Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

blucka
3. čer 2009

Ahoj kocky,
prajem vam pekny den, vonku to vypada na pekne pocasie... 🙂

adrosek
3. čer 2009

-ahojík mamky,tak vás zdravím a přeji hezký den všem
-tak to věřím luzza že když vstanou všechny zaráz tak to stojí za to co,ale holky spinkají hezky teda
-jé artepka jde domů tak to je super

veruleg
3. čer 2009

Ahoj holky taky vsechny zdravim...u nas se to zase honi....pocasi nic moc 😒
Dnes behem lezeni konecne nachystam postylky a zkontroluju tasku do porodnice. 😵
Ja mam ted cil vydrzet do te dalsi kontroly, coz je az pristi ctvrtek. Lenka me vcera dost vyplasila, kdyz jsme spolu mluvily...ale snad to bude u vsech dobre.Dalsi cil mam do pristi nedele, to se konecne vrati manzel ze Svedska a uvidi bricho.....pak uz budu ukonceny 34tt a uvidime

veruleg
3. čer 2009

artep: to je supr ze jdes domu, hlavne bud ale hodna 😉 a bacha na pesana 😵

adrosek
3. čer 2009

-tak to jo veruleg,tak to musíš vydržet než dorazí manžílek to je jasný a pak už můžeš rodit že
-no já taky ted do pondělka do kontroly a pak se uvidí tedy co a jak,to už budu začátek 36.týdne tak uvidíme

myska77
3. čer 2009

Ahoj holky, hlasim se z kontroly a z UTZku. Tak oba maji 1900gr (32tt), Acko ma ale horsi prutoky, ale zatim rostou soumerne, tak se pry zatim nic nedeje. Bcko se otocilo hlavou dolu, takze pry zadny cisar zase, cehoz se desim, budou me nutit do spontanniho. V Motole si clovek nemuze vybrat ☹

Jo jinak posledni UTZ a poradnu mi naplanovali zase za 2 tydny a pak me pry hospotalizuji. Jinak cipek je uz taky fuc a otevrena na prst. Takze zase vic lezet.

Lenul: takze bud v pohode, zadna traga se nekona 😀 Me uz to ani nevydesi, proste je to priroda a clovek tomu stejne nepomuze, max.tim lezenim.

Jdu si lehnout, nejak me to dopoledne zmohlo.

lenulinka21
3. čer 2009

ahoj holky 🙂

Mysko: taky je mám oba hlavičkama dolů ale mě to řekl dr. takhle:
že prvorodičky jdou většinou císařem je to prý moc rizikové ten přirozený
porod. Ale zřejmě je to individuální a záleží na porodnici.

Já musím vydržet do toho 34tt což je ale ještě dlouhá doba. Je to 30.6.
Takže počítám každý DEN který je k dobru naštěstí máme vše nachystané.

Arti: jupí jdeš domů tak se drž jsme stejně s terminem.

adrosek
3. čer 2009

-myska tak to je dobře ne,že jsi tak dopadla,ještě určitě vydržíš neboj
-lenul taky určitě vydržíš neboj,jen pěkně odpočívejte hlavně

hanulka3112
3. čer 2009

Tak mám po UTZ klučina by měl mít 2,5kg a holčička 2,3kg což je na mě prý krásné, doktorka říkala, že ani není možné kam se do mě vejdou 😀 v pátek u vizity by mi měl primář říct kdy teda budu rodit, jestli se to nerozjede samo, ale vidí to na ten příští týden 😉 🙂

kacatko000
3. čer 2009

Ahojky maminky
moc vás všechny zdravím, delší dobu jsem tu nebyla, ale nějak u toho pc už nevydržím sedět. Většinou vás aspon dočítám.
Já vás teda obdivuju, už jste tak daleko a snášíte to skvěle, já už ani moc nemůžu chodit ven, jsem strašně slabá a už mi přijde že to nějak nedávám. V noci skoro nespím, bolí mě břicho a žaludek, ale taky celé tělo. Bohužel podle doktora jsem strašně anemická, takže to je asi i hlavní příčina.

Bluc prosím tě co sis zbalila do porodnice?? Budeme rodit ve stejné, tak mě to zajímá, co všechno sis zabalila, mě doktor řekl, že už mám mít nachystanou tašku, příští týden jdu na krev a pokud se to zase zhorší tak by to mohlo ohrozit už i kluky. Ale chci to vydržet co nejdéle. Jen jsem příšerně vyčerpaná. Koukala jsem na tvé fotečky, ty máš takové malé a krásné bříško.

