Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
10. pro 2008

Tak taky ještě uvidím s těma kočárkama,ale ten je dobrej nejvíc.

downhamka
10. pro 2008

tAK nazdarek holcinky, nejdrive vam pochvaluji kocarek, taky muj oblibeny!!!!
Jinak jsem byla na velkem ultrazvuku obe miminka maji co maji mit, jsou zdrava, v poradku. Dvakrat jsem jim tam sice omdlela (holky ja nemuzu lezet na zadech vic jak 10minut a tenhle utz trval pul hodiny. jeden cvrcek ma 360 a druhy 370gramu, dnes jsem v 20+6tt. I v tom blbem vlaku mne bylo zle! Taky mi tvrdne brisko, tak si z toho tini nic nedelej, doktorka se podivala jesti se uz neotviram a pak mi dali magnezko a jak rikas odpocivat. jinak holciny cekame taky parecek, kloucek je dole v podbrisku a 😉 😉 holcicka nad pupikem. No uzasne, ted jen abychom se donosili. 😉 😉

adrosek
10. pro 2008

Tak to moc gratulujem tedy super,hlavně že jste všeci vpořádku a jste zdraví to je základ.Já se zase bojím na další UTZ aby tam boli obi dvaja a boli vpořádku hlavně,no klasika zase se bojím pokud je nevidím.

adrosek
10. pro 2008

Holky tak se rozloučím a přeji hezké sny všem,papa půjdu na kutě

zanetik
10. pro 2008

Ahojky, Tino hned jak budu mít chvilku, tak tě přidám, nějak nestíhám 😒
Jinak jsem ráda, že se přikláníte ke kočárku, který mám skoro od začátku vybraný..už mám koupený dvě autosedačky maxi-cosi bazarové, jen mě dnes zarazilo jestli tam půjdou obě nasadit, té jedné chybí dole tyče a já nevím jak se nasazujou...jinak mě by se líbil oranžovej hlubokej a sporťák asi růžovej, když čekáme holčičky, ale přítel je proti a vy?
Jinak kdyby jste někde káply na použité hluboké korby oranžové, tak hoďte odkaz
😅 dík

andra76
11. pro 2008

holky tak jsem znoa studoval ten kočárek je prostě super , ale ta cena když se to všechno zečte tak to je skoro 40 tisíc,ale asi do něho půjdem -budou nám ho kupovat naši a mamka se do něj zamilovala.
odkud ho kdyžtak budete brát a nevíte kde se n něho můžu podívat na vlastní oči nemůžu na netu noc najít.Jsem sice od Olomouce ale klidně někam i zajedem ale zase to nemusí být na druhé straně republiky.
Kdy máte tak naplánovaný ho kupovat někdo říká co nejpozdějš moje kámoška co má dvojátka zase říkala že ji dr. říkal at po 4 měsíci trochu začne nakupovat protože se jí může stát je půjde do nemocnice a co potom,tak nevím.

andra76
11. pro 2008

17.12. jdeme na genetiku tak mám docela strach a ta moje pravá strana bolí jak das.

elis.1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tina30
11. pro 2008

ahoj holky,

jsem moc ráda že se vám kočárek líbí. Z toho co jsem viděla, je opravdu nejlepší. bohužel ten výběr na dvojčátka není moc velký. My si ho budeme kupovat v Kolíně. je tam velkej obchod s kočárkama. ten pán co tam prodával říkal, že je lepší objednat co nejdříve, že se může stát, že objednací doba bude i 3 měsíce.

tak na novej rok tam vyrazíme a vybereme. z barem bud červenou nebo aqua - taková tyrkysová.

tina30
11. pro 2008

down, gratuluji k utz. a taky k párečku. my jdeme na kontrolu a velkej utz zítra ráno. tak se moc těšim že mimča zase po dlouhý době uvidím. a taky doufám, že čípek bude ok, a že to tvrdnutí nebude mít na něj vliv. no necháme se překvapit. manžel by měl jít se mnou, mimča naposledy viděl asi v 6tt a pak už jen na obrázkách. 🙂

tina30
11. pro 2008

taky sem ted poslední dny tak unavená, tak zřejmě mimča asi rostou. nebo jestli je to tím počasím ? no hrůza

adrosek
11. pro 2008

Ahojík holky tak vás zdravím všechny,jak se máte dneska

jankatr
autor
11. pro 2008

Andro - tady budeš mít výběr na jednom místě a ani to není až tak daleko 😉
http://vystava.xf.cz/

