Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
8. pro 2010

-ahojík mamky,všechny vás zdravím moc
-janka moc hezké fotky,kluci jsou chlapáci už
-luzza no to je naprd,ale máš pravdu,že by to byl příliš drahý boj,hlavně at už máte teploučko

luzza
8. pro 2010

už i my otravujeme v Tescu 😠

luzza
9. pro 2010

jinak máme furt v provozu přímotopy 😖 😖 a včera v noci vypadl proud v celé vesnici, takže jsme ráno měli v baráku 11 stupňů 😖 ráno to opravili, ale během dopoledne vypadl proud ještě několikrát ☹ ☹ poslední 3 dny jsem nebyla s holkama ani venku 😒 páč mám pocit, že se otužujou doma 😝 jsem už z toho na bednu ☹

zítra by se měl jirka dozvědět výsledek přijímacího řízení... nikomu jsme o tom neřekli, aby se zase něco neposralo 🤐 😅
nevíme kolik bylo uchazečů, ale v ten den, kdy tam byl on jich bylo 9 😎
super pozice, skvělý plat a pracovní doba od 6 do 14 h...no ale zatím je to jen sen.. 😒

holky nás asi sežerou, denně spořádaj síťku mandarinek, 2,3 jablka, 2 banány a k tomu tu je ještě Dominik!!!... no mohli bysme si zařídit obchod s ovocem a zeleninou 😅

jankatr
autor
9. pro 2010

@luzza Teda ještě že mají auto pro dvojčata co??? 😀 😀 😀 S tím vaším topením to je fakt hrůza 😒 - ke všemu ještě když vám tu elektriku furt vypínají - tak to pak ani ty přímotopy netopí 🙄 to je fakt mazec - a už vůbec teda nechápu proč takovýhle akce páchají v zimě 😕 😕 😕

janicka.slunicko
10. pro 2010

Ahoj holky tak jsme byly na neurologii a Valča ta je na před na sestem mesíc,tak super ale Ríša ten je pozadu docela dost,ale že ma ten šant tak by to mel dohnat ,musíme pořad cvicit a cvicit,včera jsme byly u detské tak Valča 7,7 a Ríša ma 6,8. a meří 70cm, Jinak říkala doktorka že Ríšu pošle v roce na nejaké fizi....se sourkem nejak se jí nezda varlatko... Tedka v prosinci jedeme do Motola na kontrolu tak uvidíme stim očkovaním...
Tady zase pada sníh tak zacvilku pujdu zbudit manžela a odvezeme deti k našim a musíme jet na chatu schazet ze strechy sních z garaže tam mame na houbeles strechu ,tak aby to nepropadlo,na o víkend hlasejí další snežení...

Luzza,tak to ne houbeles...
jankar,hezké fotky
Jinak s tim kočarem mi mame dva jedem stima kolečkama malejma ten mame na chate a tady takovej stima velkejma kolama,jsme mely super nakoup snima přes jednu pani po dvojčatkach...totiž mam se nvejde kočar do auta,to je také na prd...

jankatr
autor
10. pro 2010

Teda Jani - vy taky lítáte asi v jednom kuse po doktorech co? No hlavně že aspoň máte šanci že to brouček dožene - tak snad to bude dobré 😉 Valča je šikulka 🙂

luzza
10. pro 2010

tak konkurz pro nás nedopadl dobře, vybrali si jiného kandidáta, s vyšším vzděláním.. 😒
ale bereme to statečně.. 😉

jankatr
autor
10. pro 2010

☹ to je mi líto - zvlášť teď by se vám to dost hodilo, kdyby dostal líp placenou práci co?

luzza
11. pro 2010

jani, jirka dělá u Skanska, takže výplatu má pěknou, to není ten problém, ale je málo doma a už ho to štve...vrací se jen na víkendy a občas ho odvolají i z toho volna 😒

luzza
11. pro 2010

dnes je nám 17.měsíců 😉

luzza
11. pro 2010

jsem debil!!!!!!!!!!!!!! 19.měsíců!!!!!!!!!!!!!!

jankatr
autor
11. pro 2010

@luzza Aha - tak to docela chápu - bohužel to znám z domu 🙄 🙄 🙄

jankatr
autor
11. pro 2010

@luzza Holky už jsou pořádný ženský 🙂 😉
Jo a musím se pochlubit - Kuba už taky začíná s nočníkem - on si teda neřekne ale začne si stahovat gatě 😅 😅 😅 A když se mu tam povede pár kapek tak má pak hroznou radost a jde klidně ještě 3x po pěti minutách - něco jako přídavky na divadle 😅 Když z toho mají všichni takovou radost tak co by nepřidal 😀 😀 😀 Je to šikulka 😵
Maty ten si sice občas na ten nočník taky sedne ale neudělá do něj nic - ani za nic... - ale aspoń už je ochotnej tam chvilku sedět.
Já to ted nějak nelámu - ono nemá cenu to nějak hrotit takhle na zimu.

jankatr
autor
11. pro 2010

@luzza mimochodem - máte úžasný culíky 😵 😵 😵

janicka.slunicko
12. pro 2010

Ahoj holky
Luzza ,jsou hezky princezny,
Jankatr,jsem pak zvedava na ty naše jak budou chtit na nocník,mama mi říkala že nas se segrou davala do jeslí a to už jsme musely bejt bez lplin,tak to mela co delat.

