Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
21. led 2009

-tak to je dobře luzza že to budeš mít tak brzy ne alespon,já se už na to taky těším,ještě si chvílu počkám ale,no a stím bříškem stále se obáváme že

andra76
21. led 2009

holky mám takovej zvláštní dotaz,ted mám nějak víc chut na sex bojím se pohl. styku tak preferujem jiné taktyky ale vždy mi potom ztvrdne děloha je to normální?asi toho radši necháme.

adrosek
21. led 2009

-andra já taky,včera sme se ptali dr.zda můžeme provozovat sex a řekl nám že ano,pokud to nevadí mě a nedělá mi to nějaký problém takže klidně,ale stou dělohou to nevím to sem nějak nezpozorovala

tina30
21. led 2009

andra já mám od začátku zakázaný sex, takže bohužel nesexujeme. ale jaký mám erotický sny ! to sem v životě neměla. to se v noci probudim a mám úplně tvrdý břicho. takže pokud ti tvrdne bříško i během dne, tak ti radím se raději vyhnout jakéhokoliv erotického vzrušení. děloha reaguje ztvrdnutím na vzrušení. ale pokud ti během dne netvrdne, tak si to klidně můžete užívat. prej je sex v těhotenství lepší. ale bohužel nemohu potvrdit.

alik30
21. led 2009

Andra zeptej se doktora, jestli jsi v pořádku a pak by sexu nemělo nic bránit. Já mám chutě doteď 😉 Akorát teď už je to mnohem míň než před pár týdny. Tělo si asi řekne samo.

adrosek
21. led 2009

-to je pravda zeptej se dr.a uvidíš jak a co

andra76
21. led 2009

asi to bude jak píše tina že mi děloha stvrdne se vzrušení ,ale přímo styk nemáme,no prostě si necháme zajít chut.
a to že je sex v těhu nejlepší můžu potvrdit a moje kámoška co už porodila tak sex mět mohla a strašně si to chválila.snad se nikdo neurazí že jsem nadhodila takové téma.

tina30
21. led 2009

téma je to dobrý 😀 😀 😀

adrosek
21. led 2009

-ne neurazí proč taky,nějaké jiné téma aspon ne,je to taky důležité jestli ano nebo ne a každá se trocha bojíme aby to neublíýilo miminkům ne

tetes1
21. led 2009

andra: vždyť bez sexu by mimča nebyli 🙂
teda v mém případě ještě taky bez doktrorů a zkumavek a..... 😀 , ale to je vedlejší 😝

adrosek
21. led 2009

-jojo přesně tak tetes jak píšeš

jankatr
autor
21. led 2009

aliku - ty jsi šikulka - už máš 37 tt - vy to pěkně držíte - doufám že vydržíme taky tak dlouho 🙂

Artep - jestli ti můžu poradit - do toho Kolína je to sice kus cesty ale určitě se to vyplatí - těch dvojčatovejch tam mají opravdu hodně a můžeš si to prokouknout. Já jsem fakt ráda že jsme tam zajeli. Podle těch fotek se to dost blbě posuzuje.

Tetes - odkud ty vlastně jsi - to jste byli kde v tom Pompu?

tetes1
21. led 2009

Plzeň

jankatr
autor
21. led 2009

aha - tak to mám ještě dál jak do toho Kolína 😀

zanetik
21. led 2009

Ahojda, zase dočítám až když tady nikdo není..
No já měla ze začátku sex zakázaný, pak párkrát proběhl a fakt se mi zdál lepší než před tím, hlavně mívám větší chutě než dřív, ale teď už styk vynecháváme, mám strach, abych to zbytečně neurychlila...

A jinak musím protestovat, Easy Walker nemá zas tak malý hluboký korby, většina korbiček co jsou zvlášť jsou menší, to jen ty společný jsou obrovský a když nemáš fusak s beranem, ale třeba ten od Emitexu, kterej je slabej,ale teplej, tak se krásně vejdou, mám to potvrzené od holčiny, která holky v 7měsících tam krásně dává...

luzza
22. led 2009

holky
jsme opět bez NTB ☹
takže vás můžu sledovat jen omezeně ☹

luzza
22. led 2009

k tomu sexíku 😀
my ho sice provozujeme a žádný tvrdnutí břicha nepozoruju...
jsou to teda jen docela krátký akce 😅 😀 a né tak často,jako dřív 😉 😵
snad to prckům nevadí...

