Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
6. čer 2009

Luzz: no právě že ti moji DVA toho sežerou až se mi někdy nechce
se tak cpát 😀 no jo jsou to hold chlapi a ti jsou masový.
Zkusím si půjčit prsten od Ababely(staré bely 😀 😀 ) a přifrčíííím..

Na Neli se když tak poptej v nemocnici jestli to přejde samo nebo co a jak

adrosek
6. čer 2009

-luzza tak se zeptej u dr.potom at ji to chuděrku nebolí ☹
-teda tady se mluví o masu,tak to já moc nemusím 😒

lenulinka21
6. čer 2009

Luzz: teda ta fotečka kde je Neli zakuklená 🙂
ona je celá ty-no fakt i manžel to říká: a to je co říct 😀 😀

blucka
6. čer 2009

Mysko, tak to kopanie je u mna stejne, niekedy tak naliehaju na spodok, ze ked idem musim zastavit, bo mam pocit, ze vypadnu 😉 ...
...U nas pocasie na spanie, aspon sa bude fajn lenosit... 😉

adrosek
6. čer 2009

-no unás taky počasí na lenošení 🙂

veruleg
6. čer 2009

Ahoj holky, vsechny Vas zdravim.
U nas docela skarede. Vcera se mi po pul roce podarilo prodat nase male auticko.....becela jsem jak zelva....radosti i smutkem. Dnes rano nemuzu ani polknout, pali na pruduskach a v krku...chytla jsem to od tchana. Tak se prolivam cajem a uvidime ☹

Luzzi : super fotky, holky uz jsou tak velke

Hanulka : budem drzet pesti at to jde hladce a moc Te netrapi 😉

Mysko : ja bych si to s tebou nekdy klido vymenila....ty nasi mimousi snad jen spi....az me to desi ze o sobe nedaji moc vedet

Sorbi : taky odpocivej at mas pak na skritky energii....vypadaji uzasne 😵

zanetik
6. čer 2009

Ahojda dvojmamky, tak nevím jestli jít ven, nic moc počasí, mrholí občas, ale zase být doma to neznám, od porodnice jsme byly doma jen jednu propršenou sobotu, tak asi aspoň na hodinku je půjdu vyvenčit 😉
Luzz krásný fotečky, taky je vidět jak jsou holky jiný, jedna drobnější že? Kolik mají holky od sebe rodíl?

zanetik
6. čer 2009

Jinak jsem dohodila do alba fotky naušniček a šatiček co máme na svatbu sestřence 😉

veruleg
6. čer 2009

Zanet :vis o tom, ze nevesta ma byt nejkrasnejsi? Holky budou vypadat uzasne 😵 Super se na fotkach smejou 😉

zanetik
6. čer 2009

Ver budeme se snažit nebýt hezčí než nevěsta, třeba holky neučešu a rozcuchám 😀
Díky, ale oni se řechtaj a když vytáhnou foťák, tak na něj vytřeštěně koukaj 😅

adrosek
6. čer 2009

-jé zanetik to jsou hezké naušničky teda a ty šatičky taky,holky budou jako panenky teda že
-tak hlavně at venku nezmoknete když půjdete,třebas vás to mine a nezaprší na vás

luzza
6. čer 2009

ahoj kočky
jsem jen na skok 🙂
ještě venku grilujeme a holky spěj v kočárku,budou pěkně vonět 😀 😀

adrosek
6. čer 2009

-tak budou naložené a očouděné holky 😀

luzza
6. čer 2009

museli jsme je pořádně vykoupat,aby nezasmrděly postýlky grilovaným steakem 😀 😀 😀 nebo neovoněly?? 😕 😅

luzza
6. čer 2009

žanetko
úúúžasné fotečky 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luzza
6. čer 2009

žanetko
moje holky jsou hodně jiný 😀 😀 nelík je celá já a elík celej manža 😀 😀 😀
při porodu měly 2,97 a 3,20... teď mají 3,40 a 3,70 🙂

myska77
7. čer 2009

Ahoj holky,
zdravim po dalsi super noci, spi ty deti vubec nekdy? Uz to neni ani mozny.

