Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
27. dub 2009

-jojo to se vaří samo holky
-já mám taky všechnu kosmetiku od bupchena tak snad sedne aj holkám tedy

lenulinka21
27. dub 2009

jo j uvidíme co jim sedne. Když tak mám ten Astrid-batole.

Holky z diskuze UNICA BRNO ted porodila holčina dvojky a je taky z OPAVY
jako já.

Má 2 holčičky porodila ve 37+0 jedna 2,4kg a druhá 1,990kg.Manžel byl prý u porodu
tak nevím jestli to byl císař ale psala že ji ho vyvolávaly.

adrosek
27. dub 2009

-teda tak hlavně že jsou všeci vpořádku,ale ta druhá byla malinká tedy od té první že

lenulinka21
27. dub 2009

no taky si říkám že tam byl rozdíl. Psala jsem ji do IP tak snad mi
pošle více informací když je taky z Opavy. 🙂

Andri: tebe za chvíli čeká velký UTZ ve 30tt že? Co se tam naněm dělá?

artep26
27. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem tu ... byla jsem v HK na tom srazíku s holkama Sanuskama ... bylo to super, hezky jsme se nadlábly, poklábosily, neteřinka byla moc hodná. Pak jsem ještě skočila do Tesca, koupila dětem bodýčka, osušky a ponožtičky. 🙂 nafotím a hodím do albíka 🙂
Jinak dočtu později, teď jdu zalévat ty moje krasotinky, co jsem v so a ne zasadila ...
Snad jste všechny 3v1 😀 😀 😀

adrosek
27. dub 2009

-jojo artep,zatím sme všeci 3v1
-lenulin jojo jdem 10.5 to budem začátek 31.týdne,mělo by se tam zase kukat na všechny orgány a zda jsou vpořádku,jako na vrozené vady mi říkal dr.tak uvidíme tedy

sorbona13
27. dub 2009

adrosek: od koho sis nechala udělat tu kuchyň? My budeme mít asi od Koryny, jenom teď nemám šanci jí naplánovat, když ležím ve špitálu.
lenulinka: já žasnu, co se teď rodí dvojčat, co jsem v nemocnici, tak tady bylo asi 5 mamin, co čekali dvojčata.

adrosek
27. dub 2009

-já ted nevím jak se jmenuje,ale jsou až z Jihlavy,nám ji navrhla architektka a ona je nám zařídila,že snimi spolupracovala
-no to věřím,že nyní nemámš čas a ani pomyšlení co,hlavně aby prdata vydržela co nejdřív

luzza
27. dub 2009

ahoj kočky
nebyla jsem od rána doma...
moje gyn mi napsala na příští pondělí papír k hospitalizaci...
řekla,že jsou holky hodně veliký a že mají určitě 3kg 😝 a na ultrazvuku mi ukazovala,jak mi utlačují játra i žlučník 😨 řekla že mě moc lituje,že to břicho je vážně obrovský a že se mi strašně uleví,až budou děti venku...
takže mi zbývá maximálně týden na svobodě...

luzza
27. dub 2009

a ještě jsem stihla třídní schůzku 😝
no hlavně že jsem z ní neporodila 😀

blucka
27. dub 2009

Ahoj Luzz, ty si sikulka... 😉 , teeeeda to su super vahy, tak to este vydrz ten tyzden..... 🙂

luzza
27. dub 2009

bluci
já už se tak těším...bolí mě z nich snad už úplně všechno 😒

adrosek
27. dub 2009

-teda luzza tak to budou ale velké kočky teda,no to se ti určitě uleví,tak za týden vás už bude více zase,super
-tak ted spočni,máš toho hodně za celý den no ne

luzza
27. dub 2009

to jo...
ale domínek není ještě doma...ale brácha už volal,že do půl hodiny jsou tady 😉

luzza
28. dub 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
tak domča včera dorazil ještě v euforii 😅 😅 prý by chtěl být na tom tropical islandu celé prázdniny 😀 😀
podle fotek je to tam vážně obrovský... dokonce letěli balónem 😅
aspoň večer rychle usnul...byl úplně zničenej 😀

luzza
28. dub 2009

jinak já jsem spala zase na prd.. 😝 ale to není nic nového,že? 😅 😉

sorbona13
28. dub 2009

Ahoj holky, tak jak jste se na dnešek vyspaly? Já celkem dobře, jenom jsem od 5hod. vzhůru.
luzza: to je super, aspoň se ti uleví a holky jsou velký, tak už si je nemusíš hřát tak dlouho v bříšku 🙂

luzza
28. dub 2009

sorbonko
no já fakt potřebuju už aby šly ven 😝 😉
a co ty?? nic nového??

