Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
18. lis 2008

tak zatím pa
zítra 🙂

jankatr
autor
18. lis 2008

Jé esterko - tak to máte dobrý - že víte hned co vám tam šoupnou 😅 pak už jen čekat jestli zůstane páreček na nebo jen jedno - to musí být zvláštní pocit 😅 😕

Luzzi - no já už si říkala co s tebou je.... 😅 že to není samo sebou že tu nikdo o půl šesté ráno nestraší 😀 😀 😀 fakt jsi nám tu chyběla 😉

luzza
19. lis 2008

jani
já mám větší absťák 😨 😨 jsem bez koníka jak bez ruky 😅

luzza
19. lis 2008

až nám půjde pc,tak vás zase budu budit 😀

zanetik
19. lis 2008

Ahojky dvojmamky, no to tě chápu Luzzo 😀 , jen já teda brzy fakt nevstávám, tak v 9h..
Tak jdu vařit bramborový guláš, o půl 2 s objedem k našim a v 16h jdu kouknut na kolegy z práce(bývalé) na kuželky a pokecat...

jankatr
autor
19. lis 2008

Ještě že ten počítač nevydává žádný zvuky když sem něco přibude 😀 😀 😀 - v šest hodin budíček - to bych tě asi odstřelila 😀 😀 😀

Jinak - dneska sem viděla bobísky a jsou OK - byl to sice jen takovej fofr kuk - ale aspoň že to - hned se mi bude líp spát. Šla jsem tam kvůli výtoku, který mě už od konce minulého týdne pěkně zlobí, protože to děsně svědí a pálí... - tak mi je pan doktor ukázal abych byla v klídku 😅 Jinak děloha prý velikostně odpovídá 24 tt u jednoho miminka - proto mám takovej pupajz 😅 😉 A nakoukla jsem v kartě do výsledků z krve - ale jediný co si pamatuju je to že jsem měla 5.11. hCG 28660 a krev mám A+ Rh0 - každopádně i ostatní výsledky i když jim nerozumím dopadly dobře. 🙂

Mimochodem - předevčírem jsme se dívali na "Takovou normální rodinku" (ten novej film) - je to super 😀 😀 😀 - vřele doporučuju 😉

luzza
19. lis 2008

tak jsme po dvoudením obcházení obchodů koupili domčovi konečně zimní boty...
je to docela problém...má velikost 38 a dětský jsou do 36 a ty dospělí velikosti jsou moc široký na tu jeho sirku 😀
tak jsme byli úspěšní v deichmannu 🙂 byly ve slevě,maj takovej sportovní design a skvěle mu držej na noze 🙂
a stáli jen 600 🙂 tak konečně 😝 😝 😝
bála jsem se,aby nezačalo sněžit a on nešel v teniskách 😀 teď už koupím jen nějaký obyč sněhule,ty maj všude

luzza
19. lis 2008

jani
tak ten film bych ráda viděla 🙂
a s těmi výsledky buď ráda!!!
já všechno dopodrobna studuju a hledám odchylky 😀 😀 😀

downhamka
19. lis 2008

Janka blahopreju k mimiskum a dobrym vysledkum, ja taky vsechno studuju a pomeruju, no tak uvidime pristi tyden. Hlavne, ze je vsechno v poradku a ty muzes fungovat do dalsi poradny 😉
Tak vidim, ze ten vytok je uplne normalni, kazdym tydnem nas pribyde. ME uz to pomalu prestalo, po tech globulich. Jinak holciny davejte si pozor na virusy, tady je toho nejak kolem moc.

downhamka
19. lis 2008

Ted si jdu na hodku zdrimnout a pak prijde pani na hodku anglictiny, tak se musim pripravit 😉 mejte sexxx

esterka610
19. lis 2008

Ahoj 🙂

Jani,gratulace k úspěšné kontrole! 😉

Berete některá z Vás léky? Já Utrogestan až do 36 tt na doporučení CAR.

jankatr
autor
19. lis 2008

Down - jj taky už mě potvora dohnal 😠 a pěkně protivnej - a navíc ještě to přišlo před tím prodlouženým víkendem a včera jsem se k doktorovi nedostala tak jsem musela trpět až do dneška 😠 No aspoń že mi na to něco dal tak snad to bude dobrý. Asi to souvisí i s tím jak jsem minulý týden marodila - přece jenom to tělo je oslabený a pak stačí málo - ale aspoň jsem viděla broučky 😵 😵 😵

Esterko - já už mám jen vitamíny a listovku - Utroš mi skončil někdy ve 12 týdnu. I když vzhledem k tomu že jsem ho polykala - (nemám ráda když jsem furt od nějakýho zavádění upatlaná 😝 ) tak mi občas docela chybí - dobře se po něm spalo 😉 (i když teda zas celej den 😅 😅 😅 )

downhamka
19. lis 2008

Esterko ja brala duphaston do 16tt, ted uz take jen vitaminy.

