Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

crca
27. zář 2011

@myska77 ježíš marjá a jak jste to poznali? 😒 No to nám to fakt hezky začíná ☹
Prosím tě co to mají za ty odrážedla?To je krásný a hlavně dosáhnou na zem,co já koukala tak by nám byli velký,tak jsem to nechávala na dýl,ale tyhle jsou asi fakt pidi 😀 A nebo jsme tak malý my?? 😕 😀

jankatr
autor
27. zář 2011

tak to dopadlo přesně jak jsem si myslela - pravý ucho píchaný... 🙄 🙄 🙄 v pátek kontrola a uvidí se jestli nám ten zákrok neodsunou kvůli tomu jak je zasoplenej... - i když do toho třináctýho si myslím že bysme mohli být v pohodě - jenže předoperačka se musí udělat několik dnů předem no tak uvidíme...

@myska77 Kluci jsou super... je vidět že jsou ve svým živlu 🙂
To s tou píštělí to je taky mazec... jako byste těch problémů taky neměli už tak dost... 😒 😔

@crca Máťa je hrdina že to dal... já už bych nejspíš hodila šavli... 😅 😅 😅

jankatr
autor
27. zář 2011

Tak tohle je super - bydlet někde na horách tak jdu asi do toho - ale do té naší "městské" zimi bysme je asi moc nevyužili a příští rok si myslím že už budou blbnout spíš každej sám na bobech https://www.modrykonik.cz/bazar/dvojcata/i8hv/k...

myska77
28. zář 2011

@crca Ta odrazedla se jmenuji Davidek Plus, jeste existuje samotny Davidek, ten ,,Plus" ma lepsi loziska. Kluci maji 88cm, takze taky prckove, ale to sedadlo je od 34cm a to uz dosahnou, za 2 dny se naucili drzet rovnovahu a ted je to mazec jim stacit, ale porad chteji jen na ,,kolo" a nemuzu je z toho sundat. Ma i rucni brzdu, ale poridila jsem jim ty chranice boticek, tak brzdi nohama, jsem zatim radsi. A vazi 3,5 kilo, takze je obe unesu, kdyz mi je predaji 😀 Kocar jsme uz prodali a mesic uz chodime jen pesky, uz si zvykli, ale byl to boj.
Ten Pistel jsme nasli, ze to vypadalo jako kliste nebo cerny bedar, tak jsem to zkusila zmacknout a vytekla takova cira voda (sliz) a pod kuzi byla videt cesticka asi 4 cm, kam to vede dal se nevi. Je to geneticky dane.
@jankatr tak vam zase zacinaji usi, no bezva. Tak se drzte a at to dobre dopadne a vezmou vas na ten zakrok

myska77
28. zář 2011
myska77
28. zář 2011

@jankatr Ja jsem akorat vcera prodala ty ohradky na sane co meli loni. Vy uz byse tyhle sane taky snad nepouzili, ne? To je pro prcky a kluci uz budou radit sami. Letos uz to zvladnou na pekacich doufam, loni jsme je jen vozili, ale letos uz pofrci sami, zadny tahani 😎

crca
28. zář 2011

@myska77 hezký,asi půjdu dneska vykrást banku 😀 😀
@jankatr teda chuděra malej ☹ Já jsem kousla jednou do toho Prednisonu a teda fakt mě to natáhlo,musela jsem si i zuby vyčistit.Noc super,jedna s dalších nejhezčích za poslední 2,5 roku 😀 Spali jak zařezaný,ani se nevzbudili,tak jsem ráda,snad máme zažehnáno 😒 Ještě mu dám jeden prášek ,ale asi jen 1/4 a snad to bude o.k
ty sáně jsem taky už viděla,ale jak tu bylo psané,nám se už taky nevyplatěj,stejně bych je sama už neutáhla a jet někde na nákup to nejde,protože jdeme po silnici a ještě do kopce se tahat s nima a s nákupem.....to už by neklaplo 😀 Naplníme pytle senem a půjdou na kopec u baráku 😀 😀

