Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

veruleg
11. čer 2009

tak jsem mluvila s Lenul..... nechali si ji v Opave v nemocnici a ma ty kapacky na rozehnani, ten gynpral nebo tak neco. Rekli ji, ze je dobre ze prisla. Divili se, ze ji ten jeji doktor dal ten gynpral domu v prascich. Udelali ji komplet vysetreni. Tak dle ultz, ma jeste nejaky cipek, coz je super. Kluci maji zhruba 1800g oba. Pokud vydrzi do 35tt tak bude rodit v Opave, jinak ji budou musett prevezt do Faklutni nemocnice v Ostrave tam kde chodim ja a kde rodila i Gabina.
Vsechny vas pozdravuje

Tak ji drzme pesti at vydrzi co nejdele 😉 ....bude me informovat

luzza
11. čer 2009

veru
děkujem za zprávy od lenul 😉 🙂
vyřiď jí,že na ní moc myslíme 😉 🙂

blucka
11. čer 2009

Mysko, ako pise Veru az v 34tt su plne vyvinute a viem, ze do tohoto tt pichaju injekcie.
Esteze Lenul do toho spitalu sla, ty jo, ten jej dr.by si zasluzil, blbecek 😒 .
Ja tasky mam tiez zbalene,ale ako sa poznam tak v nedelu vsetko prehrabem a zbalim znovu 😅

zanetik
11. čer 2009

Ahojda, tak jsem hodila do alba 3fotky koláže od fotografa 😉
Blucko koukám jsi 38tt jak to s tebou vypadá?
Luzzo já bych neřekla, že si jsou podobné, říkají teď, že Nela je na mě a Verunka na přítele.
Tak mi jdeme kojit, tak se mějte moc fajn
Jinak 20.6 jdeme na vítání občánků 🙂

veruleg
11. čer 2009

Zanet : to jsou nadherene fotky, fakt hezky udelane 🙂

blucka
11. čer 2009

Zanetik, to su naozaj krasne urobene kolaze, v pondelok to isti hospitalizacia a dohodne sa TP.

zanetik
11. čer 2009

Holky díky, Blucko budu na tebe myslet, ať všechno dopadne dobře včetně porodu 😉

luzza
11. čer 2009

žanetko
mě naše holky taky přijdou naprosto rozdílný 🙂 a všichni v okolí nám tvrděj,jak jsou si podobný 😀 😀
myslím,že i my jsme si je,co se týče podoby,rozdělili 😀 😀

jinak žanetko - náááádherné fotky 😅 😅 😅 😅 😅

myska77
11. čer 2009

Jee Zanet, to vam udelali moc pekne ty fotky 😵
Jeste, ze Lenul do toho spitalu jela, bude ted pod dohledem. Ale stejne me fascinuje ten rozdilny pristup v ruznych nemocnicich. Nekde cloveka prijmou v cipkem 2,5cm a nekde nechaji behat i s 1,5 cm nebo i bez cipku a uz otevrenou, je to proste zvlastni.

Veru: no je fakt, ze bricho mi teda roste pekne v poslednich 2 tydnech, i kdyz na cm je to porad 107 - 109cm a 11 kilo nahore, to ted stoupa dost razantne ☹ Kluci uz maji pres 2 kila, tak se to holt musi nekde projevit. Prijde mi, ze uz chodim uplne v zaklonu, abych ten balon vyrovnala.

Docela ste me s Bluci uklidnili s tim 34.tydnem, to bude ted ve stredu po vikendu, tak se nemusim bat, kdyby to prislo. Chci je mit do 36.tt venku nebo me fakt roztrhnou. Uz mam pocit, ze ta kuze nema kam rust.

luzza
11. čer 2009

bluc
v neděli budu nervozní,jak kdybych šla do špitálu já 😉 🙂 úplně vzpomínám na to pondělí,kdy jsem nastoupila já...

luzza
11. čer 2009

mysi
mě ten 36.týden taky bohatě stačil 😝 😉 dál už bych to asi nevydržela...

