Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

artep26
20. led 2009

Luzz já myslím že 34 mm je OK, ne?? Hlavně že se nezkracuje a to by ti mudřík řekl 😉 😉
takže klíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííd 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrosek
20. led 2009

-jojo někde určo bude artep,já si dem nachystat něco na zub

gabina26
20. led 2009

artep, já mám pocit, že nevleze do 80 dveří... takže bacha...na dveře... 😉

artep26
20. led 2009

Gábi to musím zohlednit 🙂
Až ho uvidím, posoudím.
Jdu hrát Černého Petra. Zatím pa 🙂

artep26
20. led 2009

Teď jsem koukala na rozměry a má 80 😒
Černý Petr se nekoná, Ordinace je prý zajímavější 😀

gabina26
20. led 2009

artep: a myslíš si že 80 cm je šířka? mě to připadá jako délka, šířka spíš těch 93 cm.. ale nevím.. 😉

artep26
20. led 2009

Gábi 😀 😀 😀
já nevíííííííííím 😀 😀 😀
ale i tak by mi to asi bylo jedno ... já fakt nevím. Máme dvoudílné dveře u baráčku, takže bych do baráku zajela v pohodě. S tím by problém nebyl. A nikam jinam bych asi s kočárem nejezdila a ve velkých nákupních centrech mají dveře taky velký.
Fakt nevím, musím to někde okouknout 😀 😀 😀

artep26
20. led 2009

Tak mi to nedalo a těch 80 je asi fakt šířka.
myslím si to proto, že při složení by přeci šířka nebyla větší než ve fázi rozloženého kočárku.
No toť jen můj postřeh, může být blbý 😀 😀 😀
#

rozměry kočárku 80x93x115cm
#

rozměry při složení 80x100x60cm

Jdu do vany a hurá dadat.
pa pa pa 😵 😵 😵

jankatr
autor
20. led 2009

Luzzinko mě ho minule poprvé měřil a říkal že minimum by mělo být tak 25mm jestli to teď nepletu - takže 34 je hezký 😉

Artepíku - Tako - vypadá sice pěkně - ale ta váha!!! 21kg 😲 já měla na Daníka 18kg těžkej kočár a už v roce jsem z toho byla celkem zoufalá - takhle těžkej kočár bez natáčecích koleček a dvouma prckama bude dost záhul 😒

jankatr
autor
20. led 2009

těch 80 je určitě šířka 😉

tetes1
20. led 2009

Tak konečně jsem se dostala k tomu vás dočíst.
Luzza:blahopřeji ke kardiu, to jsou moc dobré zprávy.A i k screeningu, sakra ty jsi teď měla nabité dva dny.
Down: s tím velkým břichem jsi mi moc nepotěšila 😠 😀
Pohlaví už v 16.týdnu, to by teoreticky bylo na mé další kontrole, ale já chci aby se mnou šel manžel na ten velký utz ve 20.tt, takže i kdyby to dr. v tom 16 viděl,tak si to nechám říct až s manželem. Teda asi pokud bych to vydržela 😅
tina30:já bych spala taky pořád,jak si po obědě nedám šlofíka,tak jsem nepoužitelná. To nevím jak to pak s dětma vymyslím.
adrosek:ten abc design je fakt originální, to bude hodně komentářů okolo,to se připrav.
Jste zlaté jste mi uklidnily s tím NT,já byla dneska nějaká hrozně roztěkaná,ze všeho jsem měla blbej pocit. Asi nějaký erupce či co. Já jsem dvojčátka skoro neviděla,celou dobu byl utz otočenej na manžela a ten pak prohlásil, že já je vidím pořád,takže si to alespoň jednou užil on 😠 😀 Prý to bylo moc hezké, že fakt hejbali nohama a rukama.... 😵
Artep:ty už máš hezký pupík 🙂
Adrosek:já bych teda byla ráda za menší pupík, mě pak ty velké břicha ke konci taky děsí. Mě teď vylez břuch hrozně skokově a normálně je to na mě už fakt vidět.....
Jankatr:mám pro tebe dobré zprávy, dneska jsem si jela koupit těhu džíny a že se kouknu do Pompa jestli náhodou nemají těhotenskou módu i tam, tak tu tak sice neměli,ale světe div se měli tam Patrona!!!! Takže jsme ho okamžitě s manželem podrobili důkladné prohlídce a musím říct, že je rozhodnuto. Ten kočár vypadá fakt dobře, i mi přišel lehoučkej (ale bez dětí 😀 ), fakt se nám moc líbil a měli tam i TFK, kterej si myslím,že bude mít podobné korbičky jako Walker a jsou fakt strašně malinké,ale fakt hodně. Bavili jsme se i s prodavačkou a ona říkala sama, že se ptala dealera na toho Walkera a i TFK, jak se tam ty děti mohou vejít a prý to je normované,takže musí,ale sama říkala, že u Patrona jsou ve své třídě jednoznačně největší a nejdelší. Jinak polohování ve sporťáku, úplně bez problémů jednou rukou, fakt super 😵
Jo, normálně mi napadlo, že si hodím do kabelky metr,protože kolikrát někde jdu a teď si říkám,schválně jestli tam projdu s kočárem,tak až mi to příště napadne,tak to rovnou změřím ať se pak ušetřím ostudy, že se tam nevejdu.
Holky,ještě jedna věc taky máte psáno :gemini biamialis,bichorialis? rozumím tomu dobře,že to jsou dvojvaječná dvojčata s vlastní placentou? 😕

