Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
3. dub 2009

-ahojík mamky,tak přeji všem hezký den,jakpak ste se vyspali dneska co?
-já vcelku ok dneska,jen jsem zase brzo vylezla z postele,dělají nám vjezd před barákem tak rachotí už od osmi hodin
-dneska to vypadá zase na sluníčko tak uvidíme

myska77
3. dub 2009

dobre ranko,

Androsku nam taky delaji vjezd pred barakem, odkud si? taky nam rachoti od 8 😀

adrosek
3. dub 2009

-já jsem z Brna-Žabovřesky,takže stále rachotí a já bych asi ještě spala přitom
-no nic tak jsem si uvařila kávičku a budem dáchat u telky

sorbona13
3. dub 2009

Ahoj holky, já se hlásím z chaty, ráno jsem nevydržela a vyrazila užít trochu sluníčka 🙂
Teď vás jdu dočíst a taky kouknout Zanet do alba...

sorbona13
3. dub 2009

Zanetatka jsou naprosto k sežrání, nejhezčí fotka je po kojení 🙂

myska77
3. dub 2009

Tak to nam Androsku kazde rachoti jinde, me rachoti v Praze 😀
my taky Sorbi jedem dnes na chatu, je tam uz ted krasne teploucko

myska77
3. dub 2009

holky Janka dneska rodi, uz to taky muze mit za sebou, tak jsem zvedava, kdy se kdo ozve s nejakou zpravou

sorbona13
3. dub 2009

jo jo, na Janku jsem si vzpomněla, už by to měla mít za sebou....dostala jsem strašnou chuť na pečenýho buřta!! A to jsem dřív uzeniny nesnášela, asi si to vyřádali prckové 😀

adrosek
3. dub 2009

-jé janka taky rodí,tak sem tedy zvědavá,snad podá nějakou zprávičku jak bude moci
-je tam fakt hezky,stačí se jít kuknout knám na terásku a jak je tam teploučko

tina30
3. dub 2009

AHOJ holky. tak u nás hlásím krásně slunečno. nebe bez mráčků.

janka měla plánovanýho císaře? nějak sem na to zapoměla

myska77
3. dub 2009

mela nastoupit na vyvolani, pokud si dobre vzpominam, mela je snad dobre otocene, tak to treba pujde prirozene

adrosek
3. dub 2009

-tady taky bez mráčku to je,konečně
-taky si ted neuvědomuji jak to měla plánované

lenulinka21
3. dub 2009

hlásím, že tady u nás je taky bez mráčků a teplíčko 🙂

žanetka: nádherné fotečky holek prostě skvělé 😉 snad se nám brzo objeví.

holky dneska hlídám kámošce 4měsíčího raubíře 🙂 tak sem zvědavá půjdeme s ním ven
máme tady na náměstí ty budky Velikonoční tak to objedem. Bude sranda já s břuchem a kočárkem 😀

adrosek
3. dub 2009

-tak si to užijte na procházce lenulinka

artep26
3. dub 2009

Ahojda holky,
na Královéhradecku hlásím také slunečno, pohádka ...
Dneska jsem poprvé s manžou obědvali venku, je to prostě lahoda a včera jsme opékali první špekany 😀 😀 😀
Na Janku myslím od rána, snad to holka už má za sebou a snad se povedl i přirozený porod bez císaře 😉
Žanetka má úžasný kočičky, jsou prostě nádherný ... 🙂
Lunuli užij si prcka a pokoukáníčko ... 😉
Jdu se dát do oken, pomaloučku polehoučku, ale holt to za mě nikdo neudělá ...
Tak hezký den kočky 🙂 🙂 🙂

katy.m
3. dub 2009

holky,jdu se tady s Váma rozloučit,protože se tady již neukážu,teda alespoň né nějakou chvíli,než vše přebolí 😔

