Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
23. lis 2008

Luzzi - s tím parním válcem jsi mě dostala 😀 😀 😀 No fakt je že tělesnou konstituci na to mám taky - ale tlačit bych ho teda nechtěla 😅

adrosek
23. lis 2008

Ahojík holky tak som zde,tak jak se máte co?Nějaké novinky sou?

luzza
23. lis 2008

holky
zítra jedem na ultrazvuk 🙂
jedem všichni tři, domes nepůjde do školy 😉 😉
tak zase doufám,že jsou naše prťátka v pořádku 🙂 😵 😲 😲

adrosek
23. lis 2008

Ahojík luzza tak držím pěsti zajtra moc,aby to dopadlo dobře

luzza
23. lis 2008

adri
díky 😉 🙂

jankatr
autor
23. lis 2008

Luzziku - tak to nám pak musíš napsat co na to mladej 🙂 😉

zanetik
23. lis 2008

Ahojda, tak držíme zítra pěstičky ať je UZ v pořádku, pak budeš klidnější 😉 mě čeká ve čtvrtek velkej, už se nemůžu dočkat, doufám že ty cysty na hlavičce budou pryč nebo nic neznamenaj a budeme vědět na 100% co to bude...

luzza
24. lis 2008

dobré ránko 🙂
jani - to je jasnačka 😉 😀
zanet - ty se máš,že už budeš vědět,co to je 😵 😵 a neboj,ty cystičky budou ok 😉 🙂

jmisa
24. lis 2008

Ahoj všem.

Luzzo, držím palce na ultrazvuk 😉

adrosek
24. lis 2008

Ahojík holky taky vás zdravím a všem džím pěsti moc u dr.

adrosek
24. lis 2008

Holky tak dneska je mi docela dobře tedy zatím,nechci to zakřiknout,tak snad je vše vpořádku s mimískama,bojím se aby tam boli zase po neděli jak půjdem kdr.

zanetik
24. lis 2008

Adrosku neboj budou, to že ti není pořád špatně nic neznamená 😉
Tak jdu dělat oběd později kouknu jestli už je tu Luzza s fotečkou 😉

adrosek
24. lis 2008

Ahojík zanetik,tak snad ano,no ale bojím se,tak že by to už trocha ustoupilo?Já si uvařila špenát a zkusím si jej dát na oběd tak uvidím.

zanetik
24. lis 2008

No to uvidíš, ono to může být dnes dobrý a zítra zas ne...já ty šťávy zvracela tak 2-3x týdně, tak jako nepravidelně, naštěstí mi bylo špatně jen ráno než jsem se nasnídala a pak už to bylo dobrý,takže o nějakých nevolnostech v těhu ani nemůže být skoro řeč...

adrosek
24. lis 2008

No to je pravda,že včera som si ráno taky myslela že mi je ok a jakmile som vstala a chvílu tady poseděla a posnídala tak pak to bolo úplně jinak,takže se to může změnit kludně.

jmisa
24. lis 2008

Adrosek, dneska asi bude něco ve vzduchu, mně je taky docela dobře.
Tak jsem se dokonce donutila umýt koupelnu, už to akutně potřebovala 😝

adrosek
24. lis 2008

Ahojík jmisa no tak asi ano nebo nevím,ale já se tak bojím.

jankatr
autor
24. lis 2008

Androsku - buď ráda že je ti dobře a užívej si to - mě nebylo špatně vůbec a miminka krásně prospívají 😉

adrosek
24. lis 2008

TAk děkuji jankatr za uklidnění som ráda,že je mi ok pač to bolo únavné,jen som ležela a nic som nebola schopná dělat.

jankatr
autor
24. lis 2008

Androsku - každé tělo reaguje jinak takže je lepší ty těhu příznaky raději moc nezkoumat a neporovnávat - jinak by ses nepřestala nikdy stresovat - a to není pro miminka dobrý. A pokud se neděje nic špatného - tak je to dobrý 😉

adrosek
24. lis 2008

Tak jo budem se snažit,akorát si dodělávám oběd.

jmisa
24. lis 2008

Tak kde je ta Luzza??? 😝

luzza
24. lis 2008

ahoj kočky
u nás ultrazvuk dopadl na 1
prťata jsou pěkně velký (asi 9cm) a celou dobu mávali rukama a různě se kroutili nebo poskakovali
kluci z toho byli úplně nadšení,měli oči na vrch hlavy
byly vidět i prstíčky,byla to nádhera

fotečky nemáme,protože už v pátek jdeme na ten screening a tam nám udělají lepší 🙂

luzza
24. lis 2008

androsku
mě taky nebylo špatně 😉
jen v 10.týdnu asi 4 rána,jinak nic... 😉
tak klid 😉

jmisa
24. lis 2008

Luzz, to je škoda, už jsem se těšila na fotečky. Ale hlavně, že jsou prcci OK.

adrosek
24. lis 2008

Ahojík holky,tak to je super že to dobře dopadlo luzza,ještě že tak.Tak dobře budu kludná,no mě je dneska vážně dobře kupodivu.

luzza
25. lis 2008

dobré ranko dvojmamky 🙂
tak hlava mě bolí i dneska 😒 ,tak doufám,že to přejde,je to otravný...

jmisa
25. lis 2008

Ahoj.
Mě bolela hlava zkraje těhu, to jsem ani ještě nevěděla, že těhu jsem a byl to hnus velebnosti.

adrosek
25. lis 2008

Ahojík holky,tak Vás zdravím dneska jak se máte co?Já jsem jen na skok vpráci a odpoledne jdem domů.Jinak je mi dneska zase dobře kupodivu tak snad to nevězí nic zlého.

zanetik
25. lis 2008

Ahojky taky zdravím...hlava mě bolívala konecem prvního trimestru, jeden víkend to bylo šílený, tak jsem musela vzít paralen, ale asi to bylo víc z krční páteře a paralen prý nevadí...
Já se jdu namalovat a pomalu vyrazím k našim na obídek...