Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
3. kvě 2009

holky
a jsem pěkně naštvaná 😠 😝
od vánoc spím s kojícím polštářem mezi nohama a dnes ráno byla plná postel těch kuliček!!! 😨
Takže někde rupnul ten vnitřní vak 🙄 TEĎ!!!!! Když mám zítra odjet. 😒
Tak nevím,jestli ho dát reklamovat,nebo se ho prostě pokusit opravit 😒
Vím,že je určený pro děti...ale my ty samé používáme k polohování nehybných pacientů a ty polštáře máme už pár let a nikdy žádná zrada... 😢
tak teď nevím...

myska77
3. kvě 2009

Dobre rano holky,

Luzzy: a jak moc to ruplo, nejde to proste docpat kulickama a sesit? Ted uz mas na reklamaci docela pozde, to by si musela mit nahradni. A nebo ho reklamuj a pujci si od vas z nemocnice jiny na tech par dni, jestli to jde.

myska77
3. kvě 2009

S tou rektalni trubickou jsem to take slysela, jaky je to pomocnik, ale zase na druhou stranu moje kolegyne z prace davala takhle vyprdet sveho klucika pokazde, kdyz mel prdiky a tak si na to zvykl, ze ted ve dvou letech se neumi s tim poprat a porad to vyzaduje. Nevim, jestli poznam, kde je ta unosna mez, kdyz s tim zacnu 😒 Asi nema cenu nechat kluky rvat celou noc, ale pak se nauci rvat porad, dokud neprijdu s trubickou. Nebo jak ste to holky praktikovaly?

myska77
3. kvě 2009

JInak vcera jsem se tak silene servala na zaplnovani toho noveho pokojicku a aranzovani a prenaseni veci, ze kdyz jsem ve 23:00 skoncila, uplne cele telo se mi klepalo a bylo mi fakt zle. Pak jsem si nadavala, jestli jsem klukum neublizila, v noci jsem spala jak drevo (coz je zase pozitivni), ale ted cekam az se zacnou mrskat 😅 Jinak to bude taaaaaaaaaaaaaaakkk sladkej pokojicek 😀

sorbona13
3. kvě 2009

ahoj holky, další noc je za námi, hodně mi včera tvrdlo břicho, tak jsem si dala na noc půlku plegomazinu a spala jak dřevo.
myska: myslím, že mě nepustí až do porodu, když se to takhle zhoršilo ☹ V pondělí jdu na vyšetření, tak jsem zvědavá, jestli se to aspoň drží stejně. Těšíme se na fotky pokojíčku, musí to být nádhera, když tě to stálo tolik sil 🙂
janka: v které nemocnici kolegyně leží a kolikátém je týdnu? Držím jí palce, ať to zvládne!

myska77
3. kvě 2009

Ahoj Sorbi: to me mrzi, ze uz si Te tam nechaji, ale uz to nebude dlouho trvat, za chvili je tu srpen a bude 😵 V pondeli budu drzet palce, musis je udrzet co nejdyl.

Link na fotky je tady, zatim nemam jeste zadne dekorace a chybi jeste palanda a spousta policek atd. Mam ale desnou radost z tech postylek 😎 Sice se v tom pokoji ted neda moc hnout, ale co, to se prezije. A jeste cekame na nove dvere a pak bude bytecek uplne vymazlenej 😀
http://picasaweb.google.cz/misule77/VybavickaAP...

Hele Sorbi a jak dopadla ta holcina co ji selhavala ta jatra jak rodila ve 25+6, je vse ok? a co ta v tom 32.tt jak ma deti kilo a kilo a pul, budou deticky v poradku?

Luzzy: ty si mela ve 32.tt holky skoro 2,6 kilo vid? je to sranda jak je to vsechno individualni.

adrosek
3. kvě 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny zdravím po delší době
-my tady měli mamku s tatkou od čtvrtka a malovali sme,potom uklíeli atgak,ted odjely před chvílí ale máme už všecno nachystané tak sem ráda
-jinak luzza ty zítra už nastupuješ že,tak budeme držet pěsti
-sorbonka ty se opatruj a vydržaj
-ahojík tinka a janka,ste hodné že knám nakuknete a napíšete něco
-a taky zdravím všechny ostatní moc a přeji hezký den 🙂

lenulinka21
3. kvě 2009

Zdravím maminky 🙂

Včera jsme grilovali u nás na baráku a bylo moc fajn a moc jídla-takže jsem se doslova
přežrala 😀

Janka: jj ti kluci trpí na ty prdíky více než holčičky řeklo mi to spoustu maminek známé.
Takže určo si ty trubičky pořídím.

