Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
29. dub 2009

holky
já se z té nespavosti asi zblázním 😢

taky je to tím,že už jsem nervózní,že v pondělí jdu na příjem...
myslím na to,jestli tu budou mít kluci dost prádla... jak domča udělá beze mě referát a podobný hovadiny ☹
ale prostě se mi to plete hlavou.. jedna věc za druhou 😝

luzza
29. dub 2009

sorbonko
já si tu stěžuju a teď,když čtu tebe,tak se úplně stydím,jaké blbiny mě trápí 😔
nejdůležitější je,že máte napíchané injekce na zralost plic!!! bez nich by to bylo špatný...
věř tomu,že na tebe pořád myslíme a držíme tobě i klukánkům všechny pěsti 😉 🙂
a holky mají svatou pravdu v tom,že každý den se počítá 😉
a taky si říkám,když už si příroda vymyslela,že budou v tobě růst dvojčátka,tak ti snad teď taky trochu pomůže!!!
hodně odpočívej!!!
zvládneš to 😉 😉 😉

luzza
29. dub 2009

jani
s tím johnsnem máš pravdu...hodně dětí má alergie...
a jestli vám rybilka vyhovuje,je to jen dobře 🙂

luzza
29. dub 2009

bluci
to jsem ráda,že tu někdo zná menalind 😵 😵 😵
jinak my mu v práci přezdíváme "prdelačka" 😉 a je to pro mě vážně favorit č.1 😉

mysi
taky myslím,že ty ultrazvuky jsou hodně orientační...

luzza
30. dub 2009

dobré ráno,
šla jsem spát až před půl třetí 😝
už mi ty síly nějak ubývaj 😝
dneska jedu na monitor...

sorbona13
30. dub 2009

myska: tomu měření se opravdu nedá věřit, navíc to prý každý ultrazvuk změří jinak a včera jsem byla na nejhorším ultrazvuku, co tady mají. Ono prý taky nezáleží až tak na váze, jako vyzralosti miminek, mamina, co porodila dvojčátka ve 32tt, (1kg a 1,5kg) za mnou včera byla a říkala, že ten menší má míň problémů, než ten větší, že je asi větší bojovník.

sorbona13
30. dub 2009

Tak další bezesná noc za mnou, v noci jsem se vzbudila a zase o tom všem přemýšlela, nejhorší je ta bezmoc, když člověk ví, že dělá maximum a ono se to stejně zhoršuje ☹
jankatr: s těmi doktory je to fakt děs, mám štěstí na skvělýho gynekologa, který mě hodně drží nad vodou, pomalu každý den mi píše povzbuzující mejly a zodpoví každou otázku, škoda, že takoví doktoři nejsou tady.
luzza: už se ti to blíží, to je fajn, dávej na monitoru pozor, ať zase někam nespadneš 🙂

artep26
30. dub 2009

Ahojda holky,
tak když to bylo asi 3 min. před koncem 3:4 😠 tak jsem radši usnula 😀 takže ani nevím jak to dopadlo, ale podle toho co psala Bery, tak jsme to už nevyrovnali 😠 😠 😠 no škoda, někdo holt musí prohrát 😒
Sorbi na tebe myslím kudy chodím, holčičko bojuj a ti tví chlapáci taky, moc mačkáme s prckama palečky, ať to dobře dopadne a ještě si u tebe pobudou 😉
Luzz držím pěsti na monitor 🙂
Janko já byla s Rybilkou taky moc spokojená a ségra taky, sice nic moc vůně ale člověk si zvykne a hlavně že to prckům prospívá, viď??
Jdu se dát do žehlení, ač se mi vůbec ale vůbec nechce, ale nějak se mi to tu hromadí a nemizi 😕
Přeji všem hezký den kočičky 🙂 🙂 🙂
Ať vám dnešní KO dopadnou dobře a chvilkama budu načuhovat 😉

