Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
21. dub 2009

-já taky nemám myslím vel.50 většinou jsem kupovala 56

lenulinka21
21. dub 2009

tak mamky jsme doma z KO a dr. byl spokojen 🙂
čípek pořád stejný, nález je prý dobrý 🙂

Kluci sebou na UTZ mleli. Byli se hlavama o sebe a boxovali ručkama
byla to sranda že jsem si málem ucvrnkla do kalhotek a manžel se jen usmíval.Takže jsou
hlavičkama nahoře a nožky dole.

do porodnice mám vel.50 jinak 56 a 62 a ohřívačku mám půjčenou ale uvidíme
zda ji použijem.

jankatr
autor
21. dub 2009

Lenuli - nevím jak je to u vás ale u nás dávají automaticky erár - přece jenom mimča dost často ublinkávají atd. a bylo by dost komplikované to pak řešit - přepírat to a sušit na pokoji, nebo posílat domů... - takhle to jen vyměníš a jedete dál 🙂

Pokud jde o tu 50 velikost tak my máme snad jen opravdu tu soupravičku co měli kluci na cestu z porodnice, jinak máme tak 56, 62 Tu 50 ještě pořád oblečou - akorát na bodýčkách se nám nějak připosrazily rukávky (a to jsem to přeprala jen v ruce 😠 ) takže je maj tak trošku 3/4 😅 😅 😅

luzza
21. dub 2009

holky
tak jsem vykoupaná a čerstvě oholená,takže zítra můžu na kontrolu 😀
za chvilku jdem chrnět...takže přeju všem dobrou noc a sladké sny 😉

myska77
22. dub 2009

Dobre ranko holky,
tak jsem si rikala, kterehopak nespavce tu chytim a vy nikde 😀 tak se jdu najist a asi si cist. Luzzy, drzim palce na kontrole, jsem zývedava jestli usmlouvas ten porod 😵

luzza
22. dub 2009

mysko
já už jsem najedená 😀 😀 (spíš nažraná 🤐 ) 😀
jsem zvědavá,jak dneska pořídíme... 😉

luzza
22. dub 2009

holky
dneska se 100% ozvu,jak jsem dopadla u mudry,ale nevím,kdy se dostanu ke compu...
máme toho na dnešek fakt hrozně moc...
v 9 hod vyjedem z baráku a dorazíme nejspíš k večeru...páč od 16,00 hod máme ještě předporodní kurz a po něm se budem stavovat u kámošky pro ohrádku po dvojčatech...takže počítám,že dřív jak v šest hodin domů nedorazím...
takže žádný plašení že už rodím 😅 😀 😀 😀

adrosek
22. dub 2009

-ahojík mamky,taky vás zdravím dneska všechny a přeji hezký den všem 🙂
-tak dnešní noc stála za prd,moc jsem se nevyspala taky,stále se převalovala atd.
-ani ráno to nemůžu dohnat,pač v osm hodin mají dorazit kuchynáři tak uvidíme
-jinak luzzab držím pěsti na kontrole a potom dej vědět,já jdem dneska taky na 16.hod a pak se taky ozvu

sorbona13
22. dub 2009

Ahoj holčiny, jak se dnes máte? Já na dnešek špatně spala, jak se vzbudím v noci na záchod, tak pak nemůžu usnout. Mně dnes ráno řekla doktorka, že si mě tu asi ještě nechají, že přeci jenom je to ještě malé těhotenství, ale že se mám domluvit s vedoucím doktorem, který má vizitu v pátek. Dneska mě čeká ultrazvuk.

Luzza: držím palce, aby si tě v nemocnici už nenechali, snad to usmlouváš 🙂

myska77
22. dub 2009

Jee Sorbi tak to je pech, doma by Ti bylo lip, ale zase tam ses pod kontrolou, no, tezko soudit. Ono asi kdyby si podepsala reverz, tak Te pusti, ale zase proc riskovat, ze jo. Tak uvidis v patek, nebo vydrz do ukonceneho 25.tt a pak bych sla na revet lezet domu.

