Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

crca
15. říj 2011

Zdarec děvčata,tak dneska super odpoledne 😵 Od tchýně jsem dostala poukaz ke kadeřnici a to byl vegáč 😵 Konečně se o mě taky někdo staral,pohodička,kafíčko,cigárko 😀 Jsem se zase probrala na nějakou dobu 😀 S Máťou jedu ještě na převaz v pondělí,tak jsem zvědavá,ale naštěstí si na nic nestěžuje,tak snad už to bude o.k 😒

jankatr
autor
15. říj 2011

Tak už jsme zas uvelebení všichni doma 🙂 Kuba je šikulka a všechno zvládl na jedničku. A už teď je na něm zas vidět obrovská změna - říkala doktorka že to zas měl za těma bubínkama ucpané takže fakt hůř slyšel - i proto taky nejspíš nejen že mluvil hůř ale ani moc nechtěl - dneska byl uplně zlaťoučkej - snažil se opakovat a šlo mu to mnohem líp než kdy jindy. Tak teď už to snad nějak s tím mluvením dopilujem 😉

adrosek
16. říj 2011

-ahojík mamky hezký deen přejem
-jankatr tak super že ste to tak dobře zvládli,hlavně aby to bylo ok,opatrujte se

lenulinka21
16. říj 2011

Ahoj HOLKY 🙂
@adrosek jéééééééé něco mi tady uniklo??? 😀 😀 😉 čekáte miminko páni tak GRATULACE
at je vše v pořádku 🙂

Jinak co je u nás nového:
Tomášek má za sebou oční vyšetření a podezření na oční vadu se vyloučilo 🙂 uffff, ale byly
to zase nervy ☹ držely sme ho 3 lidi aby to dr. změřila...ale vidí dobře a kontrola za rok.
V porozumění se taky zlepšuje noo uvidíme 25.10. jdeme na neurolog. po 3 měsících na KO.
Začal si sedat na nočník sice oblečený 😀 ale i tááák pokrok na ožrání 😀 😀 😀 celkově více komunikuje
S těma plínama nooo Pavlík to tehdá pochopil dost rychle šlo to postupně:
22 měsíců bez plíny přes den, 23 měsíců začal venku na travičku a 24 měs bez i na noc... minimum nehod 🙂 Ono ta poloviční úspora plínek je taky SUPER.. Za To mluvení 😀 😀 tak to jsme asi extrém, stejně jsou ještě prý malincí tak by se s náma nikdo nebavil 😖
@crca nooo koukám, že vy si fakt prožíváte hooodně krušné chvíle 😀 😉 to chce dobré pojištění někde jsem slyšela že okolo 2-3 let je to nejhorší odbobí...

@jankatr 😀 😀 nehoda s plínkou v pračce pobavila i mojeho chlapa 😀 😀 mě tohle udělali TI dva cca před 3 měsícema já husa plínku nechala v obýváku na zemi a je nenapadlo NIC jiného, než jí vyhazovat do VZDUCHU 😀 😀 až z ní lítal "ten gelovej blivajz" 😀 😀 bylo to všude po místnosti myslela jsem že mě obleje 😝 😝 co nás ještě čeká??

crca
16. říj 2011

@lenulinka21 moc gratuluju k hodně pozitivním věcem 😉 ,ale za co ti můžu strašně poděkovat je,že jsi napsala o té úrazovce 😀 Já na ní normálně zapoměla 😕 😀 Takže děkuji,právě mě totiž napadlo,že jí máme a já to na to můžu hodit 😀 Fakt už normálně dementím a zapomínám 😀 Zítra jedeme teda zase na ten převaz,ale pojedu asi až odpolko,abych se s ním necpala mezi marody co choděj ráno....
@jankatr Děkuji za přání 😉 a hlavně že už jste doma a v"pořádku"

adrosek
17. říj 2011

-ahojík mamky,hezký den přeji všem
-lenulinka děkuji,hlavně aby bylo všechno vpořádku

bubisek
17. říj 2011

Ahoj holky,

@jankatr ,@crca To mate ale sikovne deti. Cekaj me krasne veci😀
My byli minuly tyden na kardiologii, Lucka ma selest na srdci, takze akce jak hovado, manzel dovolenou, jel do centra Prahy, deda zajistoval parkovani v garazi v praci, ja doma balila na cestu, papani, piticko, hracicky, nahradni oblikani, pliny a hlidala druhe dite.
A Lucka si usmyslela,ze bude rvat a rvat,takze pani doktorka po pul hodine zkonstatovala,ze to nema cenu,ze se neda poslechnout a ze mame prijit za pul roku,az se nam to dite uklidni.
Ted mame hnus rymu,zelene nudle, odsavame ve dne v noci, a spat se proste neda. A to je to jen ryma.

