Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
12. bře 2009

jani
ty fusaky se mi líbí 😵 😵 😵
mohl by nám je někdo koupit 😝 😀

luzza
12. bře 2009

zaregistrovala jsem se v DM-ku a nakoupili jsme pro holky kosmetiku 🙂 takže teď už budu klidu 😉

právě jsem vyžehlila všechno dětský povlečení a prostěradla 😅
zítra budu prát holčiček deky,osušky a plíny...
no každý den něco... 😅

nemyslete si,že jsem cvok,ale taky jsem si nachystala tašku do nemocnice 😕 😔
aby mě nic nepřekvapilo 😔
jsem plašan,co? 😅 😅 😅

myska77
12. bře 2009

Luzza: plasan nejses, delas to dobre, me doktor rekl at si ji sbalim po 25 tydnu, ze clovek nikdy nevi. Taky se mi uz chce prat, ale jeste nemam v decaku skrine, ty prijede udelat truhlar az za mesic, tak to akorat vyjde na ten 25tt 😀

Veru: tak to gratuluju, my je mame taky ty zravce🙂))

luzza
13. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
u nás strašně prší 😝
holky se furt melou a já chodím v noci furt čůrat 😝 ,takže se moc nevyspím 😉

luzza
13. bře 2009

mysko
tak díky 😀 aspoň si nepřipadám jako úplný blázen 😀
ležela jsem v nemocnici v říjnu,kvůli krvácení...a manža mi sbalil tak,že jsem si tentokrát radši sbalila sama 😀

luzza
13. bře 2009

mysko
jinak jestli 77 je ročník,tak jsme na tom stejně 😉 😉

katy.m
13. bře 2009

Dobré ráno 🙂

verul,gratuluji ke žroutíkům,asi na tom budeme stejně 😀

Co se týká těch pohybů,tak já je cítím pouze večer u TV a v noci,přes den asi spí nebo je nevnímám.Taky už mám několikátou probděnou noc,půlnoc mám v šest večer a v deset jsem jako rybička a nejde zamhouřit oka.
Ty spacáky se mi taky líbí,ale jak už tu psala luzza,mohl by nám je někdo koupit 😀
S tím balením tašky mě nestrašte 🙄 ,já ty své drobečky nepustím dříve jak v červenci 😀 😎

luzzi ,když se zaregistruješ v DM,jsou tam ty slevy znatelné?

luzza
13. bře 2009

katy 🙂
vydrž ještě měsíc a mrňata se budou hýbat tak,že se ti bude zvedat oblečení a uviděj to i ostatní 😀
jinak to blbý spaní znám 😝 taky jsem to tak měla 😉 teď chodím spát tak v půl jedenáctý... a v pět jsem jako rybička 😅 (mezitím jdu minimálně dvakrát čůrat 😝 )
a tu tašku mám pro jistotu 😉 taky nehodlám ještě rodit 😀 ale kdybych tam třeba musela na chvíli jít ležet 😝
v tom DM nějaký slevy máš...a slibujou,že budou další nabídky se slevami zasílat...
ale všeobecně to asi žádný boom nebude 😉 maj tam velký výběr,to je fakt...a taky levný nějaký výrobky (vlhčící ubrousky,nějaký kousky dětský kosmetiky...) na druhou stranu je tam dost věcí dražších,než seženeš třeba v tescu nebo globusu...
ale registrace tě nic nestojí 😉 tak to zkus 😉

luzza
13. bře 2009

ty fusaky od emitexu bych brala klidně z druhé ruky...po nějakých dvojčátkách 🙂
třeba za polovinu ceny 😅

katy.m
13. bře 2009

luzzi,
mě se zda,že čím jsem v týdnech výš,tím se mi zmenšuje břicho.Ráno,když se vzbudím,tak mám jen takový malý hrbol pod pupkem,během dne se sice břicho jakoby nalilo,ale stejně mi to příjde zvláštní 😀
Učůraná jsem taky,v noci jdu 2x-3x avždy mám děsnou chuť vzbudit manžela,ať si se mnou povídá,protože já se nudím 😀 😀
V našem městě jsou dvě DM tak se asi teda taky zaregistruji,protože jak jsem si všimla,tak tak nakupuje spousta maminek.Teď jsem ale četla na jiné diskuzi,že koncem března končí 10% sleva za body a budou zákaznické karty.To máš Ty?

