Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

zanetik
24. led 2009

Ahojky zdravím při sobotě, já dnes dělala k obědu Pangasiuse, odpoledne uklidila aspoň koupelnu, záchod a vytřela, uvařila ke sváče pudink a teď si hraju s fotkama...
Andro oblečeního od kamarádek mám plnou skříňku a asi 3krabice, pak to nafotím na kupě, to jsou velikosti 56 a více, od jedný maminky co má dvojčátka holčičky jsem koupila ty věci co mám v albu ty jsou některý myslím i ve vel. 50 jsou jak nový úplně a některý i jsou a teď jsem v Kiku ve slevě sehnala ty žlutý soupravy do porodnice a ty jsou vel. 42 a 46, jestli budou dvoukilový, tak jim to bude akorát.

andra76
24. led 2009

zenetik taky mám plno věcí od kámoška a hodně s mimibazaru no a něco jsme koupili všechno to mám většinou 56 a 62 a více apár věcí je 50 budu se muset mrknout na ty soupravičky do porodnice, no oni prcci rychle porostou a když to bude větší tak jsem viděla že to holky hodně vychitávají ponožkama a nebo jakoby papučkama a pak to děcka mají jak pumpky. 🙂 už jsem viděla že jedna holčina když byli prckům dupačky malí tak ten konec zagumkovala a hotovo 😅

andra76
24. led 2009

no u nás je problém v tom že nevíme pohlaví a pokud nebudu muset na amnio tak ani stopro vědět nebudem ,3 kámoškám řekli na genetice něco jiného než se jim pak narodilo sice to nevadí ,na holce ale snesu všechny barvy ale na klukovi nesnesu růžovou ia když třeba na spaní bych to překousla ale ven bych s ním v tom nešla prostě mi to příjd divný.tak kupujem takový neutrální barvičky ale je pravda že máme pár kousků i růžových.

jankatr
autor
24. led 2009

tetes tak to je moc fajn 😉 jsem ráda že se konečně někdo ozval 🙂
http://www.lovelybaby.cz/prodejna/ z tohodle obchodu ho budem brát 🙂 moc se mi líbí že tam nabízejí zapůjčení kočárku pokud bysme ten náš museli reklamovat - bohužel pro dvojčatový to zatím neplatí. Tak snad to ani nebudem potřebovat 😕
Volala jsem si přímo na Patron jestli ho mají tady někde u nás na Vysočině - protože - nevím proč, ale když jsem ho hledala na netu tak jsem tohle nenašla (asi byli někde vzadu kam už jsem nelezla) a ona byla tak strašně hodná a ochotná že mi domluvila že ho tam dovezou na moje jméno - s tím že si ho asi vemu, ale když ne tak si ho tam pán bez problémů nechá - na jméno je to jen proto aby mi ho neprodali před nosem než se tam dostanu - chci si ho ještě pořádně ošahat a prozkoušet. Vždyť my jsme si ani nenechali ukázat jak se například skládá😅 . A ještě mi paní den dopředu dá vědět, než ho tam povezou - byla fakt hrozně moc ochotná.

tetes1
24. led 2009

janka:no to je super, že to ten krám nabízí, taky si právě říkám, co když bude potřeba kočár reklamovat....., ale do Jihlavy to mám přeci jen z ruky 😅 Tak to je úplně bezvadný, že mají takovýhle servis, my jak jsme ho viděli, tak jsme si taky nenechali ukázat jak se skládá a přestavuje, nějak mi ani v tu chvíli nenapadlo,že je to důležité. Jenom jsem si zkoušela polohování, že to bez problému zvládnu jednou rukou a ptala jsem se prodavačky jestli je to přeskládávání a zacvakávání sedaček jednoduché, ale budeme si to taky muset nechat předvést......Tak mi pak určitě dej vědět až si to všechno vyzkoušíte svůj názor. 🙂

jankatr
autor
24. led 2009

to přehazování sedačky není složité - ale při téhle velikosti kočáru se to v jednom asi bude dost blbě dělat - jestli to vůbec půjde. Ale je to hlavně o té manipulovatelnosti a váze.