Lenulinko to mě moc mrzí, že najednou takové špatné zprávy, ale jak už psaly holky, pokud tě neposlal do nemocnice, tak to snad nebude tak zlé a ještě vydržíš nějakou dobu 3v1. Musíš hodně odpočívat

kacatko000
3. čer 2009

Luzzi koukala jsem na fotečky, no holky jsou nádherné a vůbec celá rodinka vypadá spokojeně. Jsem ráda, že už máš ty zlé chvilky za sebou. Máš opravdu krásné princezny.

Já už se na ty svoje kluky taky moc těším.

Hanulko ty jsi taky vydržela strašně dlouho a dětičky maj hezký váhy 🙂

Artepka jde domů, no hurá aspon nějaké dobré zprávičky

Androšku ty máš krásné bříško a moc se mi líbí ten dětský pokojíček 🙂

kacatko000
3. čer 2009

Holky můžu se zeptat jaké jste si dělaly zásoby vložek?? U nás v porodnici jsou k dispozici, ale nevím jaké si koupit pak domů, jestli porodnické a nebo jestli používáte normální klasické vložky??

veruleg
3. čer 2009

ahoj holky
Mysko : tak jen lez a lez....ja uz teda taky nic jineho necekam. Musime tovsechny jeste nejak vydrzet.

holky jak to mate s pohybama? Vcera jsem to resila s Lenul a dnes se vic hlidam....ja mam totiz pocit ze ti moji mimousi snad jen spi. Zadne vlneni a kopance se uz nekonaji. Sem tam se za den objevi ta boulicka, jinak nic extra. Tak nevim zda mam plasit a jet do nemocnice nebo co 😕

Kacatko : ja mam jen dva baliky tech do porodnice a pak asi uvidim co mi bude vyhovovat vic.

myska77
3. čer 2009

holky dala jsem si na web nove bricho, uz mi nestaci ruka natazena, musim pres zrdcadlo 😀 : http://picasaweb.google.cz/misule77/BrichanecJa...

Veru: ja mam tedy od kluku kopance na dennim poradku, kdykoliv se na chvilku zastavim, sednu,lehnu, uz zacinaji. Ale Ty ses dal, takze uz treba prestavaji. Asi bych neplasila, pokd je aspon parkrat za den ucitis, i to vybouleni je preci pohyb, to se protahuji.

Jinak co se tyce vlozek, tak mam jen normalni always koupene, budu to resit az po ceste z porodnice az co se osveci.

Hanulko mas nadherne vahy u prcku, to uz ses za vodou.

lenulinka21
3. čer 2009

Kacatko- já mám taky 2 balíky vložek do porodnice když tak mi je tam
někdo doveze: asi manžel 🙂

Jo jinak holky od včerejška mám kojící polštář fakt super věc. dobře se mi s ním
spalo. Je dlouhý 2metry a myslím, že nestál moc 500kc.
Určitě si ho vezmu sebou do porodnice.

Kacatko: a jak si na tom ty s klukama? Co Kontrola řekli ti kolik kluci váží?

adrosek
3. čer 2009

-ahojk kacatko,děkujem za pochvalu pokojíku
-veru myslím že nemusíš plašit,já mám taky dojem že se mi hýbou mín,asi už nemají tolik místa ani bych řekla,jen občasné vlnění ctím a nějaký kopanec,ale min než předtím bych řekla

kacatko000
3. čer 2009

lenulinko já byla na ultrazvuku naposledy přesně ve na začátku 30 týdne a A mělo 1240 a B 1150g tak snad kluci povyrostou, jenže já ted skoro vůbec nepřibírám tak nevím

sorbona13
3. čer 2009

Ahoj holky, jsem tady s novými zprávami. Honzík je dnes bez kanyl a bez výživy, papá 12ml mlíčka a přibral na 980g, což je jeho porodní váha. Kubík má 870g a dneska jsem si ho poprvé pochovala 😵 Byl strašně hodnej a koukal na mě a divil se, kde že se to ocitl, vypadal hrozně spokojeně 😅
Oba kluci mají žloutenku, takže se pořád nasvěcují.
Nestíhám vás vůbec dočítat, takže jen ve zkratce: gratuluji všem ke kontrolám, Luzzo, pozdravuj Artepku! Kačko, my se uvidíme snad zítra, jestli ti bude líp.

