Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
16. led 2009

-jo hezký bříško andra taky už pěkně roste co,já si už vyžehlila tak ted budu čekat na manžílka než mi dorazí

jankatr
autor
16. led 2009

Artep - nám se ten Implast taky moc líbil - v podstatě jsme tam jeli s tím že se jedem jenom rozhodnout jestli Implast nebo Teutonii - ale na místě nás oba dost zklamaly. Nevím - ale mě přijde že roční dítě, navlečený na zimu nechtíc ještě s fusakem se do té sportovní korbičky prostě nemůže vejít a nebo tam bude jak sardinka... 😒

Tetes - to jsem zatím nikde nenašla - ale zas na druhou stranu - já se s tím kočárem opravdu do lesa dostanu tak jednou dvakrát do roka - jinak to jistěj takovýty upravený cesty, a parčíky - a tam si myslím že v pohodě. Ale asi tu nadhodím na "výbavě" téma - jestli už s ním nemá někdo zkušenost.

jankatr
autor
16. led 2009

Luzzy - dík za pochvalu 😀 😀 😀

jankatr
autor
16. led 2009

jen doufám že mě tu holky neukamenujou že jsem jim tak zdrbala toho Easy Walkera - ale nemůžu si pomoct - na mě to tak prostě působilo. 😉

adrosek
16. led 2009

-jasně že tě neukamenujeme,šak každý má svůj názor no ne
-tak já se asi rozloučím pro dnešek holky,ráno vyrážíme do Prostějova do bazaru jdeme tak okuknout postýlky tak zatím papa

jankatr
autor
16. led 2009

😎 😎 😎 no jasný 🙂

luzza
16. led 2009

jani
přece se tu nebudeme kamenovat 😅 vždyť je to jen názor 😅 je fajn,že tu máme k názorům prostor 😉
vím,že jsou témata,kde se holky vyloženě napadaj a hádaj 😖 no trapárna 😅

luzza
16. led 2009

dneska jsem neodolola a koupila dvojčátkům nějaký dudlíky 😲 😲 😀 😀
zítra ráno jedeme do německa (máme to pár minut na hranice) omrknout ceny miminkovskýho zboží 😲 😲 (plínky,lahvičky,kosmetika,oblečení,lehátka atd. 😉 )
tak vám potom písnu 😉

zanetik
16. led 2009

No tak já tě klidně kamenovat budu...mě už ho nevymluvíš...ten co jsi vybrala je fakt dobrý, jediná pro mě nevýhoda ty malý kolečka, měla ho kamarádka a hrozně nadávala, pak se ji něco stalo s rukovětí, tak ho vrátila a koupila s velkými koly, ten co už tady někdo ukazoval, dovoz USA taky se mi líbil, jen je otevřený hrozně a má jen vložený tašky, mě se líbí korby a ty zas tak malý u toho Walkera nejsou, teda záleží jak obr fusak tam jde, ale od Emitexu je v poho...nevýhoda asi bude, že nejde přehazovat rukověť, ale to uvidím až příští zimu, jaký to bude problém...prostě každý kočár má něco, ale spojit Walkera a ten tvůj Jankatr, tak by neměl chybu 😉

jankatr
autor
16. led 2009

Tak to je přesný - já to taky včera říkala - posadit ten Patroňáckej kočárek na podvozek od Walkera - tak je to uplně super. Mě na tom walkerovi dost odradila ta sportovní verze - fakt je to takový kde nic tu nic...

zanetik
16. led 2009

No a to se mi právě líbí, je takovej jednoduchej, ten Patron s tou jednou střechou je takovej mohutnej, trochu mi připomíná starý polský kočárky....jinak jsem to Janko myslela ze srandy, to víš že tě kamenovat nebudu, napsala si to moc hezky...ten kočár to chce fakt vidět a ujasnit si priority...pro mě lehkost, abych ho uvezla a ty kola.

