Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
6. bře 2009

Luzzi - někde mají spešl na dvojčátka, někde to dělají na dvakrát - a já jsem zas v porodnici viděla že maminku připojili na dva přístroje najednou.

Arwe - je to možný - taky jsem měla takový ty první pocity že něco cítím kolem 16 tt - u druhého těhu, to možné je, zvlášť když jsou tam dvojčátka 🙂

jankatr
autor
6. bře 2009

Katy - to je super že máte všechno na jedničku 😉

Verul - tak tě vítáme v domácích krajích 😅 😉 - to nevadí že toho zatím moc nemáš - však jsi teprve v půlce 😉

Andra - jsi statečná holka - snad se ta dušička aspoň trošku dá v dohledné době do pořádku - pobyt mezi lidma ti v tom určitě pomůže.

jankatr
autor
6. bře 2009

Mimochodem - musím se pochlubit - ve středu jsme se byli fotit - jsem naprosto nadšená http://jankatr.rajce.idnes.cz/Foceni_s_detma_o/ 🙂 🙂 🙂

gabina26
7. bře 2009

jankatr: fotky nádherné... fakt se moc povedly... 😵 😵 😵 Taky něco takového plánuji...
mimochodem, nevím, jestli jsi si všimla, ale určitě jo... na fotce 96 a na poslední jsou asi vidět zrovna pohyby... takové vybouleninky... 😀

jankatr
autor
7. bře 2009

🙂 no jo - to víš už tam moc místa nemají 😉

adrosek
7. bře 2009

-ahojík mamky,tak sem se sem konečně dostala,nějak to blblo,ale už je to ok zřejmě
-jankatr moc hezké fotky,to budete mít aspon na památku že ano?
-tak co dneska podnikáte mamky co,ja jsem sama doma,manžílek má službu,tak si tak vklidu poklízím,ted jsem pojedla a chvílu spočnu a pak budu pokračovat

gabina26
7. bře 2009

nějak to tu dneska nežije...
Já jsem vytřídila oblečení, do kterého se už nevejdu... chodím po bytě a říkám si při pohledu na to moje bříško, že to snad ani není možné... že by za pár dní takto moc vyrostlo... 😉 ???
Jinak takový klasický sobotní den... trocha úklidu, vaření, praní, a ještě budu večer žehlit... 😝

adrosek
7. bře 2009

-no tak jako vždy v sobotu že,nic se nemá přehánět ale že stím úklidem

adrosek
7. bře 2009

-holky chcem se zeptat,co budete dávat do kočárku jako sadu nebo jako podložku

zanetik
7. bře 2009

Ahojda, pěkné odpoledne, jsme byly u našich na obědě procházkou a zpět, tak jdu odpočnout a musím dotřít prach co jsem dopoledne začala, ale bohužel kvůli nohám nemůžu dělat dýl než půl a 3/4h. Ovšem zajímavý, že chodit po venku my je mnohem příjemnější...tak ještě, že už nachlazení ustupuje i opar, tak zase zítra musím jít na vycházku a v 17h na poslední hokej...to si budou dělat ze mě kluci srandu, že jsem kvůli nim vydržela, jsem jim to taky slíbila a sliby se maj držet ne? 😅

Janko krásné fotky, plánuju ještě si udělat nějaký amatérský fotečky doma než porodím,ale zrovna mě musel vyrazit opar, ale do nedá se nic dělat, taky památka 😀

No a jinak v 19h chci jít na chvíli za kamarádkami do restaurace,ale zjistila jsem, že oblíknu už jen jedny jediný oteplený kapsový kalhoty...holt už to musím vydržet...

zanetik
7. bře 2009

Adrosku asi nerozumím na co se ptáš? jako na peřinky? já myslela, že dám jen flaušovou deku, teď přemýšlím zrovna o soupravě od Emitexu:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11985567&tab=0

adrosek
7. bře 2009

-já myslím žanetik jako,nevím jak bych to napsala jako pod miminko,jak je vpostýlce prostěradlo tak co do kočárku jako,jinak na přikrytí bud nějakou soupravu nebo deku jak píšeš
-napsala sem to ted dobře,jako místo prostěradla nebo jen na tu podložku co bude vkočárku přímo

zanetik
7. bře 2009

Tak jsou přímo prostěradla do kočárku,ale v tom mým je na matraci něco jako potah, z jedné strany flauš na zimu a z druhé bavlna na léto, tak asi na to už nic dávat nebude...stejně buď budou ve fusaku a nebo v létě pod ně hodím obrázkovou plínku asi nebo nevím...

