Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jankatr
autor
4. led 2011

@myska77 Hlavně je to strašně nespravedlivý - kdejakej zpiťan bez problémů dožije 80, hulí k tomu jak fabrika a nic mu není - a z toho pak zas takhle mladej člověk dostane takovou hnusnou nemoc.... ☹ ☹ ☹

luzza
6. led 2011

mysko, to je fakt moc smutný ☹ ☹ ☹

luzza
6. led 2011

tak jsem přestala konečně kojit 😉 😝 a byla jsem si pro antiko 🙂 a sestřička koukala, jak nám holky krásně mluvěj 🙂
krásně spojujou slova a každej den nás překvapujou 😅 používaj spojení slov jako :
piju čaj, nosí kajotky, mám pepici (čepici), tatínu pójď, mijuju maminu, douý vasy (dlouhý vlasy), mimino maj, oží ojínek (hoří ohýnek), poším kašiču (prosím kašičku), ojoupat badán atd... je toho už strašně moc 🙂 jsou to fakt mluvčí 😀 no a samozřejmě slovo pdel používaj nejradši 😉 😀 😀 😀

jankatr
autor
6. led 2011

@luzza to je úžasný - mě přijde že ti naši zrušili i to málo co mluvili 🙄 poslední dobou jen ukazují a hučí - nebo jak to nazvat - takový malý opičky 🙄 🙄 🙄

luzza
6. led 2011

@jankatr buď v klidu, na gyndě byla paní s dvouletým klučíkem a ten uměl jen táta máma 😉 prý si zvyknul taky hučet a ukazovat.. ale jinak byl moc hezkej a šikovnej 😅 krásně stavěl dřevěný puzzle a stavebnici, úplně jsem čuměla 😅
takže tu řeč vyvažoval zase jinýma dovednostma 🙂 a tak to je určitě se vším 🙂 i u dospělích 😀 jirka je technicky opravdu zdatnej.. ale když něco napíše, je to tragédie 😀 😀 tvoji chlapi jsou skvělí, tak je nepomlouvej 😉 😉 😉 😀 😀

jankatr
autor
6. led 2011

Já je nepomlouvám ale někde si postěžovat musím - někdy už je to opravdu únavný pořád luštit co zrovna to hučení znamená když je pořád stejný... a večer už mi z toho pak hučí v hlavě 😝 😝 😝 Jinak jsou to zlatíčka - jen kdyby tak chtěli promluvit... 🙄

janicka.slunicko
7. led 2011

Ahoj holky
myska,je mi to moc lito,ja jsem to zažila nas kamarad umřel na rakovinu a bylo mu35 je to tedka 3roky,nejdřív ho bolela porad hlava tak sel k doktorovi a ten ho poslal na vysetření a tam mu to řekly že to ma v hlave pocelé a že mu zbíva pul roku nakonec to zvladl a byl tady rok,ale posledních par mesícu by ho nikdo nepoznal uplne mel za uchem tak velkou bouly a nadruhé strane to mel propadlí,no hruza pisi to mam husí kuži...je to strasne smutné a nespravedlivé...

luzza to mas pekné šikulky 🙂

Včera jsme byly na tom EEg ,udržet je dvaacet minut v klidu hlavne Valču ta tam pořad chtela sundavat tu čepku a ty dratky,no doufam že už na to nepujdeme...vysledky budou za tyden u doktorky aj jsem byly na to ultrazvuku hlaviček a Ríši to mu to neslo udelat tak bude muset na tu rezonanci ,to se dovíme 19ledna kdy...to me asi hrabne,prí budu muset tam bejt pres noc snim ,achjo...

Jak je u vas tady pekne prsí a to bude pekna klouzačka...

jankatr
autor
7. led 2011

@janicka.slunicko teda nemáte to lehký 🙄 😝 ale hlavně když jsou prťata zdravý, tohle lítání po doktorech když je to na takovýty preventivní vyšetření se dá ještě přežít - hlavně když se neděje nic horšího 😉 🙂

luzza
10. led 2011

byli jsme u dědy 🙂
jinak nic nového 😉

janicka.slunicko
10. led 2011

jantkatr mužu ti poslat na eimal fotky deti,hodiš to sem ,proste me to nejde,manžel je pryč a že mi to ukaže a ...
at delam co delam nejak mi to nejde,.. 🙄

jankatr
autor
10. led 2011

@janicka.slunicko Jasně Jani 🙂 😉

jankatr
autor
10. led 2011

Posílám fotky od Janicky.slunicko 🙂 🙂 🙂

luzza
10. led 2011

no to jsou koblížci roztomilí 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

adrosek
11. led 2011

-jéé ti jsou sladcí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrosek
14. led 2011

