Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
21. lis 2008

břicho mě teda nebolí vůbec...
asi proto,že už je to druhé těhu a tělo už je trochu vytahaný 😀 😀

luzza
21. lis 2008

jmis
ten kočárek vypadá fakt dobře... škoda,že nestojí polovinu 😅

jmisa
21. lis 2008

Luzzo, viděla jsem ho na inzerci na dvojčatech s komplet výbavou za 10 tisíc.

jmisa
21. lis 2008

Nejstarší jsem já, mně bylo v říjnu 37 😉

adrosek
21. lis 2008

-no ty kočárky jsou dost drahé všechny,pokud chceme pořádný že?My bydlíme v RD naštěstí s dobrou přístupností takže snad s kočárkem nebude problem,no ještě nevím tedy jak projedem dveřmi to je pravda.
Holky berete někdo ten Centrum materna?

jmisa
21. lis 2008

Já žádné vitamíny neberu. Multivitamíny mi zakázala endokrinoložka kvůli jodu. A listovka mi nedělala dobře na žaludek. Moje podezření, že mi dělá blbě listovka mi potvrdila homeopatka. Takže se snažím dostat listovku do sebe v přirozený formě.

Po transferu jsem brala magnezium + B6.

Jinak my bydlíme v bytovce ve 2+1, tak u nás bude problém skoro se vším 😀 😀 😀

jmisa
21. lis 2008

Ještě se mi líbil hodně tenhle:
http://www.kocarky.cz/kocarek-easy-walker-duo-w...
protože na něj jdou ty autosedačky. Ale bohužel má korby a já potřebuju být samostatná, nemůžu nechat dítě v kočárkárně a sdruhým letět do bytu atd.

adrosek
21. lis 2008

Tk tento kočárek se mi líbí asi na prvním místě,jen nevím jestli tamn jdou upevnit aji autosedačky,ale řekla bych že ano podle fotografií že?

jmisa
21. lis 2008

Adrosek, myslím, že adaptéry budou prodávat až v únoru nebo tak nějak, pak by to mělo jít.

jmisa
21. lis 2008

My se pojedem podívat do toho krámu kocarky.cz, je to v Kolíně, moji rodiče bydlí asi 25 km od Kolína, tak tam zajedu se ségrou nebo s mámou. Maj tam hodně dvojčecích kočárů, tak si to chci porovnat, ono na obrázku to může být super a pak zjistíš, že je třeba moc vysokej nebo moc vratkej apod.

adrosek
21. lis 2008

No tak asi,unás zase má být tady vástava v lednu kočárku pro dvojčata tak se taky na ně chcem kuknout nejdříve,já chcem hlavně aby to bola trojkombinace,tak uvidím jaky objevíme,snad bude velkej výběr.

jmisa
21. lis 2008

Ono se dá snížit cena i tím, že si člověk koupí třeba novou základnu - sporťák, protože to používá nejdýl a přikoupí z inzerce autosedačky a korbičky, který jsou stejně tak na max 5 měsíců, víc ne, takže jsou nepoškozený.

adrosek
21. lis 2008

jojo tak to se taky dá,no uvidíme ještě,na kočárek je ještě dost času,ještě musíme počkat jak a co všechno bude že,může se cokoliv změnit

jmisa
21. lis 2008

No tak to se může i těsně před porodem 😒

adrosek
21. lis 2008

jojo jen aby to nepřišlo dřív než bude kočárek,já to vidím tak na 6-7.měsíc jej koupit.Holky já se tak bojím,aby tam zase boli dvě jak půjdem na UTZ,už mi není tolik zle od rána jako předtím tak se bojím aby bolo vše ok

jmisa
21. lis 2008

Adrosek, mně už taky není tak zle.

Moje homeopatka mi říkala, že mi nemusí být zle dlouho, že to je prostě při velkém výkyvu hormonů a pak si tělu uvykne a když člověk naslouchá tělu, tak se mu to daří držet na uzdě.

