Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
5. kvě 2009

jo s tim holenim je to sranda, taky uz to mam pekne s obtizemi, ve vane mam pod sebou taky zrdcatko a pripadam si jak exot, ale vetsinou to jde i naslepo. Holky my jsme pripadi, co 😀

At vam dopadnou dobre kontroly, ja ji mam zitra. Nahlaste pak vahy a cipky.

blucka
5. kvě 2009

Artep, mozno sa u Daniely uvidime, my tam ideme tiez okolo obeda 😀 ....

blucka
5. kvě 2009

s tymi hemoroidmi, mne sa to skludnilo odvtedy co chodim normalne na zachod, ale je to hrozne...Ale za to mam krasne varixy aj tam kde som si myslela, ze nemozu byt!! 😠
A holenie 😀 , ja uz som to so szrcatkom vzdala, pekne naslepo, vypadam pri tom dost komicky...no hold briska sa nam zvacsuju 😉.

lenulinka21
5. kvě 2009

jj mysko je to sranda my nemáme vanu takže já musím do podřepu
a pod světlo.
S těma váhama nevím nevím jak už jsem tu psal můj dr mi prcky neváží
a čípek jen prohmatem ☹ tak mu řeknu jestli mě ho nemůže změřit UTZ.

veruleg
5. kvě 2009

Vahu mi doktorka rekla jen podle toho jak mrkla do tabulky ...dle rozmeru hlavicek, takze orientacni. Cipek mi vzycky rekla,ze je pekne nahore a ze drzi....pak do prukazky neco nacmara...ale ti doktori, ti teda pisou jak pr.... 😉 tak uvidime odpoledne

sorbona13
5. kvě 2009

to holení je fakt děs, vůbec si tam dolů nevidím, nedokážu si představit, jak to budu dělat, až mi pořádně vyroste panděro, to už si tam pak ani nedosáhnu 😒
myska, veruleg: s těma hemeroidama vás lituju, to musí být opruz.

veruleg
5. kvě 2009

sorbi : no je to neprijemne, ale po par dnech mi zatim zmizely.... 😖

jdu na zemlovku mnam mnam a pak valim do Opavy.

artep26
5. kvě 2009

Zdravím vás holky 🙂
Já bych taky radši kočár EW ale ta cena ... prostě na to nemáme, předěláváme barák, máme doma ještě Aničku, muselo se hodně věcí dokupovat ... no uvidíme, snad se nám bude nějaký zamlouvat 😉
Blucko my teprve kolem 13 hod. budeme vyjíždět od nás, je to min. 1 hodina cesty, a myslím že v 1 nevyrazíme ... takže se asi mineme, ale neva, hezky vyberte 🙂
A holení?? 😀 😀 😀 Zrcátko nepomáhá, musím dát na instinkt 😀 😀 😀
Jdu dodělat oběd, za chvíli je tu Ani, trošku se namaluju a razíme.
tak pa pa pa, Leni tobě ať dopadne dobře KO a mějte se prostě bájo ... pa pa pa 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
5. kvě 2009

Tak a jsem doma z KO ufff

Dostala jsem od doktora pochvalu že se krásně držím takže:

- čípek krásně drží je zavřený ale neřekl kolik (no neva hl.že je to ok)
- kluci váží oba zhruba stejně 900gr a já vážím 81,4kg z původních 63kg(to už je horší) 😀

holky zase úleva z mé strany snad i vy budete mít pěkné zprávy.
Třeba VERULEG jak si dopadla?

myska77
5. kvě 2009

Lenul: tak to jsou dobre zpravy a kluci maji krasne vahy, no vidis, uspesny den 🙂

lenulinka21
5. kvě 2009

mysko děkuji to fakt potěší kéž by bylo více takových zpráv
od holek.

a zase mám hlad- bude krmení dravé zvěře 😀 😀 buší do mě oba tak
jim tam šoupnu guláš ha ha ha 😀

luzza
5. kvě 2009

ahoj holky
přece jen mi to nedá a už zase na vás nakukuju,co je nového,jak kontroly...a tak 🙂

a představte si,ráno mi volali z porodnický ambulance,že mi vyšly nějak blbě výsledky krve a že mám přijet už ve čtvrtek na kontrolu!!!! a že budu jezdit minimálně dvakrát v týdnu 😨
a k tomu si mám vyběhávat interní předop. vyšetření...
mám dojem,že se asi posrali (omlouvám se) ale já sotva lezu a teď budu furt někde lítat..
včera mi bylo tak blbě (asi z nervů) že břicho jsem měla jak kámen každou chvilku...

luzza
5. kvě 2009

jinak mě vaše reakce na toho doktora moc potěšily a zároveň jste mě rozesmály 😀 takže vám všem děkuju 😉

lenulinka21
5. kvě 2009

Luzz: teda nechápu proč už si tě tam rovnou nenechají vždyt
sotva chudinko chodíš. Jsou to fakt pitomci!!!