artep26
7. bře 2009

Ahojda holky,
Janko fotečky super, už jsem chválila na IVFkách 😉
Zan to už se vydrží, dneska tam zrovna je pěkný fujavec, byli jsme venkus pesanem a fičelo jako o život.
Zan natékají asi proto, že jen tak postáváš, popocházíš ... mně taky nevadí prochajda venku, ale jak stojím v kuchyni nebo u žehličky, tak mě nožky bolí a jendou po 2 hodinovém žehlení jsem měla i nateklé kotníky 😠
Já taky dneska uklízela, manža ještě setře a je hotovo 😉 Večer přijdou kamarádky, tak se moc těším a manžu vyštvu do hospůdky, aby nerušil 😀 😀 😝

zanetik
7. bře 2009

No právě takový to vaření, utírání prachu po bytě je nejhorší...lepší v botech vyrazit ven...a sedět s nohama pod stolem taky katastrofa, ale i u pc a to je mám na stoličce v rovině...
To já si troufnu jet v 19h za kamarádkami na chvíli na pokec do restaurace, tak snad mi tam nebudou hned otíkat i když na dlouho s tím stejně nepočítám...
Jj u nás taky zrovna fučí a asi i čím dál víc...zítra je u nás na sjezdovce karneval-rozloučení ze sezonou,ale sníh už je jen tam asi ten umělej, protože od středy co jsem nebyla venku všechno slezlo 😕
David taky setřel, tu už nezvládám asi 14dní kvůli břichu a po jedný místnosti mě berou záda v kříži, ale co do teď jsem vytírala 2x týdně já, tak ať si to taky užije 😅

adrosek
7. bře 2009

-aha tak to hej zanetík,děkuji za info,tak se kuknem na ty obrázkové plenky ty budou asi nejlepší že,nemáš na ně nějaký odkaz kde bych to mohla najít

artep26
7. bře 2009

Zan já musela nastolit pořádek už před pár týdny - myslím s tím luxováním a stíráním.
Jinak by se na mě pak všichni vyprdli, když by viděli, že to zvládám sama. Takže jsem rozdělila hezky úkoly:
manža luxuje a stírá (1x týdně, já pak ještě 1-2x týdně dle potřeby jen luxuji)
Anička by měla vyklízet myčku (což nedělá 😠 ) a sbírá hovňajzy po pesanovi na zahradě
no a zbytek baráku je na mně ...
Teď jak to čtu, tak to je nějak nespravedlivé, co?? 😕 😀 😀
Zan jo jo zlatě se hýbat, mně vždycky známí všude cpou ať si sednu ale já radši taky postojím a popojdu 🙂
Kamarádky nakonec nedorazí, upekla jsem pizzakoláčky tak je slupneme s manžou u Medvídka. 😝 žádná škoda 😀
Užijte si holky hezký večer, já jdu do vany a pak dadadá k TN a pak se moc budu těšit na Medvídka, je to sranda.
Tak pááááááááááááááá 😉 😉 😉

adrosek
7. bře 2009

-tak papa artep tedy,užijte si hezký večer
-já taky kuknem na Medvídka,boli sme natom v kině jak to dávali a bolo to gud,sranda
-no stím úklidem-mě taky ted pomáhá manža,pač než bych uklidila barák co má tři patra tak nevím,tak tak funím už jako hrom když jdem jedny schody,ale dneska sem uklidila sama tak postupně sem si to rozvrhla,no je to fuška jako 😝

jankatr
autor
8. bře 2009

Dobré ráno dvojmamky 🙂 🙂 🙂
Tak my jsme si včerejšek náramně užili - napřed jsme byli celá rodinka na bazéně a pak se ještě napráskli v pizzerii 😵
Za chvilku bude honička tak si to ještě musíme užít 😉

artep26
8. bře 2009

Ahojda kočky,
tak Medvídek opět nezklamal, pizzakoláčky jsme opravdu spráskli, pak jsem se nemohla ani hýbat 😀 😀 😀
Odpolko se chystáme s manžou ven na prochajdu s Beuškou, tak se těším, tyhle procházky mi dělají dobře.
K obídku dělám zapečené maso s brambory a zelím, tak to bude mňamka.
Přeji hezká den 😉 😉 😉

luzza
8. bře 2009

ahoj holky 🙂
tak se dominik konečně vyzdravil 🙂 ale ještě z pátka na sobotu to byla hrůza 😝 teď už je pohoda 🙂 jen ztratil hlas 😨 😅 tak doufám,že to není na furt... 😀 má nějaký kloktadla a pastilky na cucání 😉

jinak jsme si vybrali přes internet nový NTB 😵 ,takže budu zase stále na síti 😀 😀 měl by přijít do týdne...

