Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
17. led 2009

Tetes teď jsem pročítala různé debaty na tom www.dvojcata.cz a závěr je že jsem tam co jsem byla co se týče těch malých kol - někdo píše v pohodě, někdo je tak neutrál a někdo už by do toho nešel - ale mám pocit že ty opravdu negativní reakce patřily spíš k těm opravdu maličkým co jsou na golfkách - tyhle jsou oproti nim přece jenom trošku větší.

Navíc nejsou zdvojený a dají se zaaretovat - což je podle mě největší problém - když se ty kolečka zablokovat nedají.

a teď babo raď... 🙄

tetes1
17. led 2009

No,já do něj asi půjdu, ještě ho teda určitě budu chtít vidět v reálu,takže pojedu do Prahy, ale přemýšlela jsem, že bych stejně těžko jezdila s dvojčatama a jakýmkoliv kočárkem někde v lese do kopce přes kořeny, že i když procházka do lesa,tak pro mě připadají v úvahy stejně upravené cesty a to s jakýmakoliv kolama. Mě to přijde prostě zbytečně moc za ten Walker, asi bude kvalitní, ale u tohodle si taky nemyslím,že by byl úplněj šmejd......Těžko vědět dopředu,co nám bude vyhovovat a co ne,přeci jen člověk nemá tu zkušenost....A manželovi se daleko víc líbí Patron a ne jen kvůli penězům,ty by až takový problém nebyly....Takže babo raď 😀

luzza
18. led 2009

holky
už jsem to psala Jance na ivfky,malých koleček se nebojte!
pokud to nejsou žádné levné šmejdy,tak se stresujete zbytečně 😉

luzza
18. led 2009

tak k těm nákupům v Německu... 😉
ideální je vybrat si nákupní centrum,kde jsou všechny obchody pod jednou střechou!!
a je jich dost! 😉
nakoupili jsme prckům dost oblečení a to i větší velikosti 😉 ideální je C&A nebo KIK
-ceny 3 až 5 euro za kus (čepičky nebo ponožky 1,2 eura)
v drogerii mají koj. podprsenky za 7 euro,dětská kosmetika,dudlíky,lahvičky..v Rossmannu,DM nebo Mulleru
-ceny zhruba o jednu třetinu nižší
obuv Deichmann.. pro doslělé slevy na cca 19 euro za pár, pro děti 10 až 14 euro,capáčky 7,8 euro
potraviny je nutný přepočítávat,dost toho vyjde úplně nastejno
elektro Sarurn.. tak tam nic moc,všechno hodně drahý
ale velký slevy na PC,PST a X-BOX hry
co se MAXIMÁLNĚ vyplatí!!! je prášky a prací gely!!! obyčejný gely 1,5l za 2 eura a Ariel,Persil gel 1,5l za 4 eura
aviváž Lenor 2l 1,5 euro!!, dětský prací gel 1,5l 2 eura,dětská aviváž 1l 1euro
dál je bomba tablety do myčky Somat7 30 tbl. u nás stojí 299kč,tam stojí 5 euro!
no je toho prostě moc,ale za velkej nákup se dá fakt ušetřit 😵 😵 😵

adrosek
18. led 2009

-ahojík holky takl přeji hezký den všem
-tak sem si dočetla debatu ohledně kočárků,přesně jak píšete aji že na každém kočárku se prostě najde něco si myslím teda,to už prostě se bud musí risknout a člověk sním bude spokojen nebo ne,no ale je to mazec v každém případě že pokud je něco na něm zlém,jen malá chybička a jinak je ok že
-jinak luzza tak to jste teda super nakoupili jako ti řeknu,no my jedem v pátek na hory do Rakouska a cestou se taky budeme stavovat někde v Rakousku pokukat po obchodácích tak třebas taky nakoupíme

andra76
18. led 2009

Ahojky holky dneska mě zase zlobí svědiví výtok chvíli jsem měla klid a ted zase a bolí mě jakoby močák tak jsem si vzala uroval manosa a uvidím ale vím že jak mám svědění tak mi to rozdráždí i moji operovanou močovou trubici.
dneska by mi měla teta dovíst věco po dvojčátkách z její strany moc toho nebude,ale aspo něco,je tam i kojící podprsenka a peřinky s povlečením.

jetynka
18. led 2009

Ahojky andra76,kup si canesten, ten se může i v těhotenství a nejez sladké, to podporuje tvorbu kvasinek a zesiluje svědění.

andra76
18. led 2009

jetyka díky,všecno to vím mám ještě od do.zbytek mastičky cojsem měla k tabletám tak snad pomůžou.

jetynka
18. led 2009

Mě to taky trápilo u prvního těhu, napsal mi pimafucin čípky a mast a pomohlo,.

