Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
13. únor 2009

-holky ještě se chci zeptat,ty co už cítíte pohyby,já je už cítím krásně od středy

jankatr
autor
13. únor 2009

Tak konečně vám představuju naše broučky https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 🙂 🙂 🙂

adrosek
13. únor 2009

-jen sem se chtěla ale zeptat,že je cítím spíš silněji na jedné straně a na té druhé slaběji,nemuže to nějak být zlé stím druhám miminkem

jankatr
autor
13. únor 2009

Adrosku měla jsem uplně stejné pocity a kluci jsou oba v pořádku - může to být třeba tím že ten druhý je hlavičkou nahoru a ty hlavní kopy jdou mimo břišní stěnu, kde jsou ty pohyby cítit nejlíp. 😉

tetes1
14. únor 2009

Janka všechno nejlepší k narozeninám. 🙂

adrosek
14. únor 2009

-ahojík holky,tak vás všechny moc zdravím dneska,tak co slavíte Valentýna nebo tak normálně,my se akorát najedli a odpoledne jdeme do kina-Líbáš jako bůh tak som zvědavá jaké to bude
-jankatr děkuji za uklidnění,manžílek mi to říká taky,že může být prostě jinak otočené to mimčo,tak snad bude všechno v úterý vpořádku,jdeme na velký UTZ ve 20.týdnu
-tak přeji hezký den všem

veruleg
14. únor 2009

ahoj holky......
dneska k ranu se mimousi poprve ozvali. Citila jsem ze do urcite casti bricha jde takovy tlak a jako by tam udelali mexickou vlnu. Dole u podbrisku byla spis prohluben. No byla to sila zazitek az jsem z toho nemohla usnout. Po minutce se asi nejak pretocili/y a vse bylo jako driv. Pak to bylo zase o kousek niz. Myslim si ze to byli oni..... 😅 jeste me napada vrianta tvrdnuti bricha, ale to musi asi zvtrdnout cele ne?
Na tom ultrazvuku v patek se musim zeptat jak tam lezi abych mela predstavu. Netusim jak se ti nasi tam muzou rejdit kdyz maji ten vnejsi vak spolecny spolu s placentou. No ale byla to sila 😕
Taky preju krasny den. Mame -8 a krasne vymeteno.

veruleg
14. únor 2009

Jankatr : wow 😲 😲 super fotky z 3D

marrha
14. únor 2009

ahoj holky..omlouvám se, že Vám sem lezu...občas nakouknu, jak se máte...

některá jste zminovala, že Mikado duo má mít novinku..na polských stránkách jsme jí už našla...a kočárek vypadá moc pěkně..
http://www.allegro.pl/item544863814_mikado_duet...

škoda, že nebyl dřív 😀

veruleg
14. únor 2009

no vypada zajimave......tady je i dalsi ofic. odkaz........ mrknu na to pozdeji. 🙂
http://www.wozki-mikado.pl/mikado-duet-wozki-dl...

artep26
14. únor 2009

Ahojda holky,
přeji hezkou sobotu 🙂 🙂 🙂
A jak slavíte Valentýna?? My nijak 😀 oslavili jsme ho včera tak trošku s manžou v kině na Líbáš jako bůh, fakt doporučuji, zase se jim povedl další skvělý český filmek 😉
Dopolko jsme s Aničkou upekli Krtkův dort, ona ho hrozně miluje a když nebyla s námi v tom kině, tak ho jako náhradu chtěla udělat. Už se chladí v ledničce 😉
Teď půjdu pověsit prádlo a lehnu si na chvilku na gaučík. 😀 No znám ty svoje chvilky, vstanu asi někdy kolem čtvrté. Tak zatím čusík 🙂

artep26
14. únor 2009

Janko fotečky jsem už chválila na IVFkách 🙂
Kočárek Mikado duo vypadá taky hezky 😉
Adri - na kino se fakt těš, je to psina. Jsme se hřebili snad celý film 😀 😀 😀

luzza
14. únor 2009

ahoj kočky
tak v pátek jsme byli objednaní na natočení 3D...Jirka měl dovolenou,Domča nešel do školy...
ale jelikož byl pátek třináctého,ráno nám volali,že je 3D až do odvolání mimo provoz 😖 ☹
a protože oprava bude velká investice,budou muset počkat na schválení od vedení...
v Ústí jiné 3D není a v Děčínské nemocnici také ne... ☹
a objednat se do jiného města znamená opět zpoždění...a při dvojčátkách mám nejvyšší čas už teď 😢
měla jsem tím zkažený celý pátek,tak jsem se tu ani neukázala 😢
tak tomu říkám pech 😖

luzza
14. únor 2009

jani
tvoje broučky jsem pochválila už na ivfkách 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
14. únor 2009

jinak
jirka dělá dnes v koupelně nový topení... aby bylo holkám teploučko 😉
měli jsme tam jen takový malý...
tak teď tam máme pořádný 🙂

akorát že musel vypnout a vypustit radiátory v celým baráku tak tu máme 15 stupňů 😝 😝
tak jsem zalezlá u domči,ten tu má pro všechny případy přímotop,takže se hřeju tady...
on je u kamaráda a přijde až zítra na oběd 😉

luzza
14. únor 2009

dneska od osmi jdem do kina na Líbáš jako bůh...
tak se moc těším, artep to moc chválila 😵 😵