katy.m
13. bře 2009

já taky,tak si je kup a já si pak v listopadu odkoupím od Tebe,jo???? 😀 😝 😀 😀 😀

luzza
13. bře 2009

katy
dneska jsem byla v noci tak zmatená,že jsem si potom,co jsem se vrátila z WC,lehla do postele v pantoflích a ráno jsem je měla v posteli 😅 😅
neboj,bříško ti povyroste... 😉 budeš koukat 😀 😀

tu 10% slevu už nestíháme... 😝 ale ty výhody,co nám nabízí DM dál, prý vyjdou nastejno...
běž do DM a vem si těhotenskou průkazku!!! zaregistrujou tě přímo tam 😉

jo v listopadu bys chtěla moje fusaky,jo??? 😅 😅 😅 😅 😅
a naše holky nám umrznou,ne??? 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

luzza
13. bře 2009

tvoji kluci by měli být galantní a měli by nechat moje holky ohřát 😀 😀 😀 😀
chlapům stačí bunda 😉 😀 😀 😀

katy.m
13. bře 2009

taky si říkám,že s tím bříškem nemám kam spěchat,alespoň kolem sebe víc udělám.Občas mě ale přepadají chmury,zda je vše jak má 😅

Díky za radu s DM,ta průkajda by mě nenapadla,občas ji totiž nechám doma,když si měním kabelky

tak teda joooo,tvé holky nenechám zmrznout,poohlídnu se jinde,když jinak nedáš
😎 😀

sorbona13
13. bře 2009

andra: nemáš to lehký, držím palce, aby se na příčinu rychle přišlo a taky aby ses dala brzo dohromady.
luzza: plašan nejsi, štěstí přeje připraveným 🙂 Já mám sbalenou tašku v autě už od poslední kontroly u doktora, když mě poslal do nemocnice a oni si mě tam nenechali 🙂
katy: já mám taky ráno hrbol pod pupkem, ale jak se najím, tak se to břicho celý nějak zvětší.

Já cítím pohyby jenom vleže a nejvíc ráno po snídani, občas sem tam ťuknutí přes den, když jsem v klidu a pak až večer v posteli nebo u TV. A s tím čůráním mi ani nemluvte, já chodím hodně i přes den, v noci jdu tak 2-3x. A to mi asi před 14ti dny přišel z rodiny.cz e-mail, že už přestane častější nutkání na WC 😀

myska77
13. bře 2009

Dobre ranko holky,

Luzza: 77 rocnik neni, ja jsem 81, mam jen takovy email, protoze 7 je moje stastne cislo a jedna 7 byla uz obsazena🙂) JInak presne vim, jak bali tasky chlapi, manzel se taky vyznamenal, kdyz mi do spitalu vezl pradlo, ponozky a toaletni potreby, divila jsem se, kde to vsechno vyhrabal 😀

Holky koukam, ze ucurany jsme vsechny stejne a pak se ma clovek v noci vyspat 😅

Dneska u nas taky leje, ale rekla jsem si s klukama (teda spis za ne), ze mame chut na dortika, tak se vypravime na Mustek do Hajka v poledne a dame si ,,zdravy" obidek, zaroven pochodim kramy a urcite zase koupim klukum neco desne ,,potrebnyho".