-ahojík mamky,všechny Vás moc zdravíme,tak jakpak se máte všechny,snad ste zdraví a všechno je vpořádku
-to počasí je děs ale i tak se snažíme být denně někde pryč at nesedíme doma,bud sme někde venku nebo někde v koutku at se holky vyblázní
-tak se moc opatrujte a hezký den všem přejeme
-taky se chci zeptat,už chodíte všeci na nočníky a ste bez plinek někdo už,krom luzzy myslím že,vy to už zvládáte všechno,no my stále trénujeme,ale holky místo aby na něm seděli tak do něj lozí a různě kolem něj přešlapují atd.no a pak stoupnou a vyčurají se mimo nočník,si říkám že v létě na to najedeme pořádně,to budou lítat nahatí doma tak to snad lépe natrénujeme 😒

janicka.slunicko
14. led 2011

Ahoj holky to mas pravdu androsek to počasí je hruza,ale ma se to zlepšit zítra ,u nas skoro celej den prší... no hruza tedka ty povodne aj u nas se bojím u chaty mame potok ,tak doufam že je vše v pořadku ,tedka se tam ani nedostanu to skontrolovat,manžel je pryč a přijede až přístí tyden...

U nas jsou novinky Valča ta leze aj zvladne celej obívak a Ríša ten se už konečne začal přetačet i nadruhou stranu...tak mam radost velkou..

jankatr
autor
14. led 2011

@janicka.slunicko Mám z vás radost - jste šikulky 😵 😵 😵 Počkej za chvíli tě doma pěkně proženou 😉 😅
@adrosek nepropadej panice - my taky ještě nejsme bez plínek - Kuba sice má světlý chvilky že se do něj vyčůrá ale zatím to nelámu přes koleno - tím že většinu dne stejně tu plínu musí mít páč ven bez ni nemůžem a na spaní by to taky ještě nebylo tak to nijak nehrotím ať mu v tom nedělám binec. Zatím ho nechávám jak si sám řekne (spíš ukáže) a o to víc ho chválím když se mu to povede.
Mates ten ani omylem - sice si tam třeba sedne ale běda jak by tam měl něco udělat... - s tím to bude asi na delší lokty...

janicka.slunicko
15. led 2011

tak holky me asi odvezou,odpoledne volala sousedka že mame totalne zatopenou chatu...Tak jsem odvezla deti k rodičum a švara tam semnou jel.ale uplne jsme se nedostaly ,pocele zahrade voda aj v garaži,tkam mame kočar,sekačku atd...koupelna ta je také pod vodou akorat se modlim aby to nebylo ve vnitř mame to necelej metr ale co jsem videla tak je to tak deset cm a je to tam,tak sned ta voda už tam nebyla a nebude, takle zdalky to není vydet ale dostat se tam nedalo.. ajho,nekdo mate stim skusenosti...

myska77
15. led 2011

Ahoj holky,

@janicka.slunicko to je mi lito, ze to postihlo i vasi chatu ty zaplavy, je to silene. Tak snad vas nevtece i dovnitr.
@adrosek my ten nocnik vubec nehrotime, jsme porad nekde pryc na dovcach nebo na chate a deti na to maji mit klid a domaci prostredi. Oba si rikaji ,,kako" a Mates i obcas nahlasi, ze bude curat, ale malokdy ho dam. Pockam si az vydrzi delsi dobu se suchou plenou.
Jinak jsme se vratili z Lipna a fakt super dovca. Mates dostal pred odjezdem Fenistil na tu jeho vyrazku na nohach, aby se nedrbal, ale dostal vsechny vedlejsi priznaky: apatie, zvraceni, prujem, no byl jak chodici mrtvola, tyden se nemohl vyspat, ale byl strasne unaveny, nejedl a blil. Tak jsem to vysadila a jak mavnutim proutku se spravil. No ale prijeli jsme o 3 dny driv a dostala jsem to ja, asi to bude teda chripka, ale stoji to take za prd.

jankatr
autor
15. led 2011

@myska77 Vy si teda "užíváte" 🙄 krom toho jak si pěkně užíváte 🙂 - já už nějak ani nevím co to slovo dovolená znamená... 🙄 ☹ - hlavně teda dovolená v plném počtu - tudíž s tatínkem. Ale hlavně že je malému líp, i když jste to museli zkrátit 😉
@janicka.slunicko ty máš těch starostí taky málo, viď.... - ještě tohle k tomu... 😒 😒 😒 No ale zas ber to tak že pořád lepší vytopená chata než barák... - aspoň nemusíte řešit kam složit hlavu, co s dětma .... - já vím že je to slabá útěcha - ale aspoň něco.

myska77
15. led 2011

Holky chcete pobavit. Porad mi neslo do hlavy jak mi je blbe a uz 14 dni krvacim (takova divna MS) prisla po 22 dnesch misto po 28. Tak po sprse jsem si chtela dat nejaky prasek, ale predtim udelala tehu test a hadejte 😀 ja se fakt pose.. 😀 Ale to krvaceni mi nejde na rozum, asi by to byt nemelo, ze? Zitra zajedu na spitalu, tak nejak blbe me boli bricho tak snad to nebude opet mimodelozni. Mimi bychom fakt brali-