Tak jsem tedka ja zase nachcipana ,je mi pekne blbe, a zrovna je manžel v praci,jinak na potvoru je doma nemají moc prace...tak se stoho picnu...

Holky jsem se chtela zeptat kdyby jste vytridovaly nejaké oblečení ,a chtely jste se ho zbavit tak ja bych si od vas koupila...dekuji..

adrosek
12. pro 2010

-ahojík holky,hezký den přeji všem
-luzza tak to je škoda stím konkurzem,tak snad příště to vyjde někde jinde
-holky jsou už veliký princezny teda

janicka.slunicko
13. pro 2010

Ahoj holky dnesk ajsme byly na rehabce a super s Valčou nemusíme cvicit Vojtovku,jenom nam ukazala jak valet sudy a cvicení na overbalu,Valča ta se už plazí dopředu ,nejdřív jí to nešlo jenom do zadu a do kola a stoupne si na čtiři a pohupuje se,tak super. Ríša je pozadu neotačí se ješte sam na jednu stranu použiva jednu ruku,tu druhou si šetří,tak musíme Vojtit dal ale zase se smeje nahlas víc jak Valča...

myska77
13. pro 2010

Ahoj holky,

@janicka.slunicko jak jsem psala do IP, ste statecnici a Velca je borec, ze uz ted je bez cviceni. Risa ji brzo dozene a pak nebudes vedet kam driv skocit.
@luzza Vy uz ste velke a sekne vam to vsem trem. Z konkurzu si nic nedelejte, neysel tenhle, vyjde dalsi. Hlavne, ze je na neco do pusy a ste zdravi. Uz mate teplo?

luzza
13. pro 2010

@myska dnes a zítra bez proudu 🙄 takže jsme byli přes den u babičky a zítra zas... jedeme furt na přímotopy 😒 o víkendu by měl být v provozu už nový kotel...

adrosek
14. pro 2010

-ahojík holky,hezký den všem přeji
-janicka.slunicko-tak to ste šikulky s Valčou a Ríša to brzy určitě dožene
-luzza no už at se vám pořádně topí doma

adrosek
14. pro 2010

-ahojík holky,hezký den všem přeji
-janicka.slunicko-tak to ste šikulky s Valčou a Ríša to brzy určitě dožene
-luzza no už at se vám pořádně topí doma

adrosek
14. pro 2010

-ahojík holky,hezký den všem přeji
-janicka.slunicko-tak to ste šikulky s Valčou a Ríša to brzy určitě dožene
-luzza no už at se vám pořádně topí doma

jankatr
autor
14. pro 2010

@luzza Hele Luci a když dáte ten nový - nemůžou vám to zas nějak podrbat s tou elektrikou??? Nebo už s tím přestali blbnout? 😕
@janicka.slunicko Valinka je šikulka - a Ríša bude brzo taky 🙂 ta vojtovka má fakt dobrý výsledky a navíc ho potáhne i Valča - já to vidím na těch našich - teda hlavně když byli menší - jeden začal něco dělat a další se mohl přetrhnout aby to uměl taky - vím že tohle je uplně jiný případ že tam jsou zdravotní komplikace - ale myslím tím hlavně to že bude mít tu motivaci a ta je hrozně důležitá 😉 🙂

jankatr
autor
14. pro 2010

Ahoj - původně jsem si říkala že to sem ani nebudu dávat a zase s něčím otravovat, ale na druhou stranu mi to nedá - konec konců pokud vás to nebude zajímat tak to jednoduše ignorujte 🙂
Možná to už některé z vás na zaregistrovaly na Facebooku , chtěla bych vám nabídnou moznost přivýdělku který vám zabere jen minumum času a pokud to bude fungovat opravdu tak jak má tak se docela vyplatí 🙂
Jedná se o tzv. "klikačky" přihlásíte s...e na internetovém serveru a klikáte na reklamy, které jsou k dispozici, po uplynutí 30 vteřin reklamu zavřete a připíše se Vám částka (u jednotlivých klikaček se částky liší) tuto akci opakujete do doby, než vyčerpáte seznam reklam, zítra bude seznam obnoven a přibudou reklamy nové, po dosažení určité sumy si peníze pošlete na tzv. internetovou peněženku.