luzza
13. bře 2009

sorbi
ono to čurdění fakt na pár týdnů přejde...ale s rostoucím břichem se to zase vrátí a je to ještě intenzivnější 😒 😅 To mám radost,že máš taky tašku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ty pravý pohyby teprve přijdou 😉 vydrž 😉 budete to vlnobití pozorovat celá rodina 😀

luzza
13. bře 2009

mysko
ahá 😀 to nevadí 😀
jinak koukám,že budou mít naše holky na výběr hodně ženichů 😅 😅 😅 😅 😅 to je dobře 😵 😵 😵 😵
koukejte klukům založit pořádný spoření 😉 😀 😀

katy.m
13. bře 2009

mysko,chci se zaptat,ajk to,že sis mohla ponechat příjmení bez -ova????Můj manžel je taky Čech s cizým jménem,taky jsem to chtěla zkrácené,protože se nevejdu nikam do kolonek,ale na matrice mi to nepovolili,prý by si můj můž musel změnit občanství nebo se přihlásit k menšině 😠 😠 😠 😅

katy.m
13. bře 2009

luzzi,co my ?!? To holky do manželství nesou výbavičku jak se patří 😉 😀

luzza
13. bře 2009

katy
my chcem ženichy s naducanou peněženkou 😅 😅 😅 😅 😅

katy.m
13. bře 2009

Tak teď jsem se nakrkla,přišlo mi z mimibazaru dětské povlečení od jedné maminky dvojčátek.Údajně nepoužité,pouze vyprané.Je opravdu moc pěkné,ale chybí mi jeden polštář 😠 .Tak jsem ji hned psala,no jsem zvědavá,zda s tím něco udělá,nebo se na mě vyprdne 😒

luzza
13. bře 2009

no... my moc cizí jméno nemáme 😅 😅 😅 za to se nad ním každý pozastavuje....
(MOŽNÝ,MOŽNÁ) je to možný??? 😅

katy.m
13. bře 2009

Luzzi,tak to když půjdeme na námluvy,tak si ji pěkně vycpeme 😀

luzza
13. bře 2009

katy
my máme povlečení z e-cipíska a bylo celkem levné 😅
mám ho v albu...

luzza
13. bře 2009

katy
tak jo 😉 😀

katy.m
13. bře 2009

luzzi,tak jsem si objednala taky 2 soupravy,s těmi čápy,stejné,jako máš v albíčku.
...manžel by mi měl zakázat přístup k internetu,jinak nám pěkně vybílím konto 😀 😝 ...nemám co dělat,tak pořád nakupuji...

adrosek
13. bře 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny dneska moc zdravím a přeji hezký den
-jak se máte co mamky,já akorát předchvílí vstala a budu se pak vypravovat,jedem ke kámoške se podívat na miminko,má narozené ted před měsícem tak se jdeme pokochat

myska77
13. bře 2009

Luzza: neboj, manzel jim chce zallozist stavebni sporeni hned jak dostane v porodnici rodne cislo 😀 tak snad Tvoje holky uzivej🙂))

Katy: me s tim problem nedelali, pred svatbou jsem vyplnila takovy papir, kde byly varianty typu jestli manzel je cizinec, nebo zda zije v cizine, nebo zda zamyslime zit v cizine a jedno se melo zaskrtnout, tak jsme zaskrtli to, ze zamyslime zit v cizine a bylo, matrikarka mi jeste radila co mam kde napsat a vyplnit.

jankatr
autor
13. bře 2009

ahojky dvojmamky 🙂

Katy - ta registrace v DM je fajn - měla jsem to už u Daníka a na některých věcech jsou ty slevy fakt výrazný. Navíc já osobně mám s těma jejich výrobkama (babylove) dobrý zkušenosti a jsem s nima spokojená. Třeba prsní vložky když si koupíš dvoje tak máš jedny skoro zadarmo. čtyřbalení vlhčených ubrousků mají za 159,- a v knížce je pak sleva ještě 60,- - je tam teda i spousta slev který vůbec nevyužiju, ale vzhledem k tomu že ta registrace nic nestojí, tak i těch pár slev je docela fajn 🙂