Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
17. pro 2008

No - kamoška rodila dvojčátka někdy v 38 týdnu a obě měly bez pár gramů 3kg 🙂 takže žádní špunti na dvojčata 🙂

zanetik
17. pro 2008

Ahojda, tak mě dr. říkal, že do 20tt rostou stejně jako když je jen jedno, ale potom podle místa atd. se jejich růst ovlivní, ale uvidíme...jsem zvědavá kolik budeme mít v pondělí...no já ze svoji postavou dvě 3kg bych fakt neunesla ani nevím jak by se tam vešly, přibrala jsem zatím jen na bříšku...

jankatr
autor
17. pro 2008

jen se neboj - oni se tam poskládaj 😀 😅

adrosek
17. pro 2008

No stejně je to zajímavé,že se tam nějak poskládají že ty dvě?

adrosek
18. pro 2008

Ahojík holky tak přeji hezký den všem.

tina30
18. pro 2008

ahoj holky, přeji taky hezký den

adrosek
18. pro 2008

Tak co děláte,zase pečete cukroví nebo jak co,já si poklidila,převlekla peřiny aji a ted si uvařím něco na oběd,jen ještě nevím co.

tina30
18. pro 2008

já už mám tedy cukroví napečené - hodně s pomocí mamky a ségry - a ted tak občas něco poklidím, zítra asi budu balit dárky. v neděli se totiž chystáme na oslavu štědrého dne s přáteli. bude nás tam tak 25 plus nějaké děti. takže to bude dost náročné a vlastně celou neděli budu pryč. no a potom to už uteče. už jen pondělí a úterý a je tu středa. stejně mi přijde že ten čas tak strašně letí.

adrosek
18. pro 2008

No to máš pravdu,že ten čas letí jako hrom,zvlášt tento rok mi hrozně uběhl.Já si dělám oběd a pak asi zalehnu k telce,pustím si nějaký film zřejmě.Pač v telke nic nejde.

zanetik
18. pro 2008

Ahojky zdravím, tak já byla dopolko na nákupu a na rehabilitaci...dělaly mě mobilizaci žeber, tak snad to pomůže, teď jsem si umyla v obýváku sklo ve vytrínách a pokračování v úklidu za chvíli..volala mi kámoška, že má pro mě nějaký věci u rodičů, tak ať se stavím si vybrat a zajdem na kafčo...no moc se mi tam ven nechce, ale co ...u nás pršo-chumelí 😒

adrosek
18. pro 2008

Ahojík zanetik,no tady je taky pěkně škaredě,unás jen prší takže dneska nikam nevycházím,uklidila som si a ted jen kukám na telku.

tina30
18. pro 2008

taky koukám na telku, venku je pěkně hnusně. volala sem si taky na výsledky tech včerejsich testů- tak cukr máme dobrej. to jsem moc ráda. 🙂

byli jste už holky u zubaře? mě se tam totiž vůbec nechce ☹

adrosek
18. pro 2008

Tina tak to je dobře že to dobře dopadlo,já ještě u zubaře nebyla,ale musím se objednat.

luzza
18. pro 2008

ahoj kočky 🙂
jen jsem vám chtěla říct,že zítra jdu na 3D,abychom se mrkli na pohlaví miminek... 😉
bude to jen taková rychlovka u nás ve špitále 🙂 žádný vyšetření,jen se jim jdeme mrknout mezi nožky 😀
kromě manžela jdou holky od nás z jipu.. 😀 . (oni mi to vlastně domluvily,aby věděli,co koupit pro miminka k vánocům 😀 )

P.S.jsem stále bez noťase 😖

adrosek
18. pro 2008

luzza tak potom dej vědět jak to dopadlo a co to bude tedy,pokud budeš moci napisat

artep26
18. pro 2008

Ahoj holky,
koukám hodně známých tvářiček, pěkně jste se mi tu sešly z "Babince", "Sanusek" a "IVFky" 😀 😀 😀
Jiné téma dvojčátek než tohle vaše jaro jsem nenašla, no ale srpen je taky hezký, ne?? A beztak to bude dřív než ten srpen ... 🙂 🙂 🙂
Neva že se přifařím?? Jste tu sice o fous dál než já, ale snad tu nebudu vadit.
Zdravím ty co neznám a ty co znám samo taky 😀 😀 😀
Luzz držím palec na 3D, ať mají buchtičky a pytlíčky dle vačich přání 😀 😀 😀

adrosek
18. pro 2008

Ahojík artep,jasně že nevadí.