crca
18. říj 2011

@bubisek takže taky trápení co?Jen nechápu ten přístup-"až vám nebude řvát? 😕 To nechápu? 😀 Jak člověk má vědět,že takhle nebude reagovat zrovna na tu dr.stejně i za půl roku? 😀
Jinak začínám přemýšlet,že zruším svůj bazárek,protože se to fakt začíná nevyplácet kvůli tomu poštovnému 😠 Zrovna před chvílí(ještě neregistrovaná),měla zájem o mikinku zn.Gap-je jak nová moc jsme jí nenosili,prodávám jí za 100kč a ona jestli bych jí to nedala za tu 100kč,ale i s poštovným 😕 😀 No to můžu rovnou hodit na charitu,tak jsem jí napsala,že teda bez poštovného,ale za 130kč,tak jsem zvědavá,jako někdy nechápu co ty lidi chtěj 😲 Tak ať si jdou do obchodu,ale je fakt,že to poštovné je příšerný 😠 Neříkám,kdyby to byl někdo z vás,nebo koho znám už tady odsud,tak o.k,klíďo,ale někdo ještě neregistrovaný......

lenulinka21
19. říj 2011

@crca to je někdy síla hl. na MMB 😠 jako to co tam některé maminy prodávají
hl. v takové stavu, že škoda mluvit, tak to at raději dají kamarádkám a ZADARMO... 😀
Někdy nestíhám čumět...věty tipu: že to má dírky, brutal fleky a chcou za to majlant!!!
To si raději "něco" koupím od vietnamců ale nové!!!!! Anebo jako ted v CA obchodě
jsem koupila nové svetry na zimu a jeden mě vyšel na 98 kč 🙂 🙂 což je super.....

crca
19. říj 2011

@lenulinka21 no právě 😉 Zjiš´tuju,že se mě vyplatí už taky koupit fungl nové od ťamanů,než z bazaru onošené.Teď jsem sehnala ty zateplené šusťáky za 150kč od Tamanů.Ty svtry to je super cena 😵 Taky jsem brala z Brumly.cz,ale už se to fakt přestává vyplácet 😒
@jankatr Dneska přišly ty mašinky,-no je to ...odpovídá cena kvalitě 😀 ,ale chtěla jsem to nechat sice k Vánocům,ale já úplně zapoměla ,že má Míša dneska svátek 🙄 od pátku na to pořád myslím a dneska na to zapomenu 😖 jsem já to ale matka co?? 😅 Tak jsem jí to dala(no spíš jim...)dneska 😀

crca
19. říj 2011

Holky mě fakt jebne už.....................ta zájemkyně na tu včerejší mikinku....dneska mě od ní přišel dotaz,v jakém je stavu mikinka 🙄 tak jsem jí odpověděla-nemluvě o tom,že to mám napsané u prodávajícího zboží a ona mě te´d napíše...jestli nemá žmolečky 😠 tož jsem jí docela tvrdě odpověděla:Prosím Vás,nezlobte se na mě,ale tady jste na bazárku,jestli chcete koupit kupte,jestli se Vám to nelíbí neberte.Kupujte si to v obchodě za 500kča je to.Popis mám zadaný u fotky,buď berete nebo ne.Poštovné není laciné,já Vám nabídla hooodně solidní cenu i tak na tom prodělám na poštovném,takže se rozmýšlejte rychle.Žmolečky nějaké má,ale nic strašného,je to prostě chvilku nošená mikinka,bez vad a děr......... "-------jako tohle už mě nasralo,kdyby se jednalo o zboží za 500kč,ale somruje o mikinu za 100kč a ještě i s poštovným.............tak ať si jí jde fakt koupit do obchodu 😠 pipka,asi zřejmě příjdu o zájemkyni,ale v tomhle případě mě to vůbec nevadí..... 😀

lenulinka21
19. říj 2011

@crca vyprdni se na "kozu" 😀 ono se to fakt moc nevyplatí jako neříkám
sem tam jsem tam koupila SUPER věci jako např. nedávno PODZIMNI BUNDICKY(přechodní)
ve fakt hodně dobré stavu a cena za obě byla 160 kč 🙂 😉 ale to byla náhoda jakmile to naběhlo 😀
tak jsem hnedka klikla a po mě klikli ještě 4 zájemci 😀 😀 ale jáá byla první 🙂
Doma na to zíráme a říkám si to snad ty děti měli jednou na sobě néé?? 😀

crca
19. říj 2011

@lenulinka21 Já teda taky měla zatím štěstí 😀 kolikrát jsem jim vzala něco na lítačku-brala jsem to podle popisu a nakonec to bylo v super stavu,že jsem to nechala na ofic chození 😀
Holky já mám dneska spící děti 😀

