Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
19. led 2009

-luzza tak dobře pořidte na srdíčkách
-já si vytřela horní patro a ted si jdem udělat obídek a pak utřem spodní patro a přízemí
-tak snad to stím tvrdnutím nebude tak strašné tedy

andra76
19. led 2009

DNESKA MI PŘIŠEL BALÍČEK OD HOLKY S MIMIBAZARU A JSOU TO NÁDHERNÝ VĚCIČKY VĚTŠINOU S CHEROKEE.VŠECHNO JE TO NA NOVOROZENCE.
HOLKY MÁTE NAPSANÝ V TĚHU PRŮKAZCE NĚCO U VNITŘNÍ NÁLEZ ,JÁ TAM MÁM 1.5 ČL UZAVŘENO PRÝ JE TO TAK SPRÁVNĚ ALE ZDÁLO SE MI TO NĚJAK MÁLO.
ANDROSEK JÁ MÁM DOKONCE NAD STIDKOU KOSTÍ TLAK.

adrosek
19. led 2009

-tak snad andra to není nic zlého,asi je to tím,jak se nám zvětšije stále děloha,no mimina se si začínají pomalu roztahovat že

downhamka
19. led 2009

Cauky holciny, tak jsem se vratila z testu na tehotenskou cukrovku. Ponevadz jsem dostala vysledky do ruky, tak ted zkoumam, zda jsme na tom v poho a nebudu tam muset jit znovu!

MUZU POPROSIT O POMOC? Nasla jsem ze glykemie/glukozovy test je v normalu na lacno, po 1 i 2hodinach. Pak tu mam ale i glykosurii/cukr v moci - coz je zvyseny na lacno 0, za 1h 1 a za 2h 15,9. Ta posledni hodnota se dosti zvysila. Nekde jsem cetla, ze tyhle hodnoty nejsou rozhodujici, vi nekdo vic? Treba holky co uz mate dite, nebo jste na testu jiz byly a prosetrily vysledky s doktorem, nebo Luzza je prece zdrav. sestra?Pomuze to pak i holkam, co na test teprve pujdou. Ja jdu do poradny az pristi tyden, tak se uz nemuzu dockat. 😉 😉

Diky a preji hezky den, brzy si vas doctu 😉

adrosek
19. led 2009

-ahojík down tak to tedy nevím popravdě a oni ti tam neřekli co to znamená

tetes1
19. led 2009

down_o tomhle bohužel nemám ani páru, takže netuším....
luzza:tak ať je všechno ok. 😵

adrosek
19. led 2009

-holky co provádíte co,odpočíváte nebo jak

artep26
19. led 2009

Ahojda holky,
Luzz držím palec 🙂 🙂 🙂 🙂
Zase frčím, jedu se podívat na měsíční miminko tak zatím páááááááá večer vás dočtu a snad se tu trošku pozdržím. 🙂 🙂 🙂

adrosek
19. led 2009

-tak si užij miminka artep

downhamka
19. led 2009

Tak holciny, to nevadi, ve stredu jdu na 4d utz, tak se zeptam tam. Sestra mi jen rekla, ze jsem podle moci spatne reagovala na glukozu, tak to vypada, ze pujdu znova. No ale je to dost dlouhy, 3hodiny tam sedet, kazdou hodinu berou krev z neexistujicich zil a moc, pak ta hnusna glukoza na piti, jeste ze jsme ji mohli michat s horkym cajem.

Jinak my budeme veci na miminka objednavat snad v ten ctvrtek z mothercare pres internet. Melo by to pak vse prijit na adresu manzelovych rodicu v Anglii a za 14dni si vse vyzvedne manzel. Uz se tesim na nakupy 😀 😀
Manza prijede zitra, takze alespon trochu te opory, a ve stredu snad ty certiky uvidime.

Luzzo tak doufam, ze je vse ok, a miminka maji vse co je potreba 😉 😉
Janka diky za radu ohledne tech kocarku! Do Kolina skocime v patek a uvidime. Rada bych se podivala na first wheels, easy walker, je fakt az moc drahej, ale jinak mas pravdu, ze ten podvozek by byl dobrej kombinovat s jinym kocarkem.

Adrosek no ty uz jsi taky v pohode neee? Myslim tehotensky nevolnosti a tak. Ted uz te ceka jen sama radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

downhamka
19. led 2009

Andra me kdyz kontrolovali jestli se neoteviram, coz bylo ve 20tt tak jsem mela CL 3.8, ale myslim, ze ty to mas porad jeste v norme!

Tetes a Atrep tak snad i vy holky uz jste pomalu za vodou. Hodne holcin rikalo, ze jim ani nic v prvnim trimestru nebylo, tak snad je to tak i u Vas!

