Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
23. bře 2009

tinko
ty jsi taky statečná,že furt držíš pohromadě 😅 😅 dej nám vědět každou novinku,co se u doktora dozvíš!!! 😵

adrosek
23. bře 2009

-je danda děkujem za zprávy od zanetika,tak super že se holky mají k světu a jsou všechny třo ok,no už se těšíme na fotky jako
-holky budete kupovat sterilizátor na lahve nějaký

.danda.
23. bře 2009

Rádo se stalo 😵
Jediné, co vám sem můžu dát jsou fotky z našeho Orlického deníku. Snad se na mě Žanďa nebude zlobit 😅 😉
http://orlicky.denik.cz/miminka/miminka-narozen...
S tatínkem a na druhé je sama maminka 😉

gabina26
23. bře 2009

ahojte holky,
mě teda ten boston moc nezaujal...
paní ze slovenska mi odepsala, že na miminka vidět lze, když přehodíte stříšku. Na výstavě v brně to ukazovali, poslala mi fotku (hodím ji do alba). Nicméně, když už jsou mimina ve sportáku, tak na ně vidět nejde, ale to mi až tak nevadí.
Co se týče kočárku vystaveného v Ostravě, tam jsem byla, kočárek viděla a bylo mi řečeno, že otočit korbičky nejdou. Asi se tam budu muset jít mrknout, jak to tedy je. Protože paní ze slovenska tvrdí, že když otočíme stříšky, na mimča v taškách vidíme a mají to i na fotkách, sice ne moc dobře vidět, ale je to prostě otočené jinak. Jo, a možná že opravdu ta nová kolekce 2009 je nějak vylepšená, ale to jen dedukuji.

adrosek
23. bře 2009

-je danda tak sem se už kukla super a děkujeme za fotky

myska77
23. bře 2009

Dando diky za link, Zanet ma super prcky, brouckove malinkaty 😵

luzza
24. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂 🙂
u nás je zase vrstva sněhu 😝 a manža ode mě chytil rýmu,takže to zas bude umírat 😝 😀

luzza
24. bře 2009

adrosku
a co když budeš mít sama dost mlíčka a budeš holčinky jen kojit? 😅 sterilizátor můžeš dokoupit kdykoliv...nebo ti pak pro něj někdo sjede 😉

luzza
24. bře 2009

JÉÉÉ DANDO 😅 😅 😅
moc děkujem za fotečky 😵 😵 😵
aspoň si trochu zasytila tu naší zvědavost 😀 😀 😀
je to fakt krása 😵 😵 😵

luzza
24. bře 2009

taky jsem vyblejskla břicho 😝
tak se nelekejte 🤐
je to fakt hrůza 😔

katy.m
24. bře 2009

Bré ranko 🙂

dando : děkujeme za info, ŽANETINY holčičky jsou fakt kouzelné 😵 😉 ,těšíme se na další fotečky

luzzi,teda nevím,co je na Tvém bříšku tak hrozného,Náhodou ho máš moc pěkné 😎

Dneska jedeme na orgánový UTZ,tak snad bude vše o.k. a naši prckové budou mít vše,co mají mít.A jsem zvědavá,zda se potvrdí pohlaví 😉

sorbona13
24. bře 2009

danda: díky za zprávičky o Zanet a za fotky, holky jsou krásný, k pomuchlání 🙂 😵
adrosek: my sterilizátor kupovat nebudeme, budeme vyvařovat v mikrovlnce, kamarádka ho má a skoro ho nepoužívala.
luzza: moc hezký bříško 🙂 Já jsem teprve ve 20tt, ale velikostí břicha tě brzy doženu 🙂

luzza
24. bře 2009

katy,sorbi
jste hodný 😀 že z toho mýha břicha nešílíte 😝 🙂 mě fakt připadá obrovský...mám ho větší,než když jsem šla rodit domču a to byl malý obřík 😀

luzza
24. bře 2009

katy
tak budem držet palce a až budeš z UTZ doma,tak nám hned písni 😵 😵

luzza
24. bře 2009

holky
včera jirka koupil někde v praze ve velkoobchodě vlhčený ubrousky Nivea senzitiv...jsou tam 3 balíčky po 7O kusech a stály jen 120 Kč 😅 tak přivez hned tři balení 😉

sorbona13
24. bře 2009

včera mě manža vyblejsknul pupek, koukněte: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

myska77
24. bře 2009

Dobre ranko holky,

Luzzo: brisko mas moc pekne, vzdyt cekas dve, tak jak bys ho mohla mit mensi nez s jednim deckem, bud za nej rada, aspon maji holky poradny bejvak 😀