adrosek
30. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím a přeji hezký den všem 🙂
-sorbonka tak to je mi líto,ale drž se hlavně a at se drží aj prckové hlavně,přesně každý den navíc je důležitý
-luzza tak stou nespavostí ti to už musí lézt na nervy co,asi to bude aji tím jak se to blíží všechno a přemýšlíš nadtím vším
-já kupodivu můžem zase nějak trocha spávat,není to ono,ale když se vnoci vzbudím tak pak zase usnu,což se divím tedy
-luzza ohledně toho menalindu to nám taky,tak sme to používali v nem.na pac.a bolo to nejlepší asi

septim
30. dub 2009

sorbona i kdyz se vubec nezname kazdy den si chodim cist zpravy jak to s vami vypada, drzim vam trem moc palecky at to vydrzite co nejdele. 😉

maui
30. dub 2009

Já se přídávám, Sorbonko, taky vás pravidelně pročítám a tebe vyloženě prožívám, možná proto, že taky čekáš jednovaječňátka a ještě k tomu kluky, pro které mám slabost 🙂 Držím ti moc a moc palce a věřím, že to skončí happyendem, který bude majáčkem pro nás ostatní strašilky 🙂

maui
30. dub 2009

Můžu se zeptat, v jaké ležíš nemocnici? Mají tam perinatanologické centrum?

sorbona13
30. dub 2009

Holky díky, když mi držíte všechny palce, tak to ani nemůže dopadnout špatně 🙂
Dnes ve čtyři hod. odpol. jde na císaře jedna moje spolubydlící, je 25+6, čeká taky kluky, na dnešním UTZ měli 840g. Selhávají jí játra, takže musí kluci ven hned, tak jí prosím taky držte palce.
Mluvila s pediatry a prý v tomhle týdnu je 95% šance na záchranu a 20% dětí narozených v tomto termínu má nějaké problémy.
septim: sice se neznáme, ale každý palec navíc je vítaný, moc díky 😉

maui
30. dub 2009

...ježíš, to jsem to zamotala...perinatologické, samozřejmě 😀

maui
30. dub 2009

Fakt? To je neuvěřitelné procento!

adrosek
30. dub 2009

-jé sorbonka tak to na ni budeme moc myslet tedy,to už je šance že to zvládnou,už mají hezkou váhu taky,tak potom nám dej vědět jak se mají

lenulinka21
30. dub 2009

Ahoj maminky 🙂

sorbonko: i já s klukama na Tebe samozřejmě myslíme a věříme v dobrý konec.
Každý den ketrý si s něma je k dobru.

Holky tak to sponí já mám pořád na střídačku tak si aspon říkám
že to mám tréning na kojení v noci.(budím se tak co 3hodky)

Arti: hokej jsme projeli hl. si to zavinili tím že je pořád vylučovali a Fini využili každou
přesïlovku. Dneska hrajem s Dánama tak jsem zvědavá.

sorbona13
30. dub 2009

maui: ĺežím v Podolí, takže jsem v dobrých rukách, i když někteří doktoři tady nejsou moc sdílní a vizita nás vidí jenom z rychlíku....

maui
30. dub 2009

Sorbi, v těchle velkých nemocnicích to tak bývá, já mám z Apolináře stejný pocit, ale je důležitý, že jsou tam odborníci se spoustou zkušeností a perfektním vybavením...Podolí je dobrá cesta, to už se o vás skoro nebojím 🙂

septim
30. dub 2009

drzim palecky at spolubydlici dopadne dobre a deti at jsou ok. A ty se holka drz, v Podoli si myslim ze jsi v dobrych rukou. 😉

kacatko000
30. dub 2009

Ahoj holky
Sorbi psala jsem ti do IP, jen jsem ti zapoměla napsat, že pokud tě nepustí na víkend, tak zase přijdu.