lenulinka21
19. říj 2011

@crca noo tak TI moji už jsou vzhůru 😝 mají v sobě budíka...
na chvíli je vezmu ven není tady až taková zima a neprší 🙂
Každým dnem tu budou dělat nový výtah takže tady bude veselo.. 😅 hl. s chozením ven 😝
Bydlíme v 6 patře takže bude posilovka a ZADARMO 😀 😀

crca
19. říj 2011

@lenulinka21 mě se vzbudili teda asi za 15 min,ale i tak si hodili 2ačtvrt hodinky 😀 Jinak malinko jsme pokročili v čůrání,začali mě chtít čůrat,když zalezli do postele večer,tak beru teď nočník nahoru a jdou se pak ještě vyčůrat,sice jim plínu zase nasadím,ale i tak je to úspěch 😉 a je fakt,že tu plínu nemají už tak nasáklou,ale zato Míša se mě teď po dvě noci posr..a a to je teda něco,při světýlku a rozespalá to přebalovat 😀 ,ale přes den,je ok.
Holky já měla ale dneska hroznou krizi 😔 depka jak vyšitá,děcka mě vyloženě medili,protivný,Míša,ta neustále vřískala,ale ne,že by brečela,ale jen prostě vřískala,hulákala,já mám hlavu jak dromedár 😒 Konečně už spěj 😅 ,ale dneska teda fakt příšerno,vytáčelo mě kde co.....nervní..... 🙄 a když byli ve vaně s tátou,tak jsem si šla normálně cvaknout-doufám,že takhle nezačíná alkoholismus 😀

jankatr
autor
21. říj 2011

@crca Marky z toho si nic nedělej - tyhle stavy mám téměř obden... hlavně když je dávám večer spát a ještě desetkrát mi vylezou z postele po půlhodině uspávání že najednou potřebujou čůrat, kakat... no zkrátka ty starý známý finty - takže i když je ženu do postelí kolem osmé tak jsem ráda když je umydlím tak do devíti - když to dobře jde 😝 Nejhorší je že oni tam pak vždycky aspoň kapku vypotěj takže jim za to ani nemůžu nadávat. Jenže mezitím se zas proberou, začnou se pokoušet a dělat kraviny a to mě pak bere ďas.

Jinak já mám teď super náladičku - bezvadně jsem pořešila botky 😵 😵 😵 Daníkovi jsem koupila super sněhule slevněný z 1500 na 699,- - pevný, úzký, perfektně padnou na nohu. To už jsem propadala zoufalství že budu muset koupit malý pánský (za stejný prachy - jenže hnusný a ještě děsně široký) Takže jsem nadšená. A k tomu ještě jedny podzimní s kožíškem za 300,- - a dneska jsem ještě dořešila druhý botky pro kluky - zjistila jsem že Mates loňský Kubovy má akorát - tak jsem dokoupila jenom o číslo větší Kubíkovi - za 200,- ale pozor!!! žádnej ťaman - všechno pěkně v obuvi 😎 😎 😎 - máme tady na sídlišti obchod KCS a oni vždycky vyprodávají ty starší boty za suprový slevy - třeba ty Kubovi taky stály původně 599,- A upřímně řečeno - mě je to uplně buřt jestli je to loňská nebo předloňská kolekce, a klukům taky - hlavně když to hřeje ne? 😅 😅
No ale největší mazec - jsou ty velikosti - Ty Danovy botky - podzimní 35 sněhule 36 (ale jsou tak stejně velký - má to asi různé číslování - protože do těch podzimních jsem mu dokupovala ortop. vložku a 36 tam padne jako ulitá) což mi v šesti letech přijde docela mazec... 😝 a ty Kubíkovi jsou 27, ty co bude mít po něm Matěj - jsou to uplně ty samé akorát jsou o číslo menší - ty mu byly uplně akorát - takže žádnej velkej nadměrek.... 😝 😝 😝 to je prostě maso - za chvilku budem nakupovat v pánských velikostech....