Jinak taky si říkám že to je super že nabízejí takový servis - ale bohužel - jak jsem už říkala - pro dvojčátka zatím ne - vyloženě jsem se na to ptala a pán mi odepsal že zatím mi můžou nabídnout pouze urychlení servisu - ale to je dost obšírný pojem. A ty náhradní kočárky pro dvojčata prý podle toho jak moc se ty dvojkový kočárky budou prodávat... 😒 Ale už jen ta vstřícnost zákazníkům je mi sympatická -tak teď jen doufat že se těch dvojčátek urodí v dohledné době dost na to aby i pro nás nějakou tu náhradu pořídili. 😅

Holky - mám kouzelnej relax - ochočte si žraloka 😀 😵 http://www.sharkbreak.com/
vyberte si rybu a pozadí a pak už jen sledujte jak ryba následuje vaši myš 😅

adrosek
25. led 2009

-ahojík holky,tak vás zdravím všechny z hor,konečně som se napojila na net a můžu za vámi,je tady krásně,úplně jasno a svítí slunko no jako vlétě
-jinak my vybrali nakonec ten ABC design pro dvojčata,ten nám bol nejsympatičtější ztěch co jsme měli vyhlídnutý
-jinak jak se máte co

luzza
25. led 2009

ahoj dvojmamky moje
chystáme k obídku sýrové tortelíny se smetanovou omáčkou a pak jedem s Domískem do kina na Vesmírné opičáky 😀
včera jsme koupili našim žížalkám spací vaky a taky mi manža vyfotil ten můj megabřich 😝 😀
foto dodám 😉
jinak mám hnusnou rýmu 😝 ,takže furt polehávám...
zatím pa 🙂

adrosek
25. led 2009

-luzza tak to se už těším na fotky tedy,mě už taky poskočilo břicho říká manža,řekla bych že je větší než minulý týden tedy
-já se taky té rýmy nemůžu nějak zbavit stále nevím proč,spíš to mám stálé zacpané ten nos
-tak si užijte kino tedy

andra76
25. led 2009

holky ona to asi nebude tipická rýma ale spíš ty zduřené sliznici co vím tak to má hodně těhulek já taky 😉

andra76
25. led 2009

no tak u mě byla noc noc moc, šla jsem spát o půl noci a pribudila jsem se o půl 3 a do 5 jsem nespala,zase to moje dýchání tak jsem luštila sudoku a pak jsem usla a probudila se o půl 8 ,ale vyspaná docela jsem ,
bolesti jsou nepříjemné ,ale dají se vydržet spíš mě děsí to moje tvrdnutí dělohy je to pokaždé když jdu na záchod at na malou nebo velkou a když si lehnu na záda tak je to tutovka a někdy když stojím, nešpíním.
zítra jdu do poradny tak mě tak snad zkontrolujou.
jinak včera jsem si poš ákla měli jsem tady u nás v restauraci obědnyný pečený kolena mají to jako specialitu a v zomě to moc nedělají ale v létě pořád ,snědla jsem skoro půlku kolena -mnam.no a babička upekla birůvkovou buchtu a té jsem taky neodolala.

jankatr
autor
25. led 2009

jé andra - já jdu zítra taky - 🙂

Luzzinko - jak jsi psala o té brzdě - už ji tam máte přidělanou? Zajímalo by mě jak to vypadá a funguje - až to budeš mít tak to musíš pěkně detailně nafotit a vydyndat podrobný návod 😉 😉 😉

luzza
25. led 2009

jani
buď v klidu,já jí tam taky ještě nemám 😀 😀 😀

luzza
25. led 2009

andri
s tou rýmou to mám spíš tak jak píšeš - pořád zduřelou sliznici 😝 a nudle skoro nic 😝 😀 😀
ale i tak je to otravný a blbě se s tím spí 😝
jinak s tím tvvrdnutím bříška buď opatrná a hodně odpočívej!!! mohli by ti na kontrole změřit délku čípku,abys měla klid...
mě už se to teda taky párkrát stalo... tak snad to není nic zlého...

luzza
25. led 2009

dohodila jsem fotky spinkacích vaků a taky svýho megabřicha...

luzza
25. led 2009

andri
my sice víme,co to bude,ale většinu věcí taky kupujem neutrální barvy...
co kdyby se náhodou ultrazvuk zmýlil... 😕 😉

zanetik
25. led 2009

Ahojky dvojmamky 🙂
Teda Luzzo jsi mě pobavila s tvým mega břuchem...koukni na mě ve 22tt, jinak mám taky ze středy novou fotku a dokonce pár kousků oblečení co jsem měla v pc, přítel dnes rozbil foťák, tak jsem nemohla nafotit věci co máme, takže mám dva koše na prádlo malých tak do 3měsíců co budu zítra prát, pak 2 krabice na léto až podzim, 2 krabice podzim-zima, a 2krabice na rok a více...ale zabralo mi to od 14-20h a jsem k.o a bolej mě pěkně záda a břicho mám tvrdý, tak jdu spinkat, takže přeju dobrou noc.

