Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jmisa
20. lis 2008

rozkaz 🙂

adrosek
20. lis 2008

ale já se stejně taky bojím,takže nejsi vtom sama

jmisa
20. lis 2008

Já myslím, že je to přirozený, tedy ty obavy, kor když naše děti jsou tak vymodlené.

adrosek
20. lis 2008

jojo asi tak nějak

jankatr
autor
20. lis 2008

Jmisko, Androsku - bude to v pohodě nebojte 🙂 😉

adrosek
20. lis 2008

snad ano,já se bojím,aby tam ty srdíčka zase tak tloukla pěkně

downhamka
20. lis 2008

tak to je super, ze jsme tady takhle vsechny!!! Tak honem doplnte tabulku u Zanetika. Tedy Luco ty sem teda vabis mamin, ty bys mohla byt dobra obchodnice! 😀 😀
Tak par veci o me, je mi 30, po druhem ivf mame dve miminka, brisko roste, neskutecne nevolnosti do 13tt. ve trinactem tydnu jsme krvaceli, objevil se pod jednim miminkem hematomek. Nasledovalo 14dni v nemocnici, a ted citim simrani, hlavne v noci 😉 😉 Jinak jsem jak na trni pred kazdou poradnou, a to tady mame asi vsechny. 🙂
Jinak holkam novym maminkam, hodne stesti a zdrave mimisky 🙂

downhamka
20. lis 2008

Ja a nebojte se, vsechno dopadne ok, budem se bat vic az prijdou mimisove na svet 😀 😀 😀

adrosek
20. lis 2008

ahojík a děkujem za uklidnění a hodně štěstí taky

jankatr
autor
20. lis 2008

Téda - to jsme se tu dneska rozjely 🙂 😉

adrosek
20. lis 2008

holky čemu se vyvrujete v jídle,já teda moc nejím jak mi není dobře,ale dostala som chut na šunkové čipsy jen pár kolešek,múže to uškodit

jankatr
autor
20. lis 2008

Androsku - tak chipsy vůbec neřeším - jediné čemu se vyhýbám jsou takové věci jako plesnivý sýr a pod. Které mohou být opravdu nebezpečné. Taky si docela rozmýšlím majonézové saláty - ty teda jen pokud vypadají opravdu hodně čerstvě - a jen sem tam. Taky je dobré to moc nepřehánět třeba s játrama. Ale čas od času si je dám - spíš jde o to aby se s tím člověk vyloženě necpal.
Jo a z ovoce teda vynechávám grepy - obsahují chinin - a vzhledem k tomu že na Tonicu se vždycky píše že není vhodný pro těhotné, tak jsem si to vztáhla i na ty grepy. Ale jinak jím podle toho na co mám chuť. 🙂

plechajda
20. lis 2008

ahoj holky, ja sem teda nepatrim, ale neda mi to, abych Vam tohle neposlala :o))

https://www.youtube.com/watch?v=QSfi8OU4m3I

pekny tehuleni 😀

adrosek
20. lis 2008

no dost dobré akorát som na to kukala plechajda,no máme se na co těšit

jankatr
autor
20. lis 2008

Tak když už jste u těch odkazů - tohle taky stojí za to - http://www.dvojcatka.cz/aktualita.php?id=1819 ale musíte sjet až na konec stránky 😵

adrosek
20. lis 2008

jojo taky dobré,no a co jinak děláte co holky moje

jankatr
autor
20. lis 2008

Konrétně ten kojící polštář s těma "kapsama " na děti mi přijde jako super nápad. I ta klokanka pro dva prcky - to s těma dětma na zádech už je docela extrém - ale věřím tomu že rodiče trojčat nebo čtyřčat by to občas i ocenili. Obávám se ale že tohle se u nás asi nesežene 😅

adrosek
20. lis 2008

no to asi ne jako si myslím.

plechajda
20. lis 2008

jezisi :o)) to ma aspon troje nahradni zada ve skrini ne ? 😀

jmisa
20. lis 2008

Já jsem na tu klokanku pro dvě mimi koukala, to bych chtěla, ale v Česku jsem ji zatím nikde nenašla.

adrosek
20. lis 2008

no tady něco sehnat bude asi obtížnější si myslím

luzza
20. lis 2008

teda holky to je super babinec 😀 😀 😀 😀
to je paráda 😀
jdu zkouknout ty odkazy... 😉

luzza
20. lis 2008

to zboží pro dvojčata je super 😵 😵 😵
ten polštář a tu klokanku bych brala... 🙂
domču jsem nosila hodně v klokance,ale ve 4 měsících měl 8100g (a to byl jen kojenej),takže nosit ty děti dvě by bylo asi dost náročný 😀 😀

luzza
20. lis 2008

a ty videa jsou parádní 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
20. lis 2008

holky tady je takovej vichr,že mám úplně strach 😨 😨 😨
venku to úplně hučí a kolem baráku nám furt něco bouchá... 😖
venku je úplně tma...
a dominik je na tréninku,tak budu muset pro něj ke škole autem,jinak ho odnese vítr...

jmisa
20. lis 2008

Tak klokanka je pohodlná. Nedovedu si představit, jak budu s dětma cestovat k dr. Copak o to, šoupnu je do autosedaček, ale pak je u polikliniky budu muset zase vyndat, protože si nejsem jistá, že je tam u dětského výtah, kam se vejde dvojčecí kočár. Jinak mám polikliniku za rohem a kdyby tam byl dobrý vlez, bylo by pohodlnější jet kočárem 😕
A to už nemluvím o tom, ž se nám stejně žáídnej kočár do auta nevejde.

luzza
20. lis 2008

jmis
my kvůli tomu musíme po novém roce sehnat větší auto 😀 😀
navíc máme ještě domču...takže dozadu se musí vejít 2 sedačky a podsedák,což se nám do našeho auta nevejde
vedle těch dvou sedaček zbyde sotva 20 cenťáku 😖

luzza
20. lis 2008

zkrátka se nám naše dvojčátka ZNAČNĚ prodraží 😅 😅 😅

luzza
20. lis 2008

jmis
jinak už taky myslím na to,jak s nima budu chodit k pediatrovi 🤐 asi do každý ruky jednu sedačku,ale to je takhle dlouho neunesu 😀 😀
přišlo mi to komplikovaný i tenkrát s jedním miminem,natož se dvěma 😅 😅

luzza
20. lis 2008

jmis
musí tam být takovej výtah..
co kdyby potřebovali odvézt něco oběmnějšího...
a navíc,přece nebudeš jediná dvojčatová mamka...
myslím,že to nějak půjde 😉