zanetik
16. led 2009

Jinak ještěk ceně, vyšel mě na 27500Kč novej plus použitý autosedačky v záruce za 2900Kč 😉

jankatr
autor
16. led 2009

no o to právě jde - představ si to třeba na podzim nebo v zimě když začne být škaredě - ty děti tam nemáš vůbec jak schovat - jasně - můžeš jim dát pláštěnku - ale na druhou stranu - je zima dítě je navalený a pod tou pláštěnkou bude za chvilku zplavený jak myš. Na druhou stranu zas v létě taky nemáš moc možností jak s tou střechou je trošku chránit proti sluníčku - teda pokud nesvítí přímo nad hlavou nebo ze zadu - i když v to léto se dá ještě řešit slunečníkem - mě spíš fakt děsí ta představa těch prcíčků v zimě... - vím o čem mluvím - nejednou jsem byla ráda že byl Daník dobře schovanej pod boudičkou...

tetes1
16. led 2009

janka:manželovi se totiž začal ten Patron hrozně líbit, víc než Easy, mě se teda taky líbí moc, ale mám strach z těch koleček,já bydlím ve městě,ale skoro za barákem máme spousty lesů, ale je fakt že i v nich jsou upravený stezky....
zanetik:dneska jsem četla, že ten easy má velkou nevýhodu v těch stupačkách, že jsou hodně kraťounké a když je dítě větší,tak mu přepadávají nohy....
Sakra to fakt ty kočárky nemůžou spojit? Asi si založím výrobnu na kočárky pro dvojčata!
Janko:dala by jsi mi vědět jestli něco vyzjistíš o těch malých kolečkách u Patrona?

tetes1
16. led 2009

Jo,u sporťáku u toho Patrona nevidíš na mimča?

tetes1
16. led 2009

tak jsem zatím našla tohle: www.websky.cz

tindra
17. led 2009

Ahojky,všem moc gratuluju k těhu a přeju,aby bylo co nejpohodovější 😉
Kdyby jste někdo potřebovali kočár na zahradu,nebo nějaké věcičky,koukněte sem:http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user=73640, jinak se na vás těšíme ve dvojčátkách 🙂
Trošku vám závidím bříška,mě se těhu mooc líbilo i když konec byl rychlý,ale bylo to krásný období,na všem je něco krásnýho,těhu,miminka,když začnou lozit,teď už jeden chodí,je to prostě bezva mít dvojky 😵

jankatr
autor
17. led 2009

Tetes - založila jsem na "výbavě" téma na ty kolečka, ale i na Patrona jako takovýho - tak uvidíme jestli se nám tam někdo ozve.

Tindro - ahojky - děkujem za povzbuzení 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
17. led 2009

jo - a ještě jsem vám nenapsala ten hlavní zápich k tomu Easy Walkeru - víte co paní vymyslela? Že kdybych to toho půl roku vydržela a moc s dětma nechodila ven, tak by mi vlastně stačily jen ty autosedačky a mohla bych ušetřit za korbičky... 😕 - no tak to mi fakt vyrazila dech... - zajímalo by mě jestli má nějaký vlastní děti. Dovedete si představit že byste nechodily s mimčama půl roku ven? A když tak leda v autosedačce? Já teda ne - už jen proto že třeba Daník doma vůbec nespal takže jsme den co den byli venku - dopoledne i odpoledne - no jako fakt argument jak sviňa... Připadalo mi že by nám řekla cokoli jen aby nás do toho Easy Walkera natlačila 😠 😒

jankatr
autor
17. led 2009

jo a k tomu odkazu - zní to dost hrůzostrašně - na druhou stranu - mi připadá že u každého výrobce se nějaký takový případ vyskytne a přitom jinde na ten samý kočár slyšíš samou chválu, takže těžko říct. 😒

jankatr
autor
17. led 2009

A hlavně to asi není k tomu kočárku co mám v albu - protože ten je novej - a tohle jsou komentáře někdy z roku 2007

tetes1
17. led 2009

Janka:no to je jasný, vždycky se najde někdo,komu se něco nelíbí, taky to vůbec neberu jako bernou minci. Navíc si myslím, že u sebekvalitnějšího kočárku můžeš narazit na jeden šmejd,kterej se nepovede. Já psala na www.dvojcata.cz, dotaz ohledně toho kočárku,tak taky uvidím co se dozvím.
Jinak argument prodavačky teda fakt výbornej 🤐

andra76
17. led 2009

zanetik taky chceme ten kočárek co ty ,ale trochu mě překvapila ta cena já když jsem to počítala tak mi to vycházelo v plnné výbyvě přes 40 tisíc.brali jste úplně celkovou bývavu?

