Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
19. bře 2009

teda mysko
s tím doktorem to teda musel být zážitek 🙄 🙄
možná kdybys tam byla s chlapem,tak by se takhle nechoval... měl by určitě strach 😉
ale hold se jim zachtělo udělat z ženský blbce,nooo 😠

luzza
19. bře 2009

holky
tak mě visí další sušák miminkovskýho prádla... a když si ho tak prohlížím... říkám si, že tolik věcí v životě neunosej!
jenomže sme dost věcí dostali od kámošky,další věci mi pokoupili brácha,ségra nebo švagrová a pár věciček já 😕 a teď toho je na čtyřčata 😨 😅
ale všechno oblečení je tak do půl roka (ani né) a pak už nemáme nic 😀
tak jim všem říkám,že jestli chtěj něco koupit,tak až od velikosti 68 nahoru 😀 😅

myska77
19. bře 2009

Dlobre ranko holky,
Luzzo: ty ses tedy ranni ptace. U nas je taky snih, tady u letiste. Jinak ja tam byla s manzelem, on je arogantni asi na kazdyho, snad se s nim uz nepotkam. Naplanovali mi tam UTZky az do konce tehu.
Pockej jak budes rada, ze toho mas vic, aspon Ti nebude zadne obleceni chybet a nebudes muset prat denne.
My zatim nic nedostali a ani to moc necekam, protoze okolo maji kamosky holky, takze jsem zavedla system ,,3" kousku po zkusenostech od kamosek. jeden kousek na sobe, druhy v pradle a treti na susaku. Takze kazdemu 3 bodycka, 3x dupacky, 3x overallky, a ono to v kazde velikosti taky vypada jak hromada. Mam toho samo vic, protoze vzdycky nekde neco uvidim a koupim to nebo jsem taky nakoupila v bazarku na netu. Holky ale jsou vetsi paradnice, tak si je muzes aspon cincat 😀

adrosek
19. bře 2009

-ahojík mamky,vy hste všeci tak brzy vzhůru to je hrozné,já předchvílí vstala,ale budím se zase vnoci a nemůžu spát,navíc se tam ty kočky vrtí až hrůza a občas do toho močáku aj,takže mě vypudí zpostele a já musím na záchod,tak to doháním ráno,ale spíš se jen povaluji
-no stěma věcma mám tak od každého něco a tak do půl roku až do roka snad se tam něco najde,záleží jak porostou holky
-co máte vpláně co

artepa
19. bře 2009

Ahojky, tak jsem zase dneska od 3 ponocovala 😖 . Zabrala jsem, až ráno, když manža odjel do práce a vzbudila se až v 9. Tak jsem se hnala k telefonu, že se objednám na předporodní kurzy a v zápětí jsem zjistila, že v út, čt a pá se objednává do 9 hodin a jen v po a st do 10. Tak snad vstanu zítra.
Já jsem teda zatím výbavičku vůbec ještě nezačala nakupovat 😨 . Pořád jsem se nějak bála a teď zase bych potřebovala nejdřív objednat komodu, abych ty věcičky měla kam dávat.
Od které velikosti začínáte nakupovat??? Myslela jsem si, že z porodnice bych broučky vezla ve velikosti 56, ale počítám s tím, že v tom budou trošku utopený. Ale je mi jasné, že asi spíš budeme potřebovat i velikost 50. Sháním info, kde se dá. Mnohdy jsem některými informacemi naprosto nedotčená 😅

.danda.
19. bře 2009

Ahojky dvojmaminy, mám pro vás zprávy od Zanetíka 😉
INFO OD ŽANETKY

Porodní cesty nejsou tak připravené, jak by měly být. Primáři se to nepozdává, plánují ji císaře. Mělo to být už dnes, ale přesunuli to na zířek. Tak se ještě uvidí....
Všechny vás moc pozdavuje!!!!!!!!