Me strasne boli zebra, hlavne to prave, mam pres ne uz brisko, tak hadam, ze se to jeste zhorsi az vice poporostou.
Vcera jsem mela krasne mekky bricho, jako by tam byla jen voda a nic jineho, uplne se mi do neho zaboril prst 😉 😀 , dneska uz je zase tvrde, vzdycky po dlouhem sezeni, hodinach anglictiny 😠 Brzy dodam update fotecky, uz je na case 😉

adrosek
19. led 2009

-jojo down mě je už dobře od nového roku konečně,takže ted sem spokojená,jen se stále bojím aby bola mima v pořádku jako aby jim tloukla zase srdíčka a tak až půjdem na kontrolu,zítra jdem na kontrolu tak sem zvědavá,chcem se zkusit aji zeptat jestli by už nešlo vědět trošku co to je,co myslíte v 16.týdnu je ještě brzo že

downhamka
19. led 2009

Me to v 16tt jeste nerekli. Pamatuju si, ze jsem v te dobe byla na velkem utz v Podoli a oni rikali, ze presneji mi reknou v 20tt. Taky oni se v tehle dobe jeste dost mlela, takze bylo tezke je zachytit. Ale na screeningu ve 20tt uz to bylo celkem jasne. 🙂 😉 Hlavne at jsou zdrava ne? A neboj vsechno bude v poradku!!!! 😉

adrosek
19. led 2009

-jo to je jasné hlavně at je všechno v pořádku to je nejdůležitější tedkom

tetes1
19. led 2009

down:já neměla ani moc velké nevolnosti na začátku, dalo se to,kromě dvou dnů to mi bylo děsně 😖
bude hůř s bříškem, pozoruješ, že ho máš větší než ostatní s jednočetem?
Mě zítra čeká NT, tak se těším až je uvidím a hlavně, budu vědět,že je vše ok.

adrosek
19. led 2009

-jo tetes už at je zítřek taky se těším až jej uvidím

downhamka
19. led 2009

tetes jo pozoruju, holcina coz byla se mnou dneska na cukrovce byla taky ve 26tt a mela o polovic mensi brisko. No teste se holciny! 😀

tina30
19. led 2009

holky já sem poslední dobou taková nějaká unavená. vždycky odpoledne si musim tak na hodinku zdřímnout. to už se mii dlouho nestalo.

luzza
19. led 2009

ahoj kočky 🙂
kontrola na kardiologii dopadla výborně 🙂
srdíčka mají naši prckové OK 😉 😵
síně,komory,chlopničky,aortu i ostatní cévy 😵 takže jsme moc rádi 🙂 🙂
celý den jsme byli v trapu,tak jsem na vás neměla čas 😉

artep26
19. led 2009

Ahoj Luzz, akorát jsem taky dorazila 🙂
tak to je super, že jsou mimískové v pořádku 🙂 na srdíčka chodí všichni??
Tino tak odpočívej, je to záhul na tělo ... a oddychuj dokud můžeš kočko 😉 pak nebude čas 😵
Down mně začíná být už lépe, ale asi tak před týdnem to byl děs ... zvracela jsem průměrně tak 3x denně 🙄 🙄 Opravdu jsem si to užila ☹
Tetes a Adro držím palec na zítra, Tetes já na NT byla před týdnem tak uvidíš že bude vše v pořádku 🙂

luzza
19. led 2009

dow - k tomu cukru...
glykosurie je celkem nicneříkající projev... 😉
důležitý je,že máš v pořádku hladinu cukru v krvi!!!!!!...
u nás se při testech na cukrovku už ani moč neodebírá...ta hodnota je totiž zkreslená,tudíž se z ní nedá nic vyvodit...úplně od toho ustoupili...
takže buď úplně v klídku, cukrovku nemáš!!! 😉 😉 😉

downhamka
19. led 2009

Luzza diky moc, ja vedela ze cukrovku nemam, ale bala jsem se, ze mi stejne daji dietku 😀 😀 😀 Blahopreju ke screeningu, doufam, ze ti bylo v leze dobre, me teda bylo zle 😉

luzza
19. led 2009

artíku
v našem regionu (Ústí nad Labem,Děčín...) se dělá screening na vývojové vady srdce u všech...
je to evropský trend,který se úspěšně rozbíhá po celý republice...
je tu snaha zachytit maximální procento VVV srdce do 21.týdne těhu
u nás se provádí plošně u všech těhotných už od roku 1998...
provádí ho kardiolog na specializovanym pracovišti...
ale není to tak všude... někde chodí jen rizikové pacintky...

luzza
19. led 2009

dow
fakt nemusíš mít strach,jak říkám,u nás už se ani moč nekontroluje 😉 rozhodující je krev 😉 🙂
na kardiu to bylo v poho 😉 ta projekce toho srdíčka je fakt zajímavá,takže jsem zírala na obrazovku a na nevolnost nebyl čas 😀
jen se tam doktorovi občas děti pomotali 😀 😀 říkal : tak,a teď už nevím,kterej je kterej 😀 😀 😀 😅

downhamka
19. led 2009

No to oni rikaji, ze ty dvojcatka se mrskaji a tim to taky trva. No ja jsem zase porad jen myslela na omdleni, tak jsem jen slysela, ze je vse ok. No mas to za sebou! a diky 🙂

zajkka
19. led 2009

Ahojte baby,chcela by som sa opytat,cakam dvojicky,ci sa Vam nepomylili v urcovani pohlavia.Som v 21tyzd.dvojvajecne.Pa

artep26
19. led 2009

Luzz to byla vyčerpávající odpověď 😀 😀 😀 je vidět že jsi z oboru 😉
A jak to vyšetření probíhá?? Že jsi psala že nebyl čas na nevolnost ... 😲

artep26
19. led 2009

Zajkko gratulace, mně nic nezmotali, ještě nebylo co. 🙂 🙂 🙂 Pohlaví ještě nevíme 😉

zajkka
19. led 2009

xi-xi artep26.pa pa

adrosek
19. led 2009

-luzz tak super a gratluji k srdíčkům moc,hlavně že je vše vpořádku
-já se už těším na zítra hlavně aby to blo ok