Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
19. bře 2009

-jojo to ano,to vím moc dobře,sice některý den jsou kludnější a některý den se zase vrtí neustále nezbednice jedny

luzza
19. bře 2009

budou to určitě krásný a šikovný holky 😉 😵

adrosek
19. bře 2009

-no snad ano jako ty tvoje kočky 🙂

luzza
19. bře 2009

zítra v šest ráno jedu na test na cukrovku...
hned potom na UTZ
a hned potom s močí do laborky... (jestli ty otoky nejsou následkem nějakého zánětu ledvin...ale prý jen pro jistotu 😉 )
ještě že to je všechno v jednom špitále...a ještě v tom mém 😀 😀 😀 takže se stavím za holkama v práci 😉

jankatr
autor
19. bře 2009

Luzziku - tak ty pocity co popisuješ jsem měla u Daníka - nevím jestli to byl skřípnutej nerv či co, ale nemohla jsem se kolikrát ani nadechnout. 😝

Mysko - to je fajn že tě poslali k někomu normálnímu - bo tamten byl fakt na odstřel 😠 😠 😠

Zanetko - tak už zítra ... 🙂 🙂 🙂 budem tu všechny držet palce - a že jich je tu požehnaně... 😀 😉 😅

luzza
20. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
tak já frčím po doktorech 😉
vůbec jsem nemohla spát 😝
odpoledne písnu,jak jsme s holkama dopadly 😉

MOC MYSLÍM NA ŽANETKU!!!! 😀 😀 😀 😀

pa

myska77
20. bře 2009

Ahpj holky,

tak uz to Zanetik musi mit za sebou, dejte sem nekdo zpravu.

.danda.
20. bře 2009

info od Zanetíka

HURÁ!!! TAK UŽ KONEČNĚ VÍME, JAK VYPADÁ MAMAKA A TAŤKA Z VENKU. NARODILY JSME SE V 8:21 A 8:26, VÁŽÍME 2,48 A 2,02KG A JMENUJEME SE NELINKA A VERČA!!!!!!!!!!!!!!!

sorbona13
20. bře 2009

dAnda: díky za info, to je úžasnýýýýý!!!

myska77
20. bře 2009

Danda: supeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, Zanetiku, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, Dando budes mit nejake fotecky?

myska77
20. bře 2009

Holky vite co me trochu desi, ze i pres to, ze Zanet vydrzela skoro do 39tt, tak jedna cacorka ma jen 2 kila, kolik tedy musi vazit deti treba v 30tt? uplne se bojim porodit predcasne, to se radsi ukurtuju k posteli do 39tt jen at decka rostou.

.danda.
20. bře 2009

Holky, chystám se za Žanďou do porodnice, ale až si holky malinko dáchnou, páč to opravdu vypadá na císaře... a to já znám z vlastní zkušenosti. Ale určitě s sebou budu brát foťák, tak vám sem pak pár fotek hodím, jo 😵 😉

hanulka3112
20. bře 2009

Ahojky Holky dlouho jsem tu za váma nebyla, nějak Vás tu pořád zanedbávám, vidím, že se nám tu chystá porod, těším se na fotečky 😵
Holky jak jste daleko s výbavičkou, jí¨á jsem tak trochu plašák, tekže už skoro všechno budu mít 😀

lenulinka21
20. bře 2009

Ahoj všem.
Jééé to je úžasné Zanetik je už maminka veliká gratulace 🙂
a holkám jen to nejlepší a zdraví.

