Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

jmisa
25. lis 2008

Luzzo, já šla ke svému gyndaři pro doporučení, on řekl, že by měl uděla tedy prevenci a když už jsem byla na koze, tak se ptal, jestli se chci kouknout na děti, tak jsem kývla, kdo by nekývl 😀 Jinak plánovaný ultrazvuk mám zítra v Pronatalu.

V zákrytu nejsou určitě, každá dutina je úplně jinde, jak je to vidět na tom minulém obrázku.

adrosek
25. lis 2008

tak uvidí se,budem držet pěsti moc

luzza
26. lis 2008

jmis,
no uvidíme...
ale myslím,že by zaniklo dřív...
možná nás jen napíná 😉

luzza
26. lis 2008

holky já měla dnes krásný ráno... 😵 😵 😵
před barákem se nám prochází 4 srnky a jelen 😅 😅 😅
je to prostě NÁDHERA na tom sněhu 😵 😵 😵

adrosek
26. lis 2008

Ahojík holky tak vás zdravím taky,já dneska ještě musela na skok do práce zas na dopoledne a nechtělo se.

luzza
26. lis 2008

adry
tak hlavně jestli se cítíš dobře 😉
mě by se teda po ránu do práce nechtělo...když si představím tu cestu 😝 😝 😅

jmisa
26. lis 2008

Ahoj.
Klika, že do práce já nemusím. Zítra tam ponesu lístek na peníze, a to mi bohatě stačí 😕

adrosek
26. lis 2008

No mě se taky nechtělo ale musím na chvílu,co už nadělám.Jo ráno mi bylo trocha zle,ale už je to snad dobré jak som pojedla.Holky snad to envadí miminům,že jdem občas do práce,nic tady nedělám a pokud mi dr.vyloženě nenařídila ležet tak to nevadí ne?

jmisa
26. lis 2008

Adrosek, pokud se na to cítíš, tak to nevadí. Já bych třeba ráno nevstala 😀

adrosek
26. lis 2008

No mě se už taky nechce vstávat,ale ještě ted budu čtvrtek a pátek doma a pak ještě 14.dní něž to předám a pak už se budu jen flákat.No už sem si odvykla vstávat.

jmisa
26. lis 2008

Já musím ráno pomalu, jinak mi je zle. Ale když si to odloudám, tak je to dobrý 🙂

katuska23
26. lis 2008

ahoj holky já mám z vás takovou radost 😵

jmiso ty jsi mi tolikrát poradila,moc ti to přeju 😵

adrosku tobě samozřejmě taky 😵 hezká fotečka 😵

jmisa
26. lis 2008

Katus, doufám, že se brzo dočkáš i ty 🙂

zanetik
26. lis 2008

Ahojky taky vás zdravím...to já bych asi v pohodě chodila dál do práce, jen je fakt, že to vstávání by mě asi zabilo 😅 , vstával skoro pravidelně v 9h někdy před...
Adrosku psala jsem ti ještě do IP na posl. MS a jestli máte nějaký jména děti pak to vložím 😉

luzza
26. lis 2008

zanetiku
jsi naše šikovná administrativní pracovnice 🙂
jdu juknout do tabulky,jestli tam není něco nového 🙂

adrosek
26. lis 2008

Ahojík holky tak vás zdravím jak se máte co?Není Dneska někdo u dr.náhodou jmiska?

jmisa
26. lis 2008

Ahoj.
Tak syndrom mizejícího dvojčete. Mimčo to zabalilo minulý týden. Druhé roste a srdíčko buší.

adrosek
26. lis 2008

Ahojík jmisa,tak to mě mrzí tedy,ale tak ste rády za to jedno ne alespon co?

jmisa
26. lis 2008

Adrosek, jj, jsem ráda a možná to tak je lepší. Myslím, že může být lehčí průběh těhu a pak po porodu to asi taky líp zvládem, s malým bytem, nevelkým autem 🙂

Budu všem dvojmamkám držet palce, aby vše proběhlo bez problémů alespoň do konce 36tt.

adrosek
26. lis 2008

No snad ano,n já se taky nějak začínám bát toho utz aby tam teda boli stále.Ale jak říkáš budeme rádi aj za to jedno.

jmisa
26. lis 2008

Možná to bude znít divně, ale mně se trochu ulevilo a věřím, že takhle to mělo být. 😕

adrosek
26. lis 2008

Nezní to divně,hlavně že jedno je a krásně se vyvíjí to je důležité.

luzza
26. lis 2008

jmis
já to úplně chápu...
proto z tebe nechci dělat chudinku 😉 😉
fandím malému jmisákovi 😀 😀 😀 a věřím,že to bude krásnej človíček 🙂
chce tam prostě být sám! nechce se tam s nikým mačkat 😀

adrosek
26. lis 2008

Asi se nechce s nikým dělit jak píše luzza tedy.

zanetik
26. lis 2008

Ahojky, taky tě Jmis chápu, na prvním UZ mi potvrdil jedno srdíčko a druhý že tam nemusí nic být, teď jsem ráda že je mám obě, ale taky bych byla asi ráda kdyby bylo jedno, moc si to neumím se dvěma představit, ale prostě takhle nám je to dáno, tak to tak musíme brát...tak doufám, že na nás nezanevřeš...a co bude s tím jedním?
Já jedu zítra na velký UZ s těma cystama, teď už věřím, že to nic nebude, ale když mi to před 3týdny řekl, tak jsem si říkala co by bylo, kdyby to bylo vážný, jestli by to jedno nějak vyndaly...nevím...

jmisa
26. lis 2008

No to druhý se má vstřebat, už mělo rozostřené kontury, takže náznak mizení už tam byl. Mám zobat Magne+B6 kvůli dráždění dělohy, tak zobu.

downhamka
26. lis 2008

Tak Vas holky zase zdravim. Dlouho jsme tady nebyli.
Dneska jsme byli v poradne. Vsechny krevni testy vysli negativne. I down. syndrom, ale rikaji, ze se s tim stejne neda pocitat na 100%, vysledek je u dvojcat nepresny. Jinak i negativni protilatky. Doktorka mi rekla, kdyz kontrolovala srdicka, ze budeme mit urcite jednu holcicku, druhy mimis byl spatne otoceny. Za 14dni jdu na velky utz, tak pak pry budeme videt vice. 😉 Jen jsme meli nizky hemoglobin/malo zeleza, mrnouskove si ho asi hodne berou, tak mamina musi uzivat taky vice.
jmisa tak to je mi lito. Ale lepe ted a pak mate jednoho zdraveho prcka ne? 😉
Zanetik zitra drzim pesti, at to dopadne co nejlepe. 🙂 at se potvrdi ty dve holcicky 😉

luzza
26. lis 2008

dow
no nazdááár 😅 😅 konečně si zpět 🙂
taky mám málo hemoglobinu,tak mi dali zobat železo...
jéééžiš vy se máte,že budete mít holčičku... 😵 😵 😵 😵
my si jí táááááák strááááášně přejem 😅 😅 😅 😅
doufám,že tam nějakou mám 😠

luzza
26. lis 2008

zanetíku tak zítra budem čekat na výsledky z UTZ 😉 🙂

luzza
26. lis 2008

my jdem zítra ve 14,00 hod na 3D...