Holky tak dnes jsem měla test na cukrovku, ale ráno jak mi vzali krev a dali ten nápoj, trochu jsem se napila a pak se vzbudila na zemi 🙂 prostě jsem se jim tam skácela. Je pravda, že mi bylo už po cestě tam nějak divně a ted to teda není o moc lepší. Tak mě poslali domů a příští týden druhej pokus. Ale asi to byl tlak, měla jsem 70 na 50.

adrosek
30. dub 2009

-kacatko tak si hned lehni a odpočívej,hlavně aby se ti udělalo lépe

blucka
30. dub 2009

Ahoj holky,
Sorbi, tiez tvojej spolubyvajucej drzime palce, aby vsetko bolo ok. Ja proste verim, ze dvojcatka su velky bojovnici...Od znamej viem, ze v Podoli sa narodil pred asi pol rokom chlapcek v 24tt a nadherne ho na ARE vypiplali a nema vobec ziadne nasledky, su to proste profici a on bojovnik 🙂 .
Kacatko, ten napoj je hnusny, radsej pekne odpocivaj...
Luzz, verim, ze je to uz narocne ☹ ...neviem ci som to prehliadla, ale budu ti vyvolavat prirodzeny porod, alebo rovno ides na cisarsky?

veruleg
30. dub 2009

Sorbi : drz se holka....radeji odloz i ten notebook at Te netlaci do briska...nebo jak na nem delas a maximalne odpocivej....kazdy den je plus 😕

veruleg
30. dub 2009

Luzza : Tobe preju nadherny posledni vikend pred dnem D 😉 😉

luzza
30. dub 2009

ahoj holky moje...
dnešní monitor dopadl dobře,i když se jim jedna berunda zdála nějaká líná...
tak to prý natočíme hned v pondělí při příjmu...
jinak u nás je strašně zamračeno a bouří 🙄 tak uvidíme,co bude s čarodějnicema...

luzza
30. dub 2009

bluci
o vedení porodu zatím není rozhodnuto...záleží na definitivní poloze holek...ta horní je stále příčně,takže na 90% to vypadá na CŘ...
kacatko
doufám,že ses nebouchla do hlavy 😨 to tě lituju 😒 snad to bude příští týden lepší 😉 a měla bys u toho pití a čekání spíš ležet...u nás tam mají pro tyhle případy gauč....
lenul
dnes hrajem s kanadou 😉
adrosku
díky za zmínku o menalindu 😉 🙂
veru
snad si ten víkend užiju 😅 a nebudu tu bláznit,co jim mám všechno nachystat,aby to tu beze mě přežili 🙂

luzza
30. dub 2009

sorbonko
dneska jsem nikam nežuchla 😀 jela se mnou radši mamka 😉 😀
tak té tvé spolubydlící přeju hodně štěstí a sil a jejím miminkům taky 😉 a co že jí selhávaj játra?? 😨
tvoji kluci si na porod ještě počkají,neboj 😉 ty mají ještě čas 😉 my jsme tady s nima domluvený,víš?? 😀 😀
za každý den,co se drží u mamky jim poděkuj 🙂 🙂

luzza
30. dub 2009

artíku
a co Anička a čarodějnice?? 🙂

sorbona13
30. dub 2009

veruleg: notebook mě netlačí, mám ho na stolečku 🙂
luzza: užij si víkend a v pondělí ti budu držet palce, ať všechno proběhne podle tvých představ. Dobře, že s tebou jela mamka, jistota je jistota 🙂
Játra selhávají, protože to tělo to nezvládá, je to přeci jen nápor, nosit dvě děti..a aby toho nebylo málo, tak má čípek úplně vstřebaný, ale to prý by ještě mohlo vydržet, mimča musí ven, protože by mohli ze dne na den umřít, kvůli těm játrům. Kluci jsou bojovníci a určitě ještě vydrží, domluvila jsem se s nimi, že tam zůstanou ještě min. měsíc 🙂