blucka
3. čer 2009

...dnes mi neni moc ok, pobolieva ma brusko a to len lezim ☹ , som nejaka z toho na nic asi aj posobenie hormonov 😝 ...
...Veru, deticky vraj v takomto stadiu tehotenstva 90%prespi a hovoria, ze ked si si neni ista tak pocitaj pohyby, malo by ich byt aspon 10/hodinu/den, ono je to hrozne orientacne ale ked som bola z toho nervozna tak to pomahalo a tiez mozno nemaju deticky vzdy svoj den a hybu sa menej 😉 .
..Myska, supis vahy, este uvidis ako to dopadne s porodom, mozno ta nebudu nutit, ked sa nebudes citit...
...Hanulka, to su krasne vahy 😉 ...
...Kacatko, zbalila som sa ako povedali na predpor.kurze 🙂 , mam zatial dve tasky, ze na sal a potom co mi dovezie manzel, ale ak budem planovane hospitalizovana tak to dam do jednej 🙂 , mam len hygienu, nocne kosele, vzala som si aj triko s teplakmi, zupan, prezuvky, vlozky do podprdy, podprdy, pre mimca plienky(tie spital dava len na 24h). Vlozky som si kupila obycajne,lacne(PA nam hovorila, ze sa nevyplati zbytocne drahe, stale ich menis), len par balikov, zbytok kupim potom, v porodnici budem vyuzivat ich.

blucka
3. čer 2009

Sorbonka, malicky su sikulove...

adrosek
3. čer 2009

-sorbonka tak dobré zprávičky tedy,tak se vám daří dobře a to je hlavní,kluci porostou neboj čím dál víc
a co tvoje bříško ještě bolí nebo je to už lepší
-já bych taky měla pak nachystat asi manžílkovi věci,které mi doveze spíš pak pro mě jak půjdu domů
-já mám strach neustále ztoho boulení,jak se mi vybouli na jednu stranu a mám to jak hrb a je to dost nepříjemné jak to tlačí a bolí

kacatko000
3. čer 2009

Bluc moc děkuju za info, já ještě na předporodním nebyla, tak až příští týden půjdu k apolináři chci si to domluvit a nebo aspon prohlídku sálu atak. Ty hlavně už jen a jen odpočívej, musí to být už náročné, máš to už za pár a za chviličku budeš mít miminečka u sebe.

reni to jsou super zprávičky, já doufám, že se zítra uvidíme 🙂

Holky kupovaly jste jen obyčenej teploměr na měření miminek co se dává do zadečku a nebo pod paží a nebo máte i nějakej digitální co se přikládá na čelíčko???

adrosek
3. čer 2009

-já mám teploměr co se dává miminům na čelo,ten objednal manžílek

blucka
3. čer 2009

...Kacatko, tie kurzy su celkom dobre, aspon sa dozvies nejake tie organizacne veci, bolo to celkom zaujimave 🙂 .A kedy ides na poradnu? Ja idem v utorok...
...jo a teplomer mam digitalni...

luzza
3. čer 2009

jéžiš vy jste toho nakecaly 😨 😅
jdu vás dočíst 😉

luzza
3. čer 2009

ten teploměr na čelíčko není úplně přesný... je spíš orientační,ale myslím,že na stanovení horečky stačí 😉
mám taky digitální..
jinak mě děsně bolí hlava ☹ 😖 ale fakt moc ☹ vzala jsem si paralen,ale vůbec to nepomohlo ☹

blucka
3. čer 2009

Luzz, asi je nieco v ovzdusi 😉 , lebo mne je tiez na figu...

veruleg
3. čer 2009

Ahoj holky...nejak mi stavkoval net a ted jsem tu mela tetu se sestrenkou na navsteve, takze prijemna zpestreni 😵 Lumpici v brisku asi taky poslouchali nase babske drby a parkrat se vyboulili....tak jsem rada

Sorbi : no to je super ze pribiraji, vzdyt vis ze to jsou sikulky. To muselo byt parada si Kubika pochovat.

my mame teplomer digitalni, ten do zadecku.... ale ne ten ohebny

Leni : tak to super ze ses vyspala s polstarem....ja s nim porad bojuju. Noc jsem mela uplne pravalovaci. Vyspim se nejlip po obede 😵

adrosek
3. čer 2009

-taky máme ještě jeden digitální,tak sme vybavení vícero teploměry 🙂
-luzza asi aj z únavy ne možná,taky musíš hodně pít,holky to ztebe vytahají všechno jak papkají
-já se chystám do sprchy a pak zalehnu k telce a pak zase chrupkat,snad se vyspím

sorbona13
3. čer 2009

Přidala jsem fotky do alba, tak koukněte 🙂