andra76
20. led 2009

artep ten kočárek jsem měla vybranej jako úplně první variantu ,ale nemá otočná přední kolečka jediná nevýhoda a já jsem malá tak nevím jak bych prcky v tomto kočárku utlačila.

luzza
21. led 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
nám včera večer odešel NTB a dneska ho Jirka odvezl na 3.reklamaci 🙄
ten NTB začal děsně smrdět a úplně odešlo napájení... 😝
je to fakt na budku ☹

tak jsem nejdřív odvezl Domíse do školy a teď jsem u něj v pokoji na PC..
ale není to tak pohodlný 😉

luzza
21. led 2009

jani
tak děkuju 🙂 zdálo se mi to málo,ale kolik má být to nevím 😅 😀
tetes
jo jo,ty dva dny byly nabitý 😀
jen ta "příjemná" sestra na tom screeningu mi hnula žlučí 😝
nejdřív na mě udělala : A vy ste taky vobjednaná jó?? 😖 (takovým příjemným tónem)
a pak mi při odchodu řekla : A příště hlašte dvojčata hned jak přijdete!!! 😖 Nás to pak tady zdržuje!!!
no není kráva? já se objednávala jako geminy ve 21.týdnu,tak o co jí jde??
nevím co je zdržuje,když jsem objednaná 😖
no měla jsem z ní dost 😠

adrosek
21. led 2009

-ahojík holky tak vás zdravím všechny moc
-no je mi jasné že budou komentáře na ten kočár,ale tak co už,každý má svoje výhody a nevýhody mě přijde,nám se zdál prostě nejpraktičtější ikdyž je delčí,ale mě se ty takové stou jednou společnou střechou nelíbí takže sme vybírali mezi dvěma a nakonec vyhrál tento

artep26
21. led 2009

Ahojda holky,
díky za komentáře ke kočárku, jak jsem psala, nejdřív ho chci vidět, tak jako ostatní kočárky 😀
Já se dnes z pelecu vyhrabala zase v 10 hodin. dřív to prostě nějak nejde.
Manža vypravuje Aničku, já se povaluju. Jeho to alespoň, jak říká, vyžene jít dřív pracovat 😀
Dnes se musím vrhnout na DPH 😠 😖 no moc se mi nechce, ale holt musím ☹ . Že bych to naučila manžu?? 😝 😀 😀 😀
Luzz teda ten váš křáp 😲 to je teda děs 😠
Tak už chtějte jiný, to nejde??