luzza
5. kvě 2009

lenul
prostě jsem narazila na idiota 😅

luzza
5. kvě 2009

a byla jsem včera z toho tak zoufalá,že jsem ani nebrala telefony 😝
jen jsem ležela a trápila se,nebo bulela...
dnes už mi je líp 😉
jen ten ranní telefon z nemocnice mi zase zvedl tlak 😠

myska77
5. kvě 2009

Luzzy: a to kdyby Te prijali v pondeli tak tu internu nepotrebujes, co to ted zase chteji? Tak at si Te tam nechaji a vysetreni Ti udelaji oni nebo at Te nechaji zit, vzdyt to je k smichu. A hlavne si s lidmi takhle zahravaji. Ja premyslim o tom, ze zitra zrusim kontrolu jak je mi blbe a Tebe budou v 36.tt honit po vysetrenich. Hele a volala si uz tomu doktorovi, ktery Ti ten papir na hospitalizaci vystavil, co se jako stalo a zda s tim souhlasi? At si Te pozve na den, kdy tam bude on a i by Te odrodil, to nejde? Preci se nenechas odbyt tim chytrym prckem z pondelka. Ale asi to neni tak jednoduche, vid?

luzza
5. kvě 2009

mysi
ta interna se měla dělat už za hospitalizace,takže bych nikam nemusela...takhle si to musím vyběhat...
a volala jsem své obv.gyn,ale ta s tím nic neudělá,protože oni napsali do zprávy : pacientku přebíráme do péče a dál si se mnou můžou dělat co chtějí...
ale já tomu doktorovi udělala po špitále takovou reklamu,že už se o něm bavěj i na jiných odděleních 😀
jó,kdo jinému jámu kopá... 😉
takže mi už nabídlo pár lidí ze špitálu pomoc 😉 dohodli jsme se,že to necháme na čtvrtek a něco vymyslíme 😉
ten prďola tam naštěstí nešéfuje (i když by se na to zjevně hodil)

myska77
5. kvě 2009

jo tak to jo. No jsem zvedava co v ten ctvrtek upecete 😀 To mu patri idiotovi, pekne ho tam holky znicte 😀 Takhle se nebude chovat preci.

luzza
5. kvě 2009

mysi
já su takovej pomstychtivec 😀 😅 to nevěděl,na koho narazil 😀 😀

luzza
5. kvě 2009

a taky nemíním třikrát v týdnu jezdit 20 km do špitálu 😝
sotva zvládám řídit,jak jsem tam napresovaná a jirka si kvůli tomu nebude brát pokaždý dovolenou 😝 i tak už jí vyčerpal dost 😝

myska77
5. kvě 2009

Jen mu dej co proto. Na kazdyho jednou dojde a bozi mlyny melou. Moje znama rika: ,,Na kazdou svini se nekde vari voda", to se mi moc libi 😀 S tim autem je to i nebezpecne, taky uz nevim jak se tam napasovat a o vystupovani ani nemluvim. Taky se mi nechce pokazde rikat manzelovi a hlavne on je vzdy v den kontroly na sluzebce, takze i tak bych mela smulu 😵
No ale jsem rada, ze uz to beres sportovne, cloveka to vezme a spis vic zamrzi jak se lidi dokazou chovat.

luzza
5. kvě 2009

mysi
já fakt vypadám spíš na trojčata 😅 myslím,že bych už ani řídit neměla,je to fakt o hubu...
nevím,jestli se někdo nad takovými věcmi zamýšlí...
jak vidím,tak ne...
a na něj se určitě vaří pořádnej hrnec 😀

lenulinka21
5. kvě 2009

Luzz: ještě se říká: každé PRASE má svého řezníka dej mu to
sežrat smradovi chytrému

luzza
5. kvě 2009

jo a přitom viděl,jak mám strupy po celý noze a ptal se mě,jestli jsem upadla!!!
a já řekla jo! minulý týden tady před špitálem! 😠

luzza
5. kvě 2009

lenul
a taky se říká : každá svině jednou dochrochtá! 😀

lenulinka21
5. kvě 2009

na něj se nevaří hrnec a celý KOTEL

luzza
5. kvě 2009

lenul 😀

sorbona13
5. kvě 2009

lenul: to je super, že se takhle držíte, jen tak dál 🙂
luzza: nejhorší je srážka s blbcem a ty ses teda srazila s korunovaným blbcem a ještě navíc se na něj vaří kotel 🙂

Byla za mnou spolubydlící, co rodila min. čtvrtek ve 25+6tt a prckové jsou v pořádku, jsou prý hubeňoučcí, ale drží se dobře, prý tady zachránili i 500g miminko 😕

lenulinka21
5. kvě 2009

Sorbi: díky bohu že jí to takhle dopadlo 🙂 a kolik že to vážili když
se narodili?

Co ty jak se dneska vede? Kluci jsou hodní?