Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

satana
12. led 2009

jo jinak taky všem dobré ráno a hezký den
Noo, problém bude v tom, že ona si to moc dobře uvědomuje akorát je jí to jedno ☹. Ale stejně jí asi něco řeknu.Takhle naštvaná sem nebyla už dlouho.
Jinak já jdu dneska odpoledne na kontrolu, chodím teďka každej pondělek. Takže takové klasické pondělí 🙂, mrknout na chvilku do nějakého obchodu, k doktorovi a dom do postele.

adrosek
12. led 2009

-tak at to dobře dopadne na kontrole a vše je vpořádku
-já budu dneska doma,poklidím vánočním ozdoby dneska a poklidím něco asi

satana
12. led 2009

jojo, vánoční ozdoby bych taky už měla poklidit 😀

tetes1
12. led 2009

Pěkné ráno 😉
Luzza:já nevím,ono u těch dlouhodobých snažilek, se asi už tak nějak podvědomě známe všechny 😉
Satana: nevím, zkusila bych jí to normálně říct, že by nebylo dobré, aby jsi to od ní chytla, že by to mohlo uškodit mimču, třeba jí to fakt nedochází a má k tomu zase své stanovisko..... Snad to nějak vyřešíte. Naštvaná bych byla taky s s tou přecitlivělostí, no někdy si přijdu až hysterická, každopádně se při každých dohadách s manželem rozbrečím,pak jsem za to na sebe vzteklá a nemůžu to zastavit 😠

andra76
12. led 2009

tak dneska jsem spal o.k. ale zase mám od rána trochu křeče,hlavně na té mojí pravé straně a hlavně mám zase průjem,včera jsem plantala pátý přes devátý a den předtím taky tak snad to přejde.

luzza
12. led 2009

satano
ta bráchova přítelkyně nemá vůbec rozum... 🙄
nejsi přecitlivělá z těhotenství!!! ona je celkem bezohledná 😒 asi jí vypadl z té horečky mozek 😖

luzza
12. led 2009

andra
aspoň se pořádně vyčistíš 😀 lepší,než nějaká pekelná zácpa 😀

tina30
12. led 2009

dobré ráno holky, luzza to moc hezky napsala (vypadl jí z té horečky mozek). navíc je teda pěkně bezohledná.

Jinak taky budu muset dneska sklidit vánoční stromeček, už nám začíná opadávat.

artep26
12. led 2009

Ahojda holky,
tak já dnes vylezla z pelechu v 10:30 😅 nějak se mi zase vrací chřipajzna, tak jdu zase ležet.
Satana: tak to já bych si servítky nebrala, prostě bych jí to na férovku řekla. A je to od ní opravdu bezohledné ... Prostě takoví lidi jsou, no ... musíš myslet na sebe a miminka, tak se budeš muset ozvat. 😉 A ať ti kontrola dopadne dobře
🙂
Já jdu ve středu, tak mě snad konečně obdaří průkajdou 🙂
Holky taky vás bolí nebo bolelo břicho?? Mě bolí na omak a taky když ležím na zádech, takže se pořádně nevyspím. 😠

gabina26
12. led 2009

artep: mě taky bolí... když ležím na zádech, tak to není příjemný... a při každém kýchnutí mě to píchne v podbřišku..až se někdy hrozně leknu... ale naomak zatím pohoda... 😉

luzza
12. led 2009

artíku
buď v klidu,břicho mě bolelo taky...a ještě někdy i teď...
asi jak se rostahuje děloha...
zkus si najít nějakou hezkou polohu...
pro mě je ideální na boku s kojícím polštářem mezi nohama 😀

artep26
12. led 2009

Gabi tak to jsi mě trošku uklidnila, někdy panikařím že to není normální, ale asi je.
Taky když kýchnu nebo smrkám tak skučím, no řeknu to ještě ve středu mudrovi abych se ujistila že to je tím jak se to tam všechno zvětšuje a napíná 😉
Koukám jsme stejný týden 😀 😀 😀 já jsem 12+1 🙂
Jo Gabi a proč máš v pase jen 1 mimi?? To je naschvál, nebo mi něco uteklo??