luzza
20. bře 2009

ahoj kočky 🙂
cukrovka dopadla zase OK 😉 (třetí a poslední vyšetření 😝 😀 )
UTZ též 😉 holky mají jedna 1700 g a druhá 1800 g 😅 doktor řekl,že jsou pěkně velký 😅 jsem teprve 29+2
jinak placenty obě na přední stěně, jedna beruška je podélně hlavičkou a druhá nad ní má polohu příčnou...
tak nevím,zda se ještě otočí,nebo jak...? 😕
odpo vás dočtu 😉

tina30
20. bře 2009

ahojky dvojmamky

především veliká gratulace žanetíkovi a přeju aby holky hezky přibývaly na váze a šli brzy dom

myška taky sem o tom tak přemýšlela - jak to žanetik dlouho vydržela a holky maj docela malý váhy. to je zvláštní

tina30
20. bře 2009

ale co, hlavně aby Nelinka s Verčou byly zdravé

luzza
20. bře 2009

GRATULACE ŽANETCE 😵 😵 😵 😵 😵 A HOLČIČKÁM 😲 😲 😵 😵 😵 😵 😵

myska77
20. bře 2009

Hanul: ja uz mam taky vybavicku komplet, ted uz jen dokupuju blbosti, jako treba dneska hracky na kocarek a autosedacky🙂) dala jsem si je do alba, fakt neslo odolat, jsou to slake a pritom i ucici hracky, susti, piska to, natahuje se to a vybruje, fakt super.

myska77
20. bře 2009

Luzzo: super, ze Ti cukrovka dopadla dobre, to se cloveku hned ulevi. Mas stesti, ze mas holky uz tak velke, vem si, ze ses 10 tydnu od Zanet a mate je skoro stejne tezke. Snad se Ti jeste otoci pokud chces rodit prirozene.

jankatr
autor
20. bře 2009

Zanetko - moc a moc gratulujem a přejem abyste byly co nejdřív doma u tatínka 😵 😵 😵

Mysko - ono je to s tou váhou dost individuální 😉 a mám pocit že Zanetce ty holky vycházeli i na UTZ trošku menší. Taky se na ni podívej - ona i Zanet je takovej hubeňourek - tak to vypadá že budou drobný po mamce 😉

artepa
20. bře 2009

Gratuluju Žanetce k holčičkám 😵 😵 😵

adrosek
20. bře 2009

-ahojík mamky,tak sem zde u vás konečně
-tak to je super že zanetík už to má za sebou,no super moc obrovská gratulace,hlavně že jsou vpořádku všeci to je super vážně
-luzza tak hlavně že už to máš za sebou a že je vše ok tedy
-jinak se máte jak všechny co mamky

lenulinka21
20. bře 2009

Luzz to je super že ti to dopadlo dobře. člověku hned spadne
kámen ze srdce a koukám že holky mají teda pěknou váhu. tak jen
tak dál. 🙂
Jinač všem ostatním přeji pěkný víkendííík 🙂

adrosek
20. bře 2009

-copak děláte mamky co,já se asi vypravím do sprchy,ale nějak se mi nechce,nemůžu se donutit,v telke ale stejně nic moc nejde tak asi budu muset 🙂
-jinak hezký večer

veruleg
20. bře 2009

Zanetiku : to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ohromne gratulace......me ted vse dojme ...ukapla mi i slzicka 😵

veruleg
20. bře 2009

Jinak dnes kontrola u me nove doktorky v Opave. Mimousi se maji dobre, pekne sebou sili na ultrazvuku. 14.4. jdu taky na ten cukr tak jsem zvedava..... 😖 pristi tyden na echo srdicek. Holky ja jsem tak rada za ty nase zlate ceske doktory. Jo a konecne mam prukazku jupiii 😀 takze uz to mam jako oficialne.
Jinak cipek uplne OK, nezkracuje se, tak snad bude vse OK i nadale.

Jak jste tady psaly s tim curanim a nespanim...tak to mam taky tak ....vcera to byl extrem, asi si vymysleli novou zabavu kopat do mocaku a ja chodila co pul hodky....dnes je to snad nenapadne.
Mejte se a akrasny vikend vam preju 😉

lenulinka21
20. bře 2009

Veruleg není nad naše doktory že? A ke které gyn. chodíš?

adrosek
20. bře 2009

-veruleg tak to je dobře že jsi byla spokojená,hlavně že jsou bobci ok

luzza
21. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
jsem vzhůru od 4,40 hod 😝 😝 😝 hrůza 😒