Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
23. kvě 2009

-no tak snad ano luzza,uvidíme tedy jak a co pak my

luzza
23. kvě 2009

adrosku
přeju vám všem pohodový porod,abyste si miminka hned užili 🙂 🙂
já na tom byla tak blbě,že jsem o holky ani moc nestála 😔 🤐 ta bolest mě ovlivnila tak,že se ze mě stala na moment máma hyena ☹ ☹ ☹ ale jen na okamžik 😉 pak už jsem nechtěla nic jiného,než líbat svoje holčičky 🙂

adrosek
23. kvě 2009

-děkujeme luzza,tak hlavní je,že je vše už vpořádku a to je nejdůležitější 🙂

sorbona13
23. kvě 2009

ahoj holky, tak jsem stále ještě 3v1, průtoky jsou stejné jako včera.
luzza: už tam máš hlas 🙂 Jsi suverénně ve vedení 😀

estrellita
23. kvě 2009

ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu, ale nevite neco o gabine26? ma stale miminka v brisku? 🙂

adrosek
23. kvě 2009

-sorbonka tak super tedy,jen tak dál se držte
-estrel.nevím dlouho se neozvala tak snad je vše ok

veruleg
23. kvě 2009

Luzzi : ode mne mate taky hlas....chtela jsem dat hlasy tri...vzdyt jsme tri, n 😢 e ale neslo to

estrellita : doufejme ze je Gabi po kupe a poctive lezi a tudiz neni u PC

Sorbi : vidis, jeste vydrz 😉

adrosku:uz jsem si rikala co je s Tebou, zes tu dlouho nebyla. Nasi odjeli ke svagrovi do Brna na ohnostroje, tak jsem na noc sama jen se psem....Jedes na Prigl? My kdyz jsme bydleli v Reckach tak jsme to sledovali z balkonu....tak snad za rok

veruleg
23. kvě 2009

Luzzi : nemas nejake zpravy od Artep?

blucka
23. kvě 2009

Adrosek, jukla som do tvojho albumiku, taky dotaz 😉 , tvoj manzel mi je znamy(alebo niekoho pripomina)....nepracoval/nepracuje vo faklutnej nemocnici Bohunice?

adrosek
23. kvě 2009

-veruleg nejdeme se kuknpout,chodívali sme ale nyní s e na to necítím tedy
-blucka jojo máš pravdu pracuje tam

blucka
23. kvě 2009

..zdal sa mi povedomy, ale nevedela som odkial...ja som tam pracovala asi pred 5rokmi,ale len chvilku a on sa mi prave podobal na sefa odd..

veruleg
23. kvě 2009

adrosek : se Ti nedivim, ja bych uz ted taky nesla...tech lidi a mackanice....

adrosek
23. kvě 2009

-jojo blucka máš pravdu a kde jsi pracovala na stejném oddělení jako on nebo jen od vidění jej znáš?
-jojo hlavně ta mačkanice a to stání atd.já si počkám až to bude nad Špilberkem to uvidíme od nás z verandy

blucka
23. kvě 2009

Na rovnakom ako on, myslm ze to bolo B.
Kocky, jak tu spominate tie mackanice, ja uz si musim davat aj v krame pozor az do mna nikto nevrazi, uz sa mi parkrat stalo, ze som sa len tak tak vyhla, vcera to do mna skoro napalil kluk s kosikom... ☹ ...

adrosek
23. kvě 2009

-no on byl asi chvílu na B,ale já když jsem tam před sedmi rokmi nastoupila tak už byl na A tak spíš tam asi,nyní je na Jipke,tak to se možná známe ne,když jsi tam před pěti rokami dělala tak já jsem tam bola už

blucka
23. kvě 2009

...joj, tak to neviem, bola som tam ani nie pol roka, ale mozno sme sa tam niekde videli 😉 , ty si pracovala na akom odd?

blucka
23. kvě 2009

...ale aj tak je to nahoda 😀

adrosek
23. kvě 2009

-já som pracovala na A hned od začátku v roce 2002/září
-tak to možná jen od vidění třebas
-tak já se chystám do sprchy mamky

blucka
23. kvě 2009

...tak to sme sa potom museli vidiet 😉 .

estrellita
23. kvě 2009

holky diky za odpoved 🙂

luzza
23. kvě 2009

holky
díky za hlasy 😀 😀

adrosek
24. kvě 2009

-ahojík holky,tak přeji všem hezký den,uvidíme jak se nám počasí vybarví zase
-já akorát snídám a pak trocha poklidím koupelny aspon

luzza
24. kvě 2009

my jsme dneska měli celkem poklidnou noc 🙂
teď čekáme až se holky vyspinkaj,nakojíme a razíme kočárkovat 😉 je tam nádherně 🙂

adrosek
24. kvě 2009

-jojo luzza je tam moc hezky tak si užijte kočárku tedy
-luzza ty je kojíš jenom že nebo ne,kojíš je taky zaráz a jak to zvládáš,musí ti je někdo podávat ne na to kojení

luzza
24. kvě 2009

adri
už si je umím vzít sama 😉 sice je tahám jak koťata,ale myslím,že jim to neva 😀
ale když je jirka nebo domča po ruce,tak mi je podávaj 🙂
ano,jenom kojíme 😉
občas je kojím naráz a občas každou zvlášť...podle toho jak se vzbudí... 😉

luzza
24. kvě 2009

ahoj holky
právě psala artep 🙂
infuze zabraly,takže je má vysazený a přendali ji na normální pokoj 😉 🙂
všechny vás moc zdraví 🙂 🙂 🙂

adrosek
24. kvě 2009

-luzza děkujeme za zprávy o artep
-tak já se rozloučím pro dnešek,jdem spát ke kámoškám pač manžílek má službu tak at nejsem sama doma a zítra mi držte palce jdem zase na kontrolu k dr.tak snad bude vše ok

sorbona13
24. kvě 2009

ahoj holky, zatím se stále držíme, průtoky pořád stejné, asi bude problém v placentě, nezasahuje celá do dělohy a nedává do pupečníku správně živiny. Ale miminka zatím nemají žádné potíže, vyvíjejí se normálně a jsou to pěkný raraši, takže zatím není důvod je vyndavat. Budou mě kontrolovat každý den a jakmile se průtoky zhorší, tak musí oba ven, protože by začaly trpět vnitřní orgány. Může to být otázka dní, ale klidně můžeme vydržet týden, záleží, jaký budou mít nárok na živiny, jednou prostě dojdou do stadia, kdy jim ta výživa z placenty nebude stačit.
Jo a áčko dneska mělo škytavku 😀
Luzzi: díky za zprávy o Artep, moc jí od nás pozdravuj, myslím na ní každý den.

blucka
24. kvě 2009

Ahoj kocky...
Adrosek, drzim palce a daj vediet ako ste dopadli... 😉
Luzz, pozdravuj Artep a nech sa drzi 😉 .
Sorbona, tak to je dobra sprava,ze je to aspon stejne a hlavne, ze miminkam nic nechyba, je dobre, ze ta budu kontrolovat kazdy den, kazdy den v brusku je pre nich len dobre. Ta skytavka to je parada 😀 a este ked ju maju oba naraz....

luzza
24. kvě 2009

sorbonko
to jsou dobré zprávy 😵 😵 kluci jsou machři 😉 zvládaj to výborně 😉 🙂

artep jsem pozdravovala od vás všech... 😉