Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

blucka
4. čer 2009

Kocky, podla mna je trochu plasenia ok, su tam dve je to zataz pre organizmus a clovek sa boji, ale musime verit, ze je vsio ok...ja teda niekedy plasim a len sa zbytocne vystresujem, ale clovek sa dlho snazi o mimi, potom veri, ze v tehu bude vsio ok, no ale ked sa narodia, holky, to budu strachy 😀

luzza
4. čer 2009

ahoj holky moje 🙂
chci vás pozdravit 🙂 byli jsme celý den pryč 🙂 holky od kojení ke kojení jen spaly,tak se bojím noci,jestli na mě něco nechystají 😕 😀

luzza
4. čer 2009

mysko
ve sprše voda neodteče,abys nic nepoznala...
jakmile jednou voda teče,je díra v plodovém obalu a téct už nepřestane!! každou chvíli bys měla trochu mokro 😉
nemůže odtéct naráz,ani troška 😉 to nám řekli na předporodním kurzu 😉 takže neboj 🙂

adrosek
4. čer 2009

-luzza tak uvidíš třebas ne a budou zase spinkat jak princezny 😉
-jojo já taky plaším blucka-spíš ztoho jak se mi stále boulí a já mám strach jest 😉 li jim to nějak neubližuje,když 😉 se mi vyhrbí na jedné straně

sorbona13
4. čer 2009

Ahoj holky, tak Honzík dnes přibral 15g (965g) a Kubík 20g (890g) a s Kubíkem jsem dneska poprvé klokánkovala Byl strašně hodnej, vypadal jak skřítek 🙂 Zítra už budu klokánkovat s Honzíkem i Kubíkem 😵

Artepko: super, že jsi doma, to je najednou pohodička, co? To si člověk domova pak jinak váží 🙂

luzza
4. čer 2009

jéé sorbonko 😅 to klokánkování muselo být rozkošný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 u nás ve špitále klokánkují i tatínci 🙂 tak byste si mohli kluky užít oba dva 🙂

adrosku
no snad budou spát 😠 úplně se děsím...

adrosek
4. čer 2009

-sorbonka ahojík,tak samé pozitivní zprávičky,super že kluci rostou a že jsi jej měla u sebe a zítra oba,tak se opatrujte a pozdravuj je od nás 🙂

veruleg
4. čer 2009

jeee Sorbi to je super. Ve Svedsku to aplikuji na vsech detech....ze to prirozene teplo pomaha a uklidnuje apod. Jen tak dal a at kluci krasne pribiraji 🙂

blucka
4. čer 2009

Sorbonko, supis spravy, to je krasne 😵 ...
Adrosku, naozaj sa neboj, oni si nenechaju ublizit 😉 a dr.ti povedal, ze vsetko ok, v pondelok ides na poradnu, tak mu to pre klud duse povedz a uvidis, ze ti povie, ze je vsio ok 🙂 ...mne sa poslednu dobu tiez bulia az ma pokozka boli a pali a na ko bolo vsio v poriadku...
Luzz, snad nic nechystaju.. 😀 , to sa im muselo fajne spinkat 😉 ...

adrosek
4. čer 2009

-jojo blucka děkuji za uklidnění,no už se bojím snad všeckýho 🙂

luzza
5. čer 2009

dobré ránko 🙂
tak dneska si mě holky vychutnaly 😝 😠
sice moc nebulely,ale chtěly jíst po hodině a půl až do půl pátý 😝 ,vždycky se nacucaly a usnuly 😝
jsem je asi přechválila 😀 čubiny mrňavý 😀
takže snídám polomáčený sušenky,abych doplnila energii 😉

gabina26
5. čer 2009

Ahojte holky,
tak se hlásím, že už jsem maminkou... sice o 2 měsíce dřív, ale snad bude vše OK. Holčičky jsou v inkubátoru, ale mají se k světu. Dala jsem fotečky do albíčka... 🙂 Narodily se v 31 tt. 🙂 Co nového u vás? Nějaká miminka? Musím pročíst diskusi, protože jsem tu měsíc nebyla...., to jsem ležela v nemocnici, ale moc platné mi to nebylo.... 😠

veruleg
5. čer 2009

Gabi : no to je sok po ranu...Doufam, ze jste vsechny tri v poradku. Neboj bude to dobre, holky vsechno dozzenou, stejne jako kluci od Sorbonky. Lezis v Porube? Mrknu na fotky a moc moc drzim pesti a jeste jjednou gratuluju 🙂

veruleg
5. čer 2009

Gabi : holcicky vypadaji uzasne. Kolikmely kdyz se narodily a jak to vsechno probihalo...teda jestli se Ti chce o tom mluvit.

veruleg
5. čer 2009

Jak se vlastne holky jmenujou...Ty brdo, jsem z toho vedle.To jsme si planovaly, ze se tam sejdem spolu 😖

lenulinka21
5. čer 2009

Ahoj holky,

jéééjda další maminka 🙂 🙂 Gabinko GRATULACE k holčičkám
tak at se mají čile k světu uvidíš, že vše rychle doženete. 😉
Taky jsem zvědavá kolik vážily a jaký byl průběh porodu.