a za zbytek vrácených peněz jsme si vybrali ledničku...ta už je potřeba...tu naší herku už máme asi 12 let 😨 😅

a co vy??? 😅 😅 😅 co nového??? dočítat nestíhám...

luzza
8. bře 2009

ještě si prohlídnu vaše albumky,aby mi nic neuteklo 😉 😀

tina30
8. bře 2009

Ahojík maminy.
janka - fotky jsou fakt náádherný. docela ste mě zlákali a nechám si taky něco nafotit.
zítra teda jdu na kontrolu, tak sem zvědavá co mi dr. řekne. doufám že něco lepšího než minule. ale poctivě sem odpočívala, manža uklízel a nakuupoval. prostě je to zlatíčko. 😉

jankatr
autor
8. bře 2009

To jo - Tinko - já měla fotky s bříškem už u Daníka - je to taková pěkná památka - koneckonců je to jediná příležitost kdy můžem bejt na ty velký pupky pyšný 😵 😵 😵
Jinak teda nevím jak to máte s atelierama u vás v Havl. Brodě - ale pokud by se vám chtělo trošku si zajet - tak ten Jihlavskej bych vřele doporučila.

adrosek
8. bře 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny,my boli dneska u manž.rodičů a pak sme byli nakoupit a předchvílí sme dojeli,nyní si nachystám něco na zuba pak jen kukat na telku
-luzza tak ještě ušetříte a bude aji lednička že tedy?
-tina tobě at zítra dobře dopadne kontrola

zanetik
8. bře 2009

Ahojda dvojmamky, tak já si t včera s holkama užila do půl 11, pak jsem musela vyhodit nohy o zeď jinak by mi praskly...dnes jsme vařily vepř. guláš s opečeným bramb. knedlíkem, odpoledne jsme se byly kouknout na sjezdovce, bylo ukončení (karneval), pak mě teda braly záda v kříži, ale ještě jsem šla na poslední hokej a kluci mě potěšily, protože vyhrály, tak mi řekly, že už můžu v klidu porodit 😀
Janko, tak ať kontrola dopadne moc dobře, já jdu zítra v poledne taky, jdu na poslední poradnu,tak jsem zvědavá co mi dr. řekne a bude dělat.

katy.m
9. bře 2009

Dobré ráno 🙂

jankatr : fotky jsou kouzelnééééé 😵 A těch pohybů jsem si taky všimla 😵

v sobotu jsem koupili ty ostýlky s matracemi,nakonec v Polsku a jsem z nich nadšená,protože nás dohromady přišly o polovinu levněji,než tady u nás(a značka je to stejní).Vypadají moc hezky a kvalitně,takže,kdo má nákupy ještě před sebou a k sousedům to nemá tak daleko,můžu jen doporučit.Mnohem levněji tam v tom babyshopu vyšlo snad úplně všechno,od kočárků,postýlek,povlečení,přebalovacích pultů a autosedaček až po kosmetické přípravky a oblečení. My se tam určitě ještě vrátíme. 😎

katy.m
9. bře 2009

...ne ostýlky,ale postýlky 😀 😅 ...

adrosek
9. bře 2009

-ahojík mamky tak vás všechny zdravím a přeji hezký den všem
-zanetik tak at ti taky dobře dopadne kontrola potom dje vědět
-jinak katy tak hlavně že jste nakoupili dobře,to je fajně
-mě dneska odpoledne dojede mamka s babičkou a budou tady do zítřka,babi jde na kontrolu k dr.tak se pokukáme ještě po nějakých obchodech

jankatr
autor
9. bře 2009

mě se ty fotky taky moc líbí - já mám většinou sama se sebou problém že se na fotkách nemůžu ani vidět ale tyhle jsou fakt super - akorát teď nevím které vybrat... 😅