Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
17. dub 2009

ahoj holky moje 🙂
ráno mi zlobil net,tak jsem se nemohla přihlásit 😝
jsem z toho měla nerva! 😠 😀

veruleg
17. dub 2009

ja budu mit svetle kalhoty a kabat...tady na Prajzske nam docela fuci 😢

lenulinka21
17. dub 2009

luzz: tak to znám jak mám chut psát tak net nejde nebo se seká 😠

lenulinka21
17. dub 2009

veru: to mi povídej jsme v 7 patře a mám pocit
že to tady odletí i semnou 😕

luzza
17. dub 2009

jéé to mám velkou radost ze sorbonky 😅 😅

luzza
17. dub 2009

dneska budu mít návštěvy,tak nevím,jak se ozvu 😉
dopoledne přijede brácha se švagrovou a odpoledne kámoška z koníka...
snad jim nebude vadit,že nemám vytřeno a ták ☹ prostě nemůžu 😝 úklid nechám na víkend,ať zapřáhnu manžu..teď se teda necítím...

luzza
17. dub 2009

tak se opatrujte kočky moje 🙂 🙂

veruleg
17. dub 2009

takja valim do Opavy.....tak Lenulinko v 13 h papa

lea77
17. dub 2009

ahoj holky,taky Vás zdravím, zase jste toho naklábosili. Dá mi to vždycky než Vás dočtu.
Sorbi paráda, že budeš doma, tak se moc moc opatruj.
Já jsem zvědavá na pondělní kontrolu a utz. V noci když se vždycky vzbudím na WC tak mám břicho jako kámen, tak nevím jestli jsou tam mimča jenom nějak namačkané nebo jestli je to tvrdnutí břicha. Já jsem z toho fakt jelen.
Máte to taky tak? Nijak mě to nebolí ani mě to jako nevzbudí, ale prostě je fakt tvrdé...

lenulinka21
17. dub 2009

leo: ahoj no taky se v tom někdy nevyznám jestli je to
tvrdnutí nebo né.
jak často chodíš v noci na WC?

luzza
17. dub 2009

leusko
mám úplně to samé... taky mě to vzbudí!
a musím chvíli sedět,než se dokážu s tím tvrdým břichem zvednout...
ale jak se zvednu,tak už to jde 😉
a chodím tak několikrát za noc 😒

luzza
17. dub 2009

lenul,já jdu ve 23,pak v 1,pak po 3 a znovu po páté hodině,když manža vstává 😝

lenulinka21
17. dub 2009

luzz- to já taky.někdy si připadám jak důchodce pomalu vstanout, sednout, rozhýbat
a vstát 😀

lea77
17. dub 2009

ahojte, já chodím tak v 11,pak v 1, pak kolem půl 3tí, pak v 6🙂 No děs běs. Už jsem se přestěhovala, protože máme pokoj v patře a v WC v mezipatře, tak ať nelítám v noci po schodech 😉

lea77
17. dub 2009

luzza, jenže ty jsi už podle nás pěkně daleko, 34tt, doufám, že to tam taky nějak doklepu.

blucka
17. dub 2009

Ahoj holky, teeeda vy ste toho od rana popisali 🙂
Ste ma dorazili tymi vahami, ja mala pred otehotnenim 59 a teraz mam uz 72!!!! a vy take musie vahy 😀 😀 😀
Lea, to tvrde brucho mam aj ja, ale rano je to vzdy uz ok, tak neviem.

lenulinka21
17. dub 2009

bluci: já vážila před otěhot. 62kg a mám 78kg tak si to spočítej
kolik jsem přibrala. 😕

blucka
17. dub 2009

tak to sme na tom skoro rovnako 😉 , potom to vsetko nechame v porodnici 😉

zanetik
17. dub 2009

Ahojda dvojamamky, tak holkám to trvá tak půl hodinky, pak odpadnou,, vypijou jak kdy někdy 30 někdy i 50 a pak je tak do 90 dokrmujeme dokud nefňukají..jinak přítel kdyby mohl kojit, tak dělá úplně všechno, vůbec se jich nebojí, bere je úplně v pohodě, jsem myslela, že se jich bude bát že jsou malý, ale vůbec...koupání i v kyblíku pohoda a ani pokaděný plínky mu nevaděj i když má kolem toho připomínek 😀
JJ prej se dobře zatahuje to bříško a jizvu mám vodorovně těsně nad ochlupením nad kostí, takže ta mi vůbec nevadí a je fakt krásná jen slabá čárka, to ze slepákem nemůžu srovnávat!!
Stahovací kalhotky mám jen je používat 😅 😅 , ale začnu brzy..

lenulinka21
17. dub 2009

zanetko: to je moc fajn že se přítel takhle zapojil do chodu 🙂
to manžel moc nechce ani k porodu-no nutit ho nebudu záleží jaký
porod to bude.