jankatr
autor
28. zář 2011

@myska77 No to je fakt - ale jinak jsou fakt super 😉 🙂

jankatr
autor
28. zář 2011

Jééé a musím se pochlubit - už tři dny spíme v poledne bez plínek a bez nehody 🙂 🙂 🙂 a na záchodě už Kuba frajer odmítá i stupínek a čurá ze země (jako velkej chlap) akorát když jde kadit tak ho potřebuje - a umí si šikulka nasadit i to prkýnko pro prcky 😉

crca
29. zář 2011

@jankatr gratulace 😀 s čím čůráním je to u nás stejné-teda u Matěje samozřejmě 😀 Taky si zvedne prkýnko,stoune na špičky,taktak přehodí famfulu přes kraj a čůrá a komentuje to slovy(bublinky 😀 ),jak čůrá,tak to dělá takové bublinky 😀 Míša ta si taky už dá prkýnko její dětský,vyčůrá-nedej bože aby nebyl toaleťák 😀 ,no jsou to všechny šikulky 😉 a velké děti 😢 😅 Dneska jsme byli na kouknout na houbách-něco se ještě našlo,ale zjistila jsem,že mám doma asi budoucí modelku 😀 co pařez,to Míša sedla,začala se křenit a říká"fotit" 😀 tak jsem jí musela vyfotit aby jsme aspoň došli zpátky na cestu 😀

jankatr
autor
29. zář 2011

@crca No jo - holt ženská 😀 😀 😀

jankatr
autor
29. zář 2011

@crca Včera jsem se tu vrtala ve starejch fotkách tak jsem koukala na fotky jak jsme se u vás stavovali - to je mazec 😀 😅 jak ty mrňata vyrostli - tenkrát to byly takový uzlíčky na sedačkách a už jsou to takový pašáci veliký 😎

bubisek
30. zář 2011

Ahoj maminy,
potrebovala bych poradit. Chtela bych pro nase holky koupit na zimu sane a boby. Bude jim jeden rok.
Takze na sane musim koupit i tu ohradku. Nemate zkusenost, jestli se tam da nejak pridelat i ta druha ohradka?
Jak to delate u vas?
A co boby? Klasicke obyc staci nebo mam koupit boby pro nejmensi?
http://www.zbozi.cz/vyrobek/alpengaudi-alpen-ba...
Ale ty mi prijdou dost drahe na to,ze v nich budou jezdit letos a mozna jeste pristi rok.
Dikes moc

crca
30. zář 2011

@bubisek Jukni výš na příspěvky,je tam odkaz na sáně pro dvojčátka 😉 Boby bych nekupovala,ani my je nemáme,až teď asi koupíme,jinak to nemělo cenu,sami si je netáhli 😀 Loni jsem vytáhla saně,byť jen s tou jednou opěrou,ale na ty klasické saně se ti dvě opěry nevejdou-máme ty dřevěné....a stejně to tahání bylo katastrofa,na kopec jsem s nima vyšla jednou páč to bylo o zápal plic a po silnici se nedalo,takže ani ty sáně jsme nějak extra nevyužili 😉 a ty máš malý prcky....Jsem zvědavá letos,jenže Matese dostat v zimě do sněhu je nadlidskej výkon,ale tak snad letos už to bude lepší 😀
Holky,blížej se Vánoce....máte nějaké tipy pro děti?Napadli mě ty kola-odrážedla,ale to jsem tak nějak zavrhla,protože venku s tím stejně nebudou moc jezdit a doma na to není nějak moc místo,takže to nechám spíš až na jejich narozky,na jaro,ale mě jinak vůbec nic nenapadá a chtěla bych začít už něco kupovat teď,ať se z toho pak nepos..ru 😀

crca
30. zář 2011

@jankatr prosím tě Jani, já má jen dvě fotky z toho jak jste se stavovali-nechápu kde mám zbytek,ale asi jsem to zapoměla přesunout z toho mailu,co jsi mě tenkrát posílala a te´d jsem je mazala asi po 2 letech,tak kdybys tam měla nějaké ty fotečky,pošleš mě je?Asi jsem je vymazala.po tolika letech už jsem nekoukala co to je 😀 Musela jsem si vyčistit maily,už jich tam bylo hrozně moc 😀 Ale taky docela často koukám na fotečky,hlavně jak měli připravené postýlky,kočárek co zrovna došel....a najednou už vlastně z toho nemáme nic 😀 ☹