Postihlo nás to samé jako andru. Ve středu v noci mě přepadly kontrakce a začala jsem krvácet.Diagnoza v nemocnici byla krutá a jasná.Abort ve 24tt 😔 😔 😔
Prý to již nešlo zachránit. Odvezli mě na porodní sál,kde jsem čekala,až se mi připraví porodní cesty.Bolest to bylo neskutečná,kontrakce jsem měla co 3 min asi 4 hodiny.Díky mému skvělému manželovi,který mě celou tu dobu držel pevně za ruku a celé to prožíval se mnou,jsem to ale zvládla.V sedm hodin ráno mi napíchli epidural a píchli mi plodovou vodu.V 8:54 se narodila holčička ,pak mi opět píchli plodovou vodu a v 8:56 se narodil chlapeček.Byli to velcí bojovníci,ale bohužel svůj boj prohráli,protože ještě neměli plně vyvinuté plícní sklípky,které se vyvinou až 25týdnu.
Zabalili nám je do peřinek a nechali je u nás,dokud jim nedoťukala srdíčka.
Byli nádherní 😔 😔 😔 😔 a teď to neskutečně bolí,mám v sobě prázdno
😢
Procházíme si peklem,prý máme vyhledat psychologickou pomoc


Lenulinko a Veruleg, tím se chci omluvit z pondělního srazu.

lenulinka21
3. dub 2009

Bože néééé Katy to né. Jsem z toho naprosto zdrcena. Neudržím slzu.
holky nemůžu psát..

tina30
3. dub 2009

no ježiš co se to tu děje. to je strašné.
katy hodně síly at to s manžou dobře zvládnete. a až bude zase vše v pohodě - psychické i fyzické - tak se pokusíte určo o další mimčo.

sorbona13
3. dub 2009

katy: je mi to moc líto, musí to strašně bolet, buď statečná a drž se!!! Řekli doktoři, proč se to stalo? Bylo to z toho tvrdnutí? A problémy s čípkem jsi předtím měla nebo to přišlo naráz?

gabina26
3. dub 2009

katy: myslím na tebe...

artep26
3. dub 2009

Ahjda holky,
zprávička od Janky:

Tak konečně víme jak vypadá máma a táta zvenku. Jmenujem se Kuba (49 cm; 3,15 kg; 17:10) a Matěj (49 cm; 3,15 kg; 17:11).
Narodili jsme se císařským řezem - mamka je unavená ale šťastná.

Moc moc moc Janko gratuluji 🙂 🙂 jsi šikula a kluci taky 🙂 🙂 🙂

veruleg
3. dub 2009

Katy.m ☹ ☹ ☹ ☹ nechce se mi tomu verit, becim....Katy drz se holka, myslim na Tebe...to nenin mozne

andra76
3. dub 2009

JANCE MOC VELKÁ GRATULACE.
KATY.M JE MI LÍTO ŽE SE VÁM STALO TO CO VÁM,MĚLIJSTE TO ALE O TO HORŠÍ ŽE JSTE MIMČA VIDĚLI A MUSELI ČEKAT AŽ JIM DOTLUČOU SRDÍČKA TO BYCH PROSTĚ NEZVLÁDLA,JÁ JSEM ODRODILA A MIMČA BYLI SKORO BĚHEM PÁR SEKUND .... 😢 ☹ ANI JSME JE NEVIDĚLI JÁ ANI MANŽEL BY JSME TO EZVLÁDLI A DR. MI TO ANI NEDOPORUČOVALI.TAKY JSME MĚL HOLČIČKU A CHLAPEČKA.
BUDE TO UŽ 7 TÝDNŮ A KAŽDÝ DEN SI NA TO ASPON CHVILKAMA VZPOMENU, TED JSEM MĚLA PRVNÍ MENSEZ A BYLI NĚJAK DIVNÝ A POŘÁD SEM TAM ŠPINÍM.SRŮSTY SE CHVÍLAMA OZÍVJÍ A KDYŽ JSEM SAMA A MYSLÍM NA TEN DEN TAK ZAČNU BREČET.
KATY.M URČITĚ BYCH TI TAKY DOPORUČOVALA VYHLEDAT ODBORNOU POMOC,JÁ JSEM ZAČALA BRÁT ZNOVA ANTIDEPRESIVA A JAK TO JEN ŠLO JSEM ŠLA DOPRÁCE,POŘÁD S MANŽOU NĚCO PODNIKÁME A JEZDÍM S NÍM NA TURAJE V ŠIPKÁCH ABY JSME SE ZABAVILI A NEUTÁPĚLI SE V TOM.BUDE TO DLOUHO TRVAT ALE SNAD TO NEJHORŠÍ PŘEJDE, ALE NEZAPOMENEM NIKDY.
U MĚ BUDOU DŠLAT JEŠTĚ RŮZNÁ VYŠETŘENÍ ABY SE ZJISTILO NA STO PRO PROČ SE TO STALO A ABY SE TOMU PŘÍŠTĚ JESTLI NĚJAKÉ PŘÍŠTĚ BUDE ☹ PŘEDEŠLO.POKUD BUDEŠ CHTÍT TAK NAPIŠ DO IP A JÁ SE TI OZVU PAPA.