adrosek
21. led 2009

-ahojík artep tak hezký den přeji,tak to moc nepřeháněj s prací

artep26
21. led 2009

Adri ahoj,
neboj ... to já se nedám 😀 😀 😀

tetes1
21. led 2009

Pěkné ránko 😉
artep:desátá je taky moje hodinka, manžel už nadává závistí 😀
adrosek: mě ten kočár co jste vybrali taky přišel hodně zajímavej. Já si myslím, že komentáře na dvojčata a kočárky si nakonec vyslechneme stejně všechny....

adrosek
21. led 2009

-no jasně že se nedáš,já se taky nedám proto nic nedělám

tina30
21. led 2009

dobré ráno holky, tak sem se dneska vyhrabala z postele zase o půl desáté. ale bylo to hlavně tím, že jsem skoro půl hodiny zápasila se stahovacíma punčochama. poslední dobou mi začaly natékat nohy a tak mi dr. předepsal stahovací punčochy. dneska sem si je natahovala poprvé a byl to teda mazec. ono to jde tak těžce. to byla ráno gymnastika. až mi bylo líto miminek v bříšku. sem je asi musela pěkně tlačit.

adrosek
21. led 2009

-ahojík tetes a tina
-no nám se ten kočárek líbil nejvíc prostě,hrozně lehké dávání sedaček,korbiček a sportáku,jenom nacvakávání,sice je delší ale to nám nevadí,kolečka nejsou nafukovací,je lehky a dobře se sním manipulovalo,hlavně se nám korbička zdála největší ztěch všech které sme měli vyhlídnuté,mě hrozně zklamal te easy walker,korbička hrozně malink já bych je tam v zimě pak nedala až budou mít tak 5.měsíců,hrozně úzký a ještě sme mělai jané twin two pro ale ten byl hrozně těžkej ale strašně já som jej nezvedla

adrosek
21. led 2009

-no přijde mi že každá kočárek má nějakou výhodu a nevýhodu

tina30
21. led 2009

addrosku přesnssě tak, každej kočárek má svý pro i proti. a každýmu vyhovuje něco jiného.

adrosek
21. led 2009

-jojo asi tak tina,no hlavně že je každá spokojená se svým no ne

alik30
21. led 2009

Ahoj holky, zdravím. Vidím, že řešíte bříška 🙂 Já mám pocit, že mi opravdu nejvíc roste až teď ke konci 🙂 Ze začátku to byl takový pozvolný růst. Známí si dělají legraci, že tam mám určitě tři děti, ale myslím, že taková hrůza to není 😉 Takže těm z vás, kterým se zdá, že bříško roste pomalu, nebojte, ono to jednou skočí a na malé budete rády vzpomínat 😉

adrosek
21. led 2009

-ahojík alik,takže můžeme být vklidu tedy jo,no mě se zdá že jej malinké oproti některým jak jsem už tady psala,ale jak říkáš že se není čeho bát tedy,že ono to povyskočí a pak asi budem vzpomínat na to malé ještě,jen prostě ten strach že miminka nerostou atak jako,když není velké bříško

tina30
21. led 2009

hele ale je to zajímavý, právě včera sem o tom taky myslela - jestli jako nemám malý bříško. jestli mi ted vůbec roste a tak.

takže jak vidim a čtu, tak takový myšlenky máme všechny. takže se můžeme uklidnit. stejně nejvíc záleží na tom jak máme stavěný tělo, jak jsou pevný vazy a svaly. a s tim nic neuděláme.

adrosek
21. led 2009

-tak asi to tak bude tina,tím že jsme každá jiná asi,no obavy máme každá a stále je budeme mít že
-no já už se těším až půjdu zas na kontrolu to je uvidím konečně zase

luzza
21. led 2009

artí
musí to být stejná závada a tady je pokaždý jiná ☹ ☹ ☹
holky
já mám teda břicho velký 😝 buďte rádi! 😉

jinak jsme byli objednaní na natočení 4D záznamu na DVD na 27.2, ale dnes mi volala sestřička, jestli můžem přijít už 26.1, že se jim uvolnil termín...
tak teda půjdem,jsem strašně zvědavá 😅
jen mám strach,jestli ty naše děti už nebudou z těch všech ultrazvukových vyšetření svítit 😕 😅
všechno se nám to sešlo během pár dní...