tetes1
17. led 2009

aha, tak teď jsem se tam byla kouknout 😀 radostná,že je tam jedna odpověď a ona to tvoje 😝 😀

zanetik
17. led 2009

Andro braly jsme hlavně sporťák, hluboký korby, pláštěnky, adaptéry na sedačky. Za tašku fak 1500Kč nedám jen proto že má vyšitý Easy, koupím si za 300Kč obyč. stejně když máme hluboký oranžový a sporťák červený chci černou nebo šedou, taky jsem nekupovala fusaky, jeden stojí 2000Kč a je krátkej, mám objednaný od Emitexu jeden za 990Kč a jsou prodloužený potom do sporťáku, ale fusak bych musela koupit tak jako tak. Jinak mě už nenapadá co je ještě v tý výbavě...hluboký bych klidně koupila bazarový na tu chvilku, ale žádný nebyly jen tyrkysový a ty jsem pro holky nechtěla...asi za chvíli se začnou prodávat, ale nechtěla jsem na to spoléhat...

andra76
17. led 2009

aha tak to potom jo,zanetik a měli u kočárku i nánožník myslím jako do sportáku když bude chladno.psala jsem si s pánem a ten mi napsal že je jen v jedné barvě a to v černé a my chceme kočárek v červené at jsou to holky nebo kluci tak myslím že by černá byla super tak jak ty na tašku 😉líbí se mi i ten tyrkysově modrý ale mám obavy aby na něm nebylo všechno vidět . takže originál fusaka jsou krátký? taky popřemýšlím o emitexu.u kočárku jsou fusak zvlášt do korbyček a zvlášt do sportáku nebo je to jednotný.
vy jste byli v kolíně že? my b\ jsme jeli do valašskéjo meziříčí máme to blíž a prodává je tam kočárky dara.

andra76
17. led 2009

zanetik ještě jeden dotaz ten adaptér na autosedačky stojí 1980 jeden nebo je to cena na 2 autosedačky a takové to stříbrné kde se pak dávají nohy to je v cenně? nebo se to dokupuje?díky moc.

adrosek
17. led 2009

-ahojík holky tak vás zdravím,jak se máte co,nějaké novinky
-my boli celý den pryč tak sme doma konečně

luzza
17. led 2009

ahoj holky 🙂
nakoupili jsme toho strašně moc a musím vám říct,VYPLATÍ SE TO!!!
byli jsme v Drážďanech a v Heidenau,všude samí češi 😅 😅
jsme strašně unavený,takže si vás zítra dočtu a taky nafotím nějaké věci,co jsme pokoupili 😉
jen se teď zmíním o výprodeji kojeneckého oblečení v C&A...body,dupačky,overaly,mikiny,kompletky od 3 do 5 eur...KIK a HM to samé... o dětské drogerii ani nemluvím...
prostě PARÁDA 😵 😵
doporučuji 😉 😉

jankatr
autor
17. led 2009

Luzzi to máte fajn že to máte tak za bukem 😉 my už bysme museli udělat fakt asi pořádný nákup aby se to fakt vyplatilo.

Andra - ty adaptéry stojí 990,-/ks za to sedačky teď za novou cenu jsou 4100,-/ks - takže dáš desítku jen za tohle - a to mi fakt přijde docela drsný.... 😝 Jinak jestli myslíš takovoutu - "nástupní plošinku" nebo jak to mám nazvat tak to je součást kočárku.