lepší, ale Daník má pořád vodovej průjem a už nevím co s ním... 🙄 🙄 🙄 V pondělí mají být výsledky z výtěrů, tak jsem zvědavá... 😕

jankatr
autor
27. čer 2011

Tak je to v prd... 🙄 🙄 🙄 Danovi našli salmonelu 😒 😒 😒 U Matěje nic, ale je fakt že u něj to má i uplně jiný průběh.

crca
27. čer 2011

Ježíš Jani,chuděra,kde to chytil proboha 😕 Tak hlavně že malí jsou v pořádku....My zatím po očkování dobrý 😅

jankatr
autor
27. čer 2011

@crca Já vůbec netuším....Do školky jsem volala a tam prý je to v pohodě. Měla jsem podezření na zmrzlinu kterou jsem mu předminulej pátek kupovala jinde než nám ostatním. Jenže inkubačka je prý 8-48 hodin, takže to nesedí protože začal až z úterka na středu. Takže fakt nevím. Vůbec netuším co by takovýho mohl mít, že by to měl on a my ne...

jankatr
autor
28. čer 2011

Huráááá ať žije Hylak - Daník nám konečně houstne 😀 Já vím že tohle je tak trošku debata o hov.. - ale jsou chvíle kdy i to hov... se stane "středobodem vesmíru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

crca
29. čer 2011

@jankatr 😀 😀 ´jo jo máš pravdu a už jste přišli na to kde to mohl chytit? 😕 Já jezdím už druhý den na injekce na záda 😖 takže když ne děti tak já 😀 S Míšou jsem byla na ORL,a má trochu zvětšenou mandli,tak zase něco 😒 ,ale máme přijít za půl roku a uvidí se,ale prý to není zase tak hrozné a hned jsem jí nechala změřit sluch 😅 páč mě příjde,že občas snad neslyší 😀 až když fakt zařvu tak se pohne 🙄 ,ale má to dobrý-no co,když už jsme tam byli a to jsem jela s oběma s tím,že se jdeme jen objednat a hned nás vzala 😅 Byl tam jen jeden pán a už vstával,že půjde do vnitř a sestra "vy počkejte vy jdete jen na audio,děti mají přednost 😅 ",tak jsme to hned sfoukli a nemusím tam jezdit znova 😅

jankatr
autor
29. čer 2011

@crca Vůbec netuším 🙄 🙄 🙄
Co máš se zádama? Namožený? To je taky super věc při takovejch svišťích když člověk nemůže na záda.... 😒
S tím sluchem - já mám občas uplně stejný pocity ale myslím že je to spíš o to že ty děti sice slyší, nicméně nás tiše ignorují 😅 hajzlíčci mrňavý 😠 😅 😀

crca
29. čer 2011

@jankatr no namožený asi ne,mě už to udělalo loni,když jsem se sehla pro Mátěje a najednou lup a už jsem se nemohla bolestí nadechnout natož zvednout 😅 ,teď to nebylo tak nárazový,ale nejdřív to jen bolelo a pár dní už jsem si nemohla normálně sednout,zvednout,píchalo tam jak čert,ale není to přímo na páteři,ale asi tak 5cm bokem jakoby u kostrče,ale na dotek to nebolí,jen při schybu a pod-což je docela v prde..i,páč se ohýbám milionkrát denně 😀 možná ještě zítra na jednu injekci a pak se uvidí co se mnou dál.Prý by mě dal ještě rehabku,ale to je zase rozpr..nej den 😒

jankatr
autor
29. čer 2011

@crca Možná nějakej nerv nebo něco - taky se mi občas něco podobnýho stává 😒 Naštěstí se to zatím vždycky povedlo nějak rozehnat různejma mastma na bolavý záda nebo horkou vanou a podobně. Hlavně se k nim nesmíš ohýbat - musíš do dřepu jako když polkneš pravítko.

jankatr
autor
29. čer 2011

se mi to radí co??? 😀 😀 😀

crca
30. čer 2011

@jankatr jo to je přesně ono,nesmím se ohýbat,ale jít do podřepu,jenže kolikrát v té rychlosti si to člověk neuvědomí 😀 a to je teprve průser 😀

jankatr
autor
30. čer 2011

já vím 😀 😀 😀

adrosek
30. čer 2011

-ahojík mamky,všechny zdravím po delší době,jak se máte,ste zdraví všeci snad
-tak já hlásím první dobré zprávy ohledně nočníku 🙂 🙂 tak Adulka si už řekne že chce ee a vyčurá se mě aj doma na nočník a aji venku,včera sme dokonce jeli autem a museli sme zastavit a pěkně se vykadila,tak jsem ráda,jen na spaní ji ještě dávám plinku,ale co hlavně že je už velký pokrok,no u Sáruš to bude asik těžký,ale už je pokrok,že když vidí venku Aduš tak chce taky ee,občas se ji to podaří ale doma nic moc ještě,ale pokrok je že si už sedne na nočník alespon,no hlavně nám asik zabralo-že děláme hurááá kolem nočníku a poskakujeme a to samé aj venku,tak děkujeme jankatr za radu 🙂 ,tak se Sáruš to snad brzy dopilujeme,sem ráda aspon že už tak sme pokročili

jankatr
autor
30. čer 2011

@adrosek 😀 😀 😀 jojo - člověk si u toho občas připadá jak debílek ale když ty dětičky to tak baví 😀 😀 😀 Je super že jste tak pokročili. Neboj Sárinka to taky dožene - bude závidět Adélce tu pozornost a pochvaly - dřív nebo později pujde v jejích stopách 😉