adrosek
19. bře 2009

-jé tak zanetík to už bude mít zítra za sebou,super tedy tak ji moc od nás pozdravuj a at se opatruje hlavně a at je vše vpořádku se všemi třemi
-no já mám koupenou aj tu malou velikost,ale ještě na cestu zporodnice nic pořízeno nemám,asi by se tam něco našlo,ale chcem se ještě pokukat vobchodě po nějakém kompletu

katy.m
19. bře 2009

Dobré ráno 🙂

dando,děkujeme za zprávu. ZANETIKU drž se,myslíme tady na Tebe 🙂

Já dneska v noci taky ponocovala,vzbudila jsem se o půl třetí,protože se tam ti mí divoši tak mleli,nevěděla jsem,jak si mám lehnout.Když odešel manžel do práce,tak jsem se to rychle snažila dospat.
Jak to tak vidím,zařídíme noční koníkovaní 😀 ,přes den budeme všechny vyspávat a odpočívat a v noci se tady sejdeme 😀

Věciček už mám taky hodně,stihla jsem to všechno pokoupit během měsíce a teď nám leží v šatně 4 velké krabice a pár igelitek,protože ještě nemám komodu,kam bych to mohla poskládat 😀 .Manžel byl ze mě na mrtvici,protože každé ráno,když se obléká do práce,tak má překážkovou dráhu 😀

adrosek
19. bře 2009

-no tak já som to taky dlouho měla jen vkrabicích a po igelitkách,ale pak sme konečne koupili skříně do pokoje a já začala už prát pomalu,takže už to mám vše naskládané
-ale zase se něco nakupilo tak zase budem prát

.danda.
19. bře 2009

Díky, ráda vyřídím!!!! 😵

luzza
19. bře 2009

mysko
tak to je ten doktor odvážnej... můj chlap je na takovýhle chování alergickej 😝 asi by to nevydržel a něco by mu řekl 😅 já taky narazila jednou na idiota,takže už chodím na ultrazvuky jinam... 😉

jé 😵 takže žanetce už se to chýlí 😲 😲 😲 těším se 🙂

luzza
19. bře 2009

já mám teda do porodnice velikost 50...
určitě to nebudou žádní otesánci 😵
56 byla velká i Domčovi,když jsme šli z porodnice a měl 4350g 😅 ale do 50 se zase nevešel 😅

luzza
19. bře 2009

...vařím si tortelíny se sýrem 😝 😵 😵 ... mi nějak vyhládlo 😅

adrosek
19. bře 2009

-tak snad nebudou holky tak velké a vlezou se mi do té menší velikosti
-já se jdem konečně převléct a umýt,nejvyšší čas zase že 😉
-já mám ještě rajskou a těstoviny ze včerejška,sem ale ještě napráskaná od snídaně,dala si koláče a nějaký toast,takže budem jíst posléze
-no měla bych jít něco podělat

sorbona13
19. bře 2009

dando, pozdravuj Zanetku, že na ní tady všichni myslíme a držíme palce!!!
U nás nákupní horečku dostala zatím jenom moje mamka, před chvílí mi donesla plnou tašku hadříků pro mimi od velikosti 56-80!! Budu muset vyklidit skříň, abysme doma neměli překážkovou dráhu jako katy.m 🙂

myska77
19. bře 2009

Dando: diky za zpravy, Zanet se ma, at je vse v poradku a dobre to dopadne

myska77
19. bře 2009

holky ja mam takovou radost, byla jsem ted v poradne a ten muj doktor je takovej zlatej, uplnej balzam na dusi 🙂 uz me predal do Motola ke svemu znamemu, takze odted budu chodit do poradny i na UTZky jen tam, uz mam vsechno naobjednany az do terminu porodu, tak se mi ten kalendar pekne zaplnil 😀 Taky jsem se musela objednat na ten glukozovy test ve 24tt, tak jsem rada, ze uz budu mit vsechny testy za sebou. Taky jsem objednala 4D UTZ na 17.4., doufam, ze kluci uz budou trosku spekovati a budou krasne snimecky a video 😎
Fakt je dneska krasnej dej, kdyz clovek potkava same normalni lidi a zadne zamindrakovane kret... 😀