sorbona13
4. dub 2009

JANKO, moc velká gratulace, kluci jsou pěkný kusanci 🙂
Na Katy pořád myslím, nedokážu pochopit, že před týdnem na kontrole bylo všechno v pořádku a najednou se stane takový neštěstí 😔

artep26
4. dub 2009

Katy moc mě to mrzí, včera jsem neměla čas dočítat, takže to čtu až teď ...
Moc mě to mrzí a moc vám držím palce, aby se vám brzy uzdravily dušičky ...
Moc na tebe myslím .... 😔 😔 😔

luzza
4. dub 2009

Holky pozooor!!!!!!!!!!!!!! Mám tu fotku Jankytr Kubíka a Matěje 😲 😲
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
4. dub 2009

hlásím se jen od ségry z netu... nám doma furt nejde...později vás dočtu

tina30
4. dub 2009

janka taky se přidávám ke gratulaci. kluci jsou to jako buci. pořádní kusanci. přeji vám at vás brzo pustí dom a už si jenom dětičky budete užívat.

jinak já jsem stále 3v1, žádná změna. v pondělí jdu na kontrolu do nemocnice, tak se snad něco dozvím.

zanetik
4. dub 2009

Ahojky, všechny vás moc zdravím...
Dočítat nevím jestli něco zvládnu, zatím jsme se za ten týden nějak nezastavily...dělaly jsme velký úklid, pořád něco přerovnáváme, do toho návštěvy atd. ale myslím, že ještě týden a ono se to uklidní...
Jinak holky jsou sluníčka, jsou moc hodný, snad jim to vydrží...jinak jsme naprosto zdravý, jen já pořád hubnu, už mám míň než před otěhotněním...vypadám hrozně...jak somálec, v pondělí asi budu muset k dr. mám strach, že buď přijdu o mlíko, nebo mi zakážou kojit. Zatím kojím a přikrmuju, hodně mi se vším pomáhá David, ještě že je doma, tak si to ještě musíme 14dní užít dokud bude pak uvidíme.
Do alba jsem hodila aspoň nějakou fotku z porodnice, tak zatím papá
Jance moc moc moc gratuluju jsou to chlapáci....
Jen jsem zajela kousek zpět a co jsem si přečetla o Katy to mě úplně položilo...vůbec si to nedokážu představit...je mi to moc líto, je to hrozně nespravedlivý, ještě chvíli a měly mohly žít...Katy tobě přeju hlavně moc sil, ať to zvládneš, mi si to ani nedokážem představit, jak to musí bolet 😢

adrosek
5. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás taky zdravím do nového dnes,dneska opět slunečno hlasím
-včera bylo taky nádherně,byli sme se projít na přehradě a bylo pěkný horko
-jinak katy to mě je teda moc a moc líto vážně,to je hrozné,já bych asi nemohla je mít v náručí,hlavně se opatruj a budte silní
-zanetík tak to zvládáte tedy jak se dá,holky jsou moc hezký
-velká gratulace janke k chlapákům