adrosek
15. led 2011

-ahojík mamky,janicka slunicko tak to mě mrzí stou chatou teda,ale jak říka jankatr ještě že to nemáte tam kde bydlíte,to by bylo mnohem horší,no tak at to stou chatou nějak zvládnete
-myska teda to je mazec,tak to mooc gratulujem pokud to vyšlo a je všechno vpořádku,no to krvácení by asik nemělo být si myslím,raději si zajdi k dr.at se ujistíte že je všechno vpořádku a dej nám potom vědět,hlavně aby to nebyly zase dvojky co 😉
-jinak jsem ráda že to stím nočníkem není teda jen unás,já to taky nehrotím jen spíš že se mě všichni ptají atd.tak sem si říkala jestli by už fakt neměly pořádně chodit na nočník,ale jak říkám v létě na to chcem najet pořádně,budou si tady lítat nahatí taki to snad půjde lépe natrénovat tak děkuji všem 🙂

luzza
15. led 2011

@myska77 týýý jo, gratulkaaa 😅 😅 😅 😅 😅
@janicka.slunicko bydlíme na severu, voda tu řádí často, ségra bydlí přímo v Markvarticích a už opět vyklízej přízemek 😒
o tom, kde a kolik je vody je informuje úřad smskama, takže mají přehled, i když nejsou doma...a když se blížila v létě voda, přišli jim bouchat na dveře, páč oni si klíďo spali..

luzza
15. led 2011

my už odbourali plínky i na odpolední spinkání.. holky jsou fakt šikulky, tak mám trochu úlevu

janicka.slunicko
16. led 2011

Ahoj holky no nemužu spat a strasím dřív jak deti.Holky to jak pisete to ja také říkam že naštestí tam nebydlíme ale jsou tam i chataři co tam bydlejí ,to mi bychom chtely také to pak jednou bydlet...
Tedka to uklizení ,manžel jezdí pryc,ja jsem se tam tak na te zahrade nadřela a je to fuč 😀 bedru to docela jak to je a jeste jsem si delala na podzim srandu ,odesla nam lednice tak říkam koupime jí na jaře kdyby nahodou jsme tu mely vodu 😀 co nadela clovek. mamka říka že mi deti pohlida,ale je pry blbé že mi nemuže nikdo pomoc, teda ja nemít rodiče tak se sblazním,hlidají jak se da...
Tchyne me včera potkala a že to je hrozní ale aby řekla jestly neco nepotřebuji...no nevím jak vy to mate s rodičma od poloviček ,ale to mi na chuja,to se všude s v noučatama vychlobají ale aby přisly ...jo abych nejak nehazela všechny do jednoho pytle,tak manžel ma dve segry a stou jednou se vydame aj ta řekla že mi pomuže at klidne zavolam..

Jo a sousedka říkala že pry nadnami nekde jsou rybníky a ty pry vypuštely tak to je od toho a z té Berounky,jinak zaplavy tam nejak nebyly to asi pře dvaceti lety a to trochu...no je zatopena cela osada,aj další také co říkaly...uvidím v utery se tam pojedu podvat,to zase mame tyden v Mondelí očkovaní v Motole ve stredu kontrola s Ríšou s hlavičkou a v patek rehabka,fakt se nenudím..

luzza,tak to také chudak segra,to musí bejt sílení ,ja si stežuji ale chapete....
A jak to pojistení mají,oni pak to nechtejí ani pojištovat.

Myska,to teda zajdi k doktorovy hlavne at jsi v poradku.

Mejte se holky dneska jdu do baumaxu koupit holinky. 😀 😀 😀

myska77
16. led 2011

Holky je to haji, byla jsem dopol.v Motole (spital) a deloze nic neni, tehu test pozit.i u nich z moci, brali me na dva ultrazvuky, nevideli presne co kde je, ale levy vejcovod a vajecnik je bolestiy, malem jsem tak vyskocila z toho kresla. Pry tam vidi zlute telisko na vajecniku, takze ovulace probehla, ale asi se to zaseklo znovu ve vejcovodu. Chteli me hned hospitalizovat, ale podepsala jsem reverz, ze mam doma deti. Vzali mi odbery a ve 3 si mam zavolat, pokud bude HCG vyssi nez 1500 tak uz by melo byt v deloze a jelikoz neni, tak zitra rano 7 nastup na operaci. Uz me to fakt nebavi. Uz jeden vejcovod haji a ted druhy.

luzza
16. led 2011

JARO??? 😨 😨 😕 😕 😕 😉 😉 😉

luzza
16. led 2011

@myska tak to mi je líto 😒 😒 😒

adrosek
16. led 2011

-myska tak to je mi moc líto ☹ drž se
-luzza moc hezké fotky a stěma plinkama jen závidím 😉

jankatr
autor
16. led 2011

@myska77 Myska to je mi moc líto - už jsem se chystala psát gratulaci a teď koukám že všechno je jinak 😒 😒 😒
Ještě že už aspoň máte ty dva super kluky... - kdyby se to náhodou fakt nějak hodně podělalo... 😔 😔 😔
@janicka.slunicko To je jasný - člověk si musí postěžovat - když už nic jiného tak aspoň to trošku pomůže 😉
@luzza Holky jsou teda fakt super šikulky s těma plínama 😵 😵 😵 a fotečky kouzelný 🙂

Mimochodem - holky už jste viděly naši novou televizi 😅 😅 😅 ??? https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/albu...