adrosek
22. led 2009

-ahojík holky tak vás všechny zdravím a přeji hezký den
-jak se máte a co budete podnikat dneska co,já se chystám k zubaři ☹

tetes1
22. led 2009

Vzhledem k tomu, že je venku hnusně, tak jdu na procházku 😀

adrosek
22. led 2009

-no já se zase dneska odpoledne chystám k zubaři ☹ bojím bojím

tina30
22. led 2009

ahoj holky
no adrosku tak ti držim palce. taky bych se tam měla objednat. když já ale zubaře stráááášně nerada. ☹

adrosek
22. led 2009

-no já taky ne tina,já se hrozně bojím ani nevíš jak,tak snad to tam nějak přežiju

tina30
22. led 2009

tak co máte dneska k obídku?

artep26
22. led 2009

Ahojda kočky,
koukám dnes se tu probíral sexík 😀
No co já můžu říct, za těch ca 15-16 týdnů jsme sexovali 1x a to hooooooooodně opatrně. Doktora jsem se neptala, ale díky hematomu mi řekl, že při styku to může zase zlobit. Takže jsme se opravdu hlídali a nejančili 😀
Adri doufám že kontrola u zubaře proběhla v pořádku, taky se musím objednat 😠
Tino já si klasicky, jako každý den 😀 , udělala rýžové nudle se zeleninou 😵 sojové maso došlo, tak zítra musím doplnit zásobičky. A copak jste papkaly vy??
Luzz je to pro zlost, ten váš křáp - a to teda doslova křáp je 😠 😠 😠

artep26
22. led 2009

Jo když jsme u těch reklamací ..
Už od poloviny prosince tahám 666 Kč z internetového obchodu, kde jsem Aničce objednávala nějaké hračky.
Platilo se to dopředu, takže jsem to zaplatila. No a hryčky nebyly, tak jsme se domluvili, že mi money pošlou zpět.
Už je uháním 2 měsíce přes e-mail, tel. neberou a dneska jsem zjistila, že obchod na netu je zavřený. Ale našla jsem si na Heurece (informace, diskuze o firmách) tuhle firmu a pár takových lidí jako já tam psalo že jsou taky bez peněz i zboží. Jeden pán tam nechal svojí e-mailovku, ať se mu ozveme a že zkusíme ČOI, protože jako trestný čin je to považováno až pokud by nám dlužil 5000 Kč. No ale i těch necelých 700 Kč je mi líto. Tak jsem zvědavá co mi pán napíše a jak se to hne. 😉

alik30
22. led 2009

Ahoj holky, hlasim se po dnesni kontrole. Zatim to na porod nejak moc nevypada, aspon podle nalezu. I kdyz kdyz me videla porodni asistentka pri mereni srdicek, tak tvrdila, ze uz se to blizi. Tak si pak vyberte. Pry pokud do tydne neporodim, tak si me tam nechaji. Jsem zvedava.

artep26
22. led 2009

Ali tak to je krásný, že jsi tak dlouho vydržela 🙂
Já jsem četla, že se dvojčátka nechávají max. 38 tt, pak že se vyvolává porod.
Už víš jak bude rodit?? Jakou polohu mají dětičky?? 🙂

artep26
22. led 2009

http://www.mimishop.cz/dvojcatka/detail.php?zbo...
Holky já zase šmejdím po netu 😀 😀 😀 jak jinak a našla jsem další kočárek, který mi připadá (píšu připadá, protože ve skutečnosti to bude určitě jinak 😀 ) docela fajn.
Tak která jste ho viděla a nedoporučujete?? 😀 😀 😀 😀

alik30
22. led 2009

artep, zatím to vypadá na přirozený, obě děti jsou stále hlavičkama dolů. Já osobně jsem trochu proti vyvolávaným porodům, mám strach, že jak je to vyvolávané, tak to jde moc rychle a ženské jsou zbytečně potrhané. Ale to je jen můj laický názor. Stejně uvidím až ve chvíli, kdy mi to navrhnou.

zanetik
22. led 2009

Ahojda holky 🙂
Aliku klobouk dolů takhle dlouho vydržet, jsem taky myslela, že to takhle dlouho nenechají...a jak jsou děti velký?
Artep to je ten druhý kočárek který jsem chtěla, psaly i mi email můžu ti ho přeposlat jestli chceš, je to někdy z listopadu, to ještě neměly vložený tašky, ty jsou teprve teď i když mě se víc zamlouvají korbičky a taky by na něj měly jít nasadit autosedačky, ale nějak se to táhne a já měla strach, že by do té doby nepřišel...tenhle přesně barevnosti si koupila známá co měla první kočár teď nevím název s malýma kolečkama a dala do bazaru a koupila tenhle už jen jako sporťák, tak jsem ho zkoušela a má super lehký ovládání stejně jako Walker 😉
U zubaře jsem byla někdy v listopadu a ještě si mě pozvala jednou na únor, že když dvojčátka, že je to větší zátěž na tělo, tak to radši zkontroluje než by se mi pak měly rozpadávat zuby...