Sorbi: to je mi opravdu líto, že si tě tam nechají až do porodu ale je to pro Vás to nejlepší
co mohou udělat. Doufám, že se tam o tebe a kluky vzorně starají.

adrosek
3. kvě 2009

-my taky včera grilovali,vidím že začala sezona grilu že 🙂
-já ted ohřívám obídek a pak půjdeme asi se někam projít na chvílu ven

blucka
3. kvě 2009

Ahoj holky,
Luzz, ty jo, to je ako na potvoru, podla toho ako je to moc rupnute, bych to dala reklamovat, je to sice urcene miminam, ale doporucene aj maminkam...Zajtra drzim palceky a daj co najskor vediet 😉 .
S tou rektalnou rurkou som to pocula aj ja, ze si deti vedia na to rychlo zvyknut a sami potom tazsie prdikuju, citala som, ze sa doprucuje v krajnych pripadoch, urcite si ju kupim(je fakt za par korun), ale pouzijem asi az ked bude najhorsie...
Sorbi, len vydrz, musis prckom dohovorit.... 😉 . Aj mna by zaujimalo ako dopadli tvoje spolupacientky...

blucka
3. kvě 2009

Myska, jukla som na fotecky, mooooc krasne 😵 ....

sorbona13
3. kvě 2009

myska: žádné zprávy o bývalé spolubydlící zatím nemám, rodila ve čtvrtek a dva dny musí být určitě na JIP, tak se snad za mnou dnes zastaví.
Ohledně těch prdíků, prý je dobré koupit v DM třešňové pecky, nahřát je a dát na bříško.

lenulinka21
3. kvě 2009

Luzz: zítra na tebe budeme všichni myslet i Ti moji malí kluci at vše
dobře dopadne. Tak přeji hezký poslední den s bříškem 🙂 🙂

sorbi. jj taky jsem to slyšela o těch peckách

luzza
3. kvě 2009

sorbonko
na pecky z DM slyším samou chválu! 🙂
a s plegomazinkem si udělala dobře 😉
jinak zdravím Jendu a Kubu 😀 😀
bluci
s tou rektálkou je to tak jak píšeš!!! Není to na časté užívání!!!! Ale když už nevíš kudy kam a nic nezabírá,je to opravdu záchrana 😉 Když ti mimi histerčí půlku noci,tak je fajn něco takovýho doma mít...
Některé maminy ji používají na to,aby se jejich mimi vykadilo... Ale to bych nedělala...Po nějaké době začnou kadit jen po dráždění té rourky,takže to je špatně... 🙂

luzza
3. kvě 2009

no holky
ten vnitřní vak rupnul ve švu...
ale kdybych sehnala nějaký polštář na půjčení,tak bych tento reklamovala! Stál přece jen 700 😒

jinak jste moc hodný,že na mě myslíte 🙂 🙂 já už mám z toho zítřka cestovní horečku 😝 😀

luzza
3. kvě 2009

mysi
krásný fotečky 😵 😵 😵

sorbona13
3. kvě 2009

luzza: tobě se to už blíží, jak užíváš poslední den jako těhulka? Zítra na tebe budu celý den myslet.

adrosek
3. kvě 2009

-budeme na tebe myslet luzza všichni

luzza
3. kvě 2009

jste moc hodný holky 🙂 🙂 🙂 🙂
nějak to na mě padá... na jednu stranu se moc těším...a na druhou stranu se mi nechce od kluků...

adrosek
3. kvě 2009

-já bych se těšila taky luzza,už vás bude zase víc

kacatko000
3. kvě 2009

Ahoj holky
luzzi to mě mrzí s tím polštářem, je to jak na potvoru, zrovna když ho budeš nejvíce potřebovat. Taky na tebe budu zítra celej den myslet a moc moc držím palečky ať vše probíhá dobře. Poslední večer jako těhulka. S těma pocitama to naprosto chápu, já bych se taky moc těšila na mimísky až je konečně uvidím, taky to asi bude úleva ale zároveň člověk má i stach. Tak hodně štěstíčka a držím palečky i s klukama.

Mysko moc krásný fotečky, taky už musíme začít něco dělat, ještě jsem nezačla ani s praním věciček. Ale máš to fakt hezoučký, tam se budou miminka cítit nádherně.