Janko tak at uz te ten chcip brzy prejde 😠

luzza
20. lis 2008

dobré ránko dvojmamky 🙂

luzza
20. lis 2008

esterko do 36 týdne?? 😨 😨 jak to?? má to nějaký zvláštní důvod?? 😨

luzza
20. lis 2008

jani
s utrošem to mám jako ty, do konce 12 týdne, což mám do neděle...
chceš říct,že potom budu trpět nespavostí??? 😅

luzza
20. lis 2008

domča včera řešil,jak budu kojit mimina,když budou dvě... tak mu říkám, no mám přece dvě prsa...
a on na to : takže jedno mimino dáš k jedný "DUDĚ" a druhý mimino k druhý "DUDĚ" ???
abyste chápaly... slovo "dudy" rozdělil na 2 samostatný jednotky 😀 😀 😀

zanetik
20. lis 2008

Ahojky, tak já kvůli špinění a krvácení brala Utroše do 14tt a už to se mi zdálo dlouho, jsem neslyšela, že by ho někdo bral do 36tt 😕
Jinak beru Mamavit jednu tabl. a kyselinu, ale tu už doberu za 4dny, pak budu brát mamavit 2tabl. jak na něm píšou a přes pojišťovnu jsem si pak koupila ještě jedny, který budu brát i při kojení...
No s tím kojením to asi bude maso, mám z toho docela obavy, jak já se svoji silou udržím dvě..určo si pořídím ten polštář..

luzza
20. lis 2008

no já to s tím utrošem taky ještě neslyšela 😅 😅 páne jo! 😅
já už beru jen GRAVITAL 1 denně a občas zobu magnézko...
zanetíku - ten polštář bude určitě nezbytnej 😀 myslím,že mají pro dvojčátka nějakej větší... 😕 nevím...

esterka610
20. lis 2008

Ahoj,já ten Utrouš dostala v Car na zavádění a opravdu do 36tt. Můj gynekolog mi řekl,že to pomáhá na udržování a že je dobře,že ho beru. Beru dva na noc a dobře se mi po něm spí. 😀 A když jsem mu řekla,že je v letáku napsáno,že se nemá brát v druhém trimestru,tak mi řekl,že nemám číst příbalové letáky.

Ale dvojčata jsou v pohodě,tak snad je to OK.

Polštář na kojení už mám,ale zatím si to neumím dost dobře představit,jak to budu dělat.

Luzz, 😀 😀

luzza
20. lis 2008

esterko
já bych věřila doktorům 🙂 neboj, příbalový letáky jsou opravdu na prd 😉
jen jsi prostě taková rarita 😅 😅 nikoho dalšího neznáme 😅 😅
tak se nediv,že se divíme 😀 😀 😀

tak nám ten polštář vyfoť!! 🙂 je speciálně pro dvojčata,nebo je to ten standart...?

adrosek
20. lis 2008

Ahojík holky,tak sem Vás ak se kvám přidám jestli můžu tedy.

luzza
20. lis 2008

jinak mezi nás zavítá ještě adrosek 🙂 🙂 🙂

adrosek
20. lis 2008

Děkuji tak to abych dočítala co jste napisali tady všechno.
Jinak jak se máte holky co,máte nějaké problémy nebo jak?

luzza
20. lis 2008

ahój 😅 no jasně 😅
zanetík bude muset obnovit tabulku dvojmamin 😅 😅
(má jí u sebe v albu a pár vás tam ještě chybí 😉 )

esterka610
20. lis 2008

Luzz,no jo jsem rarita 😀

Já jsem si koupila ten standart,on je dost velký,tak myslím,že bude stačit. Čekám nějakou zásilku z E shopu,pak to vyfotím všechno najednou.

Ahoj Adrosku. 🙂

luzza
20. lis 2008

adrosku,myslím,že je nás tu tak 7,8...nebo tak nějak... 🙂
ale přijde ještě jmis...(chce počkat až po srdíčkách...) a ani to nebude určitě poslední dvojmamina 😀

luzza
20. lis 2008

esterko
tak to jsem zvědavá 🙂 těším se na fotky 🙂

adrosek
20. lis 2008

Tak to ano tedy,tak to je nás dost ne vcelku mamin,holky a vy jste otěhotněli přirozeně nebo s pomocí dr.?
Jinak mě je vcelku dobře,jen mě od minulého týdne není moc dobře,mám žaludek jak na vodě,ale dneska je mi zatím jakš tak tak uvidím.

luzza
20. lis 2008

adrosku
tak ve zkratce...
je mi 31,máme 10 ti letýho kluka,po 1.IVF čekáme dvojky 🙂
hned ze začátku jsem měla zánět moč. cest a brala jsem ATB, pak přišel hyperstimulační syndrom,a v 7.týdnu jsem krvácela ležela jsem 8 dní ve špitále...
prcci všechno přežili,tak to jsou snad siláci 😀
teď už je u mě vše OK 🙂 těhunevolnosti nemám...
dobírám utrogestan na udržení, pak zobu ještě vitamíny Gravital...
tak to ti stačí,ne?? 😀 😀