Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
5. čer 2009

holky celé dopolko prospaly,jezinky jedny,určitě dospávaly tu noc 😝 😀

luzza
5. čer 2009

měli jsme tu návštěvu a celou dobu se holky tvářily jako hodná miminka 😀 😀 😀 😀 jsou to herečky 😉 😀

zanetik
5. čer 2009

Ahojda dvojmamky, moc vás zdravíme i když moje šípkový růženky spinkají, ale půjdeme papat a jedeme na výlet za kamarádkami vedle do města.
GABI velkikááánská gratulace, ať jdou holkčinky co nejdřív domů, v tom inkubátoru vypadají strašně malinký a přitom moje Verunka měla 2kg a 43cm 🙂 oni tro brzy doženou když jsou takhle malinký tak se snaží. Verunka už má o cm víc než Nela a měla o 2cm míň a měla o půl kila míň a má jen 80-100g 😉
Co je jinak novýho ještě nějaký mimča? Kdopak se chystá rodit? 😅

zanetik
5. čer 2009

Sorbi tak to gratuluji koukám na fotečky kluků jak jsou taky malinký...to u nás se to v nemocnici nedělá. Takže je normálně můžeš chovat...to je super 😉

adrosek
5. čer 2009

-ahojík zanetik,tak tě zdravím taky,tak se máte ok tedy všechny,tak si užijte na výletě pěkně,počasí je vcelku hezké
-luzza jojo asi dospávají tu noc co probdělou
-no já jen čekám na manžílka než dojede zpráce tak kolem čtvrté a pojedem nakoupit jinak nic

kacatko000
5. čer 2009

ahojky holky
moc vás všechny zdravím
Gábinko moooooooooccccc gratuluju, přeju holčičkám jen a jen štěstíčko, zdravíčko a at dělají mamince radost. Ty váhy jsou úžasné, nebylo to nějak moc na 31 týden???

hanulka3112
5. čer 2009

Ahoj holčiny, tak po neděli jdeme na to, že to zkusíme klasicky, tak na mě myslete 😉 🙂 šak pak pisnu Artepce
|Gabi gratuluji, jdu mrknout na fotečky 😉

hanulka3112
5. čer 2009

Gabi malé jsou tam zachumlané hezky, jen at pěkně rostou 😉 😵

blucka
5. čer 2009

Hanulka, tak to drzim palce...a budu ti porod teda vyvolavat?
Luzz, alebo sa pripravuju na dalsiu noc.. 😀 😀
...my sme boli na mensi nakup, ale uz je to fuska 😝 ...v utorok ich v poradne budem asi prosit nech porod neodkladaju 😅 ...

luzza
5. čer 2009

ahoj kočky
právě jsme se vrátili z prochajdy 🙂 je tam docela hezky 🙂

luzza
5. čer 2009

bluc
nestraš 😀 😀

luzza
5. čer 2009

my koukáme na konec fotbalu a holky dospávaj v kočárku...
naštěstí jsem si odpoledne na 2 hodinky s holkama zdřímla,takže se cítím fajn 🙂

blucka
5. čer 2009

Luzz, su strasne fajn, ze takto spinkaju... 😵 , kiezby aj ti moji takto spinkali...

adrosek
5. čer 2009

-hanulka tak budeme na tebe myslet neboj,potom dej info jak a co
-luzza tak at máte klidnou noc hlavně
-no já už sem navařila akorát,mám vše nachystáno a manžílek si zítra pochutná na službe,jen mě hrozně bolí záda a trochu břicho tak snad to nic nebude a je to jen ztoho nákpu,už je to náročné asi na mě a na dlouho

luzza
5. čer 2009

bluc,adri
jsem zvědavá,jak to bude dnes v noci... 😕 😅
snad budou spát 😉

luzza
5. čer 2009

holky
naše neluška má hodně zduřený jedno prsíčko ☹ ,ale fakt dost...jak holčička v pubertě 😝
vím,že to novorozenci můžou mít... ještě předaný hormony od maminky...
ale nelča to má až ted 😒 ,tak nevím...

luzza
5. čer 2009
luzza
6. čer 2009

přeju všem krásnou sobotu 🙂
holky spaly krásně 😵 takže se mi ulevilo 😀 ještě chrněj u táty v posteli 😀 😀 kojila jsem v šest a už se mi s nima nechtělo hýbat 😅

sorbona13
6. čer 2009

Ahoj holky, jsem tu jen na skok, mám teď celkem fofry, každé 3 hod. odstříkávám a celý den trávím v Podolí, večer ještě pracuju, takže jen v rychlosti: Klukům se daří dobře, včera jsme klokánkovali s Honzíkem i Kubíkem, jsou to takoví skřítci malinký 🙂 Přidala jsem fotky do alba, tak koukněte.

