Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
15. led 2009

-tak já si chvílu spočla a půjdu do toho obchodu pomalu trocha se musím probrat

artep26
15. led 2009

Luzz já při Ani žádnou vložnou tašku neměla, jen korbičku.
Takže na tašce netrvám. Navíc budou sedačky, takže manipulace s dětmi bude dobrá si myslím.
Navíc v téhle ceně jsou i fusaky, pláštěnky a síťky, tak mi to přijde jako super cena.
Andro tak se hezky provětrej a něco hezkého si kup 🙂

artep26
15. led 2009

Psala jsem jim do shopu, do kdy trvá ta akce.
Zkusila bych ho někdo očíhnout naživo, ale nechce se mi ho takhle brzy kupovat.
Alespoň po screeningu. Kdy jsi Luzz kupovala kočárek ty??

luzza
15. led 2009

jo jo artí,to jsem četla,cena je vážně dobrá 🙂
já kupovala o vánocích...
já bych teda na taškách taky netrvala,s kočárem si můžu zajet až domů do předsíně 😅 ale některé holčiny,co musí absolvovat někde schody,tak vezmou jen tašky s mrňousama,tak proto mě to napadlo... 😉
ale u vás to asi nebude problém 🙂

artep26
15. led 2009

No já teď sondovala na netu, a mají ho i ve více obchodech, tak snad ta akce ještě nějaký týden vydrží.
Až budu mít výsledky a budu se blížit 20tt tak bych si ho ráda koupila, protože se mi moc líbí.
Chtěla jsem sice z bazáče, ale tam kočár, který jsem chtěla stojí taky 14.000 a je jetý 😀
My právě bydlíme taky v baráku a s kočárem se dostanu až domů, nemáme ani žádné schody k baráku. Takže když pojedu na nákup nebo do města, tak stejně povezu děti v sedačkách a kočár popř. hodím do kufru, pokud budu někde lítat. Ale my stejně většinou jedeme jen do jednoho či dvou obchoďáků takže sedačky to jistí.
Jasně že holky z města, co jezdí s kočárkem tak chtějí děti popadnout a jít. Tak jak píšeš.
Já si schodů do 4. patra s Ani a s nákupama užila taky, tak vím o čem mluvím. 😕 🙄

luzza
15. led 2009

artí
máme hodně společnýho 😀
já taky domíse tahala v paneláku do čtvrtýho patra 😀 😀 😀
teď jsem šťastná,že máme domek (i když do "vily" má daleko 😀 )

luzza
15. led 2009

artí,ten hartan stojí stejně,ale je to cena jen té sportovní verze...
tašky se dokupují zvlášť... a originál stojí 3890 jeden kus!!!, takže nemáme origoš,máme univerzál,ta stojí 900

artep26
15. led 2009

Se hezky honíme na tématech, viď?? 😀 😀 😀
Jé já jsem tak ráda za barák, do paneláku už bych se vrátit nechtěla.
A náš barák rozhodně taky žádná vila není, je to bývalý statek, takže klasický podlouhlý barák se starou stodolou a příslušenstvím. Ale milujeme to tady, jak si člověk v létě když je hezky vyleze na sluníčko, dá si snídani, kafe... prostě pohoda.
Ještě toho máme dost co budovat, z půdy musíme udělat podkroví. Doufám že to nějak spachtíme, než děti povyrostou, jinak se tu umlátíme 😀 😀 😀

artep26
15. led 2009

Ten Hartan se mi taky líbí, taky jsem na něj koukala.
Ty tašky to je fakt síla, takhle stojí skoro u všech výrobců. Zloději 😠

artep26
15. led 2009

Jdu odstrojit ten stromek, nebo mě Luboš zakousne.
A za chvíli je tu Andul ze školy, tak ať to mám sklizené.
Zatím pa pa pa 🙂 🙂 🙂

luzza
15. led 2009

aspoň ty témata pěkně oživíme 😀 😀 😀
dominik šel na florbal a jirka je ještě v práci,takže tu mám veget 😉
jdu pověsit prádlo a vyndat nádobí z myčky 😉 😀 občas ho tam zapomenu,takže už si kluci berou hrnky a lžičky rovnou z myčky 😀 😀

adrosek
15. led 2009

-tgak já som už z nákupu doma,venku je moc příjemně není tam ani zima a navíc svítilo sluníčko,jdem to vybalit a pak som zde uvás

artep26
15. led 2009

😀 😀 😀 jé s tou myčkou je to jako u nás, ale že by někdo myčku vyklidil ... to ne, to se čeká na mě 😀
Taky jsem věšela prádlo, Andulka zítra bude vítat budoucí prvňáčky na zápisu, dostali masky, tak jsem jí to musela vyprat. Teď mí říkala , "jak je z toho zítřka nervní", mě to fakt pobavilo, jaké má starosti 😀 😀 😀
Stromek je v čudu, Vánoce jsou za námi 😀 🙂 😵

