Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

crca
11. bře 2012

@jankatr jééé super,tak přijeď na kafe 😀 😀 Pěkný,taky bych si dala říct 😉

jankatr
autor
11. bře 2012

no možná bysme mohli v květnu, uvidím jak to bude, ale jedeme do Police, jak nám v lednu umřela babička tak na květen je naplánováno to vložení urny. Tak kdyby to nějak dobře časově vycházelo - tak se ozvu 😉 🙂

crca
12. bře 2012

@jankatr Budu čekaaaaat 😀

jankatr
autor
12. bře 2012

Tak zítra se školka opět nekoná... už jsem se chystala jak konečně začnem a ono prd. Jen se vykurýroval Mates, tak začal Kuba... 🙄 my tam snad nedojdem... 🙄 🙄 🙄

crca
12. bře 2012

@jankatr No aspoň to bude regulérní a nastoupíte jako my od září 😀 ¨Copak mu je ☹ ?

jankatr
autor
12. bře 2012

Nestraš... v dubnu už tam pomažou i kdyby trakače padaly 😅 😅 😀 😀 😀 Nic hroznýho, jen to chytil od Matese, ten přestal kašlat a začal Kuba a navíc má děsnou rýmu. Tak si tak říkám že jít s nima v tomhle stavu poprvé do školky by byla docela drzost. A hlavně je to blbý vůči ostatním maminám.

crca
14. bře 2012

@jankatr tak ať jste hlavně brzo fit,v pátek má být teplo a krásně 😵 Dneska už jsem byla tak hotová,že ani ven jsme nešli,už mě deptá to neustálé bláto,ne jen venku,ale hlavně na děckách 😖 Jeli jsme jen nakoupit,koupila jsem jim bačkůrky a domů 😀 Jinak teda tchýně má zítra narozky a chtěla digi váhu,tak Michal koupil už teda tu co měří vodu a tuk,ale na to jsem nepřišla jak to funguje 😅 no,nejdřív jsem zvážila sebe 😕 to jsem neměla dělat 😀 A pak teda i děcka 😅 Takže Matěj má rovných 13kg a Míša má 14,1kg 😀 ale jak říkám,ona je teda už teď snad o 3 cm větší 😀 Máťovi jsme udělali už jarní sestřich,už vypadal jak houmlesák 😀

jankatr
autor
15. bře 2012

@crca taky jsem hošany předevčírem trochu volepala - na jarní sestřih 😀 😀 😀 mají hlavičky jak makovičky 😉
O tom počasí mi ani nemluv, to bláto by mě ani tak nedeptalo jako všechny ty pitomý choroby... 🙄 🙄 🙄
Nás čeká oslava příští týden - švára má čtyřicet, no ale málem se ani nekonalo, normálně ho chytla snad krize středního věku. Prohlásil že žádnou oslavu nechce že není co slavit, páč za posledních pár let měl pár nepříjemných úrazů a navíc mu umřela máma a pár kamarádů... takže měl fakt depku. Ségra už z něj byla na mrtvici. Ale nakonec se mu to asi nějak rozleželo, takže se nakonec přece jen nechal ukecat. Tak mu budu objednávat dort ve tvaru autojeřábu (dělá různé výškové práce a jedno z prvních aut byl stará tatra-autojeřáb) tak jsem zvědavá jak to dopadne 😅

crca
15. bře 2012

@jankatr Máťa měl taky v tý řepě hlavu jak meloun a teď jí má nějakou malinkou 😀 Dneska nám přišly zase věci co jsem objednávala z Brumly 😀 Nedám si říct a nedám 😀 a zítra jim teda příjdou zateplený gumáky s vyndavací vložkou od toho Demaru,tak jsem zvědavá,ale do toho bláta a mokra to je nejlepší a hlavně jsou vyteplené a dá se to vyndat 😉 Já si dneska jela nakoupit ponožky,prodává je jedna paní co dělá v textilce a má to za výrobní cenu,takže fusky za 28kč,ale je to kvalitní ,ne jako ty klouzavky nesající od ťamanů.....no koulí se to koulí 😀
Ono ty chlapi to nesou těžce 😅 Pořád si myslej jací jsou mladíci a my jim pak připomeneme,že je to trochu jinak 😀 U nás taky dělaj různý motivy dortů,letos ale děckám nechám udělat klasický kulatý jen s tím jedlým papírem,zase jim to vynahradí ta trampolína 😅

jankatr
autor
16. bře 2012

@crca to jo, ta jim aspoń vydrží 😀 😀 😀 nevím jak u vás ale u nás loni dort padl za vlast do pěti minut 😀 😀 😀 respektive veškeré zdobení, ten vnitřek pak už chvíli vydržel.