Ty které teď zkouším já jsou z amerických serverů - jedna vyplácí 5USD za reklamu a druhá 10USD za reklamu - zatím jediný háček vidím v tom že mají výplatní limit až od 5000 USD ta první a ta druhá od 10000 USD. Vychází to tak že pokud máte příjmy jen sami za sebe tak je to tak na 250 dnů než se dostanete na tu výplatní hranici. Pokud ovšem seženete další zájemce - kamarády, známé - kteří se zaregistrují pod vámi tak se ta doba urychlí - za jejich klikání se vám připisuje dalších 50%. Někde jsem to viděla spočítané že za 10 nováčků se dá na výplatní hranici dosáhnout už za cca 33 dnů. Zatím jsem se setkala s pozitivními ohlasy že prý to opravdu funguje - já teď můžu říct jen to že penízky mi opravdu připisují - jak to bude s vyplacením to se teprve uvidí - ale jak říkám - zabere to tak cca 10 min denně a nestojí mě to krom trochy času vůbec nic - tak proč to nezkusit. Denně otevřeme na netu spoustu volovin tak pokud by nám za to někdo zaplatil tak jen dobře ne?

Pokud by to někoho z vás zajímalo - dejte mi vědět pošlu podrobné informace.

Janča

jankatr
autor
14. pro 2010

Pokud s tím hodně otravuju - tak se předem omlouvám - ale asi chápete že při té sebrance co mám doma je téměř nemožné najít nějakou práci na přivýdělek , tak se chytám stébla... Pokud to bude fungovat tak jen dobře - a budeme mít z krku úvěry a ještě zbyde i na část nového auta co bysme potřebovali... - a pokud ne - tak je to pár minut denně které prostě oželím.
Nebudu se tajit tím že je to prostě "letadlo" tudíž čím víc lidí máš pod sebou tím dřív se dostaneš k výplatní hranici ale na druhou stranu je to poměrně neškodný - člověk neriskuje žádné peníze které by musel předem investovat. Tak pokud vás to neoslovilo - tak mě prosím tiše ignorujte a dělejte jako by tu nic nebylo 😅 😅 😅

adrosek
15. pro 2010

-ahojík mamky,hezký den přeji všem
-tak my sme zřejmě opět asik nachlazení no tak uvidíme co ztoho bude
-jinak se učíme jíst sami takže to teda pořádně vypadá,však to znáte,no je to sranda se na ně občas dívat co stím prováději,ale už nechtějí abcyh je krmila já,tak mám dojem,že je toho občas víc všude kolem jen ne v jejich puse 😉

jankatr
autor
15. pro 2010

@adrosek Tak tohle období teď taky úspěšně procházíme - naštěstí už se pomalu dostáváme do fáze kdy u toho svinčíku dokonce i něco zdlábnou 😀 😀 😀

adrosek
16. pro 2010

@jankatr -jojo janka,unás se taky něco zadří sníst,no jak kdy,jako z polívky toho moc nedají si myslím,ta je všude prostě nebo jedině když je hustější tak to ano,no sranda jako

jankatr
autor
16. pro 2010

No já jim tu polívku dělám vyloženě hustou - málem v tom lžíce stojí, a nebo když máme nějakou třeba brokolicovou apod. tak jim do toho nakrájím kus rohlíku aby měli co nabírat. 😉

adrosek
16. pro 2010

-jojo taky už to zjištuji,že jedině na husto,jinak je všechno vedle místo v puse

luzza
16. pro 2010

ahoj kočky
my jsme furt na přímotopech...o víkendu by měl jirka zprovoznit kotel...
do toho peču a peču..
holky chrněj ráno do půl devátý...a v poledne usnou a spěj minimálně do dvou, takže mám aspon čas na nějaký to předvánoční bláznění 😀
máme sněhu jak na sibiři 😝 ale holkám se líbí 😀 přenášej ho sem a tam a řechtaj se jak pitomý 😀
zítra máme plavčo a třetí synflorix.. tak dopolko budem pryč..
na vánoce plánuju odstavení od koja...
zatím všechny moooc zdravíme 🙂

janicka.slunicko
17. pro 2010

Ahoj holky.
Luzza to bude dobře že už budete mit kotel v provozu, ja už mam napečino,delala jsme jenom 6druhu a kolik ty toho pečeš?

ADrosek a Jankatr, to veřím že to musí byt sranda stima detma,a vy je mate deti u stolečku a nebo v jidelní stoličce,ja pořad nevím...

Tady je také hodne snehu,dneska manžel bude hlidat a ja pojedu na nakup se segrou,doufam že nebude moc klidí ale tedka určite bude,to fakt nemusím...A budu mit nakoupeno a už dokramu pujdu jenom pro dribnosti knam...
Mejte se .papa