Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
30. dub 2009

sorbonko
tak to je vážně chudák holka ☹ ,ale jestli mají napíchaný injekce na zralost plic,tak to zvádnou 🙂 hlavně aby se ta maminka z toho dostala...
no tvoji kluci ještě zůstanou...to vím... jsme domluvení 😀 😀 😀
myslím na ně každý den 😉

tina30
30. dub 2009

ahoj holky, díky moc za gratulace.

sorbonko - držim pěsti at to vydržíte co nejdéle.

tina30
30. dub 2009

abych taky odpověděla k porodu - císař s epidurálem. bylo to docela v ppohodě. a během 4 dnů se tělo tak zregenerovalo, až mě to samotnou překvapilo.

náš denní režim je teda hlavně o kojení a přebalování, potom taky o chování a uspavání. v noci ted poslední dny docela spinkaj, vydržej i 3,5 hodiny bez kojení.

tina30
30. dub 2009

byli jsme taky na kontrole, hlavně teda s agátkou, a ta přibrala a má už 3kg. holka to chce všechno rychle dohnat.

artep26
1. kvě 2009

Ahoj holky,
jen na skok ... čarodky se povedly, opékaly se buřtíky, sedělo se u hospůdky venku, bylo tam mraky dětí a lidiček našeho věku ... jsem ani netušila když se takhle sejdeme, že je nás tolik 😀
Dneska mám v plánu se vyvalit ven, když tam bude tak hezky, taky jsem dala na bazra kočárek po Ani, no snad ho někdo koupí, nebo ho daruji 😉 co bych s ním dělala, že jo?? 😝
K obídku budou holanďani s bramborem, tak si pošmákneme.
přeji hezký 1. květnový den a hezky si to pod těmi stromy užijte 😉 😉 😉
Sorbi ty se drž a v pondělí budeme mačkat palčáky hlavně LUzze 😀 😀 😀

artep26
1. kvě 2009

Luzzi u nás to taky vypadalo na parádní slejvák, jen jak jsme tam přišli.
Ale nakonec z toho byl jen fujavec a pak bylo božsky. Anička šla převlečená za čarodejnici, no ale byla sama, tak než jsem jí stačila vyblejsknout, tak to ze sebe stahala, protože přeci jako jediná tam nebude trapčit, že jo?? 😀 😀 😀
Přišli jsme domů asi v 10, no povedlo se to ... všichni mi šahali na pupík, ptali se co to bude, že budeme mít určitě kluky a takové ty řečičky 😀 😀 😀 Jsou nějaký chytrý, že jo?? To asi chtěli udělat radost Lubošovi 😀 😀 😀

artep26
1. kvě 2009

Tinko ahojda, ještě jednou gratulka k miminkům. ... ježiš já už se tak těšim, až je taky uvidím 😵 😵 😵
Ale ještě samo min. do toho 34tt vydržím 😉
Holky já dneska tak špatně spala, strašně mě tlačila a bolela žebra, myslela jsem že mi prasknou. Manža si ráno stěžoval, že když spím s kojpolštářem, tak se na tu postel nemůžeme všichni vejít, páč se prý hrozně roztahuju.
Byl to fakt děs 😕 😕 😕

luzza
1. kvě 2009

přeju všem hezký 1.máj 😉

lenulinka21
1. kvě 2009

Tinko: jo je skvělé,že ti děti jen prospívají 🙂

Luzz: teda za chvíli to máš tady-docela ti to už závidím tak si
užij ještě poslední "svobodný" víkend" 🙂 😉

Jinak já nikam neodletěla pač se nenašlo koště které by mě uvezlo 😀 😀

Přžeji krásný 1.máj u nás teda slunečný...

