Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

tina30
24. dub 2009

ahoj holky - dvojmamky. tak se po dlouhé době hlásim

luzza
24. dub 2009

no huráááááááááááááááááááá 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
ahoj tinko 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

tina30
24. dub 2009

co je tady nového. nějak nemám čas to všechno přečíst. kdo už porodil?

blucka
24. dub 2009

ahoj Tinko, ja som tu nova 😉 , blahozelam k miminkam.

luzza
24. dub 2009

žanetka a jankatr 😅 jinak jsme všichni 3 v 1 😅

luzza
24. dub 2009

no týnko rychle piš!!!!!!!!!!!!§
co dětičky,jak byly velký...jaký byl porod...jak papají...jak spinkají... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lenulinka21
24. dub 2009

luzz: já nevím co nám ta naše porodnice vůbec poskytuje.
Ale vemu 2 balíky těch 2-4kg a uvidíme manžel když tak doveze.
Do nemocnice je to 5min autem 🙂

I já už musím konečně koupit ten kojící polštář měli ho tu u nás
za 550kč. A byl dost dlouhý tak tam zkusím zajít.

sorbona13
24. dub 2009

Luzza: díky za podporu, musím vydržet, nejhorší je tady ta psychika, ale pořád je nějaká naděje, že kluky nakonec donosím aspoň do stádia, aby pak neměli velké problémy.
Já mám kojo polštář Terabag a jsem s ním moc spokojená.
tina: konečně jsi tady, už jsme se o tebe začínaly bát 🙂

luzza
24. dub 2009

lenul
při sepsání porodopisu mi dali seznam,co budu potřebovat...určitě ti ho dají taky...
já byla na sepsání ve 32.týdnu...

luzza
24. dub 2009

sorbonko
největší mezník je 28.týden.... to musíš doklepat!!!! a pak každý den navíc už budou mít od tebe za odměnu 😵

luzza
24. dub 2009

holky
jde mi návštěva,pak všechno dočtu...
čusík 🙂

tina30
24. dub 2009

no tak my rodili císařem, bylo to akutní pro preeklampsii. to ty moje otoky a nakonec i bílkovina v moči. takže sem šla na kontrolu a už si mě tam nechali. a za pár hodin byli dětičky na světě.

tina30
24. dub 2009

no a jelikož byla holčička menší, protože v bříšku už moc strádala a měla špatnou plodovou vodu, tak sme byli nuceni zůstat v nemocnici skoro 16dní. ale ted už je dobře, agátka všechno dohonila a jsme třetí den doma.
při narození měl šimon 2,75 kg a agátka 2,1kg. nyní už má šimon 3kg a agátka 2,5kg. plně kojíme - ve dne v noci. je to teda náročný, hlavně v noci. na krmení vstávaj co 2,5hodiny. někdy současně a někdy každej zvlášt.

lenulinka21
24. dub 2009

tinko: konečně!!! Tak veliká gratulace. Hl. že jste všichni 3 v pořádku
a ty plně kojííííš 🙂 🙂
přeji zdravíčko tobě a malým bobkům.

tina30
24. dub 2009

kojení je super. hlavně máte jídlo hned při ruce. někdy kojim oba najednou a někdy zvlášt. podle toho jak vstávaj 🙂

lenulinka21
24. dub 2009

tinko: a měla jsi epidurál nebo celkovou anestezii?

adrosek
24. dub 2009

-jééé tinko ahojík,no už sme sa báli o tebe,to je super,že jste všeci už doma a že jste hlavně vpořádku,takže kojíte no to je super tedy,hlavně že to jde nějak
-já se nejvíc bojím toho kojení tedy,jak to půjde a hlavně jestli oba zaráz
-luzza takže by mi taky snad mohli dát seznam věci co si mám vzít,to by bolo ok,já kukala jen na net co je asi tak nutné,ale v každé nem.to chtějí asi jinak že?tak uvidíme
-tinka tak se opatruj a jak budeš mít chvílu tak se ozvi zase

gabina26
24. dub 2009

ahojki tino!!!
moc a moc gratuluji k dětičkám... jsou nádherné.. a fajn, že jste na tom dobře a kojíte.. jen tak dál.. přeji hodně zdravíčka a sil... 🙂 🙂 🙂 😵

myska77
24. dub 2009

Ahoj Tinko, vitej zase zpet a MOCCCCCCCCCCCCCCC GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! Uzila sis tam tedy dlouho, ale doma uz bude dobre.