JInak co se tyce velikosti, tak jsem zacala kupovat na pocatku od 62 dal, abych toho nemela dost, ale po prednasce v klubu dvojcat jsem honem rychle doplnila sadu v 56 😀 , kazdy vyrobce ty velikosti ma stejne jine, takze nekdy 62 vypada jak 56, stejne to bude prckum jedno, budou v zavinovacce a v lete klidne i jen v plene.

adrosek
19. bře 2009

-no mě se taky zdá,že každý výrobce to má snad jiné,jak píše myska
-no já se asi pustím do žehlení konečně,ale tak se nechce,kdyby tak venku bylo už krásně teploučko to by bolo hned jiné že

luzza
19. bře 2009

holky,je fakt,že velikosti moc neodpovídaj 😝

adrosek
19. bře 2009

-jojo to teda ne jako,no uvidíme tedy

luzza
19. bře 2009

no my dávali všechny věcičky a krámy pro mimina do pokoje pro hosty... ale všude možně...na postele,na stůl...na zem...no a pak tam byl bordel jak v tanku!!! 😅 😝 😝 😀
takže se tam nedalo projít...potom jsme teprve pořídili ty velký umělý boxy se zavíráním a komodu,takže už to máme konečně uklizený...bylo to pro ostudu 😝

adrosek
19. bře 2009

-no my to taky házeli do pokoje pro hosty,ale už se to též nedalo unést jaký tam byl nepořádek
-no já zase cítím jak mě holky nebo aspon jedna zase poštuchuje více dole,myslíte že to může něčemu vadit

lenulinka21
19. bře 2009

Ahojík děvčata. 🙂
žanetík: ta se má už to bude mít za sebou.
Tak já mám věci pro mimča taky všude po ložnici v igelitkách apod.
Do porodnice si vezmu určo vel.50 snad i ta jim nebude velká 🙂
Holky jinka se dívám, že jsme na tom stejně v noci nemám vůbec spaní
pořád nevím jak si lehnout mám bolesti v zádech a bříšku se taky něcö děje
Zaberu až nad ránem a celý den jsem jak mátoha.

adrosek
19. bře 2009

-no a stím spaním to bude asi čím dál horší
-no mě taky stále poštuchují holky

luzza
19. bře 2009

adrosku
nemusíš se bát...oni se prostě takhle vrtí...za chvíli si zvykneš 😉 ničemu to tam nevadí 😉

luzza
19. bře 2009

mě teď nedá spát bolest žeber ☹ ☹ ☹ je to šílený...když se holky vrtěj,tak to klidně zaspím,ale ty žebra mě ruší celou noc...často i přes den ☹ je to taková ostrá asi 10 cm dole od podpaží... 😒

adrosek
19. bře 2009

-tak to jsem ráda luzza,já měla obavy aby když mě tam dole tak poštuchují,aby to nevadilo něčemu že se třebas derou ven už jako

luzza
19. bře 2009

ne ne 🙂 neboj 😉 ono tam dole je to fakt takový divný... občas se až zkroutím,jak mi tam projede taková bolest 😅 ale jsou tam v bezpečí,v měkkoučku 😉 neboj 😉

adrosek
19. bře 2009

-tak jsem ráda,no člověk má už zase obavy aby neporodil brzo že?tak to jsem ráda,no je to také zvláštní že jak se tam vrtí,jednou dole pak zase pod žebrami,ale to bude asi ta jedna co je nožičkama dolů,tak mě tak asi cvičí snimi nezbednica jedna

luzza
19. bře 2009

adri
aspoň víš,že jsou živý 😉 😉 😀