luzza
1. kvě 2009

tinko
tak to nám děláš s těma tvýma kuřátkama radost 🙂 🙂 🙂 a to ti teda vydržej dlouho spinkat...to je krása 😵
leni
já už si to moc neužívám...chátrám snad z hodiny na hodinu...obdivuju janku,že měla jít ke konci ještě sílu plavat
artíku
takže ani neuvidíme na fotce aničku jako čarodějnici 😨 😅 já se teda dneska taky nevyspala...bolely mě hrozně žebra a hlava...k tomu mě ve 2 hod probudila hnusně pichlavá bolest v podbřišku 😝 😝 a vydrželo to strašně dlouho...nevím co to bylo...
takže já už si přeju jediný!!!! odrodit...
asi jsem slaboch,ale zvládám to fakt hůř a hůř ☹

blucka
1. kvě 2009

Ahoj holky,
prajem vam krasneho 1.maja 🙂 ...
My sme sa vcera chystali na carodejnice a zacalo prsat ☹ , tak tento rok som nelietala 😉 a to som mala vysavac pre istotu nachystany...(koste by ma neunieslo).
Luzz, ahoj, vobec nie si slaboch, obdivujem ta, ze to tak zvladas, este mas k tomu jedno dietko, ty jo vydrzat to tak ako ty, tak to by som si blahozelala 😀 , uz mas narok sa stazovat 😉 . Ja som v 32tt a stazujem sa, ale v porovnani s tebou na to nemam narok...tak to este vydrz a uzi si posledne dni 3v1 😀 .

luzza
1. kvě 2009

bluci
děkuju 🙂

kacatko000
1. kvě 2009

Ahoj holky
přeju vám hezký 1.máj 🙂
jen teda nevím, kde hledat ještě kvetoucí stromy, v mém okolí už je na nich listí 😀

luzza
1. kvě 2009

holky
podařilo se mi na hodinku usnout a teď se cítím mnohem líp 🙂 🙂

luzza
1. kvě 2009

dnes se ani neozvala sorbonka 😕
tak snad to zítra napraví 😉

luzza
2. kvě 2009

zdravím všechny dvojmamky 🙂
zase to vypadá na slunečnej den 🙂
já už jsem nasnídaná,kluci ještě chrní... 🙂
tak se snažím rozhýbat ty moje medvědí tlapy (já už totiž nemám ruce 😉 )

sorbona13
2. kvě 2009

ahoj holky, hlásím se stále 3v1 🙂 Včera tady se mnou byl manžel a tchánovci dlouho, tak to celkem uteklo, dostala jsem i pusu pod rozkvetlou větvičkou třešně,takže neuschnu 🙂

luzza
2. kvě 2009

sorbonko
to jsem vždycky ráda,když písneš,že je vše OK 🙂

luzza
2. kvě 2009

dneska nic nevaříme 😝 🙂
manža naložil maso a tak budem grilovat ...
já se snažím vyprat všechny věci na které narazím a žehlím poslední zbytky prádla,aby tu kluci neměli nouzi...
kdyžtak jim moje mamka přijde vyprat...jen nevím,jestli to prádlo po nich zvládne "vyhledávat",jako to dělám já 😅 😀

luzza
2. kvě 2009

nejhorší to bude asi s tou školou 😒
Dominik má při svý dyslexii,dysgrafii a ADHD velmi omezenou zrakovou paměť,takže nejlíp se mu učí,když mu to někdo říká... doufám,že za tu dobu,co budu ve špitále mi ho nepřeřaděj do zvláštní školy...

luzza
2. kvě 2009

i když se mi moc líbil závěr z posledního vyšetření v PPP...
zpráva končila takto : velice děkujeme rodině za trpělivost a škole za laskavý a profesionální přístup 😅
to mi přišlo fakt srandovní 😀 😀

blucka
2. kvě 2009

Ahoj holky,
Luzz, ty si teraz jak "motorova myska" 😀 , neboj oni to chlapi doma zvladnu, hlavne sa nestresuj 😉 ...