Androsku: ja ten sterilizator taky kupovat nebudu, jednat fakt nemusi byt ted potreba pokud budes kojit a pak na dalsi lahvicky je stary dobry dobrřy zpusob sterilizace uvarit vodu, prelit tim co potrebujes sterilizovat a nechat to tam stat v mise ci lavoru 10 minut, mikroby se nici pri 70°C, takze fakt vrouci voda.

Katy: at vam potvrdi ty kluciky a neupadnou jim pindici jako jsme resily vcera 😀

myska77
24. bře 2009

Sorbi: krasne brisko 😉 ja se fotim kazdou nedeli a taky pridavam do alba, roste to jak z vody vid

adrosek
24. bře 2009

-ahojík mamky,přejem hezký den všem,unás svítí sluníčko,ale není moc teplo jako,tak jsem zvědavá kdy bude konečně hezky
-jinak luzza a sorbona máte moc hezký bříška nebojte,já se taky pokusím vyfotit to moje a dát jej sem
-takže už nakupujete aj kosmetiku tedy,no já si řekla že si dneska začnem všechno pisat co mi ještě chybí a co ne,taky prolítnem ještě skříně a kuknem co schází na oblečení
-odpoledne se chystám do cvičení

lenulinka21
24. bře 2009

Zdravím všechny 🙂
Luzz bříško je moc pěkné takové to má být. Však jsem 3v1 🙂
Jinak dneska jdu ke gyn. tak jsem zvědavá jak pořídím. Včera mi manžel
měřil obvod bříška máme 95cm.

luzza
24. bře 2009

sorbi
bříšínko krásný 😉 😵

luzza
24. bře 2009

lenul
obvod radši neměřím,abych z toho neměla infarkt 😀 😀

lenulinka21
24. bře 2009

luzz já bych zas byla nasvá kdych viděla že mi neroste
tak mám aspon pocit že se dostatečně zvětšuje. 🙂

luzza
24. bře 2009

adrosku
my už jsme komplet vybavený,vypraný,vyžehlený,připravený 😀 😀
člověk nikdy neví 😉
ty ubrousky jsou jen do foroty...máme jich už kupu 😀 a plen snad víc,než 20 balíků... 😀
už mámkromě vší kosmetiky i líh a borovou vodu...prostě holky můžou přijít 😅 😀 😀 😀 😀

luzza
24. bře 2009

lenul
to já poznám bezpečně i bez měření 😅 😀 😀 jsem jak samice od hrocha 😀

adrosek
24. bře 2009

-lenulinka tak at dobře pořídíte u dr.tedy,potom dej vědět jak se vrátíš
-luzza tak já už taky asi skoro všechno mám,jen ještě něco jako,tak sem si to sepsala ještě co musím pokoupit,abych na něco nezabudla tedy
-holky a víte co si budete brát sebou všechno do porodnice,co se musí brát?

lenulinka21
24. bře 2009

androšku dám vědět určo ale zítra vám snad už
nahlásím i pohlaví.

luzz: ty od hrochA A JÁ OD SLONA 😀

adrosek
24. bře 2009

-no to snad ano,tak at se ti prdolata ukážou pěkně ve své parádě lenulinka tedy

tina30
24. bře 2009

ahoj dvojmamky. tak se taky dneska hlásim.

byla jsem konečně u zubaře a nakonec mi vrtala jen jeden kaz. po dvou letech. to je teda dobrej výkon. a mimčům se to tak moc líbilo, že při vrtání usnuly. to asi budu muset zapínat vysavač až je budu chtít uspat. 😅

tina30
24. bře 2009

jinak jsem teda taky přidala fotku svého bříška. a na centiimetry mi to vychází 118cm (z původních 70cm)
to je docela nářez ne?

luzza - tvoje bříško je taky pěkný. a jak je dobře vidět rozdíl těch 4týdnů což?