luzza
11. čer 2009

holky
dneska jsem zkusila vykoupat holky v kyblíku 😀 , půjčila mi ho sousedka, má ho po svém klučíkovi...
a musím říct,že holky si v něm lebedily 🙂 fakt se jim to líbilo, nelinka mi dokonce v jednu chvíli usnula 😅 😅 😅

ale nechápu,jak je v tom kýbli umývat 😕 😕 a navíc jim nevidím na prdky,takže nevím,jestli někde nezůstaly zbytky mastičky nebo jiný nečistoty...
asi jsem střevo,ale fakt je nezvládám držet a zároveň umývat.. 😕

takže se 100% vracím k vaničce 😀 byla to jen zkouška,jestli jsme o něco nepřišli 😉 🙂

jankatr
autor
11. čer 2009

http://jankatr.rajce.idnes.cz/Kubik_a_Matej_...... přidali jsme fotečky 😵 😵 😵

Zanet - koukala jsem na ty vaše - jsou fakt krásný 😉

veruleg
12. čer 2009

ahoj holky...pekny patek vsem 🙂

Janko : kluci rostou jak z vody, pekne fotky. Super je ta v tech osuskach....to jsou uplne k pomazleni 😵

adrosek
12. čer 2009

-ahojík holky,taky přeji hezký den všem
-zanetik hezké fotečky moc

luzza
12. čer 2009

ahoj dvojmamky 🙂
no janičky kluci jsou k sežrání 😀 😀 😀

luzza
12. čer 2009

tak ty naše šípkový růži ještě chrněj 🙂
ale v noci docela často jedly 😝 ,tak to spíš teď dospávaj 😉

adrosek
12. čer 2009

-tak to dospávají luzza co vnoci nenaspaly 🙂
-já akorát posnídala a ted kukám na telku,dneska jsem zase sama doma naposledy

veruleg
12. čer 2009

adrosku : jeste si to uzij tu samotu, pak na to mozna budem jednout vzpominat 😉 Ja pro zmenu radim manzelovi pres skype, co nezapomenout sbalit ve Svedsku, znas chlapy. Uz nevi co je nase a co v tom byte bylo puvodne 😀

adrosek
12. čer 2009

-no to věřím veruleg a dovedu si to představit stím balením,tak už se i vrátí každou chvíli že,kdy ti má dorazit

veruleg
12. čer 2009

v nedeli pozde vecer...uz se to krati 😵 😵 😵 ale Tobe taky, to budes mit posledni vikend. Hlavne si to s manzou pekne uzijte 😉

kacatko000
12. čer 2009

Ahoj holky
přeju krásné ráno všem i když u nás je zrovna bouřka 😒
Chystám se na nákup do alberta, mají prý akci na plíny pemprsky, tak jdu juknout.
Jani kluci jsou fakt k pomazlení, jsou nádherní.
Žanetík taky krásné fotečky, já se vždy nad všema fotkama dojímám.
Luzzi ty to samé, prostě nádhera.

adrosek
12. čer 2009

-tak to už je za chvílu veruleg tedy,to si budete muset užít až ti dojede co
-jojo poslední víkend klidu,tedy jen sobota a kousek neděle,v neděli odpoledne už jedem,tak si to budeme muset užít ještě

veruleg
12. čer 2009

adrosku : no ja doufam ze pak jeste ty dva, tri tydny vydrzim pokupe. Manza bude muset sem tam do Brna do prace a kvuli nejakemu vyrizovani, hold kdyz jsme taky ti Brnaci 😵 idkyz se ted budem zdrzovat ve Slezsku, tak porodne a vse musi vyridit v Brne.

adrosek
12. čer 2009

-jojo tak snad ano,musíš jim domlouvat

veruleg
12. čer 2009

adrosku , jeste se vyfot v nedeli 🙂

adrosek
12. čer 2009

-no jasně,ještě naposledy se musím vyfotit na památku jako

jankatr
autor
12. čer 2009

jj - všechny ty mimča jsou kouzelný 🙂 🙂 🙂

veruleg
12. čer 2009

ahoj holky

tak jsem mluvila s Lenulinkou. Moc vas vsechny zdravi. Rikala, ze ten cipek ma 2 cm. Prvni noc ,nebyla nic moc. Co 4 hodiny ji chodili kontrolovat. Na obrovskem pokoji je zatim sama, tak doufa, ze ji brzo nekoho daji. Dle vizity pry pokud bude stav setrvaly, nebo se zlepsi tak ji za tyden pusti domu. Jinak ma ty kapacky a magnesko a jeste neco, takze je z toho vseho trossku oblbnuta.
Zdravi Adroska a Blucku a drzi pesti na pondeli.

na Artep ma Lenka dotaz, kolik mela ten cipek ?

vic nevim, prisla ji asi zrovna navsteva

adrosek
12. čer 2009

-jé tak děkujem za info veruleg,tak jí od nás moc pozdravuj tedy a at se opatruje
-tak já se dám asi do toho žehlení pomalu,sice se mi nechce ale at to mám zkrku