zanetik
12. pro 2008

Ahojky děvčata, koukám že nejsem jediná kdo nestíhá 😅
My jdem zítra na 3D UZ. Tino jak dopadl UZ? Určitě dobře...
Jinak mám zvýšenou teplotu a bolí mě celý člověk, takže jdu ležet, zítra jen na ten UZ a budu dál ležet.
Ten kočárek je opravdu k vidění v Kolíně a já budu objednávat jinde korby a jinde sporťák, autosedačky jsem sehnala dvě stejný jedna v záruce, druhá po záruce, vypadají jak nový a dohromady mě vyšly na 3tis.Kč a nová stojí 3800Kč. Taky se mi zdá zbytečná originál taška za 12-15stovek...
No a jinak ta výstava v Brně mě mrzí že je až 20.ledna, bojím se čekat, protože v Kolíně opravdu říkal, že to může trvat až 3měsíce, v Ostravě i řekly, že dodací lhůta určitě 8-10týdnu. Vzhledem k tomu, že termín mám na apríla a dost často se chodí v 36tt na císaře, tak já potřebuji mít kočár do konce února doma, což by bylo jen 5týdnů po výstavě, což asi nemůžu riskovat. Chtěla bych ho objednat příští týden, pokud si ho přítel v Praze prohlídne a rozhodne barvu, jinak hned po novém roce...asi teda...
Tak pěkný víkend a v neděli podám info o 3D UZ, zítra ještě musíme k našim popřát taťkovi k narozkám, tak papá

adrosek
12. pro 2008

Ahojík holky moje,tak vás zdravím konečně zase,já sem dneska všechno už předala vpráci a mám veget už,jsem moc ráda pač jsem toho měla už dost za těch 14.dnu co jsem tam chodila,navíc když mi není ok trovna.
No stěma kočárkama je to sranda,já mám termín až v červenci tak snad bychom jej stihli objednat a aby nám dorazil.
A jak se máte co?

tina30
12. pro 2008

ahoj holky, tak vás zdravím po náročném dni. nejdříve to byla kontrola a utz. naštěstí je vše v pořádku a mimča jsou velká tak jak mají být. dokonce i čípek je ok, takže to tvrdnutí břicha snad na to nemá vliv.
potom sme byli s manžou nakupovat vánoční dárečky v jihlavě v city parku. moc sme si to užili, dokonce sme byli i v kině. tak to bylo takový rozptýlení. já totiž sem jinak celej týden doma a nikam raději moc nechodím. snažím se hodně odpočívat.

dokonce sme taky koupili oblečky na mimča až si je povezem z porodnice. vím že je to brzy ale byli naprosto rozkošný. jak bude čas tak to nafotim a dám do albíčka

tak teda přeju hezkej víkend.

adrosek
12. pro 2008

Ahojík tina,tak to ste si užili tedy co,šak tak to má být.
No já se chytsám do hajan tak zítra

adrosek
13. pro 2008

Ahojík holky tak přeji hezký den všem.Co máte dneska vplánu co?

andra76
13. pro 2008

Ahojky holky tak včera mi večer byli celkem dobře,byla jsem i u sousedky ji ostříhat a pokecat ,ale dneska mě zase děsně bolí pravá strana ale horš´í je to že jsem už od půl 4 vzhůru a děsně špatně se mi dýchá ale dneska nějak moc a už to trvá dlouho je to dost nepřijemný a chvilkama se až leknu,snad je to normální ,prý je to tim že mi cirkuluje v těle víc krve nebo co víte o tom někdo něco, vím že ke konci těhu je to normální ale já budu teprve končit 1.trimestr.dneska máme jít na hasickou schůzi i s jídlem tak doufám že to zvládnu.

beruskaveruska
13. pro 2008

ahoj zdravím a mám na vás dotaz kde jste podstoupily IVF? my jezdíme do Prahy Iscare, ale chtěla bych znát váš názor na jiná centra děkuji 🙂

hanulka3112
13. pro 2008

Ahojky holčina, co tu je nového nějak pořád nestíhám sem chodit 😅 mám takový dotas jestli se vám nestalo, že jste našly na kalhotkách nahnědlý flíček, já jak dnes šla na Wc tak mě to vyplašilo, teď sice nic, ale myslíte, že je to normální, že se to může stát, nějaký zbytek sliznice? 😅

luzza
13. pro 2008

ahoj kočky
notebook stále v reklamaci 😖
a na domčovým pc stále problémy s internetem 😖
navíc vůbec nic nestíhám....
hodně jsme pekli...sháněli dárky...nakupovali...jezdili po návštěvách...
prosím písněte co je nového 🙂 😉 klidně do IP
nemám sílu dočítat,ale pořád na vás myslím...

luzza
13. pro 2008

já a miminka se máme OK... 🙂
test na cukrovku mi dopadl naštěstí dobře 😝
teď v úterý mě čeká kontrola u gyn 😉

luzza
13. pro 2008

dnes je u nás doma šrumec... 😝
chlapi zateplují půdu... 😉
já vařím,peču...a zametám po nich bordel 😀