Holky já jen ležím a děkuji za každý den.

veruleg
5. čer 2009

ahoj Leni...to je dobre ze jen lezis. Uvidis ze to do toho ctvrtka utece a zase budem trosku moudrejsi. 🙂 Pojedes na tu kontrolu k tomu svemu nebo do Hlucina? Ja vlasne nevim jestli je v Opave rizikovka, ale mozna ze uz Te pak preda na ty kontroly do porodnice. Hlavne ze jsi v klidu a uz mas vsechno nachystane 😉

lenulinka21
5. čer 2009

ahojk Veru, jj ležím jen si dojdu na záchod a do kuchyně at
něco pojím a jinak ležím u tel nebo občas sednu k PC dám nohy nahoru a čtu Vás 🙂

Na KO jedu k tomu svojemu vypíše mě z nemocenské a vystaví mateřskou dovolenou.
A bud mě předá na KO do nemocnice nebo přejdu tady do Katky k jinému gyn.Stejně jsem chtěla
od něj odejít mám to moc daleko, auto už řídit nemůžu a pavel musí chodit do práce, nemá mě tam
kdo vozit.

veruleg
5. čer 2009

no prave, na to jsem myslela...ono v tom aute, taky neni nejlip ikdyz clovek neridi.Do Katky to mas vlastne kousek....vsak uvidis. Kdyby neco tak si napisem ju 😉

gabina26
5. čer 2009

Holky jsou v pořádku, Klárka vážila 1700 g a měřila 43 cm, Markétka 1600 g a měřila 42 cm. Daří se jim dobře..ikdyž si ještě v inkubátoru trochu pobudou. Jinak určitě popíšu co a jak, ale asi později... jdu odstříkávat mlíčko... 🙂

veruleg
5. čer 2009

Gabi : to jsou krasne vahy 😉 Jasne nespechame na Tebe. Jdi jim dat mlicko a opatruj se 😵

lenulinka21
5. čer 2009

Gabi pěkné váhy teda 🙂 tak jim dej napapkat at Ti holčičky rychle rostou.

Veru: Katku mám 2 min od baráku no snad mě tam vezmou jsou tam 2 gynek.
akorád tam budu muset zajít nebo myslíš že by stačilo zavolat jestli by mě
vzali?

blucka
5. čer 2009

Jeeeej, dalsia maminka, Gabi srdecne blahozelam....
Leni, len pekne lez az mimca vydrzia co najdlhsie...

myska77
5. čer 2009

Jeeeeeeeeeee Gabi, vse nej nej k miminkam, to je krasny. Uz se nam to tady zase rozjizdi 😵 Holky budou sikulky a vse zvladnou.

Sorbi: to musel byt zazitek takhle klokankovat, pujde i manzel?

adrosek
5. čer 2009

-ahojík mamky, tak vás zdravím po ránu
-no to josu novinky po ránu tedy-gabi tak gratulace k holčičkám,mají krásné váhy,chvílu pobudou v inkubátoru a pak si je odvezeš domů,hlavně že jste vpořádku všechny,tak se opatrujte a jak budeš moci tak na nás kukni zase
-lenul jen pěkně lež a odpočívej
-luzza tak si je asi přechválila co kočky tvoje
-tak já dávám pozdní snídani a budu zase kukat telku a tady na vás

lea77
5. čer 2009

ahoj holky, taky Vás zdravím, díky za info o výtoku 🙂 trochu jste mě uklidnili, snad to neva. Taky jsem měla strach, abych to poznala jestli neodtéká dohromady i plodovka. áčko jí prý má taky méně než béčko.

Gratuluji k další mamince, váhy jsou fak tsuper, na ten týden.

Já jsem včera byla na utz a váhy máme 1570 gr a 1880 gr, tedy odhadní, je to asi dost zkreslené. Ale hlavně prý když je tam nějaký nárůst. Průtoky byly v pořádku a to je prý důležité. V út jdu na monitor a tak na vyšetření.

Tak jdu taky ležet. opatrujte se všechny.

adrosek
5. čer 2009

-ahojík lea tak dobré zprávy teda ne,pěkné váhy mimin aji jen tak dál tedy,tak běž pěkně odpočívat tedy

gabina26
5. čer 2009

Holky, díky za gratulace...
jinak pro upřesnění....holky jsou na JIPce v inkubátoru, každý den za nimi jezdíme a já odstríkávám mlíčko doma. Zatím vypijí tak 8 ml, ale snad to bude lepší a lepší. Počítáme že budou v nemocnici tak měsíc, pokud vše půjde dobře.

adrosek
5. čer 2009

-gabina tak se hlavně opatrujte všechny a pozdrav je taky od nás a at pěkně rostou,tak stačí aby měli ces dvě kila hlavně ne a pak by vás mohli pustit domů

luzza
5. čer 2009

gábinko
moc gratuluju k narození holčiček 😵 😵 😵 😵 😵
přeju hodně sil a štěstíčka a ať jste brzy doma všichni pohromadě 🙂 🙂 🙂 🙂