Veru: klidne bych Ti je na cas pujcila, ale takovou bolest bych Ti snad ani neprala. Mam z te noci uplne migrenu 🙄

Zanet: vy ste tedy aktivni, to je dobre. Holky budou jak princezny na te svatbe 😵

Holky mam dotaz, od ktereho tydne uz maji mimousove vsechno vyvinute vcetne plic myslim. Uz to fakt nedavam a po tech silenych dnech plnych kopani premyslim o tom, ze jim zacnu trochu pomahat ven at uz sexikem nebo cajema nebo ja nevim cim vsim se to da. Jsem dnes 32+3, do 34tt to jeste dam, ale pak uz asi budu pocitat kazdou minutu. To uz budou mit kolem 2,5 kilo, budou mit i vsechno ostatni vyzrale?

luzza
7. čer 2009

dobré ránko 🙂
tak eliška už je vzhůru,mám jí v obýváku a bulí,ale vypadá to,ještě usne,je to takový pobrekávání,asi neví,co by 😀 ... nelinka ještě po kojení usnula,tak jsem ji nechala chlapovi v posteli 😀 ...
dneska jedly o půlnoci,ve čtyři a ted...

luzza
7. čer 2009

mysi
na hmotnosti miminek ani tak nezáleží,důležitý je gestační stáří...
ideální je vydržet do 36.týdne...
když jsou mladší,mají silnější žloutenky a hůř papají od mamky...
snaž se to vydržet holka,já tě chápu,já taky odpočítávála každej den,páč mi bylo fakt zle 😝 narození holek bylo pro mě doslova vysvobození...
narodily se mi ve 36+5 dle UTZ, a ve 36+0 dle posl. mens.

myska77
7. čer 2009

Ach jo, toho jsem se bala, 36.tt je naprosto v nedohlednu. Kdyby se aspon tak nemleli, to bricho mi nevadi, ale uz 4 dny nespali a porad se tam rezou jak kone. Jestli budou takhle nespavi i po porodu tak se mam na co tesit 🙄 No tak si tady asi pripravim metr a zacnu ho strihat. Oni jestli me vcucnou do porodky v tom 34.tt, tak se to stejne asi bude ridit podle te plodove vody Acka, ma ji malo, tak treba se to vyresi brzo.

Jeste mam dotaz, delala ste nektera masaz hraze, ma to smysl? V Motole pry delaji u dvojek pri norm.porodu nastrih rutinne.

luzza
7. čer 2009

mysi
všude dělají nástřih u dvojek... je to standart. postup
takže masáž hráze je tu vcelku zbytečná

adrosek
7. čer 2009

-ahojík holky,tak přeji hezký den všem 🙂
-já dneska končím 35.týden tak snad už jen týden do toho 36.a holky můžou ven konečně,mě se ani tak neperou jak se hrozně boulí a tlačí mě ☹

veruleg
7. čer 2009

ahoj holky

leziim jak chcipak.V krku me v noci bolelo pekelne a mimousum se taky pro zmenu nechtelo spat a pekne se tam rozrejdili.....ale to jsem zase rada.

Mysko : neboj,musime vydrzet. Pockej uvidis ze se ti kluci taky trosku zklidni a nebudou tak vyvadet. Cim delev brisku tim lip. Tak radsi oparne a nech to na prorode at si pak treba neco nevycitas. 😔

Ja jsem zvedava na tu kontrolu ve ctvrtek, je to po tech trech tydnech. Doufam ze si me tam jeste nenchaji, at muzu privitat manzu doma.Uz jen tyden 😵 😵 😵

adrosek
7. čer 2009

-tak snad ne veruleg a budeš doma a pěkně vítat manžílka 🙂 už se ti vrátí co se těšíš
-čím jsou větší tím mín se tam melou mi připadne,asi jak tam mají mín místa

veruleg
7. čer 2009

adrosku : to vis ze se tesim, 3,5 mesice bez nej...to uz nikdy nehci podniknou 😔

adrosek
7. čer 2009

-no tak to je pěkně douho,mě stačí jen když má službu 24.hod.tak to ti věřím

blucka
7. čer 2009

Ahoj kocky, prajem pekny den...
Mysko, citala som, ze v 34tt.uz definitivne dozravaju plice, ale najidealnejsie je keby do toho 36tt vydrzali v brusku, neboj to este vydrzis, i ked je to uz opruz. Ja som rozhodnuta oddist v utorok z poradne s teminom porodu, lebo uz nevydrzim dlhsie, v sobotu som 38tt a chcem aby sli von. Uz som z toho niekedy psycho 😠, vsetko boli, tlaci ☹
Masaz hradze som zacala, ale aj skoncila 😖 , Luzz, to si ma potesila, ze je to zbytocne....je to protivne...
Veruleg, len sa pekne vyliec, obdivujem ta, ze si to vydrzala tak dlho bez manzela....
Mne staci, ked ten moj ide niekde dalej len na cely den, som z toho nervozna...
Adrosek, ty tiez pocitas ten 36tt 😀 , co?.

luzza
7. čer 2009

veru
já se na toho tvýho manžu úplně těším s tebou 😀 😀 😀

luzza
7. čer 2009

holky
vydržte to všechny 🙂
za pár dní máte dětičky u sebe 😉 🙂

blucka
7. čer 2009

Luzz, ale ono sa to zda tak dllllllllllllhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeee..... 😀 😀