NEZAPOMEŇTE MI NAPSAT NOVINKY!!!!!!!!!!!!!
děkuju 😉

luzza
13. pro 2008

jani
zapomněla jsem ti napsat název tý knížky!!! 😅 😅
DVOJČATA - JEJICH VÝVOJ A VÝCHOVA , Klára Rulíková

zanetik
13. pro 2008

Ahojda dvojmamky 🙂
Tak my byly dnes na 3D UZ jen u dvojčat to prý jde natočit málokdy, ale něco máme a i nějaký fotečky, jdeme to zkouknout, pak nějaký hodím do alba, problém byl, že se taky pořád točily zády a ještě jedna tlačila na druhou, tak tu nešlo moc natočit nebo ji překrývala atd. I tak jsem ráda za to co máme a dýl by jsme ani nemohly, protože už budou holky moc velký a budou se víc mačkat.
Hanulko pokud to je jen trochu nic se neděje, pokud by se to stupňovalo zajdi si k dr. dá ti Utrogestan, já špinila dost i hnědý kousky, jeden den i krvácela a stejně to nic neznamenalo...mohla to být ještě nějaká MS...
Jinak jsem se stavovala u holčiny z koníka kouknout na kočárek, má hluboký černý korby, až mě překvapilo, jak elegantně vypadá a ne jak rakvičky...a jsem z něj fakt unešená, jen se teď rozhodnout jaký barvy a objednat. Ona čekala 3měsíce, mě řekly v Ostravě 8-10týdnu a ta holčina šla sama rodit v 33tt, tak si myslím, že je nejvyšší čas ho objednat.
Tak přeju dobrou noc

jankatr
autor
13. pro 2008

Ahojky - taky nějak nestíhám - ale koukám že to tady asi většina co???

My byli dneska s prckem na nosní mandli - naštěstí jsem zjistila že to tu jeden doktor dělá ambulantně tak jsme ani nemuseli do špitálu. Ráno to bylo docela veselý - Daník musel sníst hodinu před tím atropin a diazepam - a to jste neviděly to tóčo - on je po Diazepamu vždycky jak urvanej (když ho dostane půlku 5 miligramovýho při vysoký horečce) a teď dostal dokonce 10mg - no a k tomu ten atropin po kterým se děsně motal - takže na jednu stranu nastartovanej ale na druhou stranu ho tělíčko neposlouchalo - no byl jak sjetej a pořád se tomu děsně chechtal -nejhorší bylo že nám chtěl pořád utíkat, jenže jen se vysmeknul z ruky tak už to bral rovnou k zemi - ale stejně se tomu chechtal 😀 😀 😀 - Zákrok samotnej zvládnul v pohodě, byli jsme u něj dokud nezabrala narkóza a pak zas při probouzení. Potom sice asi tak hodinku probrečel ale to jenom proto, že měl utkvělou myšlenku že chce jít hned domů - což nešlo - ty dvě hodinky jsme tam prostě vydržet museli. Asi tak po hodince jsme se šli projít na chodbu, našli jsme tam kancelářskou židli s kolečkama, tak ho táta chvíli vozil, zatím se uklidnil a když jsme mu pak na dospávacím pokoji pustili krtečka tak už byl v pohodě - cestou dolů po schodech už si hopsal a jestli byste čekaly že bude z toho nějakej zničenej nebo něco, že si půjde doma lehnout třeba k pohádce... tak ani omylem - řádil jak černá ruka a usnul asi tak o půl jedenácté 😝 😝 😝

takže závěr je - že kdyby ho neobtěžovali s následným pobytem - tak by byl asi v pohodě skoro hned 😅 Je to šikovnej chlapík 😉 🙂

adrosek
14. pro 2008

Ahojík holky tak vás zdravím,tak co máte dneska vpláně co?Já asi něco poklidím trocha,když mi je zatím vcelku ok.
Jankatr tak hlavně že jste to zvládli ty mandle,muselo to být nepříjemné.

zanetik
14. pro 2008

Ahojky, tak já mám chvilku pauzu ve vytírání, nějak mi ztvrdlo bříško a bolelo, tak jsem mu dala oddech, jinak jsem si připravila těsto na zítra a jedno cukroví dnes upekla. Pak si dám už volno, nalakuju nehtíky po dlouhý době a dám si do kupy co jsem holkám už koupila a na kolik mě to vyšlo...tak hezký zbytek adventní neděle pa

adrosek
14. pro 2008

Teda už si spočni žanetik at mimísci dáchnou.
My dodělali výzdobu vánoční a ted neděláme zase nic.