Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
30. led 2009

Luzziku zubař byl teda morbidní zážitek 😲 ☹ ještě, že už je to za mnou 😉 🙂 tak vidím, že ty tvoje kočky pěkně kopou u mě je to zatím takové lehoučké 😵

adrosek
30. led 2009

-u mě je to taky jen lehoučké zatím

artepa
30. led 2009

Ahojte, hledala jsem nějakou diskuzi s maminkama, které čekají dvojčátka a "potakala" jsem gabinu, která mi řekla o vás. Takže jí tímto moc děkuji a ptám se vás, jestli mě vezmete mezi sebe. Jsem v 15.tt po IVF a klasicky plaším skoro ze všeho 😉 .

luzza
30. led 2009

ahoj artepko 😵 😵 😵
no jasně!!!!
budem rádi 😅 😅 😅

adrosek
30. led 2009

-ahojík artepa tak tě vítám mezi námi
-já taky plaším ze všecho neboj

luzza
30. led 2009

adrosku,hanulko
opravdu mi nedají chvíli pokoj,doufám,že se do porodu vyřádí a pak to budou andílci 😀 😀

luzza
30. led 2009

my tu plašíme klasicky všichni 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
30. led 2009

holky
tak manža dnes koupil 2 stejný polohovací lehátka v bazaru...
jsou sice modrý,ale to nava 😉 a jsou ještě v záruce... je to L.ROSSI RELAX
mají i boudičku 🙂
stály dohromady 1000 kč 🙂
zítra dodám foto,dnes máme ten večírek s lidma z práce 😉
tak já pádím,pa 🙂

adrosek
30. led 2009

-no jasně luzza potom dej fotečku,to nevadí že jsou modré přeci no ne a užij si večírek z práce

artep26
30. led 2009

Ahojda holky,
jsem tu jen na skok. Nestíhám.
Zítra na týden jedu k ségře do Plzně, tak se jdu rozloučit, protože tam nemá net.
Moc se kočky opatrujte.
Jo holky a neodolala jsem 😅 😅 😅 včera jsme byli v HK a koupili jsme spací pytle pro dětičky. 😀 😀 😀
Jsou boží, snad se mi podaří je hodit do albíčka až přijedu.
Pa pa pa bude mi smuuuuuuuuuuuutnooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂
Jéééééé a koukám mám tu jmenovkyni a je o týden napřed 😀 😀 😀 😀 já 15tt začínám v neděli 😀 😀 😀

adrosek
30. led 2009

-artep tak si to užij u ségry tedy,pa

jankatr
autor
30. led 2009

Luzzíku - tak to naši kluci jsou taky pěkně akční - holky v práci z toho mají srandu jak mi cestují boule po břiše 😀 snad se tam vyřáděj a pak už budou jenom hodný 😅

Artepko - vítám tě tu mezi námi - jen doufám že si vás s Artep26 nebudeme moc plést 😅 😅 😅

luzza
31. led 2009

čau dvojmamky 🙂
včerejší večírek se vydařil (dala jsem si i 2 skleničky vína 🤐 😔 😉 )
jinak lehátka už mám v albu 😉
mají asi 5 poloh a nožičky se dají polohovat zvlášť...
můžu je brát přes léto i ven...mají stříšku,takže holky nebudou mít úpal 😀

tina30
31. led 2009

ahoj holky
luzzo ty lehátka jsou fakt moc pěkný. taky nějaký scháním. akorát pořád nevím jakou značku či typ. ale ty vaše se mi moc líběj. jaká je to značka-výrobce?

artepo taky tě tady vítám.

veruleg
31. led 2009

Ahoj holky

můžu se taky přidat ? Taky jsem plašan 🙂
Byla jsem chvíli v diskuzi na dvojčatech a tam Gabina radila artep at jde tady....tak jsem zde taky mrkla a vidím, že vás tu je víc "začátečnic".

jankatr
autor
31. led 2009

veruleg - ahojda - to víš že se můžeš přidat - proto jsme tuhle debatu založily - holky na tom druhém tématu už jsou vesměs maminky takže mají už trošku jiné starosti - a neboj - plašani jsme tu všichni 😀 😀 😀

gabina26
31. led 2009

ahojky... vítám artepu i veruleg...
🙂
Hele, holky, teda i ostatní, nejste některá z Ostravy??? 🙂

gabina26
31. led 2009

dneska jsem si byla koupit těhotenské kalhoty... normální mám sice ještě dobré, ale když sedím osm hodin v práci, tak mě už škrtí v pase 🙂 takže mám první těhu rifle.. sice ještě hodně velké přes břicho, ale aspoň pohodlné... 🙂 🙂 a celkem za dobrou cenu, ve slevě z 1200 na 500 🙂
jinak jsem zpozorovala, že mi asi za poslední dva týdny docela povyrostlo bříško... hlavně večer ho mám děsně velké, ale to asi tím, že jsem najezená... ráno mi to teda nepřijde, ale už je to trochu znát... 🙂
Kdy vám prvně vykouklo bříško?