snad aspon bude pomáhat přebalovat-doufám 🙂

bluci. dávám si to za úkol nechat ty kila tam

lea77
17. dub 2009

holky, já jsem začla na váze 54 kg, a teď už mám 65 kg🙂 takže 11 kg nahoře, což je asi dost co...

blucka
17. dub 2009

Lea, niekde som citala ze pri dvojcatach ide vaha hore 20-25kilo, tak si myslim ok, ja som dlho nepriberala a potom to slo hrozne rychlo. Kamaratka pri dojkach pribrala 28 a ked odchadzala zo spitalu tak tam vsetko nechala. 🙂
Zanetik, blahozelam k miminkam, to je krasne 🙂 , mozem sa ta spytat, v ktorom tyzdni si rodila?

adrosek
17. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás konečně dneska můžu pozdravit,nešel nám net,jak nám měnili zásuvky tak to nešlo pak,ale už je to ok
-vidím že probíráte váhy,no já mám už skoro 20kg na hoře,přijde mi že to na mě snad jen skáče ty kila,jsem 28.týden takže jsem zvědavá kolik ještě přiberu tedy
-zanetik super že manžílek tak pomáhá a nebojí se,to je velká pomoc že?
-sorbonka,tak at to dobře dopadne a budeš už doma tedy,hlavně se opatruj ju jak budeš na víkend ted doma a nic nedělej
-já trocha poklidila tu kuchyn po zedníkách,už je hotovo,nyní čekáme jen jak po neděli dojedou montovat kuchyn a je to hotovo
-tak ještě ji vytřem a pak spočnem zase a budem čekat na manžílka než dojede a pak pojedem nakoupit

luzza
17. dub 2009

ahoj kočky 🙂
tak brácha přivezl domískovi vojenskej batoh NIKE,tak je z něj celej hin...a ještě nějaký skejťácký triko s kapucou...oni už se totiž ve škole děti hrozně hlídaj a kritizujou,kdo co nosí 😝 ,přijde mi to hrozný,u takhle malejch dětí...
taky mě brácha se švagrovou měsíc neviděli a řekli,že jsem OBROVSKÁ SAMICE a udělali si se mnou pár fotek,tak doufám,že se neoctnu na you tube 😅
a za chvíli tu mám dckami z koníka,tak zatím pa pa 🙂

luzza
17. dub 2009

žanetko,to je fajn,že se taťka takhle hezky vžil do té role 😵 😵 😵
to se mi líbí 😉

myska77
17. dub 2009

holky tak nam zase narost pindik 😀 od stredy ziju v tom, ze to bude parek a oni tedy na 100% dva kluci. Ted jsem prijela ze 4D UTZ, byl to fakt zazitek, doktor nam ukazal oba pindiky, natocil krasne video a udelai i dve fotecky hlavicek. Meli kluci asi starosti, oba si drzeli hlavicku v dlanich 😀 😀 Manzel ted jel za rodicema tak me obral o fotky i video, tak pak hodim do alba neco. Uz byli pekne obaleni tukem, takze zadni stazeni kralici, jsem fakt rada, pekne se nataceli modelove 😎

blucka
17. dub 2009

Myska, 😀 vam ten pindik najskor mizne potom narasta 😀 , drobci si z vas robia srandu a poriadne natahuju. 😉 Je to krasa ich vidiet este v brusku, co?...

artep26
17. dub 2009

Ahoj holky,
ani jsem ještě nedočítala, teď jsem dorazila z JC, odjížděla jsem v 6:30.
Oběhla jsem oblíbený sekáč (Anička zase bude fešanda, no nekupte hadříky z Nextu za 80 Kč 😀 ), pak jsme pošmajdaly se ségrou po námku, sehnala jsem v mimiobchůdku pěnovou podložku méďu pro bublinky ...
Pak jsme vyzvedly babi u dokyho, zašli na nudle s kuř. masem a frčely domů.
Cestou jsem koupila granule kocourovi, vyzvedla Aničku ze školy a teď oddychuji a jdu si natáhnout nožky, páč bolí bolí.
Za chvíli si váš dočtu, jen co vydechnu 🙂 🙂 🙂
Hezký zbytek dne všem 😵

myska77
17. dub 2009

Blucka: oni nam totiz rekli nejdriv, ze to bude parek, cca ve 12.tt, pak asi v 16.tt, ze to jsou dva kluci na 100%, pak ted ve stredu v Motole doktor, ze je to kluk a holka a dnska doktor na konecne natocil nezvratne dukazy, ze dva kluci 😀 Takze to byla sranda hlavne s vybavickou.

Artep: no pekne sis ten den uzila, tak ted pekne nohy nahoru a odpocivat

adrosek
17. dub 2009

-myska tak snad je to už naposledy to rozhodnutí,že jsou to kluci co
-artep tak taky nabit program co
-já jen čekám na manžílka a pak pojedem na nákup