Jinak zdravím všechny dvojtěhulky a dvojmamky.

reni tobě hodně štěstíčka na zítřek, písla jsem ti do IP.

artep26
3. kvě 2009

Ahjda holky,
jen se hlásím že žiju a zase pádím ...
Víkend byl slunečný ale náročný, jsem KO, takže letím do vany a dokoukat hokej.
Zítra nebudu, snad večer tak držím palec všem co něco mají. Snad jste všechny v pořádku, no jsem lajdák, musím vás dočíst.
Luzz a spešl zítra na tebe budu moc moc moc myslet kočičko, neboj vše bude v pohodě.
Sorbi na tebe taky myslím ale prostě nemám time tu teď nějak vysedávat.
Kočky držte seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Přeji hezký zbytek neděle 🙂 🙂 🙂

luzza
4. kvě 2009

dobré ránko všem dvojmamkám 😵

luzza
4. kvě 2009

všechny se tu opatrujte a hlavně ty vaše malý miláčky v bříšku 😉 😲 😲
budu na vás pořád myslet!!! 🙂
dám vám vědět co je nového prostřednictvím manži 😉 napíše vám sem 😉
tak zatím pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

myska77
4. kvě 2009

Dobre ranko mamky,

Luzzy: drz se a hodne stesti!!!! bude to nadhera videt holcicky 😵 At je vse bez komplikaci a ste vsichni v poradku!

adrosek
4. kvě 2009

-ahojík mamky,přeji všem hezký den
-tak luzza ty se opatruj a drž se hlavně a všechno aby bolo ok,to je nejdůležitější nyní,určitě to pak zvládneš všechno
-já předchvílí vstala a ted snídám,odpoledne mi dojede kámoška až do středy tak nebudu mít asi čas sem za vámi chodit
-jinak venku hezky tak uvidíme jak dlouho bude ještě

jankatr
autor
4. kvě 2009

Mysko - s tou trubičkou máš pravdu - nemělo by se to používat moc často - ale když už nevíš kudy kam tak je k nezaplacení.

Sorbi - leží tady u nás v Třebíči, ale týden přesně nevím - vím že to má na srpen a myslím že spíš ta první půlka ale nejsem si jistá. Sice jsem se po sms ptala, ale nějak to přešla - bylo vidět že se jí moc nechce o tom debatovat, je to asi dost těžký, taky si toho prošli dost a teď ještě tohle... - tak jsem se už podruhé neptala. Vcera mi psala že jí začali píchat ty injekce na dozrání plic, tak snad to zvládnou... 😔 😔 😔

kacatko000
4. kvě 2009

Dobré ráno holky
tak já dnes hlásím noc úplně na h.... Skoro jsem nespala, když jsem si lehla na záda, tak mě bylo špatně od žaludku a na boku jsem nemohla taky ležet, jelikož mě pěkně bolelo břicho. Kluci jsou asi v nějakých blbých polohách, strašně mě tlačili a opravdu mě to i dost bolelo. Taky jsem chytala křeče a moje záda jsou jako by mě někdo zmlátil 😝 . Půl noci jsem prochodila po bytě a už od 4 od rána jsem koukala na dvd v hodně zvláštní poloze 🙂
připadám si jak mrzák, nevím jestli je to tím, že jsem tak moc hubená...ale asi jo. Koukala jsem na sebe do zrcadla a jdou mi solidně vidět žebra, jsem jak ústřední topení 😀

Jinak už od rána myslím na Luzzu, nevíte v kolik měla nástup???

reni a co ty a vyšetření????????? Chtěla jsem tě dnes zase navštívit, ale jsem ráda že vylezu doma schody do kuchyně 😖 tak to nechám až na jindy..neva?

sorbona13
4. kvě 2009

Dobré ráno, tak se hlásím stále 3v1, dnes mě čeká cervikometrie, tak to snad dobře dopadne. Dnes se za mnou snad zastaví mamina, co porodila min. čtvrtek dvojčátka, co jsem zaslechla, tak jsou na dětské JIP a za cca měsíc se uvidí, jestli na nich ten předčasný porod zanechal nějaké následky.
artep: to je fajn, že ses ozvala, už jsem si říkala, kde lítáš 🙂
janka: tak kamarádku pozdravuj a řekni jí, že to bude určitě v pořádku, kortokoidy se píchají od 24tt, dřív to nemá smysl.

adrosek
4. kvě 2009

-ahojík sorbonka,tak super že jste stále 3v1 to je paráda,jen tak dál jako,tak potom dej vědět jak a co tedy,myslíme na tebe
-kacatko tak to věřím že ti je na nic co,když člověk není vyspaný a ještě jej ktomu všechno bolí tak to stojí za prd že,asi tím aj jak si moc hubená,tak tě všechno tlačí a prdolata taky