Jinak naši hoši mají Mates 14 kg a Kuba skoro 18kg 😲 už ho málem ani neunesu 😅 😅 😅

crca
16. bře 2012

@jankatr 😀 a já si říkám,že už neunesu Míšu která má těch 14kg 😀 😀 Kde to prosím tě má Kuba??? 😕
Holky dneska dorazily ty gumáčky a nemají chybu 😵 už jsme je i odzkoušeli venku a super 😵 Dneska je konečně i hezky a teplo,tak odpoledne už půjdou ven jen ve fleesovkách 😀Jinak k tomu dortu...loni měli tu mašinku s vagonkem a ten vagonek byl plný ovoce,takže do toho se pustili,ale zbytek nějak nemusej🙂

jankatr
autor
16. bře 2012

@crca on to má tak nějak všude 😀 😀 😀 je ho kus chlapa a je snad o 5 cm vyšší jak Mates, a celkově takovej robustní. Takovej "Danikoidní" typ. Ten byl taky od mala kus chlapa. Daník měl necelých 18kg dokonce ve dvou letech 😀 😀 😀

crca
16. bře 2012

@jankatr Já je budu muset taky změřit,rptože Míša je taky už snad o 5 cm vyšší 😀 Sranda,když stojej vedle sebe,jak schody,jenže Máťa ještě do toho ty jeho hůlky 😀 😀 Míša má aspoň nožičky po mě,teda stehna 😀

jankatr
autor
16. bře 2012

@crca tak to je přesně jak u nás 😀 Kuba pořízek, o půl hlavy větší a Mates vedle něj jak skřítek, a nejlepší je když se vyslečou 😀 😀 😀

jankatr
autor
16. bře 2012

Něco pro pobavení 😀 😀 😀

jankatr
autor
16. bře 2012
jankatr
autor
16. bře 2012

takhle mi miláčkové ochutnávali mouku při balení řízků 😀 😀 😀

jankatr
autor
16. bře 2012
crca
17. bře 2012

@jankatr jééé to jsou rarášci 😀 Tu mouku nechápu,u nás je to samé,to že musej ochutnat všechno co vyndám bych pochopila,jen jim vysvětli,že se je něco moc nepoživatelného když to není uvařené 😀 Ty poslední fotky jsou z nějakého centra??To je super,tohle měli loni na pouti,jenže mě nedocvaklo,že to je na čas a dostat je tam odsud po uplinutí doby byl nadliský výkon,ještě horší to,že tam pro ně člověk nemohl vlést a vytáhnout,pokud sami nedošli k otvoru 😀 Posílám taky jednu ze včerejška 😀

crca
17. bře 2012

Jinak teda....co se včera stalo 😀 Děcka se vykoupali,vzali si pyžámka..no klasika...strojej se dole a pak jdou chrupkat nahoru,Plíny ještě na tu noc máme tak si jí Míša vzala a Matěj že až nahoře....no nic,tak šli spát a o půl desáté Máťa začal kníkat a běhat po pokoji(je to slyšet,ale mám i vysílačku),tak jdu nahoru vezmu ho,chci ho dát do postele a on bez kalhot 😕 ...a jak jsem ho položila,tak mokro 😀 (ještě jsem si říkala,že by byl tak mokrej a i postel??? 😕 )nojo,já mu zapoměla dát tu plínu nahoře 😀 😀 Takže ještě fakt asi nejsme uzpůsobený spaní bez plíny večer 😀 😀