adrosek
22. dub 2009

-sorbonka tak to mě mrzí,ale přeci raději zůstan,ono to za to nestojí potom no ne,sice to je asi otrava,ale zkus vydržet 😉
-ahojík myska

myska77
22. dub 2009

Ahoj Adri: tak dnesni noc si mela taky na prd vid, me dneska kluci desne zlobili v brichu, teda me spis bolelo cele a ted mam migrenu. Fakt kdo vymyslel, ze tehu je nejkrasnejsi obdobi asi nikdy nebyl tehotnej 😀

adrosek
22. dub 2009

-jojo taky mě zlobily holky,stále se boulili na jednu a na druhou stranu a trocha mě aky pobolívalo,takže o ničem dnešní noc

lenulinka21
22. dub 2009

Holky zdravím 🙂

tak i já se k Vám připojuji s tou škaredou nocí ☹
po záchodě né a né zabrat a to neustálé převracení protože
kluci se vyboulí každý na jednu stranu a tlačí.

nevím jstli jste to četli ale KO mi včera dopadla
dobře. Dr. říkal že mám dobrý nález a že čípek je ok.

sorbona13
22. dub 2009

Tak jsem po kontrole, doktorka naměřila nejdřív 1,5cm a po chvíli už 2,2cm, tak nevím, čemu věřit, prý je to měření hodně subjektivní a nález se může měnit z minuty na minutu, že taky záleží, jak to který doktor na tom ultrazvuku vidí....Každopádně mi propuštění nedoporučuje, že bych doma neležela tolik, jako tady, kde mi přinesou jídlo až do postele....Ale na víkend snad půjdu domů, rozhodne to primář oddělení asi v pátek.

myska77
22. dub 2009

Lenul ahoj, noci koukam mame vsichni na prd, uz ani neverim, ze to bude nekdy lepsi. Super, ze KO dopadla dobre, to cloveka uklidni. 😵

myska77
22. dub 2009

Sorbi no s tim nalezem bych tam asi taky byla, je fakt, ze doma by Te to lakalo delat spoustu veci. A pokud Te budou na vikendy poustet domu, tak to vydrzis 😉

lenulinka21
22. dub 2009

sorbi: ahojík oni doktoři ví co dělají tam je to pro tebe a kluky
nejlepší možnost.A víkend se už blíží 🙂
A ten čípek ti měřili UTZ?

Mysko: jj bude hůř mi řekl gyn. včera to já radši ze strachu
už ani nebudu chodit spát-začínám mít z toho hrůzu když se blíží
večer a já mám zalehnout 😠

sorbona13
22. dub 2009

lenul: to je fajn, že kontrola dopadla dobře 😉
myska: jo jo, musím vydržet, i když je to otrava. Na jednu stranu si říkám, že doma bych stejně nic nedělala, na to se moc bojím, jídlo bych si nechala vozit z jídelny a celý den jen ležela a chodila na záchod. Uvidím, co mi řekne v pátek primář, ten mě chtěl pustit už min. týden.

veruleg
22. dub 2009

ahoj holky vsechny vas zdravim a preju prosluneny den.
ja musim zaklepat na drevo, ale par noci zasebou jsem spala az do rana.....ani jednou na zachod...anebo jen tak ze o tom skoro nevim 😉
Byla jsem v Brne, u zubarky....vse OK, ale jsem po tech dvou dnech mimo domov tak unavena, ze prani vecicek pocka asi na zitra

lahvicky taky nemam, asi koupim jen dve pro zacatek....kamoska ma ty z DM a jsou protikolikove, tak asi tyhle. Do porodnice soupravicky mam myslim 56, tak uvdim. Vcera jsem zkousela kojici podprdy ale zadna nesedla, tak uvidim v Opave. Mela jsem velikost 75 E a ted hledam tak 80-85 D,E,F.....zavidim blucce ty Beeeeeeeeeeeeeecka 😔

lenulinka21
22. dub 2009

veru: ahojík tak ty podprdy si asi koupíme spolu 🙂 já taky ještě
nemám nejradši bych šla s někým než sama jsem těhu-dement 😀 😀
a kdoví co bych koupila.

veruleg
22. dub 2009

Lenulinka : ty moje kosicky budou vetsi nez cepicky na hlavu pro mimouse....Ja jdu na tu kontrolu 5.5.pak uz budu jezdit do Ostravy do rizikovky do porodnice

myska77
22. dub 2009

Lenus: doktor mi vcera taky rekl, ze bude hur, uplne si to neumim predstavit, protoze spatne uz je 😀
Veru: ty noci Ti teda zavidim, jak to delas prosim Te? 😵