myska77
28. dub 2009

Ahoj holky,

Luzzy: tak to se mas, uz budes mit kocky u sebe. Uplne vidim jak se cloveku ulevi. Obcas mivam sny, ze to bricho je odepinaci, na noc si ho sundam, vyspim se na brise a pres den si ho zase pripnu 😀 Mit v sobe 6 kilo deti je fakt zahul pro cele telo, ses dobra.

Sorbi: a to se bude rodit porad vic a vic dvojcat, vzdyt ty CARY jsou uz ted naslapane k prasknuti a to se to lidem jeste dari prirozene jako vam 😵

Dnesni jsem celkem prezila, vvera jsem se uz nastvala na moje rozbredle telo a vecer u TV cvicila na nohy a ruce, tak jsem kluky asi totalne zmatla a byli hodni 😀 Dneska se citim dobre.

luzza
28. dub 2009

mysi
to jsem ráda,že se cítíš dobře 🙂
a s tím cvičením to nepřeháněj 😉

myska77
28. dub 2009

jojo ja vim, ale ted jak uz mam za sebou ten 25.tt, tak se uz tolik nebojim a je mi vzdy o moc lip, kdyz trochu hejbnu byt jen rukama na par chvil, necitim se tak rozbredla potom, ale vim, ze musim s mirou, jeste je porad brzo, abych tu kluky mela u sebe 😵

desne se tesim na patek, kamos truhlar mi prijede udelat detsky pokojicek, jen skoda, ze jedem na vikend zase na chatu, nejradeji bych si to tady cincala a pripravovala, tak se aspon nebudu nudit v tydnu 😵

sorbona13
28. dub 2009

Byla tady Dr., co si mě pamatuje ještě když jsem ležela na gyndě a ta říkala, že nález je + - stejný, bez progrese, takže zítra udělají ultrazvuk, kde změří prcky a čípek, pohmatem mě vyšetřovat asi nebudou, že je to prý zbytečný, když se to razantně nemění. Jsem moooc zvědavá, o kolik ti naši drobci vyrostli. Jo a budu tady ještě minimálně 14 dní a nepustí mě asi ani na víkendy, protože kdybych začala náhodou rodit, tak jsou kluci ještě hodně malý a mohla by tam být infekce. Každopádně když se to dalších 14dní nezmění, tak bych mohla jít domů, to budu 28tt.

Kluci včera večer příšerně řádili, dělali mi na břiše vlnovku a když se konečně uklidnili, tak mi zase začalo tvrdnout břicho 😠

Myska: to je fajn, že je hodně mamin s dvojčaty, aspoň si tu nepřipadám jako exot 🙂 Taky bych se potřebovala trochu hejbat, před těhotenstvím jsem cvičila opravdu hodně, jezdili jsme s manžou závody na kole a teď mi to strašně chybí. Jak je venku hezky, tak bych vyrazila někam na kole, pořádně se zničit a místo toho musím ležet v nemocnici a chodit max. na záchod 😒 Ale co, zase si říkám, že to léto si ještě užiju, až budu s prckama doma a to další léto už budeme jezdit na kole všichni, kluci budou ve vozíku za kolem a bude fajn 🙂

adrosek
28. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny zdravím a přeji hezký den všem
-tak já kupodivu spala docela dobře,není možné až se sama divím,dokonce som aj usnula za chvílu a vnoci som bola jednou na záchodě a pak až před šestou a spala jsem až do devíti,nechápem to,prdata bola vklidu tak snad je vše ok tedy
-nyní si nachystám něco na zub a pak asi požehlím
-jinak sorbonka tak to nějak vydrž vté nemocnici

blucka
28. dub 2009

Ahoj kocky,
hlasim sa po neplanovanej ko, dr.povedal, ze sa neotvaram, nalez sa mu zda v poriadku, mimca mali peknu akciu, mam brat Mg 4x2tbl(snad pomoze) a vyfasla som Prothazin 🙂 aspon sa mi bude po nom dobre spinkat. Odlahlo mi, ze je vsetko ok, dost som sa bala, ci nahodou uz mrnata nechcu von...
Myska, potom pridaj foto, az sa aj mi mozme pokochat krasnym pokojickom.
Sorbi., vydrrrrrrrrrrrrrrrrzzzz, potom si vsetko vynahradis.
Idem nieco zbodnut...
Tak zatial...