jankatr
autor
18. pro 2008

Artepíku to víš že to neva - to jaro je jen tak orientačně - hlavně jsme chtěly založit diskusi pro dvojmamky které to všechno teprv čeká - ta co je na volných tématech je už dost rozjetá a všechny už miminka mají u sebe. Tak tohle je taková další vlna.
Konec konců na IVFkách září je nás taky spousta co v září nebyly 😅 😉

Tinko - u zubaře jsem taky ještě nebyla ale už jsem aspoň objednaná - na 9.1. 😝 taky se mi tam nechce.

zanetik
18. pro 2008

Ahojky, Artep vítám tě, že bych tě už někde viděla? 😀
Jinak já už u zubařky byla, protože jsem musela na preventivní a ona si mě objednala znovu ještě na únor, prej lepší to ještě zkontrolovat, nevím jestli to mělo souvislost s dvojčaty...
Tak já se cukr dozvím v pondělí v poradně, tak snad to bude ok.
Luzzo, tak jsme zvědavá co to bude, doplníme kdyžtak do tabulky...jinak Artep pokud bude chtít tak taky 😉 no a s tím tématem, ono na někoho jaro leze i v prosinci, tak proč ne 😅 dobrou noc

andra76
19. pro 2008

ahojky ,tak dneska jsem zase spala,asi to bude fakt tím že mám nažu doma.
včera jsem byl na té gyndě amám rochi kvasinky tak jsem dostala gelové čípky co se můžou v těhu, ale jak jsem si ho zavedla tak se hned rozpustila po po 10 min. vytekl a palílo to jak peprmint no moc příjemný to nebylo ale jak jsem se utřela tak to bylo lepší.uvidím dneska.

jankatr
autor
19. pro 2008

No tak my jsme se s tím pohlavím nakonec dohodli že to nebudeme říkat (i když tady už jsem to asi kdysi kdesi napůl práskla 😅 ) ale jinak konečný verdikt do tabulky je - víme ale nepovíme 😵 😵 😵

tina30
19. pro 2008

ahoj holky, tak vás dneska všechny zdravím.

co máte dneska v plánu? já asi budu balit dárky na vánoce.

jinak mimča sou tedka poslední dobou dost čilý, řekla bych že si užívají že maj ještě tolik místa. každej den maj jinou polohu, pohyby jsou každý den cítit jinde. jo a ařekla bych že se jim nejvíce líbí vpravo, protože tam jsou obě dost často namačkaný. až mi to přijde, že se mi vyvalej bokem. 😀 😀 😀

adrosek
19. pro 2008

Ahojík holky moje,tak vás zdravím všechny a přeji hezký den.

luzza
19. pro 2008

takže : výsledek ze 3D je zatím pouze poloviční...
"áčko" je chlapeček 🙂 a "béčko" se nám nechce vůbec ukázat!!! 😠 střeží si ten svůj poklad důkladně! měla jsem se jít projít a za hodinu jsme to zkusili znovu...a výsledek stejný naše "béčko" chce být tajemný 😀
takže další pokus 8.ledna....to snad nevydržím 😝 😝

tina30
19. pro 2008

luzzo ale to je krásný. a nechcete to nechat jako překvápko? 🙂
třeba je to nakonec stydlivá holčina

marrha
19. pro 2008

Ahoj holky...

nerada se vám sem pletu..ale občas vás šmíruju a vzpomínám jaké to bylo 😀

moc, moc vám gratuluju k dvojčátkům 😵 , je to fakt nádhera.i když náročná 😀

všimla jsem si, že jste už probáraly kočárky....nevím jestli mám pro vás dobrou zprávu..tohle jsme teď našla...

Ahoj všem, mám špatnou zprávu pro čekatele na Herqules 2009, podle sdělení výrobce kočárku zn. Herqules - z důvodu celosvětové finanční krize, která postihla i firmu Herqules nebude v nabídce kolekce pro rok 2009. Od tohoto měsíce do dovolání byla pozastavena výroba kočárku. Na druhou stranu Teutonie a Hartan přišly s možností dokoupení brzdy na rukojeti, takže aspoň nějaké pozitivní novinky. Helena
tahle paní má přímo e-shop a prodejnu u nás v OV 😔

jankatr
autor
19. pro 2008

hhmm je to pakec - člověk si ani neuvědomí kde všude se to ještě projeví 😒

adrosek
20. pro 2008

Ahojík holky tak vás zdravím moc,jak se máte dneska co?

klarysek1
20. pro 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že sem lezu, ale ráda bych vám nabídla nádherné věcičky pro vaše mimča:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=44656

adrosek
20. pro 2008

Díky kukneme na to