Gabi: moc gratuluju k narození holčiček!!!! Mají úžasný váhy, ono je to hrozný rozdíl oproti těm našim kilovým chlapíkům 🙂. Až budeš mít chvilku, tak napiš, jak to všechno probíhalo a jak se vám daří.

Hanulka: držím palce!!!

Jinak všem přeji krásný víkend, luzzi, krásný fotečky 🙂

blucka
6. čer 2009

Dobre ranko kocky,
prajem vam pekny vikend aj ked trosku asi uprsany....
Luzz, tak to je super, ze holky spali krasne 😉 , co ta Nelinka ma stale zdurene to prsicko?Fotky su krasne.
Sorbonko, mas riadny ficak, teda, su to naozaj skritci krasny...

adrosek
6. čer 2009

-ahojík holky,taky vás zdravím a přeji hiezký den,sice unás je zataženo a deštivo takže počasí na spaní ☹
-já jsem sama doma až do zítřka tak se budu jen válet,asi požehlím a uklidím koupelny aspon
-luzza tak aspon že holky boly hodné
-sorbonka teda máš fofry,hlavně že klukům se daří ok,jdem kuknout na fotečky

myska77
6. čer 2009

Dobre ranko mamky,
take vam preju hezky den, je tam krasne frisno venku a nadherne se dycha, to se bude hezky lenosit. Volala jsem do porodky a ta plodovka pry postupne odtekat muze, muze se pry udelat mala dirka tim jak plodove obaly zeslabnou pod tihou deti a diky zase ruznym usazeninam se muze po case zacelit. Kdyby ten odtok trval dele, tak mam prijet. Vcera jsem tekla vic, ale dneska zase nic, takze nikam nepojedu. Pisu jen, ze je opravdu potreba to hlidat. Nekomu to rupne naraz a pozna to, ale postupny odtok je pry uplne bezny.

Holky jinak kopou vas drahousove take tak do mocaku a do spodku, mam pocit, ze mam obe hlavy nacpane v trislech, a ze si kolikrat nemuzu ani sednout. A kdyz zacnou busit do spodku tak to je tedy zazitek.

Luzzy, Sorbi: krasne fotecky, se mate 😵
Hanulko: takze Ti to budou v pondeli vyvolavat? drzim moc palce, vydrzela si tedy pekne dlouho.

luzza
6. čer 2009

jo jo 🙂
holky byly dnes zlaťoučký... 🙂
teď spinkaj,jirka naložil maso na gril a já jdu trošku poklidit 🙂

nelinka to prsíčko má furt 😒

luzza
6. čer 2009

sorbonko
klukům to sluší 🙂 vypadaj důležitě 😀 😀

luzza
6. čer 2009

mysko
tohle kopání jsem měla také 😀 😀 ještě že už jsou holky venku 😀 😀

adrosek
6. čer 2009

-jojo to kopání znám taky myska a je to dost nepříjemné teda,taky když se tam jakoby napne nebo nevím co tam dělá tak to dost tlačí ta hlavička teda
-já si ohřejem jídlo co jsem navařila včera,tak nemusím vařit aspon
-chudák nelinka luzza,nebolí ji to prsíčko

lenulinka21
6. čer 2009

zdravím kočky 😉

Hanulko: ovečko myslím na Tebe vydržela jsi tak dlouho a za chvíli
je budeš mít u sebe. 🙂 🙂 Přeji ti hladký průběh-budeme držet palec.

Sorbi a Luzz: vy máte přehezké fotečky dětiček 🙂 🙂 to by chtělo další soutěž
kterou byste určo vyhráli(s našima hlasama)

Mysko: mě ten jeden kope dost silně je totiž úplně dole ve spodku a naléhá
na všechno co tam mám 😀 😀 Ikdyž jsou oba hlavičkama dolů tak ten druhý
je podstatně výš.

Luzz: asi zajedu do Děčína k vám na OBÍDEK-mnamka masíčko a naložené...

myska77
6. čer 2009

Luzzy: to kopani je ale sileny, uplne se mi vzdy zatmi pred ocima. To jsou chvile, kdy bych je nejradsi vytahla za usi ven 😅
Co s tou Nelinkou, prejde to samo?

luzza
6. čer 2009

adrosku
no já nevím,ale myslím,že jí to může bolet 😕 jak je to nafouklý...
lenul
přijeď 😀 masa dost i pro vás tři 😀 😀 (teda jestli tvý kluci moc nežerou 😨 😀 😀 😀 )
soutěž by byla zase jasná výhra 😀 😀 (s vámi)
mysi
to kopání je hrůza,viď? já si to pamatuju 😝
s tím nelíkem nevím 😒

adrosek
6. čer 2009

-no je to dost nepžíjemné to kopání,ale tak musíme vydržet že 🙂