Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

artep26
15. led 2009
artep26
15. led 2009

Jo a záda jsem pocítila dnes taky, taky když sedím u PC - a to sedím fakt rovně jako prkno - a když se ohýbám a něco dělám.
Třeba když jsem odstrájela stromek 😉

artep26
15. led 2009

jdu hodit záda na gauč
zatím čusík 🙂

gabina26
15. led 2009

artep díky, jo, vlastně jsem na něj taky natrefila... ale mám dojem, že to je nějaká stará kolekce... a vůbec nikde jsem neviděla, jak vypadají sporťáky a korbičky ze předu... takže nemůžu posoudit.. a co vím, implast každým rokem něco na vzhledu mění a tak možná, ten modrý a červený (s bílým) nebude to co ten červený a zelený...

gabina26
15. led 2009

http://www.implast.com.pl/
artep koukni sem... tam je tolik krásných kočárků... škoda jen, že pro ty dvojčata není takový výběr... ☹

adrosek
15. led 2009

-kukala som,no to je vždy že pro ty dvojčátka není taký výběr

zanetik
15. led 2009

Ahojda drbny vy teda jedete...
Tak to tvrdnutí bříška mívám, hlavně po vytírání atd. Spíš mě občas i dole něco tlačí, mám pocit, že brzy vykoukne něčí hlavička 😅 , ale spíš mívám pocity slabosti, jako bych měla omdlít, buší mi srdce, svírá se mi žaludek jak ze strachu a zachvíli je to pryč.
Tak já mám kočárek vyřešen, ale Artep ten se mi taky líbí, jen mě prostě uchvátil ten můj, kvůli sedačkám...

zanetik
15. led 2009

Jinak mě taky štve, že na dvojčátka nedělají žádný kytičkovaný, puntíkatý a pod.

adrosek
15. led 2009

-jasně zanetík,ten jak sis vybrala tak ten bych chtěla taky už sem to psala myslím
-jinak mě taky tvrdne bříško spíš vnoci a bolí mě,ale to se mi chce hlavně na záchod bych řekla

gabina26
15. led 2009

holky co ty záda? nikoho nebolela? ☹

adrosek
15. led 2009

-no mě taky občas pobolívají,spíš když dlouho nějak sedím nebo stojím nebo při dlouhé procházce,tak uvidíme jestli to přejde nebo naopak zhorší

artep26
15. led 2009

žanet ahojda,
tak jsem ráda že se vám taky kočárek líbí, škoda jen že při výrobě nejsou víc krativní.
Gábi díky za link. Jsem si pokoukala 😀 Jo a taky mi odepsali z shopu, že ceny zatím platí, ale až bude nová kolekce, což je pochopitelné, tak cena bude vyšší. 😒
Já psala že mě záda pobolívají 😉
Adri mě břicho taky bolí, ale řekla bych že to už ustupuje, není to už tak hrozný jako třeba před 14 dny 😉 ale netvrdne 😉

gabina26
15. led 2009

artep: aha... já přehlídla... tak jsem klidnější... 😉

adrosek
15. led 2009

-no snad to přejde brzy tedy
-no my jdeme ted v úterý na výstavu kočárku vyložene pro dvojčátka tak snad něco vybereme

artep26
15. led 2009

Gábi 😉 😉 😉 jo a koukám že po včerejší kontrole jsem vyrovnala naše TP 😀 😀 😀
Adri a kam jedete na výstavu??? 😲 😲 😲 já chi takýýýýýýýýýý.
Doufám že tam kočárky pořádně otestneš a pak nás budeš řádně informovat 😵 😵 😵

gabina26
15. led 2009

týjo... vlastně mi včera doktor řekl, že termín dle MS je 2.8., dle ultrazvuku jednoho 30.7. a druhého 28.7. hmm... stejně budu ráda, když vydrží v bříšku aspoň do 15.7. 😉

adrosek
15. led 2009

-jdem tady v Brně je tam výstava kočárku z Kolína myslím tak nějak,tak sem zvědavá co nabídnou už se těším moc

artep26
15. led 2009

Gábi tak jsi mi zase utekla. 😀 😀
No mně taky doki říkal, že to stejně bude dřív 🙂 takže je to termín jen orientační.
Adri tak do Brna nepoletím 😀 to mám docela z ruky, ale pak sem musíš hodit všechny infošky a hlavně odkud přesně ta firma je. Do Kolína to nemám zas tak daleko, tak hoďku autem 😉

artep26
15. led 2009

Adri tak mi to nedalo a našla jsem si to na netu 😀 😀 😀
je to tahle firma, viď??? http://www.kocarky.cz/kocarky-pro-dvojcata.php
tak na tyhle stránky jsem taky hodně koukala, mají opravdu velký výběr 😉
Okoukej mi tam ten Implast Spider Swing, ju?? 😀 😀 😀

adrosek
15. led 2009

-jojo je to ono toto je ta výstava tedy,jasně pak dám info

artep26
15. led 2009

hodná 😉 😉 😉
a pak ho pojedu očíhnout já do Kolína 😀

luzza
15. led 2009

gábi
záda mě bolí...a to dost...ale už jsem si zvykla...
občas kvůli tomu i kulhám...
měla jsem to i v prvním těhu...
ulevuju si na balónu,vyzkoušej ho... 😉

luzza
15. led 2009

a začalo to dost brzy...už někdy v 7., 8.týdnu... 😒

adrosek
15. led 2009

-já si taky ulevím na balonu že si posedím

tetes1
15. led 2009

artep:to muselo být od Aničky opravdu vtipný 🙂
luzzo:to jsi mi teda dostala s tím počtem plen 😕 to je šílený číslo....
to nutkání nákupů už bych měla,ale říkám si,že počkám tak do toho 20.týdne až budeme vědět i pohlaví....
Já nemůžu nikde najít jak vypadá ten kočárek emmaljungy,kromě u Gabi v albu...
Zanetik:my asi budeme kupovat stejný kočárek,právě taky kvůli těm autosedačkám, to považuju za velikou výhodu....akorát se mi nelíbí ty barvy...
Artep:už jsem to psala, v tom Kolíně bude to samé jako v tom Brně i ten samý personál, takže my taky vyrazíme později směr Kolín,umí tam hodně dobře poradit....
Ty záda mě taky berou, ty sí klouby, ale já měla záda vždycky blbý, tak nevím jestli je to těhu...

tetes1
15. led 2009

koukám, že si ten balon asi taky budu muset pořídit...

lencapce
15. led 2009

Ahoj holky, já už doma dvojčátka mám (dva kluky). Pokud byste sháněli nějaký věcičky na dvojčátka mrkněte na http://www.bazarky.cz/lencapce/ - kde mám na bazárku pohromadě všechny inzeráty na použité i nepoužité věcičky pro miminko.

adrosek
15. led 2009

-jojo kuknem na to děkujeme

luzza
15. led 2009

tetes
jednoduchý počty 😉 každý 3 hodiny přebalit = 16 plen denně, za 10 dní 160 plen, za 30 dní 540 😅 😅 😅
a balon si pořiď, teď na ně mají v Hypernově 50% slevu!!! A kup si ten velký!!! Ten menší rozměr je na nic.

tetes1
15. led 2009

jj,mě to bylo jasné, jen mi to zaskočilo to takhle vidět napsané 😅
Už jsem slyšela od víc lidí,že je tan balon dobrej,takže do něj určitě půjdu.
díky