andra76
18. led 2009

no já jsrm taky měla tblety amst ted jsem měla měsíd pokoj ated zase ,ale já jsem na to trochu trpívala i před těhu a hlavnš jsem blbá včera jsem vypila litr a půl sladkýho ledovýho čaje a zdá se mi že to po ně vždycky mám.

adrosek
18. led 2009

-ahojík holky co děláte

luzza
18. led 2009

vyfotila jsem pár věciček z němec do albíčka 😉

adrosek
18. led 2009

-pěkné věcičky luzza to jste dobře nakoupili

luzza
18. led 2009

jo jo adri 🙂 jsme moc spokojený 😉
nakupovala bych jak blázen 😅 ale hadrů už máme pro čtyřčata 😀 😀 takže už jsem si to zakázala 😅
teď očuchávám tu kosmetiku 😀 olejíčky a mýdla 😀 udělali jsme zásobu,protože po porodu se asi do německa chvíli nedostanu 🤐 😲 😅 už teď to byl pro mě záhul 😝

luzza
18. led 2009

zítra máme náhradní termín na to ECHO,tak doufám,že mě tentokrát nepostihne přes noc žádný blicí bacil 😝 ale máme to až odpoledne,takže v pohodě 🙂
venku zase sněží 😨 😨 😨

adrosek
18. led 2009

-jojo kosmetika taky není nejlevnější takže zásoby se šiknou že
-tak at zajtra to echo se podaří hlavně

luzza
18. led 2009

adri
dík 😉 😵
už se strašně těším,až je zase uvidím 😵

zanetik
18. led 2009

Ahojda zdravím vás všechny...
Andro, bohužel cena je za jeden adaptér,ale zase jsem ušetřila na sedačkách, na co kupovat nové když stačej z druhé ruky ještě se zárukou míň než za poloviční cenu.
Ten fusak si myslím je jen do hlubokého korby, ale od Emitexu je do hluboké, není tlustý,ale teplý, do sporťáku pro větší připneš to prdloužení a je i do autosedačky, barvu jsem vybraly černo-šedou, aby se hodily ke všemu:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16581973
Jestli myslíš jako to stupátko, tak to tam je napevno a opravdu pevné, stoupal na to i přítel a má skoro 90kg!
Jo a nánožník jsem taky našla od Emitexu za 550Kč místo originálu 2000Kč a mají ho ve víc barvách i v červené, takže do sporťáku by šel, ale my asi příští zimu koupíme černý, aby to nebylo moc v tom červeným kočáru.
Byly jsme v Kolíně v listopadu a teď nám to do druhého dne po potvrzení objednávky poslaly poštou...

l

jankatr
autor
18. led 2009

Zanet - v tom kolíně mají za 1980,- oba páry adaptérů 😉
Přesně takhle to mají na stránkách: Adaptéry na autosedačky: 1 390 Kč / pár - na jednu sedačku
Při zakoupení kočárku u nás cena 990 Kč / pár
A říkali nám to i když jsme byli přímo tam. 😉

luzza
19. led 2009

dobré ránko dvojmamky 😵 😵

adrosek
19. led 2009

-ahojík holky moje,tak vás všechny moc zdravím moc
-jak se máte dneska a co máte v pláně co mamky

adrosek
19. led 2009

-holky taky se vám stávalo,že vám tvrdlo trochu bříško,myslím že jsem se už ptala,mě vždy na večer mám dojem a ces noc,zajtra se na to opitám dr.

andra76
19. led 2009

adrosek mě to dělá taky a ještě k tomu jakoby ne celkově ale třeba mám na jedné straně tvrdou bouli a na druhé straně nic.

andra76
19. led 2009

zanetik te jsem se dívala na web. dara atam mají nánožník univerzál černý za 550 tak snad je to ono.jinak díky za info .fusak taky buem řešit emitexem, akorát mám obavy že do autosedačky a sportáku pak nepůjdou nebo spíš nepůjdou zapnou pásy.ale stejně chceme kupovat letní fusak od emitexu do autosedačky.

luzza
19. led 2009

holky,tak mi jedem do města,dáme si tam oběd a pak mastíme na ty srdíčka 🙂
tak nám držte palce
pa pa 😉

tina30
19. led 2009

ahoj holky, tak vás při pondělku zdravím.

mám na vás jeden dotaz - můžete mi prosim vysvětlit jakej je rozdíl mezi nánožníkem a fusakem?

andra76
19. led 2009

podle mě je fusak to do čeho dáváš děti a nánožník je vlastně součást sportáku a dává se dětem přes nohy teda aspon myslím. 😉

luzza
19. led 2009

tinko
nánožník je nepromokavá část kočárku,užiješ v létě i v zimě
fusak je kožíšek,pytel,ve kterém máš miminko 😉 ,jen v zimě 😉

luzza
19. led 2009

a nánožník je vlastně na tom fusaku 😉

tina30
19. led 2009

takže když budu v zimě používat fusak, tak nepotřebuju nánožník, do sportáku?