Jinak taky se bojím, že tam nebudou dvě, někdy to prostě jedno zabalí, ale i jedno je přeci výhra 😉

jmisa
21. lis 2008

Já jsem tak líná, sedím tu na balonu v pažamu, županu, čumím jak venku sněžoprší a nechce se mi nic a přitom dneska už fakt musím uklidit. Vždyť začne advent, tak aspoň svícen abych vytáhla 😀
Jak nechodím do práce a tudíž ani do obchodů, tak na mě ty vánoce nedoléhaj.

adrosek
21. lis 2008

-jo tak snad ano,ale si říkám,že když jim tak pěkně tloukla ta srdíčka oboum tak snad budou obě dvě bojovat stále,ale jasně aj za to jedno budeme moc rádi.Do kolikátého měsíce to můe vzdát to jedno nevíš?

jmisa
21. lis 2008

Adrosek, to nevím, ale v podstatě asi kdykoli, ale myslím, že nejvíc to vzdá do toho 10tt.

adrosek
21. lis 2008

Asi ano tak uvidíme,tak snad budou bojovat obi dvaja,no když jim to tak pěkně tlouklo tak snad to vydrží.

esterka610
21. lis 2008

Adrosku,mě říkala Mudr,že je to nejrizikovější do 10tt.

Holky,já taky měla nervy,ale jak píšete,kdyby to jedno vzdalo,tak by člověk by štastnej aspon za to druhý!

Jmis,v Praze i sněží? 😕 Tady v Plzni ch...e a ch...e,čuba se podívala ven,rychle seběhla schody,udělala tři kapky a mastila domů. 😀

Já jsem taky ráda,že jsem doma,neumím si představit v tomhle vylézt ven. 😠

jmisa
21. lis 2008

Esterko, jj, sněžoprší.

adrosek
21. lis 2008

Tak tady zatím ne,no nic holky na chcvílu se loučím,musím do té práce na skok,odpoledne mě má dojet mamka tak nevím jestli se sem dostanu aji,budou tady celý vkend.Tak se opatrujte všeci,papa

jankatr
autor
21. lis 2008

Jmiso - u nás je to stím počasím to samé 🙄 🙄 🙄

Ten Easy Walker Duo se mi taky líbí - jenže s korbičkama a sedačkama už je to taky dost neúnosný...

Já jsem dneska objevila ještě jeden - s jedním ochotným pánem v takovým obchůdku tady u nás - jenže ho nemůžu nikde najít u nás v prodeji - oni by sice byli ochotní ho dopravit z Polska odkud taky odebírají kočárky - jenže já bych ho chtěla napřed vidět na živo... 🙄
Je to varianta toho Implastu - ale má kolečka dál od sebe, takže by byl stabilnější
http://www.kocikovo.sk/product/implast-spider-d...

Androsku - mohla bys nám napsat něco víc o té výstavě??? Nemají třeba nějaké stránky? Nebo aspoň jak se to přesně jmenuje a kdy a kde to bude? 🙂

Luzzi - mě teda to bříško pobolívá jak kdy - mám pocit že rostou na etapy - že je to vždycky takový období, kdy přímo cítím jak se mi ten pupek natahuje a jak je ta kůže malá, a pak zas je nějakou dobu klídek.
S tou školkou to budu dělat tak že to rovnou spojíme s prochajdou když nebudou padat trakaře - akorát mi dělá starost ta doba než malýho převleču, a oni ještě mají ve školce zařízeno že po příchodu dělají rodiče s dětma takovej kraťoučkej úkol (jenže u nás i krátkej úkol je na dýl) A mezi tím je budu muset nechat dole... no musím to nějak vymyslet - a nebo se zkusím nějak domluvit s těma učitelkama - uvidíme.

Jo - a už se fakt melou broučci - tentokrát už jsem si tím jistá 🙂 😵 🙂 Tak jsem jim za odměnu koupila první bačkůrky - myšákům malejm - přihodím je do albíčka 🙂

jankatr
autor
21. lis 2008

tak už jsou tam 🙂

jmisa
21. lis 2008

Janko, koukni nawww.kocarky.cz oni tam maj na tu výstavu reklamu.

adrosek
21. lis 2008

Ahojík holky,kuknem na to dám to sem ju?

adrosek
21. lis 2008

http://vystava-dvojcata.xf.cz/
toto by to mělo být

jmisa
21. lis 2008

Já doufám, že tam budou mít to stejné, co mají v prodejně. Brno máme přeci jen trochu z ruky 😒

jmisa
21. lis 2008

Jinak jsem vyšmírovala, že Ipuska už má jen jedno mimi, druhé to zabalilo.