Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

adrosek
23. dub 2009

-tak já se taky prospala odpoledne,nějak to na mě padlo ta únava,no když člověk vnoci toho moc nenaspí že?
-gabina teda si dobrá že ještě zvládáš chodit do práce,pak si už odpočineš a budeš se chystat aspon no ne

artep26
23. dub 2009

No jo, já koukala i na ten růžový, je fakt super ... ale to bych si alespoň já musela dát říct co to bude a kočár bude u švagrové, tak to by asi poznali, že to budou holky (kdybychom koupili ten růžový a já věděla že to holky budou ).
No fakt uvidím až naživo, nějak to vymyslíme 😉 Máme naštěstí s manžou naprosto stejný vkus všeho, tak to nějak dáme dokupy 🙂

artep26
23. dub 2009

Adri taky jsi chrupčila?? Já spala jako Růža Šípkovic 😀

gabina26
23. dub 2009

artep: jo jo chodím, já mám děti počate přirozeně, sice lékař mě chtěl hned nechat od zjištění dvojčat na nemocenské, ale já nechtěla, bylo mi celkem OK. Sice jsem si problila první 4 měsíce, ale nijak hrozně.. spíš jen tak 3 do týdne... práci mám naprosto pohodovou, v klidu v kanclu, sama, do práce 2 minuty od bytu pěšky, takže pohoda. jsem ráda, že jsem to vydržela bez nějakých zdravotních problémů až do teď. A šéfa mám úžasného, takže tak. Dnes už ale cítím, že to nedávám, dopoledne to ještě usedím,ale odpoledne už je to fakt těžký... ještě k tomu ten špatný spánek, nevím jak si lehnout apod.. mimča mě tlačí do žeber docela hodně... takže to tak vidím fakt na 2 - 3 týdny, s tím, že si vyberu nějakou dovču a hopsnu na nemocenskou.

gabina26
23. dub 2009

artep: taky to nechceme nikomu říkat, a kdyby to byly dvě holky, tak asi kočárek dáme k jedněm známým, kterým to řekneme, tam máme jistotu, že to nikomu nepoví... 😀

adrosek
23. dub 2009

jojo artep do růžova sem spala
-gabina tak to věřím,že se nedá už dlouho vydržet sedět,to vidím na sobě

artep26
23. dub 2009

Gábi tak se hezky šetři, myslím když dokymu řekneš, že chceš být už doma, tak problémy dělat nebude 😉
Ale když máš tak pohodovou práci a tak blízko, tak to jo ,,, 😵
s tím kočárem ... my bychom ho mohli nechat i doma, ale já chci asi fakt víc to překvápko, takže odolám 😉 a počkám si co porodím 🙂

artep26
23. dub 2009

Sezení je nejhorší, a taky na čípek je to prý nejhorší, proto mi furt doky zdůrazňuje ležet, hlavička mi totiž naléhá na hrdlo, tak to prý nemám přehánět a odpočívat 😒

luzza
23. dub 2009

ahoj kočky moje...
tak druhý monitor už byl v pořádku... 😝
vyjela jsem ráno po deváté a vrátila se ve tři 😝 😝 pak jsem musela ještě na poštu a teď jsem vyzvedla Domína na florbale 😝 Jsem opět K.O. 😝 😝
obě ruce sedřený a jednu hnátu taky... jsem prostě střevo... 🤐

luzza
23. dub 2009

ahoj artí 😀

gabina26
23. dub 2009

artep: manžel taky chtěl překvápko... a nakonec neodolal a chtěl to vědět, i když lékař řekl, že ví jen jendo... takže je to takové překápko pořád...uvidíme... 😀

jinak nevíte co je s tinou? asi už porodila, ale už by se mohla ozvat, ne??

luzza
23. dub 2009

a to mi sestřička měřila ručně puls,páč se jí zdálo,že se do toho monitoru plete i ten můj 😀 a když viděla ty sedřený ruce,tak se lekla a říkala : Vy jste bourala? 😨
A já : ne,já sem jenom upadla 🤐 🤐 🤐

luzza
23. dub 2009

holky
a nejhorší zážitek byl....že když jsem se natáhla,tak stál ode mě asi 3 metry mladej chlap...a co myslíte,že udělal??? 🙄 🙄 🙄 🙄 OTOČIL SE ZÁDY!!!!! 😨 😨 😨 😨
holky,já nechtěla,aby mi pomáhal,ale přišlo mi to hrozně sprostý ☹ ☹ ☹
a šla kolem starší babča a přišla se mě zeptat,jestli jsem v pořádku,jestli je mi dobře... 😢 😢

artep26
23. dub 2009

Luzz už jsem psala na IVFky 😀 😀 😀 jsi mi fakt dala 😕
Gábi tak bude poloviční překvápko 🙂
Taky jsem včera na Tinu myslela, asi už to má za sebou a je v jednom kole 😉

luzza
23. dub 2009

artí
jsem tě nechtěla plašit...
jsem to jen potřebovala někomu říct,aby se mi ulevilo 😉