jankatr
autor
17. bře 2012

@crca No tu mouku taky nechápu, a to si ještě přidávali 😀 😀 😀 ale to máš stejný jako s pískem, to taky nechápu jak to můžou děcka strčit do pusy 😝
Ty fotky jsou z Intersparu, mají tam takový dětský koutek, když je hnusně a nevíme coby, tak jedem tam. Je to zadáčo 😀 😀 😀 a nijak omezený, děti si tam hlídáš sama. Takže paráda. Děcka se tam vyřáděj a jsou spokojený. Vedle toho je kavárna, a mají k tomu přistavený stolky (teda samozřejmě hned s nápisem "pouze pro hosty kavárny" ) aby tam náhodou někdo neseděl jen tak. Tak si tam dám kafíčko a mám chvíli klid 😀 😀 😀 Ale pravda je že občas je zajímavý sledovat jak ty děti nechtěj ven, maminky slibujou, vyhrožujou a dětičky se tomu akorát ze vnitř chechtaj 😀 😀 😀 . Naši jsou v tomhle naštěstí docela v pohodě.

crca
17. bře 2012

@jankatr tak to bych tady taky něco takového brala 😉 aspoň někam zmizet když je to doma na palici 😀
Dneska jsem jela odpoledne ještě koupit botasky,jela jsem do Daichmana a máme hezký 😵 a hlavně "levný" 😀 za 299kč-teda jedny,ale když jsem koukala u nás v obuvy tak botasky za 590kč a to nebylo nic značkového 😕 no na to se můžu 🙄 .....já jsem si nakoupila spoďáry a podprdy-sice u ťamanů,ale tam to mají hezké a levné 😅 Podprda jedna za 49kč a jedna za 79kč,ale ta už byla jako pušapka 🙂

jankatr
autor
17. bře 2012

@crca joo tak tohle ti závidím - na mě u ťamanů podprdy nevedou a když se do nějaký napasuju v obchodě tak mě stojí litr.... 🙄 🙄 🙄

crca
18. bře 2012

@jankatr tak já taky mám 90D 😀 ty pušapky beru teda 95D 😀 Je to hrozný číslo,když si vezmu,že jsem měla 75C 😒 No ale s tím asi nic neudělám 😀

jankatr
autor
18. bře 2012

No to máš ještě furt dobrý... to těch mějch 85 H - někdy dokonce i 85I to je mazec - ono ne že bych měla ty prsa tak obrovský, jenže v poměru k obvodu, už je pak ten košíček děsná velikost, kdybych měla obvod stovku tak bych se vešla možná i do D - jenže on je to tak že to roste úměrně, čím větší obvod tím větší košíček (se stejným písmenkem)

crca
18. bře 2012

@jankatr 😕 😕 😕 😀 😀 ježíšmarjá to ještě něco takového velkého existuje??? 😀 😀 Kde to máš??? 😀 je pravda,že mě taky nepříjde,že bych ty prsa měla nějak veliký,ale jak píšeš,ten obvod je sviňa 😀
Dneska jsme byli celý den venku 😵 domu jen naobědvat,vyspat a zase ven až do 18.00hod 😵 Super 😵

jankatr
autor
22. bře 2012

koukám se oteplilo tak jsou všichni venku co 😅 😅 😅 je tu nějak mrtvo... 😝

crca
22. bře 2012

@jankatr tak to tam asi nocujou 😀

jankatr
autor
22. bře 2012

😀 😀 😀

crca
23. bře 2012

Tak jsem byla dneska s Máťou u dr.nic strašného,jen mu zase vylejzá nějaký exém,nemá ho teda moc,ale nejvíc fleků má na ručičkách,tak jen pro sychr,aby koukla,ještě má jeden flek na holení kosti a měl na zádech,ale tam to už trochu vyšumělo,ale ty ručičky to je děs,nejhorší je,že ty ruce víc namáhá,pořád se v něčem vrtá venku 😀 a teda nejhorší je,když se umyje,nebo vyleze z vany,tak to má strašně červený,ale nesvědí ho to 😅 No,dlouho jsme tam nebyli,tak jsme museli zase přijet 😅 Jenže,když už jsem se dneska teda odhodlala,tak Michal si vzal auto do práce,takže jsem musela dávat sedačku do tchýninového-ještě že ty sedačky vyndal 😀 a když už jsem přijela k dr.tak dneska měla dovču 😅 takže jsme šli vedle k dr.-no kdyby tam plno,tak se otočím a prdím na to,ale nikdo tam nebyl a než jsem ho svlíkla,tak jsme byli na řadě 😀