veruleg
31. led 2009

Ahoj Gabina26

Ja jsem skoro z Ostravy... teda ne zrovna ted. Ted pobyvam ve Svedske Uppsale ale za mesic se kvuli tehotenstvi a kontrolam stehuju zpet k nam na severni moravu. Pochazim kousek od Opavy. Trvale bydliste mame s manzelem v Brne, stejne jako byt i meho gynekologa. Jelikoz manzel musi zustat ve Svedsku az do cervna, tak bdu prebyvat az do porodu u tatky a sem tam u tchana s tchyni. Doufam ze doktor nebude mi nic proto tomu kdyz budu chtit chodit do Ostravy (jako do rizikove poradny).
Kde chodis Ty ?
Jo jinak s tim brichem. Vcera jsem taky trochu plasila, kdyz jsem objevila fotoalba nekterych dvoojmamek a jake tam mely bricha. Mi porad pripada, ze skoro nic.....uz to nejde zatahnout, ale rozhodne to moc nejde videt a to zacinam 16tt. Jo vecer mi taky pripada dost mensi a rano zase skoro nic.
Na ultrazvuku a jedine prohlidce jsem byla ve 12tt jeste v Republice (pri vanocni navsteve), tady ve Svedsku to zas tak dukladne neberou a na dalsi kontrolu a nastesti i ultrazvuk jdu v 18tt.Tak doufam ze tam uvnitr bude vse jak ma byt. U tech nasich jednovajecnych je tech rizik trosku vic...ach jo. Pak balim kufry a valim dom. Tady se po celou dobu nechodi ke gynekologovi a kdyz jsem te "porodni asistence" vysvetlovala co znamena latinsky gemini monochoriales tak mi bylo jasne, ze takhle to teda nechci.

Takze mozna se v OV nekdy potkame.

jankatr
autor
31. led 2009

Veruleg - ty bříška fakt nemůžete srovnávat - každýmu to vykoukne jinak - záleží na tom jak jsi celkově stavěná, jak pevný máš břišní svaly - jestli jsi silnější nebo kost a kůže.... je toho moc. Člověk se s tím pak akorát zbytečně trápí. 😉

adrosek
31. led 2009

-ahojík holky moje,tak vás zdravím dneska,my boli dneska u rodičů mojich takže to zase uběhlo jako voda ten de,já se zase nacpala vším možným to je hrozné a ted do sebe cpem pomelo
-jinak vítám veruleg a jak píší i ostatní tak plašíme všechny
-stím bříškem sem se už tady taky ptala a holky mě ujistili že každá sme jinak stavěná tak budeme mít každá aji jinak velké bříško,trochu mě už povyskočilo taky a dnem ode dne je větší bych řekla
-co jinak co provádíte co ted na večer
-jinak luzza ty lehátka sou super!!!

gabina26
31. led 2009

veruleg: já chodím k mudr Richardovi Spoustovi do Poruby
a kde přesně budeš (u toho taťky), když tak písní do IP

artepa
31. led 2009

Ahojte, díky za přivítání 😀 .
Omlouvám se za podobný nick s Artepou26, já jsem si zakládala účet kdysi před svatbou ještě na Beremese. Taky proto tu mám svatební fotku. Budu jí muset za něco vyměnit 😅 .
Těhukalhoty jsem si kupovala už ve 12.tt po screeningovém UZ. Už jsem se skoro nevešla ani do mých posledních volných kalhot, natož do riflí. Teď už mám slušné pupendo. 😲

adrosek
1. únor 2009

-ahojík holky moje,tak vám všem přeji hezký den,jak se máte a co máte dneska v pláně co

jankatr
autor
1. únor 2009
adrosek
1. únor 2009

-to je pěkný moc jankatr

luzza
1. únor 2009

ahoj dvojmamky 🙂 🙂
přeju všem hezkou neděli 😉 😉

luzza
1. únor 2009

tinko
ty lehátka jsou L.ROSSI RELAX 😉 mrkni na ně na netu... 😉

a vítám nové dvojmamky 😵 😵 😵 😵 😵 to je dobře,že nás tu bude plašit víc 😀 😀

jani
pochvala věciček už v ivfkách 😉 😀 😀

luzza
1. únor 2009

nové dvojmamky

žanetik má v albu naši tabulku,tak tam mrkněte a můžete jí poslat do IP svoje údaje a tu naší tabulku zvětšit 😀

adrosek
1. únor 2009

-jojo kukneme se a doplníme
-já si spočla chvílu a ted dělám koláš jablečný