luzza
2. kvě 2009

tak jsme se přežrali grilovanýho masíčka 😉
a hokej nás taky potěšil 🙂

blucka
2. kvě 2009

to verim, ze vas potesil, vytrieskali ste nas jak zita..................ja sa na to ani nemohla divat jak sme boli otrasny. 😠

myska77
2. kvě 2009

Ahoj holky,
tak se taky hlasim od ctvrtka, v patek mi privezl truhlar cast pokojicku a pak jsme hned jeli na chatu. Ukecala jsem manzela vratit se dneska, abych si to tam zitra mohla vsechno naskladat a jeho jsem vyhnala na zitrek na golf 😀 Taky mi sestavil obe postylky a vse jsem povlikla i s nebesama, abych se pokochala. Je to fakt uchvatny a tak sladky. Chtela jsem vam to vyfotit, ale jak na potvoru dosla baterka, tak ji ted nabijim. Jen je to takove napechovane v tom pokojicku se dvema postylkama, s jednou by to bylo idealni.

myska77
2. kvě 2009

Luzzy: kocko vydrz jeste dva dny a mas je tady. Fakt Ti verim, ze uz toho mas dost a chces to mit za sebou. Kazdy tyden nad ten 30.tt uz je asi utrpenim. Me taky desne boli zebra v kazde poloze, polstare nefunguji a uz toho mam taky dost, ale ja jeste nemam narok 😒
Ty sis to uz vsechno protrpela, tak Te ceka zaslouzena odmena. Jen se jeste nestrhej, oni to chlapi taky prezijou, nesmis je podcenovat.

myska77
2. kvě 2009

Artep: tak chod spat jinam, jestli mas kam? ja se od mazela z postele vzdy odvalim jak usne a jdu spat do decaku, kde mam na zemi zatim matrace, ktere prijdou do te nove palandy. Tak se rozvaluju a oblozim se v klidu vsim moznym a nikdo nenadava. A nebo vyhod manzela do obyvaku 😎 Kdyz trpime my, tak at taky neco obetuji oni, ne 😵

Sorbi: Jsem rada, ze se Ti dari dobre, utika to jak voda, vid. Jak tam ses vlastne uz dlouho, nekdy od 22.tt, nebo tak nejak, vid? Plati porad, ze Te pusti v 28.tt? To by byla pohoda.

Tinko: tak to mas dobry, ze vydrzej v noci tak dlouho spat, aspon chvili mas pauzu v tom maratonu. DEticky rostou jak z vody, koukam, clovek si to musi taky uzivat, jinak za chvili budou plnoleti a ani se nenadejem.

luzza
2. kvě 2009

bluci
až mi bylo Lašáka líto 😢 ,ale manža říkal,že blbnu z hormonů 😀
mysi
snad se holky naroděj už brzy 😉

jankatr
autor
2. kvě 2009

ahojky - tak se hlásím že žijem - jen nám pár dnů nešel net 😠

Dneska mi psala kolegyě z práce - čeká taky na srpen dvojčátka - že je v nemocnici - začala mít stahy, a navíc se doktor bojí že by se mohla začít otvírat, prý má moc vody 😒 😒 😒

Sorbonko - to je moc fajn že se tak pěkně držíte 😉

Holky - ještě mě napadlo - jak jste tu probíraly ty výbavičky - jestli vám můžu poradit kupte si v lékárně taky rektální trubičku - je to taková gumová ohebná rourka - a když přijdou opravdu velký prdíky tak je k nezaplacení, ty děti se tím doslova vyfouknou. A vzhledem k tomu že tyhle potíže jak na potvoru většinou přijdou v noci, tak je lepší ji mít doma preventivně - stojí to pár korun, a někdy to dovede doslova zázraky.

luzza
3. kvě 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
souhlasím s jankou 😉 rektální rourka je velkej pomocník...hlavně pro ty,které čekáte klučíky...
holčičky s tím povětšinou takové potíže nemají 😉 je všeobecně známo,že kluky ty prdíky trápí mnohem víc...
mají prostě trošku jinou anatomii a potýkaj se s tím skoro všichni kluci!!! a s domínem to jen potvrzuju! 😉
takže díky jani,že si to tu naťukla 😉 😵