Holky ja mam taky Bcka spis mensi a je to taky problem (mam obvod 85), takze vsechno ma svy 🙄

lenulinka21
22. dub 2009

Veru: a ty už tam jsi nahlášená v té Ostravě?
Tak si kup rovnou kojenecké čapky 😀 😀

nohy mi zatím neotékají jen to spaní a pálení žáhy.

veruleg
22. dub 2009

Lenulinka : doktorka me tam preposle do te rizikovky....ze maji lepsi ultrazvuk a jsou vic cviceni ..... jo s tema capkama me to napadlo 😀 😀 😀 kamoska polka mi jeste v Uppsale rikala, ze to mam jak "namiet" tzn stan....dobre co

myska : no ja nevim.....asi to bylo posledni dny unavou....jinak si pripadam jak invalida....nic nezvladam, nic se mi nechce, jen bych hledela do blba 😖

vcera jsem si na nohach nenasla kotniky..... a to hned rano ....des ☹ a bude hur ☹

adrosek
22. dub 2009

-jojo spaní to je noční můra e pro každou asi,zřejmě bude asi vážně hůř co?
-no a o pálení žáhy taky nemluvím jako 😠
-tak sorbonka vydrž,raději zůstan v nemocnici,tak vážně budeš ležet a né jak doma

kacatko000
22. dub 2009

Ahoj holky
tak se přidávám do klubu špatných nocí, já ji dnes strávila v křesle u tv a jen jsem podřimovala. teď se mi nechce vůbec nic, ani vařit oběd a to bych měla uklízet a žehlit ale to asi nehrozí. ještě jedu dnes na socialku kvůli té mateřské, ale nejradě bych seděla doma. Bolí mě celej člověk. Zítra jedu na těhu masáž tak jsem zvědavá.
Lunulinko to je dobře že ti KO dopadla takhle, člověku se hned trochu uleví. Já jdu na další velký ult příští pondělí, tak jsem zvědavá hlavně na váhy kluků, doufám, že se trochu srovnaj, taky mě čeká příští týden test na cukrovku 😝
Co vy jinak děláte dneska?? A co si tak doma vaříte?? Mě už docházej recepty a fantazie

adrosek
22. dub 2009

-já se mám jinak kacatko vcelku ok,pokud teda není noc,ta mě děsí vždy nejvíc
-já odpočívám,máme tady ty kuchynáře,kteří konečně dávají dohromady kuchyn,tak se těším konečně 🙂
-jinak na 16.hod.jdem k dr.tak jsem zvědavá

adrosek
22. dub 2009

-ahojík mamky,tak jsem zpátky doma a z kontroly
-tak kontrola u dr.dopadla dobře podle něj-holky váží-A-1300gr a B-1200gr,že odpovídají 29.týdnu každá
-jedna je hlavičkou dolů a druhá je nad ní a je napříč přes břicho
-měřil mi aji čípek-ten je 2,8cm že je to dobré tak snad ano,jdem zase za necelých 3.týdny na kontrolu kvůli tomu čípku,tak snad to bude ok a nebudem muset do nem.
-holky jaký máte vy čípek?

artep26
22. dub 2009

Ahojda holky,
jen v rychlosti, pak snad dočtu.
Kontrola dobrý, jeden prcek hlavičkou dolů - naléhá na hrdlo ale vše OK, druhý prcek opět přestěhovám pod žebra, takže proto ta ukrutná bolest žeber
Oba mají shodnou váhu, mají 830 g - jsou to habáni, že jo??
Opět zdůrazněno ležet, zatím vše OK ... ale bude hůř a proto to ležení a nohy nahoře. Další poradna 6.5.
A děvčata .. nejdu na cukr 😀 jsem se hlásila, že mě mají objednat a sestra říkala že to není nutné, že mi je 28 a chodí se od 29, tak proč bych se nechala zbytečně trápit 😝 😝 😝

Jo dneska jsme celé dopoledne strávili u veterináře, nakonec ne u našeho, ale v HK v Kuklenách, pesanku čeká plastika oka, takže dnešní operace očička se nekonala, kastrace kocoura kvůli věku (7 měsíců) taky ne ... ale u doktorů jsem si dneska pobyla ..

Tak zatím pa pa pa večer snad dočtu, mám vyprané plínky, tak asi dnes zase skejsnu u žehlička, včera jsem žehlihla další věci pro prcky od půl 8 do půl 10 .... 😖 .... a pak nemám mít nohy jako konve 😅