jankatr
autor
30. zář 2011

@crca Jasnačka 😉 😅

jankatr
autor
30. zář 2011

@bubisek jestli vydržíš tak zkusím zjistit kde je kupovala kamoška -zrovna dneska jsme se o tom bavily že má sáně a mají nějaké madlo vzadu takže je tlačí před sebou jako kočárek 😉 🙂 to by mohlo být super

bubisek
30. zář 2011

@jankatr Dikes, to bych rada vedela. S tim madlem by to mohlo byt hnedle lehci a praktictejsi.

myska77
30. zář 2011

@bubisek Ahojky, my meli vypletane sane a dve ohradky, pred tydnem jsem je prodala☹( teda ty ohradky, sane si nechavame. Kluci meli i boby a tahli si je sami, bylo jim ale rok a pul.

jankatr
autor
2. říj 2011

Tak ty sáňky měli odtud - ale je to teda darda co jsem se koukala... 😝 http://www.kocarky-tako.cz/sanky/ navíc prý to madlo k dvojčatovým prý standardně nedělají ale po dlouhééé dohodě s podejcem jim ho taky vyrobili a poslali 😉

Ale když na to tak koukám tak zlatý ohrádky na obyč sáně - fakt nekradu... 😝

jankatr
autor
2. říj 2011

@bubisek ta předchozí odpověď byla pro tebe

bubisek
3. říj 2011

@myska77 Diky za fotku, ty ohradky jsou plastove vid, ty jsem na netu zahlidla. a tomu prvnimu museli viset nozicky dolu vid.

@jankatr Diky moc za odkaz, mas pravdu,je to teda darda,ale i normalni sane stoji 1100,- a ktomu ty dve ohradky taky neco stoji,takze to skorem na tech 1700,- vyleze. Takze to nadhodim manzelovi a uvidim,co na to rekne. I kdyz zas ty ohradky asi nejdou oddelat,takze co pak s nima ze jo. Takze obyc sane + ohradky jsou asi do budoucna mnohem praktictejsi.

jankatr
autor
3. říj 2011

@bubisek to asi jo 😉

jankatr
autor
3. říj 2011

@bubisek I když tam teda píšou že ty opěrky jsou demontovatelné - takže by to mělo jít sundat - kdyžtak tam zkus hodit dotaz 😉

jankatr
autor
3. říj 2011

@crca mají nový vzory povlečení - tohle by mohlo být do pokojíčku moc pěkný http://www.vyprodejskladu.eu/bavlnene-povleceni... 😉 😉 😉

crca
4. říj 2011

@jankatr jo to je pěkný 😉 uvidíme jak to vydrží,tenhle měsíc mám narozky,tak se třeba nějaké penízky nashromáždí a koupím to 😀 A zase nebudu mít na kadeřníka 😀 Už to mám dlouhý ja prdel,dvakrát už jsem to vzala sama tak o 10cm,už bychs tím potřebovala něco udělat...a vzhledem k tomu,že to mám tak dlouhé,tak bych si dala tu volnou trvalou,aspoň to bude nějak vypadat,když to mám furt v culíku,nebo ve sponě 😅

crca
4. říj 2011

A i tohle se mě líbí,je to sice o 100kč dražší,ale je to krep a i tak za 7 dílů je to zadara 😅
http://www.vyprodejskladu.eu/krepove-povleceni-...

jankatr
autor
4. říj 2011

@crca taky moc pěkný 🙂 vůbec tam teď mají docela pěkný vzory 😉

bubisek
5. říj 2011

@jankatr Tak dotaz na demontovatelnost operek jsem jim napsala. Tak uvidime,tam pisou operka je demontovatelna, tak snad pujdou odmontovat obe.
A holky, jak jste vyresili stromecek prvni rok deti? Nekam nahoru? nebo ze by si ho proste nevsimali🙂?

jankatr
autor
5. říj 2011

my ho míváme na stolku - nemáme moc místa tak to cpem spíš do výšky aby se ty dárky vlezly pěkně pod to 😀