luzza
23. dub 2009

musím si jít chvíli lehnout... 😝

artep26
23. dub 2009

Dobrý, jen jsem se pak lekla jestli si tě tam třeba nenechali a nebo se ti nerozjel porod, víš??
Já se dokážu vyplašit i sama 😀

adrosek
23. dub 2009

-luzza tak hlavně že je vše vpořádku tedy
-no to jsou ti chlapi,ale jen někteří že samozřejmě,asi by se mu něco stalo,kdyby se zeptal jestli jsi vpořádku že?
-tak běž odpočívat honem
-no tinka se vůbec neozvala tak snad je vše ok

lenulinka21
23. dub 2009

Luzz:teda tys nám dala. ten chlap není u mě chlap 😠
já bych mu dala zmetkovi jednomu.na takové lidi nemám nervy.šupkej odpočívat.

jj Arti: TPmáme všechny 3 skoro stejný 🙂 takže jsem zvědavá ale tuším že půjdeme
jedna po druhé 🙂

jinak Gabi: máš můj obdiv že chodíš do práce já jsem od začátku na PN

luzza
23. dub 2009

nebojte holky,jsem OK 😉
lenul - ten chlap byl normální hajzl 🙄 myslim na něj ještě teď 🙄

lenulinka21
23. dub 2009

ubožák to byl no co k tomu dodat.

doufám, že sis odpočilnula aspon trošku 🙂
luzz: a ve kterém tt jsi začla chodit na KO do porodnice?
to tě doktor předal nebo sis řekla sama?

veruleg
23. dub 2009

luzza : toje super, ze jsi v poradku. Lidi jsou obcas bezohledni. V uter jsem byla v Brne a v trolejbuse jsem brichem stouchala mlade slecne do anglictiny...a ona nic..... 😒 Ty jo 4.5. to uz mas za par, hlavne se opatruj 😉

lenulinka : mozna Te tvuj doktor nakonec posle do te Ostravy, zkus se ho na to zeptat.

My mame ten termin 27.7. ale pocitam s koncem cervna....takze mozna na vyroci svatby 28.6......mozna se zadari do roka a do dne
Jinak dnes temer zadne pohyby, za to brisko jako balon.....ale holky ty nohy hned od rana natekle, kdyz do nich stouchnu prstem tak tam zustanou doliky.....nepomaha dat je nahoru, tak nevim co s tim budu delat

luzza
23. dub 2009

veru
s těma otokama mic moc neuděláš,já to mám taky tak... 😒
lenul
v porodnici jsem byla dnes poprvé... dr. mě tam poslala sama...
no jsem trochu odpočatá,ale nejradši bych jen ležela 😉

lenulinka21
23. dub 2009

veru: ahoj to by vám n ato výročí krásně sedlo 🙂
jinak kdy spácháme ty podprdy?? Dneska jsem koupila jednorázové
kalhotky do porodnice, pamprsky ty nejmenší 2-4kg takže zase o starost méně.

veruleg
23. dub 2009

lenulinka : co toho 5.5. to budu urco v Opave. Ja si dnes jednu koupila, v Polsku na trhu za neuveritelnou cenu, ale nesmim uz moc vyrust 😵 ale to je jen jako pro jistotu...... Byli jsme pro perinky,co nam tam sili....Plenky jeste musim koupit, mozna zase ty z DM.

luzza
24. dub 2009

dobré ránko holky moje 🙂
tak já se dneska vyspala dobře 🙂 žádné tvrdnutí 😉 to asi tím včerejším pádem 😀

luzza
24. dub 2009

veru
tak v tom trolejbuse je to taky nepříjemný... a že tě ignoruje mladá holčina je o to smutnější...

luzza
24. dub 2009

ještě jsem si vzpomněla 😀 😀 😀 ....
včera na tom monitoru...u nás ve špitále mají velkou místnost,kde jsou polostrovaný gauče a křesla a u každého CTG monitor,takže se nás v tom "obýváčku" natáčí třeba 10 mamin...
a na protějším gauči seděla s maminkou asi dvou-tříletá holčička a říká tý mamince : "Ta pani má ale velký bžíško!!! 😨 😨 😨 " Bylo to tak dětsky bezprostřední a roztomilý,že sme se tam všechny musely smát 😅 😅
Tak jí ta mamča řekla,že pani tam má 2 miminka a ta holčinka úplně kulila oči a otvírala údivem pusu 😀 😀

luzza
24. dub 2009

no to nebylo vlastně všechno 😅
když jsem tam jela výtahem,jel se mnou primář dětského jipu (moc hodnej člověk mimojiné, a dcera mu v říjnu porodila půlkilovou holčičku ☹ ,ani nevím,jak to s ní je,jen vím,že žije) tak on mi v tom výtahu říká : " Do trojky na příjem k porodu,že??" 😀 😀 😀 😀 A já : "NE!Jedu jen na monitor...a mám tam dvě miminka!" a on : "Tak to jó" a smál se 😀

luzza
24. dub 2009

skoro si začínám myslet,že mám fakt velký břicho 😕 😕 😀