adrosek
28. dub 2009

-blucka tak to je super že je vše vpořádku

veruleg
28. dub 2009

sorbi : to vis ze si vse vynahradime. Ja uz taky koukala na vozik za kolo.....taky mi ten pohyb chybi...byla jsem blazen do spinningu a ted jen kysnu. 😠 😠

myska : radsi to s tou aktivitou neprehanej....pak to vse dozenem az budem vsechny tlacit kocary 😉

jdu si lehnout na terasu.... 😀

kacatko000
28. dub 2009

Ahoj dvojmamky

já jsem včera byla na KO ale jelikož jsem vyjela z domu ráno a dorazila až pozdě odpoledne, šmejdila jsem po Praze převážně tramvajema, byla jsem na sociálce, kde mi řekli, že do porodu budu na neschopence, takže nenastoupím na mateřskou a po porodu přejdu na rodičák. No přijela jsem domů úplně hotová, málem jsem ani nedošla, chytaly mě křeče do zad. no jo mejch 56 kilo není stavěný na 2 děti. Jinak KO dopadla dobře, mudr se divila, jak moje gynekoložka došla před 14 dněma k těm odlišným váhám, že prý to něja blbě musela změřit, protože kluci maj A má 750 g a B má 715 g. Byla jsem na lepším ultrazvuku než má moje gyneko...ta mi naměřila 16.4. že A má 740 a B jen 540. A podle té doktorky včera od apolináře z poradny, není možné aby A skoro nic nepřibralo...tak nevím, hlavně že jsou v pořádku. Jinak se přetočili, A je hlavou dolů a hodně nízko, až tam kde začíná ochlupení a b je hlavou nahoru, ale prý je nějak divně zamotanej, má prdelku u hlavičky A a hlavičku doktorka dlouho hledala 😉

jen mě nadala, že musím přibrat, ale už mi nepúoradila jak to mám udělat ☹ už ted mám dojem, že po každém jídle mi praskne žaludek.

Jinak Luzzi ty máš opravdu zápřah, holčičky maj nádherný váhy ale tahat to, musí být strašné. Tak ještě pár dnů a budou u tebe. Jaké máš pocity??? Když víš že v pondělí, už uvidíš princezny?? Já bych se asi těšila i trošku bála, ale ty už máš jedno dítě tak asi víš co tě trošku čeká, ne??

Blucko je super že taky držíš 3v1 a je vše ok. Ke komu vůbec chodíš v poradně?? Já chodím k dr Kouckému, tak mě napadlo, jestli nemáme stejného mudra 😉

Androšku prosím tě psala, si že máš nakoupenou kosmetiku pro mimča, můžeš mi napsat co si kupovala, nemyslím značku ale co konkrétně...děkuji

lenulinka21
28. dub 2009

Ahojík maminky 🙂

teda Luzz takže v Po jdete na to 🙂 to bude úleva, co?
Hlavně že holky mají takovou super váhu to je totiž věc které já se obavám.

Bluci: takže KO byla v pohodě? To je dobře zase jedna úleva za tebou 🙂

Co se týče té kosmetiky Kacatko tak mám od fa BUBCHEN z lékarny má ho i Androsek.
a ještě mám k tomu něco od Astrid-batole.

kacatko000
28. dub 2009

lenulinko děkuju a můžu se zeptat co si přesně kupovala, jestli nějakou pěnu do koupele nebo mýdlo nebo co, nějak se v tom ještě nevyznám

lenulinka21
28. dub 2009

no tak od toho BUBCHENU mám dětský olej po koupeli, krém proti
opruzeninám a tělové mléko po koupeli.
A od Astridu-batole mám to samé. Takže se uvidí co sedne lépe.
Jo ještě mám zásip AVIRIL ten klasický+2ks AVIRIL dětského oleje jsou to ty
malé lahvičky skleněné.