artep26
12. led 2009

Luzz ahojda, já taky musím polštář vytáhnout, teď tam mám nacpanou peřinu 😀 😀 😀

luzza
12. led 2009

polštář je lepší 😉
druhej konec si cpu až pod hlavu...
je to prostě paráda 😀

artep26
12. led 2009

Teda jsem pako, ne 12+1 ale 11+1 😀 😀 😀

artep26
12. led 2009

Já ho musím vyštrachat 😀
Mám tu tuny věcí po Aničce a ségřiných dětech.
Takže mi nezbyde, než se těma věcma prohrabat. Ale najdu ho snad brzy, nedá se přehlídnout 🙂

gabina26
12. led 2009

artep: no, já si to nezměnila od doby, kdy jsem zjistila že jsem těhu... prvně to bylo potvrzené od lékaře, že je tam mimčo a až na druhé kontrole mě šokoval, že tam jsou dvě, takže jsem si to zapoměla změnit... už na to jdu.. 😉

luzza
12. led 2009

artí taky jdu ve středu k mudrovi 🙂
ale na kardiologii 🙂 zkouknou tam tím jejich "superultrazvukem" srdíčka našich prcků 😉
hrozně se těším 😉

luzza
12. led 2009

gabčo
a otěhotněla jsi spontánně,nebo přes IVF??
(nějak mi to uniklo,jestli už si to tu psala 🙂 )

satana
12. led 2009

Holky moc díky za názory!!, doma mě v této situaci podpořil jen manžel, kterého to taky naštvalo.

andra76
12. led 2009

luzza ten průjem mi tak moc nevadá ,ale kdybych u toho neměla ty bolesti na pravé straně.hlavně aba byli prcci v pořádku.

gabina26
12. led 2009

luzza: spontánně 😀
s tím profilem počkám na kontrolu ať tam můžu napsat, zda to můžou být jedno nebo dvojvaječná... 😉

artep26
12. led 2009

Gabi: tak to jo ... to jo .. nic se neděje, jen jsem si toho všimla 😀
Satano: tak hlavně že tě podpořil manžel, to je nejdůležitější, ne?? Od nikoho jiného bych to ani nevyžadovala. Je dobře že se za tebe umí postavit.
Luzz já jdu poprvé do poradny 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá, co se všechno dozvím. Jen teď už se třesu, asi mi budou brát krev ... bojim bojim to tam zase budu ležet ... to zase bude trapas. No ale lepší než aby mě tam sbírali ze země, ne?? 😀 😀 😀

gabina26
12. led 2009

artep: já jsem taky 11 + 1, či 2, koník mi počítá o týden dřív...
jdu zítra na kontrolu, takže se snad dozvím přesně kdy jsem... a snad už dostanu i těhu průkazku...

artep26
12. led 2009

Fíha Gabi ... tak to jsi tu tuším teprve druhá (spolu s žanetkou) 🙂
Jinak jsme tu všechny umělinky, co?? 😵

artep26
12. led 2009

Gabi já jdu taky snad ve středu pro průkajdu 🙂
Mně posunul týden zase doktor, že prý to jsou macíčci a jsou větší. 🙂

artep26
12. led 2009

Holky jdu hodit záda, teda bok.
Bolí mě hlava jako střep, tak to jdu zkusit vyležet.
Zatím pa, určitě se tu ještě ukážu.
Pa pa pa 🙂

gabina26
12. led 2009

fakt? hmmm to je zvláštní... no, ale každopádně ono je to v konečném důsledku jendo..., hlavně, aby byly v pořádku...
já jdu k lékaři po 4 týdnech a tak doufám, že není žádná změna a obě mimča jsou tam kde byla před tím... 🙂

gabina26
12. led 2009

to jste asi všechny doma na rizikovém, co? no, já jetšě chodím do práce.. jen dneska jsem si dala volno.. potřebuji si odpočinout... 🙂

luzza
12. led 2009

gábi
a co děláš za práci??
já jsem se teda toho 12 -13.týdne necítila moc dobře,takže bych to asi nezvládala...