luzza
26. led 2009

dobré ráno dvojmamky 🙂
zanetko
to břicho mám fakt velký 😅 mám nahoře už 9 kg 😖 😨
na tobě je to bříško vidět jinak,protože jsi jinak jak nudlička 😀 😀 😀 ale já jsem těhotná všude 😀 😀
obaluju se komplexně 😀 😀
ty máš bříško jak somálský děťátko,ale já ho mám jak vyžraná američanka z MC DONALDA 😀 😀 😀

luzza
26. led 2009

jinak
dnes nás čeká to 4D natočení na DVD,tak se moc těším 😵 😵

jankatr
autor
26. led 2009

tak jsem se zas jednou zvážila - abych se pak na kontrole tak nevyděsila - a není to tak zlý - mám nahoru 10kg 🙂 i když je mi jasný že to nejhorší mě teprv čeká 😅

katy.m
26. led 2009

Ahojte holky,po dlouhé době se hlásím,ale čtu Vás celkem pravidelně 😉 .Můžete mi poradit???
Zítra jedeme na screening v 1.trimestru do Fertimedu.Co můžu očekávat ?Bylo mi totiž už z více stran řečeno,že u dvojčat není screening nikdy jistý,prý to bývá zkreslené.Jak to bylo u Vás?
A ještě něco,jsem ve 14tt a už ani nevím,že jsem těhu.Všechny potíže mi ustoupily v 10tt a teď kdybych neměla průkajdu,tak ani nevím,že se se mnou něco děje.V poslední poradně jsem byla 7.1.,tak si říkám,zda je všechno v pořádku 😨

tina30
26. led 2009

ahoj holky.
zanet ty máš tak krásný bříško. no náádhera. já se tedka fotila po 3 týdnech, a ani mi nepřijde že by mi bříško nějak narostlo. tak uvidíme jak to půjde dál.
K těm oblečkům - jsem naprosto ráda, že nejsem sama, kdo má tolik krabic doma. Já sem podědila nějaké oblečky po neteři a po dětech od kamarádek, takže při přebírání oblečení jsem byla v šoku, kolik toho nakonec máme. no děs a běs. snad to děti unosej. 😵

gabina26
26. led 2009

katy: screening se zkládá z ultrazvuku, kde se měří šíjové projasnění mimčům, dále se kouká zda mají nosní kůstky a bere se krev, dále se udává váha a vět matky... to se nějak propočítává spolu s výsledky krve a vyjde ti riziko vývojových vad.. takže žádná hrůza, a u dvojčat je hodně nepřesný až ten tripl test v 16 týdnu.. o screeningu v 1. trimestru jsem neslyšela, že by u dvojčat nějak nepřesně vycházel
🙂 🙂
jinak my dnes máme výsledky screeningu v 1.trimestru a jsou negativní... 😉 🙂 🙂

luzza
26. led 2009

ahoj holky 🙂
výsledek dnešního ultrazvuku nás jaksi PŘEKVAPIL... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
miminko A, které se od začátku jevilo jako chlapeček je nejspíš holčička 😅 😅 😅 😅 😅 😅
takže budou asi holčinky dvě 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

na 100% si teda doktor jistý není, miminko A má nepříznivou polohu, ale jelikož během 20 minut nenašel nic, co by někde vykouklo, tak si myslí,že je to s největší pravděpodobností holčička 😅

s miminkem B si je jistý na 100%,ta má roztažené nožky 😉

pro jistotu nás pozval ještě za 14 dní, jestli nebude vidět lépe.

tak to je teda překvápko 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
26. led 2009

holky
tak teď nevím,jestli vyměnit ty modré věci za růžové... 😕 😅
účtenky máme a většina věcí je zabalená....
nebo radši ještě počkat těch 14 dní ...???? 😨 😅

luzza
26. led 2009

a to mám fotku z 19.prosince,kde je na snímku "pindík" a je dokonce změřenej 😅 😅 😅 😀
tak mu asi upadl,nebo co 😀 😀 😀 😀 😀

a to jsem si myslela,že se v dnešní době moc nepletou 😅

adrosek
26. led 2009

-ahojík holky-mamky,tak sme doma a všechny vás moc zdravím,bylo super jen to rychle uběhlo,předchvílí sme dorazili,byli jsme ještě nakoupit a na poště vyzvednout balík,kde mi konečně dorazili ty věci pro mimča co jsem si objednala z quelle,jsou tam hezký věci,pak to nafotím a dám do alba
-jinak jak se máte a nějaké novinky co

luzza
26. led 2009

adrosku
u nás je pro dnešek největší novinka,že čekáme 2 holčindy 😅

adrosek
26. led 2009

-počkej ty čekáš holčičky dyt tam byl jeden chlapeček ne

adrosek
26. led 2009

-jo ted to dočítám luzza no tak to je mazec tedy co