myska77
24. dub 2009

ted jsem koukla na fotky, to jsou sladousove 😵 😵 ja chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

myska77
24. dub 2009

Holky tak jsem se dneska za to pekne vyspani hned jela odmenit, nebyla jsem tyden vubec venku. Tak jsem si koupila boticky, svetrik, klukum dalsiho dudana a takove penove puzzle s krteckem na zem. Mam z toho takovou radost, dneska jsou mimousove desne hodni (nesmim to zakriknout), ale konecne je mi dobre. Takhle kdyby to slo do konce, tak by mi to nevadilo 😀

luzza
24. dub 2009

teda tinko
to jsou krásný fotečky 😵 😵 😵 jsou to cukrouškové 😀 😀 😀 😀
a ty jsi šikulka,že zvádáš kojit a vůbec všechno 🙂 🙂 🙂
moc držíme palečky ať se tobě i malým daří dobře 🙂 🙂 🙂
máš je opravdu nádherný 😵 😵

sorbona13
24. dub 2009

tínko: moc krásné fotky!!! Moc gratuluju, že jsi to takhle všechno zvládla.

adrosek
24. dub 2009

-jojo moc krásné fotky tinka
-holky tak a my máme už novou kuchyn hurááá konečně,jen ještě musím vydržet do zítřka než nám zapojí spotřebiče a pak se bude vyvařovat konečně,zítra si ji vklidu uklidím a nastěhujeme všechno zpátky

veruleg
24. dub 2009

tinko : ohromna gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 uz jsem se bala co je s Tebou to je dobre ze jste vsichni v pohode.

holky jak jsem tu psala jak dobre spim...tak jsem to zakrikla...dnesni noc nic moc, jen polospanek.
Dnes jsem trosku pozehlila, ale moc nevydrzim, nohy mam jak sudy a je to dost neprijemne.

Lenulinka : v DM dnes nemeli ani ty plinky ani nic co jsem chtela, v Globu byly ty pampers pro nejmensi vyprodane.....tak jsem nakonec koupila plenky happy od firmy bella 2-5kg. Do porodnice vezmu asi urcite 2-3 baliky..... 😉

sorbi : drz se, delas to pro mimouse. Musime se nejak obetovat. Doma by Te vsechno svadelo a tak poctive bys nelezela.....to vime asi kazda. Drz se kazdy den navic je dobry. Super ze mas sebou notebook a jsi online.....pred lety to bylo horsi. 😉 😉

veruleg
24. dub 2009

tinko :ted jsem mrkla na fotky....to jsou nunicci roztomili.... 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
24. dub 2009

veru: já koupila plínky včera v rosmanovi na hor.náměstí
Pampers 2-4kg zatím 1 balík-byl totiž poslední 😀

jankatr
autor
24. dub 2009

Tinko - moooooooooooooccccccccccccc velkááááá gratulace - jsou to broučátka kouzelný 🙂 🙂 🙂 a ta poslední fotka ta nemá chybu 😀 😀 😀

Jinak - jestli můžu poradit - a to všem - když vám jedno mimčo vstává na kojení snažte se vzbudit i to druhé - oni si na to nakonec i zvyknou a budou vám sama vstávat zároveň - za prvé vám to ušetří spoustu času a za druhé i spoustu energie kterou nasbíráte tím že budete mít polovinu vstávání za noc. Není to z mé hlavy - taky jsem si dala poradit, ale už teď se mi to osvědčuje 🙂 🙂 🙂 😉

luzza
25. dub 2009

ahoj kočky moje 🙂
včerejší večeře s holkama byla príma 🙂 hrozně sme se nachechtaly 😀 pak jsem byla tak přežraná a unavená,že jsem usnula už před desátou 😉

luzza
25. dub 2009

a kromě nočních čůracích výletů jsem se krásně vyspala 🙂