zanetik
14. únor 2009

Ahojky zdravím všechny i to co ještě neznám 🙂
Teda ten kočárek Mikado duet vypadá dobře a to ho mají fakt ve všech zobrazených barvách? To je super, konečně by byl nějakaký né jednobarevný.
Tak mi zatím Valentýna neslavily a kdo ví jestli budeme. Zachvíli jedu pro přítele na chatu k rodičům, tak jsem zvědavá, beztak si ani nevzpoměl, že dnes je. My to nikdy nijak neslavily, max. ze začátku přáníčkem, ale po 12letech co by člověk chtěl 🙂

luzza
14. únor 2009

zanetko
to je asi telepatie 😀 😀 😀
bála jsem se,že nestíháš dočítat,tak jsem ti písla do IP 😉 😀 😀 😀 😀

luzza
14. únor 2009

zanetko
my jsme taky takoví antislaviči 😉 😀
my se máme rádi celej rok 😉 😅 😀
tak na valentýna prdíme 😀 jirka je stejně celej den v montérkách a lítá po baráku 😀 takže o valentýnovi ani neví 😀 no hlavně že udělá to pořádný topení do koupelny 😀

adrosek
14. únor 2009

-ahojík holky,tak sme doma,kino bolo super,taky doporujčuji,smáli sme se celou dobu,fakt se to povedlo
-jinak Valentýna slavíme tak normálně,jako nepřeháníme to nějak
-taky sme koupili do dětského pokoje skříně takže se může smontovat jak jej dovezou a já konečně můžu pomalu prát všechny ty věci a skládat si je pomalu
-tak co provádíte co

gabina26
14. únor 2009

ahojte..
tak já odpočívám v posteli.. měla jsem dneska náročný den... 🙂 Jinak jsem koukala na ten kočárek Milano duo.. celkem vypadá hezky, jen je škoda, že nikde nemají vyobrazen vnitřek a ty tašky... a chybí jim tam taky rozměry těch tašek.. ale ty barvičky jsou úplně suprvoní... 😵

luzza
14. únor 2009

adrosku
taky jsme se vrátili z kina 😀 😀 😀 😀 😀
byla to fakt sranda 😀 😀 😀
taky doporučuju 😉

luzza
15. únor 2009

hezké nedělní ranko 🙂
já jsem vzhůru od půl šestý 😒 vzbudila mě hrozná křeč do žaludku... 😝 taková,jaký jsem mívala při OHSS 😨 😕 😨
trvalo to asi půl hodiny...bylo to fakt nepříjemný 😖 nevím,proč to na mě zaútočilo teď 😕 😨 😕
snad to nic není...miminka se hýbou a už se cítím výborně 😉

tindra
15. únor 2009

čaute,že vám sem lezu...jen jsem chtěla poradit,pokud někdo bydlíte v paneláku s malým výtahem jak se dá jezdit do kočárkárny,kukněte do alba,u nás je totiž miniaturní výtah s bezpeč.dveřma.teda až později,ze začátku jsem to samo řešila jinak(klokankou a autosedačkou)klokanka je k mání,kdyby někdo chtěl 😉
přeju kráááásný těhulkování a úplně závidím bříška 😀

tetes1
15. únor 2009

Ahoj, holky dneska jsem dostala k narozkám tu knížku Dvojčata od Rulíkové,takže jí mám už 2x, nechtěla by jste jí některá koupit?

sorbona13
15. únor 2009

Ahoj, ráda bych se k vám přidala, jsem ve 14tt a čekáme dvojčata, v srpnu by měla přijít na svět. Ještě nevíme pohlaví, ale určitě si ho necháme říct.

adrosek
15. únor 2009

ahojík holky,tak přeji taky ještě hezký zbytek nedělě,my boli dneska na návštěvě u tatky a ted sme dojeli
-jinak sorbona vítej mezi námi a gratulujem
-ted akorát zalehnem k telce a bude
-já ty pohyby od středy cítím mírněji,nevěstí to nic zlého snad co myslíte

jankatr
autor
15. únor 2009

ahojda holčiny - tak už máme doma kočárek - trvalo to asi týden od objednání, takže super. No ale je toho pěkná hromada - máme Megana kombíka a do kufru se nám to sotva vešlo - jediný co se tam vešlo navíc byly Daníkovi boby - no ale je fakt že tam bylo kompletně všechno - včetně toho adaptéru, a autosedaček. Za normálních okolností budou sedačky v autě a v kufru jen kočár nebo jenom podvozek bez adaptéru. A taky to třeba vypilujem jak to tam líp seskládat v nejhorším případě půjdou do kufru jen sedačky z kočáru, a podvozek na střechu.

Ten Boston Duet vypadá fakt dobře - škoda že ho neměli dřív.. - teď už je to jedno - můžu se utěšovat aspoň tím že ten náš je o 4kg lehčí - to se bude hodit 😉

Ahoj Sorbona - vítej 🙂
Jak jsi se proboha dopracovala k těm týdnům??? 😅

luzza
16. únor 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
tady hustě sněží a je mráz 😝 fakt pekelně dlouhá zima 😝
sorbona vítej 😉 🙂
adrosku - to je normální...některý dny jsou klidnější a jindy zase vyváděj,nemusíš se bát 😉

katy.m
16. únor 2009

Dobré ráno 🙂
veruleg , ten kočár vypadá dobře.Nemáš představu o ceně??? 😉 😨
luzzi,tady taky hustě sněží a o tom mrazu ani nemluvím 😖 ,fůůůj,už bych chtěla jaro 😎