artep26
15. led 2009

Tak snad náš Andro navnadíš, co jsi dobrého koupila.
Já tu jak jinak chroupu okurek 😀 😀 😀 výborná věc 😀 😀 😀

adrosek
15. led 2009

-já chroupu jablíčka,sem si nakrájela,jinak jsem pokoupila tak ruzně,nějaké ovoce,zeleninu,pečivo,sýr plátkový,šunku atak

artep26
15. led 2009

takže klasika, já za tohle, nějakou drogerii a pár dárků co jsme museli nakoupit k narozeninám, tam včera nechala 2700 Kč jen to fiklo. 😠 No jsem zvědavá kolik tam budu nechávat až budeme kupovat plíny.
Manža už kouká po slevách a nejradši by už začal kupovat plíny teď 😀 😀 😀

artep26
15. led 2009

Andro nekoukala jsi na ten kočár, co jsem sem házela link??
Já jen jestli s ním nebo někdo známý nemá zkušenosti ... 😉

adrosek
15. led 2009

-no za ty plíny to budou taky pálky to se neboj teda,tak si za chvílu dělej zásobičky no ne

luzza
15. led 2009

artí
my už děláme zásoby 😀
vždycky z nějaký akce 😉
máme zatím asi 10 balíků po 96 kusech 😉
no ale když počítáš že jich spotřebuješ tak 540 ks za měsíc... 😅 😅 😅

adrosek
15. led 2009

-no tak to je mazec,zvlášt dvojnásobně že když jich budeš potřebovat,to bych taky měla začít pomalu nakupovat,se pak chystáme do Makra a tam uděláme zásobu

artep26
15. led 2009

Luzz 😀 😀 😀
no já si pak taky začnu dělat železný zásoby, ale teď je ještě brzy, si myslím 😉
ty jsi o 2 měsíce dál než já, tak to nechci zatím hrotit 😒
Andro jasný, ale jak jsem psala ... ještě vydržím a po screeningu ... na to vlítnu 😀 😀 😀

luzza
15. led 2009

adri
ale v makru tě zas tak levně nevyjdou...
to se dají koupit i levněji...

artep26
15. led 2009

taky si myslím, že v akcích to vyjde levněji 😉 😉 😉
ale v makru mají taky někdy slevy.
to pak budu číhat na letáky a lítat po obchoďákách jako důchodci 😀 😀 😀

gabina26
15. led 2009

artep: stejný kočár se líbí mě, ikdyž jsem ještě nevěděla, že to budou dvojčata, chtěla jsem implast bolder, mají pro jedno dítě krásné barevné kombinace, přečetla jsem hodně diskusí a holky jsou spokojené, protože korba je dostatečně velká i na fusák... já mám v albumu celkem 3 typy a jeden z ních koupím... cena toho implastu je ve všech krámech kolem 17 tis. už dlouho, takže neměj strach.. na netu najdeš spoustu obchodů, kde ta cena je podobná, i nižší... ale dej pozor, někde nedávají tu další výbavu (fusáky... apod.)... jinak naživo jsem ho ještě neviděla, jen pro jedno dítě... ale chystám se někdy v Ostravě do centra, je tam obchod jen pro dvojčata a tak předpokládám, že by tam ten dvojčecí měl být, protože tam implast prodávají... je to teda polský výrobce... ale zatím holky si ho chválí...

adrosek
15. led 2009

-no tak uvidím,je pravda že když je nějaká akce tak je to levnější než v makru že
-nc jdem upéct ten štrůdl at to mám za sebou

artep26
15. led 2009

Gábi tak to jsi mě potěšila, protože se mi opravdu to provedení líbí 🙂
Musím zjistit, jestli ho tady někde mají, abych to očíhla na vlastní oči a jen co budu alespoň po krvi, tak ho nejspíš koupím 😉
Jdu mrknout do albíčka, jaké varianty tam máš.
Já na netu našla takový zeleno-khaki, červený, modrý a ještě jednu variantu červeného 🙂

artep26
15. led 2009

Adri já napekla včera 😀 😀 😀
koupila jsem tvarohový závin 😅

artep26
15. led 2009

Gábi TFK byl původní můj favorit, ale ta cena .... 🙄 🙄 🙄 😕

gabina26
15. led 2009

artep já vím, uvažuji, ale že kdybychom se rozhodli do TFK tak koupím jen nový sporťák a korbičky z druhé ruky.. mám kontakt na jednu holčinu, co je prodává a jsou jako noví... jsou koupené v květnu 2008, takže bych to řešila tak... ale stejně nejlepší, je asi ten od emmaljungy... ale dávat za kočár 30 tis je fakt síla... 😠
ty jsi našla na netu barvu modrou? fakt? já viděla jen tu zelenou a červenou, víc pro dvojčat ne... nemáš odkaz?

gabina26
15. led 2009

holky, bolí vás některé záda? je mi to trošku divné, ale pobolívá mě vzadu na jedné strně nad bokem... a vždy když sedím v posteli a koníkuji.. a dnesk i v práci... není to ještě brzo, aby bolela záda???