crca
21. říj 2011

@jankatr Když to je výhoda,větších měst,tady je jen jedna klasická obuv 🙄 a cena bot??Když je to pod 600kč tak je to úspěch a žádné hlavně slevy a výprodeje z loňských kolekcích,ale tak nějak jsem se šprajcla,že stejně fakt v zimě nebudeme 3 hodiny venku běhat tak koupím z MMB-sice nové,ale podmínku mám max kolem 400kč,za jedny.Teď tam mají zase nové,tak změřím ještě radši nožky a příští měsíc koupím.Hlásej sněžení až kolem 15.11,tak snad to stihneme 😀
Jinak teda jsme pěší tůůristi 😀Včera a dneska jsme si dali snad 4km,najednou je to táhne tam a tam,tak chodíme a prolejzáme ulice a okolí 😵Je to na hodinu krásné procházky a kupodivu i jdou suprově,poslechnou když jim řeknu ať radši dají ručičku 😵Balzám na nervy z těch předchozích dvou dnů 😀Sice je zima,ale jak svítí sluníčko tak je to super a aspoň se doma nenuděj.na zahradě je to taky o ničem,tak pochodujem 😵

crca
21. říj 2011
jankatr
autor
21. říj 2011

@crca tiše závidím že poslouchaj 😅 i když musím říct že už to s nima taky není tak hrozný, ale maj dny kdy jsou fakt na zabití... 😠 😠 😠
Ty botky vypadají pěkně :o)

jankatr
autor
21. říj 2011

@crca my máme tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49484020&tab=0 a tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49365004&tab=2

Jinak ty druhý - to jsou PEDDY a loni toho v nich nachodili docela dost. taky si říkám že v tom sněhu toho tolik nenachodíme - tyhle můžou nosit od jara do podzimu, a celou zimu když nebude nasněžíno - tak jsem ráda že ty jsou z normálního obchodu.

crca
21. říj 2011

@jankatr Jo taky jsem o nich přemýšlela,no určitě se pochlubím co jsem koupila 😀 Hele ono s tím posloucháním.....až to půjdem po třetí tak už taky nebudou tak poslouchat,takhle je to tím,že nevědí kam se jde a abych je náhodou někde nenechala,protože to tam neznaj 😀 Ale musím říct,že to má efekt..Míša se na dnešek vzbudila kolem 23.00hod a pak až asi o půl 7 ráno 😀 😀

jankatr
autor
21. říj 2011

@crca 😀 😀 😀

crca
22. říj 2011

@jankatr Já nechápu co je tady k smíchu 😀 😀
hele našla jsem ještě tyhle 😵 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49576889&tab=0

jankatr
autor
22. říj 2011

asi bych brala spíš ty první, myslím že půjdou líp přitáhnout na nožku a vzhledem k tomu že máš doma podobný žoužele hubený jako je ten náš Mates tak bych asi koukala hlavně na tohle aby v tom pak moc neplavali.

crca
22. říj 2011

@jankatr jo asi půjdu do tamtěch.....Dneska jsme byli v bazénu,já jsem k.o 😀 no o děckách se to nedá tak říct-nechápu 😀 Vyjeli jsme o půl 3 a domů jsme přijeli skoro v 19.00Hod..stavovali se ještě v Tescu a děckám než jsme přijeli do toho bazénu,jsme koupili plavky 😀 Byli jsme v Kiku,na Míšu máme za 29kč 😵 celkové s Princess a na Máťu za 69kč,sice je to 152-156,ale nechápu jak by mu to v té výšce bylo,když takhle to měl krásně 😀 ,no ale nekup to že?Koukali na mě jak na magora,že chci plavky 😀 všude už zimní bundy..... 😀

jankatr
autor
22. říj 2011

@crca nejsi ty nějaká divná - plavky na zimu... 😅 😀 😀 😀 asi jim ještě nikdo neřekl že taky existujou krytý bazény 😀 😀 😀

crca
22. říj 2011

@jankatr ono to bylo teda tak nějak na rychlo,nic plánovaného,ale oni už fakt ty plíny bojkotujou 😀 S Míšou jsem byla 6x čůrat a jednou kakat,vše zvládla,hezky řekla a za včasu tak 😵 A když měli minule ty plavací plíny,tak si je stejně stahovali,že chtěj čůrat 😀 A asi nám začíná další etapa.....Dneska mě Matěj večer už fakt bojkotoval plínu i na noc 😠 ,ale po dlouhém boji jsem mu jí nasadila 😀 Musím koupit nějaký ten igelit a začít teda trénovat 😉

jankatr
autor
22. říj 2011

jestli ti můžu poradit - tak ve zdravotních potřebách se prodává cca za 30kč přímo igelit na postel - je to takovej modrej tenkej igelit a je udělanej jako natahovací prostěradlo - prostě to natáhneš na postel, pak dáš přes to klasický natahovací prostěradlo a máš vystaráno - i když děcka na posteli rajtujou, nemusíš mít obavy že se ti to někde shrne. 😉

crca
23. říj 2011

@jankatr a je pratelnej? 😅 ale dík za tip,juknu u nás do lékárny,tam by ho taky měli mít ne?No kdyžtak koupím obyč ubrus omyvatelnej a je to 😀

jankatr
autor
23. říj 2011

nene - je to prostě tenkej igelit 😉